Autor Wątek: awanse 2013  (Przeczytany 43224 razy)

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 04, 2013, 13:40:48 »
nie ten link, link z filmem chodzi a nie otwiera się  link w pdf-ie
Cała strona SGSP.edu.pl leży. Jak nie wstanie do jutra to wrzucę kopię na jakiegoś mirrora.


OK. Dodałem link do pliku z sgsp.edu.pl na zewnętrznym serwerze.
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2013, 16:06:52 wysłana przez strazakusX »

Offline username 2013

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 53
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 04, 2013, 14:04:49 »
Już działa, nawet nie widząc w sumie tej listy z pdf-u wierzę Ci bo nie takie przypadki były znane. Smutne to i żenujące, ale sprawiedliwość w tej formacji nie istnieje. Jedyne co możemy zrobić to pogadać sobie i wylać swoje żale na tym forum jednak niewiele to zmieni.

Offline strazak998

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 611
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 04, 2013, 19:57:44 »
No dowody tak twarde aż mnie powaliły. Do tej pory nie mogę się otrząsnąć. Szok, skandal, etc. Poszukaj dalej w sieci, a znajdziesz, że jeden z tych wymienionych przez ciebie RC w tym samym czasie robił SPF 8 czyli dla stanowisk związanych z kierowaniem. Czy mógł jednocześnie robić 2 kursy? A jeśli tak, to czy mógł zaliczyć 2 egzaminy jednocześnie? Być może ta 2 osoba zrobiła to samo? A skoro jedocześnie zdał 2 egzaminy to mógł się znaleźć na liście awansowej czy nie? Jeśli już szukasz haków to szukaj porządnie.

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 04, 2013, 22:09:25 »
No dowody tak twarde aż mnie powaliły. Do tej pory nie mogę się otrząsnąć. Szok, skandal, etc. Poszukaj dalej w sieci, a znajdziesz, że jeden z tych wymienionych przez ciebie RC w tym samym czasie robił SPF 8 czyli dla stanowisk związanych z kierowaniem. Czy mógł jednocześnie robić 2 kursy? A jeśli tak, to czy mógł zaliczyć 2 egzaminy jednocześnie? Być może ta 2 osoba zrobiła to samo? A skoro jedocześnie zdał 2 egzaminy to mógł się znaleźć na liście awansowej czy nie? Jeśli już szukasz haków to szukaj porządnie.

Kolego lista SPO-1 jest jedna - i choćbyś się zesrał nie wmówisz nikomu, że białe jest czarne.
To o czym piszesz - to jeszcze większy skandal - sugerujesz, że jedna osoba może być na dwóch kursach oficerskich jednocześnie. Miej godność człowieku.
Swoją drogą bardzo ciekawe - podoficer na SPF.

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 05, 2013, 22:02:05 »
Kolego "Antoni" mało komu to się udaje, ale Tobie się udało! Rozśmieszyłeś mnie na maksa :szalony: Mało wątroby nie straciłem :szalony:
Proponuję teraz udać się z tymi "dowodami" do naczelnego gazety "FAKT". Zrobicie poniedziałkowa furorę i może coś wpadnie na wódkę  dla Ciebie- przyda się !:szalony: :szalony: :szalony:
Na marginesie. Zobacz materiał z 2013. Idąc Twoim tokiem myślenia (jego braku) zdobędziesz kolejnych dziesiątki "dowodów"
 :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Szczerze to zmusiłeś mnie do drinka  :szalony: :szalony: :szalony: :szalony:
Ps
Zamów "taczkę" ! :szalony: :gwiazdki: :rofl:

Bardzo mi miło, że Cię wprawiłem w taki nastrój. To chyba jedyne co Ci pozostaje po takim skompromitowaniu się. Może nam wyjawisz klucz do szczęścia. Bo to co widzieliśmy, świadczy o czymś wręcz przeciwnym niż wskazuje Twój nastrój.

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 05, 2013, 22:20:46 »
Kolego "antoni"
Zerknij jeszcze w materiał wideo z promocji 2013 i zwróć uwagę ile osób zostało promowanych z "listy" techników pożarnictwa. Jest przynajmniej kilku, którzy na oczy nie widzieli "aspirantki"  :szalony:
To mój ostatni post w tym wątku, bo szkoda energii  :gwiazdki:

Nie rozumiesz problemu. Gówno mnie obchodzi, czy ktoś widział aspirantkę na oczy czy nie. Natomiast istotny jest fakt, że absolwent studiów podyplomowych dla strażaków ubiegających się o pierwszy stopień oficerski to w 2012 roku, tylko i wyłącznie absolwent SPO-1. Ale nie o fakt bycia absolwentem SPO-1 tak na prawdę chodzi. Chodzi o to, że listy nie różnią się co do ilości a co do nazwisk. I tu jest podejrzenie zasadnicze.
Ponieważ techników pożarnictwa i absolwentów aspirantek jest u nas na pęczki, a tu była grupa 40 wybrańców - pierwsza od co najmniej 5 lat.

Dodane:
Co do stwierdzenia "zachodzi podejrzenie" to może takie być jedynie na podstawie "dowodów", więc w czym masz problem oprócz próby ogłoszenia wszystkim "Polacy nic się nie stało...".
No i kolego co z tego wynika co cytujesz oprócz tego, że mam rację. Dla mnie została przekroczona granica przyzwoitości - ponieważ ogłoszono publicznie, w obecności premiera - że w końcu, 40 osób od co najmniej 5 lat, dostało uznanie swoich kwalifikacji ze studiów wyższych, poprzez uczciwy udział w studiach podyplomowych (dla przypomnienia dla strazak998 - tj. egzamin + frekwencja) - niestety po zweryfikowaniu tej listy, okazała się ona nie prawdziwa.
Dla Ciebie kolego Kudłaty - musi zapaść wyrok skazujący i posadzonych musi zostać parę osób, żeby można było mówić o przekroczeniu granicy przyzwoitości? Oczywiste fakty to dla Ciebie żaden problem? Rozumiem, że jesteś z tych którym kiedy pluje im się w twarz - mówią, że chyba deszczyk zaczyna padać?
Kolego fakty są oczywiste - a problem odpowiednich organów - to problem gawiedzi która się na tym forum takiego zgłoszenia domaga, a jesteś to Ty i paru innych krzykaczy. Dla mnie wystarczający jest fakt publicznego wygłaszania nieprawdy i robienia w jajo wielu strażaków, którzy muszą czekać w kolejkach po swój, jakże często absurdalnie odmawiany, przydział.
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2013, 08:14:10 wysłana przez strazakusX »

Offline strazak998

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 611
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 06, 2013, 08:48:41 »
A dlaczego strony 5 i 6 są puste? Dlaczego jest tylko 28 nazwisk? Czy tylko mi się one nie otwierają?

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 06, 2013, 11:07:24 »
A dlaczego strony 5 i 6 są puste? Dlaczego jest tylko 28 nazwisk? Czy tylko mi się one nie otwierają?

Proszę Cie kolego... to nie komiks dla dzieciaków. Egzaminy trwały 2 dni. Masz autora podanego - "Małgosia" - to jest obsługa administracyjna studiów. Są też listy obecności z odręcznymi podpisami wszystkich - ale tych nie można opublikować, bo nie były nigdzie dostępne publicznie. Pozostałe słowa klucze to PC4 i SPF8.

Offline strazak998

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 611
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 06, 2013, 18:02:29 »
Podobnie jak dr. Kudłaty kończę tę nierówna walkę. Pokazujesz 3 strony, które nic nie wnoszą. Skąd jest pewność, że tych osób nie ma na następnych stronach. Manipulujesz "kolego" swoimi dowodami, a to niezbyt dobrze świadczy o twoim zdrowiu psychicznym. Tak jak już pisałem wcześniej pora chyba udać się do specjalisty. Sorry dla mnie to żadne dowody. Masz rację, że nie poszedłeś z tym do mediów. Wyśmialiby cię na dzień dobry. Żenada.

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 06, 2013, 22:48:13 »
Podobnie jak dr. Kudłaty kończę tę nierówna walkę. Pokazujesz 3 strony, które nic nie wnoszą. Skąd jest pewność, że tych osób nie ma na następnych stronach. Manipulujesz "kolego" swoimi dowodami, a to niezbyt dobrze świadczy o twoim zdrowiu psychicznym. Tak jak już pisałem wcześniej pora chyba udać się do specjalisty. Sorry dla mnie to żadne dowody. Masz rację, że nie poszedłeś z tym do mediów. Wyśmialiby cię na dzień dobry. Żenada.

Ściągnij sobie z sgsp.edu.pl - może im nawrzucasz od manipulantów.
Po drugie - sugerujesz, że jak ktoś skończył SPF-8 albo PC4, to jeszcze go zapisano na SPO-1?
A po trzecie - chcesz nam wmówić, że w tym dokumencie - na kolejnych 3 stronach - wymieniono aż dwa nazwiska?
Kolego, gdybym nie znał faktów to myślałbym, że jesteś idiotą. No cóż, jak widzę musisz kombinować. Kombinuj chłopcze, kombinuj..
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2013, 08:57:51 wysłana przez strazakusX »

Offline strazak998

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 611
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 07, 2013, 07:09:22 »
Qrwa jesteś tak tępy, że nie mogę. Antoni przy tobie to jest pikuś.

http://www.sgsp.edu.pl/studia/wibp/dsz_pk/tematy_dsm_p.pdf

Żeby się dostać na SPF:
Kandydaci na studia podyplomowe muszą spełniać następujące wymagania:
- posiadać mianowanie na stałe,
- posiadać skierowanie od przełożonego uprawnionego do mianowania,
- posiadać tytuł zawodowy technika pożarnictwa lub dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w tym zawodzie,
- posiadać dyplom ukończenia studiów wyższych.

Masz gdzieś napisane, że sekcyjny nie może?

http://www.sgsp.edu.pl/studia/kursy_podyplomowe/plany_zajec0910/spf8_obronyostatnie.pdf

Dla mnie jest jasne. Gość jednocześnie robił 2 kursy. Nie może? Jakiś przepis tego zabrania? Dostał zgodę. Niech idzie. W czym problem. Mógł zdać jednocześnie w tym samym czasie 2 egzaminy? Pewnie mógł tego też nikt nie zabrania. Więc twoje chore teorie zachowaj dla siebie. I czym prędzej udaj się do specjalisty. Szykuj taczkę. I poszukaj dobrego papugi. Nie omieszkam podesłać całych twoich wypocin tym osobom. Bo mnie wqurwia jak jakiś debil sra we własne gniazdo. Obraża, poniża bez konkretnych argumentów. A ten twój "TW" który ci sprzedał te newsy tez powinien się trochę ogarnąć. Tyle w temacie. Współczują tym z którymi pełnisz służbę. Uchowaj nas Boże od takich strażaków.
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2013, 07:18:50 wysłana przez strazak998 »

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 07, 2013, 08:42:49 »
Qrwa jesteś tak tępy, że nie mogę. Antoni przy tobie to jest pikuś.

http://www.sgsp.edu.pl/studia/wibp/dsz_pk/tematy_dsm_p.pdf

Żeby się dostać na SPF:
Kandydaci na studia podyplomowe muszą spełniać następujące wymagania:
- posiadać mianowanie na stałe,
- posiadać skierowanie od przełożonego uprawnionego do mianowania,
- posiadać tytuł zawodowy technika pożarnictwa lub dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w tym zawodzie,
- posiadać dyplom ukończenia studiów wyższych.

Masz gdzieś napisane, że sekcyjny nie może?

http://www.sgsp.edu.pl/studia/kursy_podyplomowe/plany_zajec0910/spf8_obronyostatnie.pdf

Dla mnie jest jasne. Gość jednocześnie robił 2 kursy. Nie może? Jakiś przepis tego zabrania? Dostał zgodę. Niech idzie. W czym problem. Mógł zdać jednocześnie w tym samym czasie 2 egzaminy? Pewnie mógł tego też nikt nie zabrania. Więc twoje chore teorie zachowaj dla siebie. I czym prędzej udaj się do specjalisty. Szykuj taczkę. I poszukaj dobrego papugi. Nie omieszkam podesłać całych twoich wypocin tym osobom. Bo mnie wqurwia jak jakiś debil sra we własne gniazdo. Obraża, poniża bez konkretnych argumentów. A ten twój "TW" który ci sprzedał te newsy tez powinien się trochę ogarnąć. Tyle w temacie. Współczują tym z którymi pełnisz służbę. Uchowaj nas Boże od takich strażaków.

No widzę, że kombinujesz.
Szkoda, że udowadniasz tym, że jednak myliłem się co do tego, że nie myślałem, że jesteś osobą obdarzoną niższym IQ niż średnia społeczeństwa.
Przeczytaj sobie, co jest warunkiem stania się absolwentem studiów podyplomowych dla strażaków ubiegających się o pierwszy stopień oficerski i wskaż choć jeden zjazd, na którym Twój pupil był. Twój mistrzu musiałby jeszcze napisać pracę dyplomową na tych studiach. Jest to w 100% weryfikowalne. Ja udowodniłem, że na egzaminach końcowych SPO osób wymienionych jako absolwenci SPO paru osób nie było, a były wymienione na promocji jako absolwenci tychże. Mało tego z całą odpowiedzialnością twierdzę, że te osoby nie były również na ani jednym zjeździe SPO-1 - co wynika z list obecności, własnoręcznie podpisanych przez każdego.
Problem tkwi w tym, że darzę ogromnym szacunkiem ludzi, którzy ukończyli cywilne studia wyższe, pracowali w straży, dając się nie raz pomiatać Panom kapitanom i brygadzistom, wytrwali wiele lat i w końcu dostali stopnie na które od dawna zasługiwali. Natomiast nie rozumiem, dlaczego w takie grono, próbuje się kłamstwem, wsadzić ludzi którzy SGSP kończą na X sposobów i na koniec chcą sobie potupać przed premierem. Dla Was może to szczegół, a dla mnie to dostąpienie ogromnego zaszczytu i jestem pełen podziwu dla ludzi którzy ukończyli SPO, pomimo atmosfery jaka panuje w PSP.
Twój zacytowany dokument świadczy o tym, że ktoś chyba ma jakiś problem ze sobą. Najwyraźniej to Ty jesteś tym, którego w tak manipulancki sposób próbujesz wytłumaczyć.

No i jeszcze jedno synku, to nie są kursy. Studia podyplomowe to nie są kursy na które się wpisujesz i wypisujesz jak i kiedy chcesz. To nie jest zabawa, gdzie przy litrach gorzały zarzyga się cały ośrodek, a następnego dnia ledwo zionie dogorewając przy butelce wody. Było tu nie raz napisane o wyczynach SPF, a Ci ludzie z SPO musieli dymać na wszystkie zjazdy, wynajmować sobie samemu noclegi, nikt ich nie karmił, pisali egzaminy po każdym semestrze, pisali prace dyplomowe i wreszcie bronili tych prac - i później dostąpili zaszczytu bycia mianowanymi w tak honorowy sposób.
My w terenie musimy zasuwać i stawać na głowie, żeby być wpisanymi na listę oczekujących na takie studia, żeby jaśniepanujący łaskawie nas wskazał. Sekcyjny na SPF? - tylko ktoś z KG, mógł to napisać - bo taka sztuka w terenie nie przejdzie.

A nazwanie skierowania od przełożonego - ZGODĄ, to już szczyt bufonady.
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2013, 09:08:50 wysłana przez strazakusX »

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 07, 2013, 09:11:17 »
sekcyjny owszem, ale musiałby mieć dyplom technika pożarnictwa; jednostkowe przypadki znam (SA ukończone w czasie pracy z ZSP lub ZSR), ale czy ten Kolega też jest takim ewenementem?
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline zero-11

  • Search & Rescue
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.525
  • 84810
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 07, 2013, 09:42:55 »
Skontaktujcie się z oboma zainteresowanymi i skończcie wreszcie tą dziecinną przepychankę na forum.
Może te osoby miały spełnione warunki potrzebne do promocji oficerskiej, może nie zostały promowane w latach poprzednich i podpięto je w 2012, a może faktycznie dostały stopień na lewo.. prawdą jest, że już zostały promowane i nikt im stopnia nie zabierze. Znam lepsze przekręty w naszej formacji, do tego stopnia, że o czyimś awansie decydowała sekretarka osoby podpisującej kwity awansowe, bo w odpowiednim momencie te kwity podłożyła, a bezpośredni przełożony awansowanego nawet nie wiedział, że takie kwity zostały złożone. Pewnych spraw się nie przeskoczy a jestem pewny, że w innych formacjach i resortach nie takie wałki się kręci i nic tego nie zmieni.
a tu na forum to możemy sobie jedynie  :wall:

IT'S NOT SOMETHING YOU DO. IT'S SOMETHING YOU ARE!

Offline officer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 713
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 07, 2013, 09:50:44 »
strazakusX -DAJ SOBIE SPOKÓJ!!!- ale nie z tego powodu że nie masz racji!!! Poprostu, jak to sie potocznie mówi, wyżej hu.. nie podskoczysz. Masz rację w komendzie ale inne zdanie ma komendant- zgnoją cię, masz rację na forum to albo moderatorzy albo innni forumowicze zgnoją Cię. Zawsze muszą wytrwać przy swoim pomimo, że są anonimowi, a na takie stwierdzenia typu "srasz we własne gniazdo" to rzygać mi się chce. Dla takich osób twierdzących takie wywody to powinni nie w gniazdo ale na głowę nasrać- ZERO HONORU. Pisałem już to kilka miesięcy temu "nawet dałem taki tytuł PSP schodzi na psy" i opisane przez ciebie strazakus informacje o tym wskazują. No ale co dla inny to przecież PSP jest wzorem przejrzystości, rozwoju itp.

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 07, 2013, 10:17:46 »
Może te osoby miały spełnione warunki potrzebne do promocji oficerskiej, może nie zostały promowane w latach poprzednich i podpięto je w 2012, a może faktycznie dostały stopień na lewo..

Nie twierdzę, że nie miały spełnionych warunków, nie mi to oceniać - i tego nie wiem. Twierdzę, że na pewno nie skończyły SPO-1, natomiast publicznie podano kłamstwo, że są promowani, jako absolwenci SPO-1. To jest czarno na białym udowodnione i wszystko czego oczekuję, to publiczne przeprosiny i pokajanie się przed wszystkimi, którzy nie mogą się "zapisać na dwa kursy na raz", nie otrzymali "zgody na zapisanie się na studia podyplomowe", czy też "zdawać dwóch egzaminów w tym samym czasie".
Amen i dzięki Panowie za ciepłe słowa. Pozostaje się tylko napić, albo zasuwać do roboty na boku.

Kolejny nowy

  • Gość
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 07, 2013, 11:18:50 »
Rzeczywiście na SPO1 nie było żadnego mężczyzny z KG. Były tylko 4 panie.
Dziwne też, że bez aspirantki trafił na SPF sekcyjny. Ale taka jest nasza PSP.

Offline bombaj998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 374
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 07, 2013, 15:47:48 »
No to zróbmy coś żeby TAKA nie była a nie patrzymy jak ktoś robi kogoś w jajo! Jak są 100% dowody to wystarczy  ktoś kto  jest już na emeryturze i na niczym  mu nie zależy, niech zaniesie dowody do gazety lub telewizji która przedstawi jak to są przyznawane awanse w PSP

Offline firek998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 07, 2013, 17:44:46 »
No to zróbmy coś żeby TAKA nie była a nie patrzymy jak ktoś robi kogoś w jajo! Jak są 100% dowody to wystarczy  ktoś kto  jest już na emeryturze i na niczym  mu nie zależy, niech zaniesie dowody do gazety lub telewizji która przedstawi jak to są przyznawane awanse w PSP

Pod warunkiem, że te dowody są 100% w co szczerze osobiście wątpię. Gdyby tak było to ci co nie dostali awansu wykorzystaliby ten fakt.

razdwa

  • Gość
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 07, 2013, 19:54:09 »
Witam. Sekcyjny na SPF, w czym problem jak najbardziej może. Dla tych którym nie zechce sie czytac, zamiast technika pożarnictwa wystarczy inż. na zacnej słusznej uczelni. Pozdrawiam

Offline nowy8

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 07, 2013, 20:41:03 »
No to zróbmy coś żeby TAKA nie była a nie patrzymy jak ktoś robi kogoś w jajo! Jak są 100% dowody to wystarczy  ktoś kto  jest już na emeryturze i na niczym  mu nie zależy, niech zaniesie dowody do gazety lub telewizji która przedstawi jak to są przyznawane awanse w PSP

Pod warunkiem, że te dowody są 100% w co szczerze osobiście wątpię. Gdyby tak było to ci co nie dostali awansu wykorzystaliby ten fakt.
Oj cuda się dzieją. Jeden Pan na dwóch różnych studiach podyplomowych - jednocześnie, pewnie jeszcze w tym samym czasie w misji na Księżyc z ramienia PSP. Tylko się cieszyć że wśród nas jest taka elita. Kolejny Pan którego ciężko się doszukać na liście SPO1 z małej KP, gdzie w tym samym czasie uczęszcza jedna z Pań (może się myle) - 2 osoby jednocześnie świadczy o prężności jednostki. Oby wszystkie KP I KW były tak prężne.
Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Strażaka.

Pozdrawiam

Offline zak998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 07, 2013, 20:45:56 »
Ciekawe co zrobią z tymi po SPO-2 SPO-3 bo oni w tym roku jeszcze nie dostali stopnia oficerskiego. Oczywiście niektórzy dostali ale większość nie. Słyszałem, że w listopadzie mają dostać, ale nie wiem na ile jest to prawda. Ponoć pierwszy stopień oficerski nadaje się  w maju ale to może być wyjątek bo znam i takie przypadki. Ponoć w tym roku puścili wszystkich aspirantów i podoficerów z inż. poż. po cywilnych SGSP tylko dlatego, że to już ostatni rok takie awanse czyli aspirantów ze studiami cywilnymi oraz podoficerów. Oczywiście najpierw muszą zmienić ustawę o PSP by wprowadzić takie zmiany a z tym nie będzie tak szybko i prosto bo jeszcze nawet nie ma żadnych upublicznionych projektów.   

zniesmaczniony

  • Gość
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 07, 2013, 21:14:47 »
Ale bubel. Kolejny raz akcja awansowa wiąże się z takimi kontrowersjami. Kończąc wątek SPO - szczerze współczuje absolwentom SPO2 i SPO3. Wiedząc że SPO1 w całości dostał awans na ** <a jak niektórzy twierdzą nawet w nadkomplecie :) > obudzili się teraz z ręką w nocniku. Pomijając już wszystkie za i przeciw (ktoś przecież zaakceptował tych kandydatów na te studia) w naszej centrali powinna być jakaś konsekwencja i albo dajemy wszystkim albo nikomu.
   

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.397
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 07, 2013, 21:26:23 »
Witam. Sekcyjny na SPF, w czym problem jak najbardziej może. Dla tych którym nie zechce sie czytac, zamiast technika pożarnictwa wystarczy inż. na zacnej słusznej uczelni. Pozdrawiam
Od kiedy?? W jakiej ustawie to zrównali..... Powiedz prosze bo ja chyba najgłupszy jestem :'(....
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2013, 21:43:59 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline biurówka

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 07, 2013, 22:37:45 »
Witam
i ja dodam trzy grosze do dyskusji o SPO.... kto się dostaje na tą podyplomówkę :mellow:?? uważam że nikt z klucza... bo takowego nie ma  :wacko:... tylko plecaki... trochę miejsc rzucili na EURO 2012 w tych województwach których to dotyczyło...a normalnie 2-3
 miejsca na województwo czyli zgaduj-zgadula czerwona kula kto się dostaje  :gwiazdki:?? nie ma jasnych zasad  dostania np: lata służby, stanowisko?? to samo tyczy się SPF u nas d-ca od dwóch lat próbuje się dostać i nic.... no ale to nasza PSP, ciemna magia, brak zasad