Autor Wątek: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.  (Przeczytany 27101 razy)

Offline donhihotpsp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
tylko podział bojowy 17 rok służby w PSP 7 grupa około 2200 zł ogółem 34 lata pracy dla ojczyzny. Potrzebne jest mi by przedstawić to w Sądzie pracy.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2007, 08:18:57 wysłana przez donhihotpsp »

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2007, 08:21:21 »
tylko podział bojowy 17 rok służby w PSP 7 grupa około 2200 zł ogółem 34 lata pracy dla ojczyzny. Potrzebne jest mi by przedstawić to w Sądzie pracy.

Napisz konkretnie o co ci chodzi bo czytam i nic z tego co napisałeś nie rozumie.
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline donhihotpsp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2007, 08:28:35 »
Proste mam zamiar wytoczyć proceś o przeprcowadzane naddgodziny , złe naliczanie szkodliwego oraz bezprawne dzielenie corocznych podwyżek na jakieś dodatki i inne głupoty. Chodzi mi o to że w kraju różnie się płaci to. Jak ja wygram to inni zyskają odważyłem się. Trochę się boję ten pomysł podsunął mi prawnik wszystko się liczy przy rozprawie. nieważne że ktoś się będzie krył. Chodzi mi o uczciwe przedstawienie przybliżonych zarobków. Czy pracuje w biurze czy w podziale. Moim zdaniem jest niesprawiedliwość
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2007, 08:33:46 wysłana przez donhihotpsp »

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 08, 2007, 08:34:22 »
Nie obrażaj się ale porywasz się z motyką na słońce to walka z wiatrakami, no chyba że masz odpowiednie zaplecze do tego, mam na myśli poważne argumenty i ludzi- doradców,prawników itp itp.
No i końskie zdrowie do tego - to może potrwać znając realia polskiego prawa nawet 20 lat.

Cytuj
Proste mam zamiar wytoczyć proceś o przeprcowadzane naddgodziny , złe naliczanie szkodliwego oraz bezprawne dzielenie corocznych podwyżek na jakieś dodatki i inne głupoty. Chodzi mi o to że w kraju różnie się płaci to.

A jeżeli chodzi w/w cytat to musiałbyś zacząć od zasad podziału średnich uposażeń na województwa.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2007, 08:49:00 wysłana przez Butel »
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline donhihotpsp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 08, 2007, 08:36:47 »
I jeszcze jedno jeżeli ktoś pamięta ile dostał zapłtę za szkodliwe też by mi się przydało ja nie wiem czy dostałem więcej niż 30 zł za cały rok może się mylę
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2007, 08:51:44 wysłana przez donhihotpsp »

Offline gorex

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 534
  • Nienagannie wyuzdany trzydziestolatek
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 08, 2007, 08:40:20 »
3,5 tys. biuro, 5 lat w PSP.
nie brałem szkodliwego nigdy nie pracowałem w jednostce....
Zrób na złość wszystkim- zacznij myśleć!
Nic tak nie psuje dyskusji jak dogłębna znajomość rzeczy. MH nr..

Offline donhihotpsp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 08, 2007, 08:49:39 »
Przeżyłem za komuny Hutę Warszawy wyrzucono mnie z pracy, obraziłem ponoć 1 sekretarza Huty, straciłem pracę. W fabryce domów na służewcu zrobiłem raban przewodniczemu ZMS-u publicznie za to że podał moje nazwisko do gazety że operator suwnicy na wydziale "potokowym" tego dnia pracuje społecznie, ja natomiast zostałem zmuszony przyjść do pracy poprostu zarobkowo, nie było innego a oni zrobili czyn społeczny nazwałem go czerwonym kutasem. Przy wszystkich. W stanie wojennym wywalono mnie z pracy już się rozpisywałem wcześniej na Forum i nieźle dostałem po ryju. Czego mam się bać demokracji. Głodu który przerabiam od 5 lat. Niech sprawiedliwiej się dzielą a będę jak dziecko grzeczniutki. Po co mi walka z kimś po drugiej stronie też są ludzie częśto przyzwoici lecz co u diabła się dzieje. Prawnik mi powiedział że prawo i ustawy nie są łamane gdy istnieje równowaga.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2007, 08:53:50 wysłana przez donhihotpsp »

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 08, 2007, 08:57:52 »
Nic tylko Tobie współczuć !
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline gorex

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 534
  • Nienagannie wyuzdany trzydziestolatek
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 08, 2007, 09:07:20 »
masz rogatą duszę..wykończysz się nerwowo...
jakbyś tak chciał powalczyć to zacznij od konstytucji..

darmowe szkolnictwo, służba zdrowia itd...

BTW: z pensją żartowałem...
jestem oficerem, pracuje w kw zarabiam niewiele więcej..
Zrób na złość wszystkim- zacznij myśleć!
Nic tak nie psuje dyskusji jak dogłębna znajomość rzeczy. MH nr..

Offline donhihotpsp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 08, 2007, 09:08:53 »
do butel moje pokolenie walczyło o sprawiedliwość i o chleb to mi pozostało nie o demokrację jak się oficjalnie mówi nikomu z nas nie przyszło do głowy rozpieprzać socjalizm stało się to co stało ale za grosz nie ma sprawiedliwości narazie, powtarzam narazie, nie lituj się. Tylko idź po służbie do drugiej pracy. Może przetrwasz. I niech Ci Pan Bóg da zdrowie na starość. Tak byłem wychowany w wielkich słowach komunistów sprwidliwość i dobrobyt dla ludzi pracy. To mi pozostało od maleńkiego.

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 08, 2007, 09:19:50 »
@donhihotpsp - moja rada - wyluzuj chłopie bo sfiksujesz! Nie walcz sam z systemem bo Cię zniszczy. Z Twoich wypowiedzi niestety wyziera stres i rozgoryczenie. A od tego do depresji lub innej schizy tylko krok.....
Załatw sobie maksa dodatku ze swoim komendantem i idź na "emkę". Z tyloma latami pracy i służby będzie niczego sobie.

Offline donhihotpsp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 08, 2007, 09:37:57 »
znowu pchamy się w dyskusje postanowiłem odejść na emeryturę praktycznie ze względu na wiek stoję pod kreską. O pracy 54-latek może tylko pomarzyć takie czasy. Moje dzieci co będą robiły wyjadą zagranicę za chlebem wnuki zobaczę jak przeżyję za tą emeryturę. moja żona żyje z mojej pensji co będzie kto mi odpowie i do tego jeszcze w PSP kładzie się lachę za przeproszeniem na problemy ludzkie co to za instytucja przecież mamy porównanie jak inni mają. Kto nami dowodzi diabeł czy potwór. 1060 zł dla stażysty 2200 zł po 34 latach pracy co jest i tak będzie rozprawa w Sądzie po ludzku nie da się nic załatwić w PSP. I Związki się rozpieprzyły i zawiść ludzka jest ogromna i awanse to skandal temu dam tamtemu nie co jest. Zeby nie stracić mieszkania spółdzielczego w Piasecznie sprzedałem go by uciec na wieś daleko bo aż 85 kilometrów od swojej JRG napisałem do Pana Komendanta Mazowieckiego prośbę o przeniesienie jak najbliżej miejsca zamieszkania i co nawet pocałuj mnie w dupę nie odpisano to jest miłe z jednej pensji się nie da żyć kogo to obchodzi. I tylko dzięki że moi bezpośredni zwierzchnicy są ludźmi nie rozrabiam z innych dziedzin naszego życia w PSP a jest o czym mówić i pisać. Walczyć chcę tylko o to by wkońcu ktoś zaczął przypatrywać się naszym dochodom, nic więcej. Proszę jak chcecie to piszcie o dochodach nie dyskutujmy bo wychodzę na świra w oczach postronnych
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2007, 09:59:21 wysłana przez donhihotpsp »

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 08, 2007, 09:53:46 »
masz rogatą duszę..wykończysz się nerwowo...
jakbyś tak chciał powalczyć to zacznij od konstytucji..

darmowe szkolnictwo, służba zdrowia itd...

BTW: z pensją żartowałem...
jestem oficerem, pracuje w kw zarabiam niewiele więcej..

...to nie jest ani czas ani miejsce na żarty... pozartować sobie mozesz w tym cyrku przy ul. Wiejskiej... moze masz nawet niedaleko!
A Chłop ma rację - nie ma co współczuć tylko walczyć o swoje. Po 34 latach pracy też by mnie szlag trafił, na emeryturę - za co - przecież Polaków nie stać na emeryturę.
18 lat minęło a dopiero teraz zabierają wysokie emeryturki UBekom? Przez te 18 lat z takimi emeryturkami to teraz im mogą nasrać w garnek.

Pozdrawiam i popieram

Offline mieczking

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 08, 2007, 10:00:11 »
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2007, 15:33:16 wysłana przez mieczking »

Offline donhihotpsp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 08, 2007, 10:06:39 »
tak będę informował na tym wątku swoje poczynania w tej sprawie 16 maja jadę do Sądu pracy załatwiać wszystkie formalności. Rozmawiałem z przewodniczącym Solidarność w Piasecznie o współpracy ze Związkiem o dziwo nie mam odpowiedzi boją sie mnie czy co. Bez nich czy z nimi bedę walczył, byłoby mi łatwiej a i Solidarność na tym by zyskała w oczach ludzi. Gdyby ktoś chciał powiedzieć że to błąd z mojej strony to mu odpowiadam nawet z diabłem wejdę w sprzymierze by sprawiedliwości stało sie zadość.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2007, 10:13:07 wysłana przez donhihotpsp »

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 08, 2007, 10:11:47 »
Cytuj
POPIERAM
Podaj ich wszystkich do sadu niech ci wypłącą wszystko jeżeli Ci sie uda cała brać strażacka  i polska bedzie ci wdzięczna
 myślę że się nie poddasz i nie wymiękniesz myślę że nie są to puste słowa pisane na forum gdzie można pisać wszystko o wszystkich
Pozdrawiam i życzę wytrwałości w walce o polepszenie sytuacji w PSP

Szkoda tylko że sam ma walczyć za nas, podejrzewam że 20 tyś strażaków go popiera i co z tego.
Tu trzeba podjąć jakieś kroki aby zorganizować ludzi do działania razem a nie w osamotnieniu. Wystawić jednego na odstrzał i czekać co z tego wyniknie nie tędy droga.

P.S  daj na priva jakiś namiar !
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2007, 10:13:24 wysłana przez Butel »
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline donhihotpsp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 08, 2007, 10:27:51 »
proszę jeszcze o pisanie o swoich dochodach Sąd to nie mechanizm maszyny, to ludzie. Zobowiązuję się informować was o sytuacji.

Offline mieczking

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 08, 2007, 10:32:52 »
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2007, 15:33:35 wysłana przez mieczking »

Offline sly

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 461
  • W stanie spoczynku
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 08, 2007, 11:20:52 »
Witam serdecznie.masz + choć należą Ci się ich setki!! Do rzeczy ogółem mam przepracowane 21 lat,w PSP 12 latek : z dodatkiem za brak lokalu czyli około 310 PLN, netto dostaję około 2000 PLN.Rachunek jest prosty!!!!! :huh:+- 1650 PLN.Stanowisko :starszy ratownik kierowca w stopniu st.sekc.Jeśli mogę coś dodać to dodaję:BCE,drabiny,wysokościówka-tytuł instruktora GOPR,współpraca ze statkami powietrznymi,chemia,itd.Szkoda słów :huh: :huh:Życzę wytrwałości.Jeśli będziesz potrzebował jakiejś pomocy to wal jak w dym ^_^.Pozdrawiam

Offline donhihotpsp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 08, 2007, 11:31:20 »
zapomniałem dodać o to by wyszczególnić jaki dodatek służbowy mamy i jakie to województwo. Nie omieszkam podczas rozprawy przekazać Sądowi że istnieje Forum może skorzystają z opinii innych. A może te informacje będą miały wpływ na wyrok kto go wie. W oskarżeniu chcę pozwać Komędę Główną oraz MSWiA. Za złe naliczaie moich wynagrodzeń do ilości przepracowanych godzin, za szkodliwe, i za niezgodnie z prawem niewypłacania w całości corocznych podwyżek z tytułu kosztów utrzymania.

Offline sly

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 461
  • W stanie spoczynku
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 08, 2007, 11:39:52 »
tylko podział bojowy 17 rok służby w PSP 7 grupa około 2200 zł ogółem 34 lata pracy dla ojczyzny. Potrzebne jest mi by przedstawić to w Sądzie pracy.
dodatek 270 PLN Lubuskie

Offline asp2001

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 08, 2007, 12:22:48 »
8 lat służby- 1900 zł

Offline sylwester

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 08, 2007, 12:43:41 »
DO PANA donhihotpsp!!!!
INFORMUJE ŻE W KG PSP KAZDY A TO KAZDY PRACOWNIK MA DODATEK W WYSOKOSCI 50% TAK JAK JEST W USTAWIE DLACZEGO NIE MA TAK W KP PSP???!!!!!!!!!!!!!!!
A TERAZ CHCE IM JESZCZE DODAC 30%N motywcyjnego bo w dodatku juz nie maja jak sobie dodać !!!!

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 08, 2007, 13:53:27 »
donhihotpsp- może lepiej by było podawać stanowisko i dodatek służbowy, grupa i wysługa i stopień to przecież oczywiste.
Różnice w kraju są tylko w dodatku służbowym ?
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline damcio22

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 08, 2007, 14:08:27 »
stażysta - 1029 zł   ^_^
w tym  dodatek służbowy 50 zł  5% 
2 lata w PSP