Autor Wątek: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.  (Przeczytany 27100 razy)

Offline bobol

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 08, 2007, 15:58:34 »
Witam,


- st.str
- 1950 zł BRUTTO w tym dodatek służbowy ( bez podwyżki - czekamy na oficjalne rozporządzenia MSWiA )
- 260 zł Dodatek służbowy


Pozdrawiam,
Bobol
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2007, 10:49:32 wysłana przez bobol »

Offline donhihotpsp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 08, 2007, 16:38:42 »
mam zamiar poruszyć problemy finansowe w PSP u czwartej władzy w mediach w gazetach gdziekolwiek niech podatnicy też wiedzą co się dzieje. Na co wydaję Pan Minister pieniążki co się dzieje z nimi. Ostrzegam gdyby próbowano mnie skłócić z kolegami w mojej JRG a mają w tym wielkie doświadczenie w odwecie wprowadzę strajk głodowy nie żartuję. W niedalekiej przeszłości kilku chłopaków w porzedniej mojej jednostce w której służyłem albo przestraszyli albo przekupili mam przykre doświadczenie nie tędy droga wielcy panowie ostrzegam. Tu chodzi o przetrwanie od pensji do pensji, żarty się skończyły minęło już 16 lat nietykalności i bezkarności.   

Offline sylwester

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 08, 2007, 18:18:41 »
mam zamiar poruszyć problemy finansowe w PSP u czwartej władzy w mediach w gazetach gdziekolwiek niech podatnicy też wiedzą co się dzieje. Na co wydaję Pan Minister pieniążki co się dzieje z nimi. Ostrzegam gdyby próbowano mnie skłócić z kolegami w mojej JRG a mają w tym wielkie doświadczenie w odwecie wprowadzę strajk głodowy nie żartuję. W niedalekiej przeszłości kilku chłopaków w porzedniej mojej jednostce w której służyłem albo przestraszyli albo przekupili mam przykre doświadczenie nie tędy droga wielcy panowie ostrzegam. Tu chodzi o przetrwanie od pensji do pensji, żarty się skończyły minęło już 16 lat nietykalności i bezkarności.   
Nie wiem jak skrzyknąć wszystkich żeby pomogli Ci
Moim zdaniem nawet jeżeli zaczniesz protest głodowy to musisz mieć ustawione media "czwartej władzy" no i mieć wszystko przemyślane żeby np w macierzystej twojej jednostce pojawił się np KG PSP Minister żeby media wywarły jakiś wpływ na to co będziesz robił Może warto liczyć na ZZ może pomogą ??
____________________________________________________________

Witam,

- 15 Lat służby
- st.str
- wykształcenie średnie
- 1948,70 zł BRUTTO w tym dodatek służbowy ( bez podwyżki - czekamy na oficjalne rozporządzenia MSWiA )
- 260 zł Dodatek służbowy
- ok. 300 zł NETTO Dodatek za brak mieszkania

Pozdrawiam,
Bobol
Jest tu wielu strażaków może Panowie trzeba pomoc DONHI bo to jest słuszna sprawa i powinniśmy mu pomoc !!!!


mam zamiar poruszyć problemy finansowe w PSP u czwartej władzy w mediach w gazetach gdziekolwiek niech podatnicy też wiedzą co się dzieje. Na co wydaję Pan Minister pieniążki co się dzieje z nimi. Ostrzegam gdyby próbowano mnie skłócić z kolegami w mojej JRG a mają w tym wielkie doświadczenie w odwecie wprowadzę strajk głodowy nie żartuję. W niedalekiej przeszłości kilku chłopaków w porzedniej mojej jednostce w której służyłem albo przestraszyli albo przekupili mam przykre doświadczenie nie tędy droga wielcy panowie ostrzegam. Tu chodzi o przetrwanie od pensji do pensji, żarty się skończyły minęło już 16 lat nietykalności i bezkarności.   
Wiesz Sąd pracy ale może do jakichś instytucji unijnych trzeba się odwołać ??
trzeba mieć jakiegoś prawnika a może jakiś prawnik zechce się wypromować przy tobie jak np przy Anecie K ANETA K JAK DNA ??

@Nie piszemy post po poście. Użyj funkcji modyfikuj. Pozdrawiam Moderator
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2007, 21:08:41 wysłana przez MGNACZUS »

Offline donhihotpsp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 08, 2007, 18:49:55 »
Do Sylwester kiedyś na forum prosiłem chłopaków z Gdańska by powiedzieli to Wałęsie że jego z dawnych starych żołnierzy ze stanu wojennego ma problemy on mnie olał a ja wyszedłem na idiotę i durnia uwierz mi wtedy bardzo się bałem próbowano mnie zgnoić dyscyplinarką kilkoma kolegami z pracy zostałem sam. Nie wierzę w ministrów co  go to obchodzi w nowego Komendanta pomyślą o mnie następny wariat lub szaleniec. Ci co mnie znają wiedzą że chcę Prawa i Sprawiedliwości niczego więcej. A dziś kasa to podstawa godziwa praca godziwe zarobki to wszystko. Rzucają każdemu białą ogryzioną kość a nasi dzielą ją na kawałki.

Offline truteen

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 08, 2007, 21:03:20 »
Wielkie słowa uznania  Panie - donhihot - za charyzmę, za przeszłość (tą którą Pan opisywał). Ja mam wrażenie że właśnie o tych małych ustrój (czy jak to nazwać) zawsze zapomina. Życzę panu żeby tych których chce Pan zmieść - a więc pewno i Pański KP - mieli przynajmniej kilka nieprzespanych nocy za taką sytuację - bo nasze zarobki w duuuużej mierze zależą od K-ow naszych a oni wiadomo różni - jeden zaradny to kasę daje ludziom a na samochody ciągnie sponsorów Unię i innych... Wiem bo w swojej krótkiej karierze miałem okazję pracować u więcej niż jednego... A to że ryba zepsuta jest od samej góry (KG a nawet wyżej) to też swoja drogą...
Ubolewanie wielkie  z powodu wiadomo jakiego... i trzymam kciuki by się udało - by tym tupnięciem wywalczył Pan choć część należnych pieniędzy...
Zawsze sądziłem że e-kę w straży to sie powinno odchodzić w trochę "cieplejszej" atmosferze, z nadzieją że będzie lepiej a nie "czy starczy tylko na leki czy tylko na jedzenie"... :huh:
A zarobki po tym co piszą chłopaki to powinienem się cieszyć... choć ciężko się cieszyć wiedząc że można być st. str. po15 latach służby (sic!) :angry:
Na PB
6 gr - specj. - rat.
2000 zasadnicza (czyli to co do łapy) w tym 400 dodatku
+150 za brak mieszkania
aspiryna (2 lata SA+ 3 PB) - zahaczył o biuro

PS Niedługo odejdą stare ogniomistrze i młode też - Ci co drabiną, z dołu potrafili w ciemno podjechać na centymetry do gałęzi czy okna... a młody za tysiaka z BC nie przyjdzie bo będzie wolał E dorobić i się tirem za 4 tysiaki bujać - w pierwszej pensji sie mu zwróci... Już niedługo ...
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2007, 21:26:01 wysłana przez truteen »

Offline Wujek Samo Zło

  • Jaca/Ktos
  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Spoko Gość
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 08, 2007, 21:12:29 »
Dół ci może i poda pensje, góra raczej nie, bo zaraz by się larum podniosło, że straszna dysproporcja..
Ciężko możesz mieć coś wywalczyć, ale powodzenia, trzymaj się:)
Trzecie podejście....

Offline maniek22111

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 08, 2007, 21:49:32 »
witam !!!

starzysta jeszce 4 miesiące
pensja 1340zł;w tym
dodatek służbowy 140 zł
kwalifikacje abce;adr;podnośniki;drabiny;hds;koparki;kurs palacza(potrzebny u mnie w jednostce)
stopien st.str.
 pozdrawiam jedynego sprawiedliwego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ps. zobaczymy co będzie dalej u mnie zwolniło sie dwóch starzystów co bylo nie spotykane od początku istnienia psp nie odpowiadała im pensja 970 zł
woj ślaskie

Offline cul2

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 09, 2007, 17:22:23 »
3,5 tys. biuro, 5 lat w PSP.
nie brałem szkodliwego nigdy nie pracowałem w jednostce....
Cytuj
BTW: z pensją żartowałem...
jestem oficerem, pracuje w kw zarabiam niewiele więcej
3,5 tys netto byłoby nie zadużo i nie za mało - szkoda, że to żart.
Masz niewiele lat pracy, ale za to jaka aktywność na forum.

Offline fireman99

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 10, 2007, 12:42:25 »
2 lata w PSP bylo by gdybym nie poszedł na kurs podstawowy z urzedu pracy !!!
1270 ZL na ręke
dodatek slużbowy 50zl
młodszy ratownik
st.str.

w tym 4% stazowego
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2007, 12:47:05 wysłana przez fireman99 »

Offline damcio22

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 10, 2007, 15:50:09 »

Czemu wszyscy stażyści na forum mają mł. Ratownika a ja nie mam????
 :angry:

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 10, 2007, 15:56:13 »
Bo może jesteś z wymarłego gatunku prostoplecus bezgarbus?

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 10, 2007, 16:38:23 »

Czemu wszyscy stażyści na forum mają mł. Ratownika a ja nie mam????  :angry:
Dwie możliwości: - albo podpadłeś czymś przełożonemu,
                       - albo twój komendant oszczędza na Tobie.
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline damcio22

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 10, 2007, 17:58:54 »
W naszej jednostce jest 12 stażystów i żaden z nas nie ma takiego stanowiska (mł. Ratownik) i pewnie nie będzie miał przez cały okres stażu !!!! Ale wiem ze nie jest tak wszędzie…. Czy  to jest zależne od jednostki ?????? -_-

Offline firek998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 10, 2007, 19:24:33 »
DO PANA donhihotpsp!!!!
INFORMUJE ŻE W KG PSP KAZDY A TO KAZDY PRACOWNIK MA DODATEK W WYSOKOSCI 50% TAK JAK JEST W USTAWIE DLACZEGO NIE MA TAK W KP PSP???!!!!!!!!!!!!!!!
A TERAZ CHCE IM JESZCZE DODAC 30%N motywcyjnego bo w dodatku juz nie maja jak sobie dodać !!!!

Ciebie to już chyba kompletnie pogięło. Skąd masz takie informacje? Mam tam 3 kolegów, każdy z nich pracuje na 8 godzin. Jeden 3, drugi 5, a trzeci chyba 7 lat. Wszyscy przeszli tam z podziału. Wszyscy w stopniach oficerskich. I nikt z nich nie ma 50% więc przestań siać ferment, a jesli jest ci tak źle to poproś o przeniesienie do KG, to sam zobaczysz jaki dostaniesz dodatek. Kto ci naopowiadał takich bajek. Jeśli mają 50% to tylko na wysokich stanowiskach, komendant, i jego z-cy dyrektorzy i może ich z-cy, może główni specjaliści. Ale w tym chyba KG nie odbiega od KW czy KM/KP, gdzie na tych stołkach tez mają 50%. Nie chcę żeby ktoś odczytał to że jestem gorącym zwolennikiem KG, ale jesli ktoś nie ma potwierdzenia czarno na białym faktów to niech sie nie wypowiada w pewnych kwestiach. Powinieneś się chłopie zapisać do Samoobrony. Tam lubia takich populistów jakim jesteś.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2007, 19:29:49 wysłana przez firek998 »

Anonim

  • Gość
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 10, 2007, 20:37:17 »
 Jeśli mają 50% to tylko na wysokich stanowiskach, komendant, i jego z-cy dyrektorzy i może ich z-cy, może główni specjaliści. Ale w tym chyba KG nie odbiega od KW czy KM/KP, gdzie na tych stołkach tez mają 50%. l

Dodatek zależy od stanowiska/komendy - autopsja -_-

Offline fireman99

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 10, 2007, 20:40:59 »

Czemu wszyscy stażyści na forum mają mł. Ratownika a ja nie mam????
 :angry:

musi ci wystapic z wnioskiem dowódca JRG  i dalej idzie do KP  , u nas raczej po roku kazdy dostaje

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 10, 2007, 20:44:59 »
W tym wątku zrobiło się bardzo ciekawie i gorąco ufff, na pytanie jakie mamy pensje i po ilu latach....
każdy klika co chce-nasz statek tonieeee.


Dla bardzo dociekliwych http://www.strazak.pl/forum/index.php?topic=3641.0  ^_^
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2007, 20:52:55 wysłana przez Butel »
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline karolek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 10, 2007, 20:49:10 »
14 lat w psp podział 6 grupa 1860 na rękę 230 dodatek

Anonim

  • Gość
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 10, 2007, 23:44:08 »

tylko podział bojowy 17 rok służby w PSP 7 grupa około 2200 zł ogółem 34 lata pracy dla ojczyzny. Potrzebne jest mi by przedstawić to w Sądzie pracy.

Niestety nie podam, bo nie mam ochoty dostać widłami po plecach -_-

Offline donhihotpsp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 19, 2007, 12:19:01 »
Obiecałem informować zainteresowanych co dalej. Po namowach moich znajomych postanowiłem oddać w ręce adwokata założenie sprawy przeciw PSP. Lecz ze względu na dość spore wydatki z tym związane muszę zoraganizować odpowiednie fundusze potrwa to około 3-4 miesięcy będę dorabiał gdzie tylko się da i będę miał forsę na prawnika bez niego sobie nie poradzę. To jest tak zawiłe że gdy zgłosiłem się do sekretariatu w sądzie to aż usiadłem na tyłku jak to jest skomplikowane. Ale już mam To co chciałem i tylko kwestia zdobycia finansów niby nie jest tak dużo ale dla mnie na tą chwilę jest to ogromna suma. Jak wygram to mi to zwróci ponoć strona przegrana. Przy okazji jest szansa że w tym czasie nowy pan Komendant Główny zainteresuje się naszą dolą finansową.

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 19, 2007, 12:24:55 »
Dla rozładowania atmosfery:
Zarabiam tyle, że ledwo starcza mi na ratę za mojego mesia SEL. ^_^

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 19, 2007, 12:29:05 »
oj smieszne Nedzny dowcip koleżko a w tej bajce byly krasnoludki czy obudziles sie z reka w slipkach

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 19, 2007, 12:34:18 »
oj smieszne Nedzny dowcip koleżko a w tej bajce byly krasnoludki czy obudziles sie z reka w slipkach

dobre... faktycznie to chyba jakiś dziwny żart rodem z krainy OZ...

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 19, 2007, 13:20:18 »
A może zmieńcie okularki na różowe, bo czarne wyszły z mody?

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: jakie mamy pensje i po ilu latach w PSP proszę przedstawić.
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 19, 2007, 15:47:34 »
czyzbys byl sam go nowym komendantem ze CIe stac