Autor Wątek: podciąganie na drążku  (Przeczytany 18030 razy)

Offline goździkowa

  • TROUBLEMAKER
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
  • TROUBLEMAKER
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 21, 2007, 11:37:01 »
tak bedzie gites. podciąganie techniczne - nie da się opisać, to tzreba zobaczyć. to jest takie jakby robnienie kołyski w zwisie. najpierw brzuch do przodu nogi do tyłu, a jak robisz w drugą stronę to się podciągasz jeszcze do góry. jak sie tego nauczysz i dobrze rozbujasz to możesz zrobić 2x wiecej podciągnięć niż siłowo
TROUBLEMAKER

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 21, 2007, 20:41:34 »
a kicham w to caly czas robie silowo i jest mi z tym dobrze zawsze wszytsko silowo robie za malo czasu zostalo zeby zmieniac technike w podciganiu :)

Offline Samm

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 22, 2007, 07:19:14 »
kto wam nagadał, że nie można podciągać sie technicznie? Można sie podciągać dowolnym sposobem!!! Uchwyt też dowolny
ZaWsZe PrZeD SiEbIe

Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 22, 2007, 09:31:07 »
samm masz racje......jak kto woli to moze sie podciagac nawet na jednym palcu jesli umie.....na moich egzaminach do PSP pan powiedzial jasno...BYLE TYLKO BRODA BYLA PONAD DRAZKIEM I RECE W LOKCIACH WYPROSTOWANE (czyli pelny zwis) i tyle......

Offline Bartek_mława

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 23, 2007, 22:31:43 »
mam pytanie za 100pkt:) czy do waszych treningow bierzecie jakeis wspomagacze?:> jakies odzywki itp:)

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 23, 2007, 22:32:40 »
jesl;o chodzi u mnie to ja nic nie biore tylko takiem tam zwylke witaminy complet :)

Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 24, 2007, 08:44:19 »
ja bralem bialko biogenixa prolongatum do tego glutamina kreatyna i HMB regularnie 3razy dziennie przez pol roku do egzaminow + cwiczonka oczywiscie ...polecam niezlego kopa daje tylko jeden minus....zero alkoholu typu wodka bo kuracja nie ma sensu ....pozdrawiam

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 24, 2007, 11:54:00 »
sampan szprycowjuesz sie jak pudzian szczerze i bedz tych wspomagaczy mozna uzyzskach sukces i ten sukces bedzie bardziej zadawolajacy ze sam to zrobilem bez pomocy wystarczy trening rozpisany przez trenera i duzo ciezkej naszej pracy :)

a jestemn ciekawy ile Ci tej sily i sprawnoisci zostanie jak skonczy Ci sie twoja kuracja :)

Offline goździkowa

  • TROUBLEMAKER
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
  • TROUBLEMAKER
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 24, 2007, 12:32:54 »
kreatyna+hmb, taki zestaw biorą ludzie którzy chcą robić mase a boją się odżywek animala albo reactora. ja nie polecam bo większa masa = większa siła ale mniejsza szybkośc. zresztą do podciągania będziesz miał więcej kilo na sobie
TROUBLEMAKER

Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 24, 2007, 13:01:58 »
no to widze adrian cr1  ze musisz jeszcze troche o tym poczytac....odzywki= szprycowanie gratuluje wiedzy na ten temat....gozdzikowa w sumie masz racje ale ja podszedlem do tego tak.....wybiegam zawsze te 3.20 ale cienszy bylem z drazka i powiem ci pomoglo....16 bez problemu choc  jak zauwazyles po tej kuracji przytylem ok 5-6 kg ale nawet tego nie czulem przy podciaganiu....poza tym znajomi instruktorzy powiedzieli mi ze ten zestaw odzywek jest typowy na wytrzymalosc tylko kreatyne trzeba brac 3 tyg bo dziala krotko robic przerwe ok.2 tyg zastepujac ja rybozyną...na poczatku bylem temu sceptyczny ale pomoglo.....tylko tez kasy troszke trzeba bylo zainwestowac ale warto.....

Offline hubert17

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 375
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 24, 2007, 13:16:29 »
a co sadzicie o l-karnitynie niby spala tuszczyk i wspomaga wydajnosc tlenowa ?

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 24, 2007, 13:45:58 »
powiem Ci tyle szampan moglbys to sie odemnie duzo nauczyc jesli chodzi o sport :) po drugie zawsze po odzywkach sa spadki nie cala sila ktora uzyslakes zostaje a masa Ci zostania  :)  wiec zoabczysz tak po egzaminach jak sie wszytsko unormuje przestaniec cwiczyc to zobaczy tuszcz na ciele a sily mniej :)  bo np. kreatyna powoduje ze duzo sie gromadzi miesniach  w wody :) a przez te po roku to byl bys wstanie bez odrywek zrobic taka sile jaka teraz masz :) i bys napewno mial lepsze osiagi niz teraz masz z odrywkami bo same odrywki to nic liczy sie najbardziej odpowiedni trening a przez te pol roku jadles chemie i z ta chemia nie masz zadzywiajacych rezultatow :) a poiedz mi jakie miales osiagi zanim zaczoles to brac ? jestem ciekaey ile Ci poszla wytrzymalosc i sila :) i jak wygladal twoj trening ?

Offline Herflik

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 162
  • Trzymaj sztamę z nami - razem walczmy z pożarami.
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 24, 2007, 13:58:16 »
Teraz został już tylko tydzień do egzamów, więc trochę za późno na zabawy z odżywkami. Takie rzeczy trzeba odpowiednio zaplanować i dostosować do celu, jaki chcę się osiągnąć dużo wcześniej.

Moje zdanie takie jest, żeby uczciwie przepracować rok, biegać podciągać się na sucho, bez dopalaczy. Jeśli nie ma efektów, lub co się też zdarza są, ale w końcu człowiek się zatrzymuje w miejscu - wtedy się chwytać wspomagania. Mam teraz tak z drążkiem stanęło i......... teraz idzie, bo zakupiłem Cell Pump biogenixa, droga sprawa, ale trafiłem na promocję, do tego carbo i tauryna, a od początku stosuję witaminy z minerałami, aspargin ( magnez = potas).
Przy okazji sprint mam lepszy, liczę na max punktów, lepiej się też kilosa biega. Cykl zakończę kilka dni po egzaminach więc myślę, że będzie dobrze.

Stosowanie odżywek może pomóc, ale z głową trzeba podejść do tego. Same wspomagacze to część sukcesu, dieta i trening to najważniejsza sprawa.

Co do drążka, jadę 3 razy w tygodniu. Treningi zmieniałem co 4 tygodnie, teraz mam coś takiego:

Poniedziałek

8 serii po 6 powtórzeń,

Środa tak samo,

Piątek 8 serii po 4 powtórzenia

przerwa pomiędzy seriami 1 minuta z zegarkiem w łapie

Ci, którzy startują w przyszłości niech szukają informacji na www.sfd.pl

Pozdro dla wszystkich, 2 lipca już niedługo :D
Trzymaj sztamę z nami - razem walczmy z pożarami.

Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 24, 2007, 14:08:41 »
adrian cr1 moge sie z toba nie zgodzic ale kazdy wie swoje....ta chemia jak to nazywasz troche mi pomogla ale wiadomo ze wieksza polowa sukcesu siedzi w psychice.....2 lata cwiczylem do cspsp na "sucho" a teraz za namowa sprobowalem z odzywkami i o niebo lepiej....nie chce sie tutaj klocic ale daruj sobie pytania typu ile ci poszla sila i wytrzymalosc???najwazniejsze ze lepiej ci sie cwiczy...dostalem sie do PSP i to chyba w tym jest najwazniejsze.....a co do treningu to dluga historia...pozdrawiam adrian

Offline Bartek_mława

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 24, 2007, 14:20:35 »
a ja biore Kre-Alkalyn + L-carnityne+guarrane i do tego Carbo po bieganiu i Bialko na noc. I zaczolem tak brac aby wszytlo 6tyg kuracja.
A na kuracje swoje konczycie przed egzaminami czy na egzmain tez bedziecie brac zeby miec powera??Ja jeszcze sam nieiwem czy na egz brac tabletki.
Pozdro

Offline bbarney

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Od września SA PSP Poznań :D
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 24, 2007, 15:19:54 »
O widze ze ostro trenujecie chlopaki :D Niektorzy cwicza po 2 lata, a ja od poczatku czerwca sobie cwicze na spokojnie. schudlem przez bieganie 5 kilo i teraz lepiej mi sie biega. Pamietajcie ze caly wysilem pojdzie na marne jak nie napiszemy dobrze testow, a to juz nie jest takie proste :/

Offline goździkowa

  • TROUBLEMAKER
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
  • TROUBLEMAKER
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 24, 2007, 15:59:25 »
no to ja jeszcze życzę powodzenia na badaniach lekarskich  :wub:
TROUBLEMAKER

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 24, 2007, 18:52:05 »
a ja ciwcze bez wspomagaczy i w bieganiu osiagam dobre wyniki nawet bardzo dobra gorzezj drazek a jest to uwarunkowane tym ze mam strasznie dlugie rece i zeby je w lokciach wyprostowac musze sie nizej opuscic i tez wiecej sily trace na kazde podciagniecie ale dam rade jakos :) a barney ma razcje sprawnosciowka a toretyczny to inna bajka byly takie przypadki ze sprawonscowka na styk i sie dostlali bo testy bardzo dobrze napisali :)

Offline Markpol5

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 24, 2007, 19:11:00 »
Kiedyś jak byłem "piękny i młody"  :mellow: starałem się bić rekordy stare dobre czasy: koperty, ciężarek 17,5kg dziś 1000m, drążek itp.itd i co z tego zwiększony dodatek no co Wy 0% więcej, dziś problemy z kręgosłupem, barkami i wogóle ze zdrowiem, które straciłem dla straży. Zaliczam tylko tyle ile trzeba w mojej kategorji wiekowej 1000m mogę przejść spacerkiem i tak to robię bo się nie opłaca wysilać wiem to niestety po latach służby szkoda, że tak późno. Serdecznie pozdrawiam

Offline MIC

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 236
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 27, 2007, 16:33:32 »
Bartek_mława powiedz tylko jak możesz jakich firm masz te carbo i białko [chodzi mi zwłaszcza o ostatnie].
Mam nadzieje ze nie szamiesz serwatki z allegro.
pozdrawiam
"BROTHERHOOD OF FIRE FIGHTERS"

Offline hubert17

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 375
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 27, 2007, 16:54:06 »
a jak juz sie  podciagamy na sprawnosciowce  to sedzia mowi czy zaliczony czy dopiero na koniec ,  bo fajnie bylo by jesli np mowil by rece proste podciagniecie zaliczone  -_-

Offline Endrju777

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 79
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 27, 2007, 18:13:05 »
Sędzia liczy... Jeżeli podciągniecie wykonane jest niepoprawnie to powtarza poprzednią liczbę podciągnięć.

Offline hubert17

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 375
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 27, 2007, 18:54:12 »
aha dzieki za informacje

Offline Bartek_mława

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 27, 2007, 23:15:11 »
Do MIC no co ty juz ponad rok na silke chodze i nie odwazylbym sie kupic serwatki z allegro. Kupuje jak narazie tylk oz Trec'ka i  Olimp'u.
A dokladnies Max Carb a jesli chodzi o bialko to izolat białka serwatkowego ISOLITE firmy Trec. Co o tym sadzisz??Podobno jedne z lepszych bialek a cena tez jest nie mala wiec:)

Offline Endrju777

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 79
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 27, 2007, 23:38:35 »
Coś o koksowaniu...  :wacko:

http://pl.youtube.com/watch?v=EI_VtKutD30

UWAGA: kilka wulgaryzmów...