Autor Wątek: awanse 2013  (Przeczytany 43099 razy)

Kolejny nowy

  • Gość
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 29, 2013, 08:38:27 »
Jeżeli to jest prawda, co pisze strazakusX - to to jest skandal. W tym roku nie daje się SPO 2 i 3 uzasadniając to powiedzeniem "nie bo nie" a tu takie przekręty.

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 29, 2013, 11:13:29 »
A co do mojego kolegi, który kończył SPO to i owszem mam i pracuje on nadal w KG.
A tak na marginesie, czy to nie dziwne, że spośród 30 tys. strażaków tylko kolega strazakusX jest  zawsze w posiadaniu a to dowodów, a to wiedzy 100%-ej na różnego rodzaju problemy. A może tych dowodów dostarczył ci jeden z tych którzy nie zdali pozytywnie egzaminu i dlatego nie dostali promocji?

1. Tylko SPO-1 dostało promocję. Nie było na nim ani jednego mężczyzny z KG. Tak więc daruj sobie swoje bajki.
2. Tak to dziwne, że 30tys. strażaków nie ma odwagi mówić głośno między sobą o tym co jest nie tak.
3. Wszyscy zdali egzamin pozytywnie. Ale skąd może o tym wiedzieć bajkopisarz?

Nawet nie muszę przedstawiać dowodów, żeby udowodnić wartość twoich wypowiedzi.

Offline strazak998

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 608
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 29, 2013, 22:51:54 »
O ile się nie mylę to nie miałeś udowadniać prawdziwości moich wypowiedzi a udowodnić swoje tezy. Ale widzę że wyszło na moje. Twoje rewelacje są tak samo wiarygodne jak tezy stawiane przez Antoniego. Wymysły chorej wyobraźni, zgoszkniałego, zakompleksionego i niedowartościowanego gościa. A te 30 tys. strażaków na co dzień robi swoją robotę, a nie doszukuje się czegoś czego nie było. A ty jak widzę tylko węszysz i szukasz dziury w całym. Weź się za uczciwą robotę.

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 29, 2013, 23:48:52 »
O ile się nie mylę to nie miałeś udowadniać prawdziwości moich wypowiedzi a udowodnić swoje tezy. Ale widzę że wyszło na moje. Twoje rewelacje są tak samo wiarygodne jak tezy stawiane przez Antoniego. Wymysły chorej wyobraźni, zgoszkniałego, zakompleksionego i niedowartościowanego gościa. A te 30 tys. strażaków na co dzień robi swoją robotę, a nie doszukuje się czegoś czego nie było. A ty jak widzę tylko węszysz i szukasz dziury w całym. Weź się za uczciwą robotę.

Tak żeby nie znikło to Cię zacytuję ...
Pierwszy efekt został osiągnięty - w centrali jest panika.
...
Już się nie martwcie czy się wyda czy nie - martwcie się kiedy.
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2013, 08:07:24 wysłana przez strazakusX »

SPO2

  • Gość
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 30, 2013, 00:19:30 »
Wiecie co czytam i nie dowierzam!!! Skończyłem SPO2 egzaminy, praca obrona na 5.... nie dostałem awansu

Ludzie Oficer to nie napis na dropsie nie wszyscy mogą mieć...
Mam tylko nadzieję, że może kiedyś się uda!!!!!

Nie rozmyślajcie kto dostał kto nie bo to już nic nie zmieni... Gratuluje tym co dostali....


aaaa i dla tych co dociekają dostali  Ci z pionu Operacyjnej i  Księgowe ( ale z tych pionów też nie dostali) innych nie mogę potwierdzić ale na oko 26 osób z spo2 i spo3.
Jest + w tym wszystkim stopnia nie dostała córka Szkoły Podoficerskiej z Bydgoszczy z SPO3 i córka wojewódzkiego kujawsko-pomorskiego... no jest jeszcze kilka żon ale nie będę wymieniał.
Dla wszystkich hejterów - mam 12 lat służby: 3 podział 9 SK KP i mam stopień mł ogn a wykrztuszanie - administrator sieci i systemów komputerowych (licencjat)....

Offline strazak998

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 608
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 30, 2013, 08:28:01 »
Cytuj co chcesz i kogo chcesz. W d...e mam to czy centrala panikuje czy nie. Ja nie obiecywałem umieszczać dowodów a ty i owszem. Śmieszny jesteś i tyle.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2013, 09:14:55 wysłana przez strazak998 »

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 30, 2013, 09:18:17 »
Cytuj co chcesz i kogo chcesz. Schlebiasz mi mówiąc że jestem z centrali. I mam to gdzieś czy ktoś panikuje czy nie. Ja sumienie mam czyste w przeciwieństwie do ciebie. Ja nie obiecywałem umieszczać dowodów a ty i owszem. Śmieszny jesteś i tyle.
Nie napisałem, że jesteś z centrali. Wręcz przeciwnie - napisałem, że jesteś bajkopisarzem który opowiada bzdury. Jeśli uważasz, że negowanie oczywistej prawdy, daje ci czyste sumienie, to musisz być jedną z tych person, które na takim myku skorzystały.
....

PS. O.ooo... widzisz koleżko. Dobrze, że Cię cytuję - bo sam zauważasz, jakie masz mniemanie o sobie.
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2013, 08:07:48 wysłana przez strazakusX »

Offline strazak998

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 608
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 30, 2013, 09:52:47 »
Polemika z tobą nie ma najmniejszego sensu. Ty jesteś z tych nieomylnych co zawsze ma rację nawet jak jej nie ma. Jesteś tak zapatrzony w siebie w i tak w sobie zakochany i to z taką wzajemnością że czas chyba udać się do specjalisty. Będę z nierpliwością śledził doniesienia medialne, które pewnie tak samo się ukażą jak i twoje niezbite dowody po których do tej pory nie możesz się podnieść bo tak cię powaliły. A bajkopisarzem to jesteś niestety ty. Ja nie wypisuję wyssanych z palca historyjek.

Offline nowy8

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 30, 2013, 16:46:24 »
Witam

Kolega SPO2 ma rację - oficer to nie napis na dropsie, nie każdy może nim być. Tylko rodzi się pytanie: tu cytat" Kwalifikowanie kandydatów do postępowania rekrutacyjnego na studia podyplomowe dla strażaków ubiegających się o pierwszy stopień oficerski w PSP prowadzi Biuro Szkolenia KG PSP. Listę kandydatów zakwalifikowanych na powyższe studia podyplomowe zatwierdza Komendant Główny PSP i przedkłada Rektorowi-Komendantowi SGSP do postępowania rekrutacyjnego. Rekrutację przeprowadza Komisja Rekrutacyjna WIBP SGSP kwalifikująca kandydatów do przyjęcia na ww. studia. Następnie Dziekan WIBP SGSP prowadzącego ww. studia podejmuje decyzję o przyjęciu kandydatów na powyższe studia podyplomowe". - ten sztab ludzi jest omylny?. Dziś widać że chyba tak, należało przyjmować tylko z pionu operacyjnego i księgowe. Szkoda pieniędzy z UE, żeby je uzyskać MY najpierw musimy je wpłacić. Oczywiście ostatnie zdanie należy do 01 ale może warto by powiedzieć wprost dla tych wszystkich naiwnych jakie kryterium obowiązuje i czym jest podyktowane.

Pozdrawiam

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 01, 2013, 00:24:20 »
Nie martwcie się, gówno zawsze wypłynie na wierzch.
...
Wszystkim, życzę cierpliwości. Dla mnie osobiście najbardziej bulwersujące jest to, że uroczystość nadania pierwszego stopnia w ten sposób - zafirmowali swoją osobą premier RP D.T., prezes OSP i wicepremier Paw, zrobiony w jajo Minister i przedstawiciel BBN. Te osoby zapewne zupełnie nieświadomie brały udział w uroczystości na której ogłoszono nieprawdę.
Tak, po prostu się nie robi, Panowie z wierchuszki. Są pewne granice - ja rozumiem, że macie swoich pupilków i może nawet warto coś zakombinować dla nich. Nie kosztem innych, a przede wszystkim nie kosztem prawdy.
...
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2013, 13:06:13 wysłana przez strazakusX »

Offline firek998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 01, 2013, 09:20:35 »
strazakusX ale 4 maja będą odpowiednie wiadomości? Bo jak nie to ja na miejscu tych których oskarżasz poszedłbym do sądu za zniesławienie. Pamiętaj że nie jesteśmy anonimowi na forum. Jeśli ściemniasz to powinni wywieźć cię na taczkach.

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 01, 2013, 13:03:21 »
strazakusX ale 4 maja będą odpowiednie wiadomości? Bo jak nie to ja na miejscu tych których oskarżasz poszedłbym do sądu za zniesławienie. Pamiętaj że nie jesteśmy anonimowi na forum. Jeśli ściemniasz to powinni wywieźć cię na taczkach.
Tak 4 maja - wszystko będzie wyłożone jak na tacy - przede wszystkim tutaj. Czego 4 maja, a nie dziś? Bo wtedy jest nasze święto i odpowiedni czas aby powiedzieć sobie prawdę.
Każdy zapozna się z tym sam i w sposób jednoznaczny, bez niedomówień. Na podstawie jasnych dowodów będzie miał prawo napisać co o tym myśli. Dokładnie tak samo jak ja to zrobiłem, posiadając tę wiedzę.

A jak oskarżenia są na miejscu - to kto pójdzie z tym do odpowiednich organów?
Czy prawda pomoże tym którzy przez to ucierpieli?
Jeśli ściemniam wywiozą mnie na taczkach, a co jeśli nie ściemniam?
Zadeklarujmy się!

Przestańmy w końcu bać się mówić prawdę. Jesteśmy instytucją państwową, finansowaną z publicznych pieniędzy. Albo wszystko będzie jasne i przejrzyste, albo będziemy zawsze patrzeć na siebie z podejrzeniem i strachem.
Szlag mnie trafił kiedy pojawił się temat "awanse 2013" i wpisy o tym, że jedni dostali a drudzy nie, i nie powiedziano im dlaczego. Wtedy dostałem informację o tym, jak to było w zeszłym roku i po prostu coś się skończyło. Pewna granica została przekroczona. W mojej opinii to granica przyzwoitości, a skończyły się klocki hamulcowe które nakazywały siedzieć cicho.

Offline ryflak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 198
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 02, 2013, 19:53:39 »
Oczywiście że ściemniasz, tylko że pewnie sam sobie z tego nie zdajesz sprawy. Cała ta twoja pisanina to jedna wielka lipa. Oczywiście nic się w żadnych mediach 4 maja nie pojawi ani na na tym forum nie objawi. Kłania się mistrz i mentor - p. Antoni.

Strażak realista

  • Gość
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 02, 2013, 23:03:41 »
Ma racje chłop! Co Wy wcinacie do tego Antoniego?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.371
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 03, 2013, 00:43:56 »
@ryflak
Daj szansę koledze "błysnąć"  :gwiazdki: Oczywiście śmiać będziemy się wszyscy razem, a przydomek "antoni" zostanie dopisany na zawsze  :rofl:
@dr.Kudłaty

zotałes promowany w 2012??.....  Poczekajmy do 4 maja i ocenimy!!
"ŻADNA Z MOICH WYPOWIEDZI NIE JEST SKIEROWANA PERSONALNIE !" A TO CYTAT Z TWOJEGO PROFILU I KTOS TU KŁAMIE...
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2013, 07:33:26 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.371
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 03, 2013, 07:31:57 »
....
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2013, 07:39:01 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline zero-11

  • Search & Rescue
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.525
  • 84810
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 03, 2013, 09:22:13 »
To co widać obecnie podczas prób do promocji na boisku w SGSP świadczy o tym, że te awanse to jakieś chore nieporozumienie. W sumie wychodzi na to, że nie ma znaczenia czy ktoś był na kursie i dostał awans czy też nie był i został na lewo dopisany do listy. I tak przynajmniej połowa z promowanych nie powinna w ogóle być przyjęta do służb mundurowych nie mówiąc już o dystynkcjach oficerskich. Jeżeli facet przychodzi na próbę w mundurze wyjściowym (już obszyty z odsłoniętymi gwiazdkami) w czapce, a do tego umundurowania zakłada białe trampki to powinno się takiego na ryj wywalić ze służby (co do ryja, to również czerwona morda oderwana dopiero co od butelki wódki).
Proszę państwa, niestety połowie promowanych słoma z butów wystaje i nie ma tu nic do rzeczy ich pochodzenie - niestety szlify oficerskie do czegoś zobowiązują. W okresie międzywojennym oficerowie to była "inteligencja Polski", teraz przypomina to członków OSP po walnym zebraniu (bez urazy dla ochotników). A to czy ktoś zaliczył SPO czy nie, to najmniejsze zmartwienie.

IT'S NOT SOMETHING YOU DO. IT'S SOMETHING YOU ARE!

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 03, 2013, 09:29:10 »

obserw

  • Gość
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 03, 2013, 12:00:18 »
Nie widziałem, żeby jakiś absolwent spo był w trampkach, z odsłoniętymi gwiazdkami i z zapijaczoną czerwoną mordą zwłaszcza, że wśród nominowanych po SPO jest sporo pań. Całe te "rewelacje" też wydają mi się mocno naciągane. Jak ktoś ma odwagę rzucać oskarżenia to niech się ujawni i zrobi z tym użytek. Oczernić kogoś jest łatwo.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.371
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 03, 2013, 12:14:41 »
Nie widziałem, żeby jakiś absolwent spo był w trampkach, z odsłoniętymi gwiazdkami i z zapijaczoną czerwoną mordą zwłaszcza, że wśród nominowanych po SPO jest sporo pań.
Ale tu nie pisze się ze to człowiek po SPO był w trampkach tylko przyszły oficer bez okreslania jego drogi do gwiazd....
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline zero-11

  • Search & Rescue
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.525
  • 84810
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 03, 2013, 14:31:44 »
Nie widziałem, żeby jakiś absolwent spo był w trampkach, z odsłoniętymi gwiazdkami i z zapijaczoną czerwoną mordą zwłaszcza, że wśród nominowanych po SPO jest sporo pań.
Ale tu nie pisze się ze to człowiek po SPO był w trampkach tylko przyszły oficer bez okreslania jego drogi do gwiazd....
Kolego @obserw czytaj ze zrozumieniem. szkoda, że tupania się już skończyły bo bym Ci zrobił kilka fotek. A to czy osoby te były po SPO, czy też nie, to już inna inszość.

IT'S NOT SOMETHING YOU DO. IT'S SOMETHING YOU ARE!

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 04, 2013, 12:17:16 »
OK.
Więc lecimy.
Tutaj macie transmisję z uroczystości 4 maja 2012:

http://goo.gl/MgQeu

Możemy sobie obejrzeć całość, albo od razu przeskoczyć do:
1.00.51 -cytuję:
"Do promocji. 17 szereg promowanych. Studia podyplomowe dla strażaków ubiegających się o pierwszy stopień oficerski."
I spisujemy sobie wszystkie osoby.
1.02.16 - cytuję:
"Do promocji. 18 szereg promowanych. Stydia podyplomowe dla strażaków ubiegających się o pierwszy stopień oficerski."
I spisujemy sobie kolejne osoby.

Mamy całą listę promowanych - absolwentów studiów podyplomowych dla strażaków ubiegających się o pierwszy stopień oficerski.
Przechodzimy do linku poniżej:

http://www.sgsp.edu.pl/studia/kursy_podyplomowe/plany_zajec0910/obrony_spo.pdf
Tu kopia: http://goo.gl/kUK0v

I mamy oficjalną listę osób na egzaminie końcowym studiów podyplomowych dla strażaków ubiegających się o pierwszy stopień oficerski w PSP (SPO-1) w roku akademickim 2011/2012. Jak sama nazwa wskazuje, są to pierwsze takie studia - zgodnie z rozporządzeniem - więc jest to jedyna lista osób które mogą być tytułowane absolwentami studiów podyplomowych dla strażaków ubiegających się o pierwszy stopień oficerski.

Pytanie brzmi, dlaczego te dwie listy (ta z uroczystości i ta ze strony SGSP) się różnią co do osób a nie co do ilości promowanych?
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2013, 15:54:48 wysłana przez strazakusX »

Offline username 2013

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 53
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 04, 2013, 12:56:39 »
U mnie ten filmik się nie odtwarza. Jak u Was?

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 04, 2013, 13:06:05 »
U mnie ten filmik się nie odtwarza. Jak u Was?
Silverlight sobie zainstaluj.

czikopolako

  • Gość
Odp: awanse 2013
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 04, 2013, 13:10:27 »
nie ten link, link z filmem chodzi a nie otwiera się  link w pdf-ie