Autor Wątek: podciąganie na drążku  (Przeczytany 18033 razy)

Offline Bartek_mława

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 27, 2007, 23:48:44 »
a kto tu cos pisze o koksowaniu:)to tylko zwykłe odzywki, suplementy do diety.

Offline Kadet12

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 28, 2007, 17:32:40 »
Bartek_mława

Dla mnie i tak jesteś koksem i do tego niezbyt mądrym (wnioskuję to z Twojego sposobu wypowiadania się).

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 28, 2007, 18:12:05 »
popieram Ci kadet bo to co Ty piszesz to juz nie ejst zwykla sumplementacja Ty to jesz nalogowo jak my sniadnie obiad i kolacje co za duzo to nie zdrowo i powie Ci to kazdy trener Bartek chyba ze masz trenera choergo na umyśle i sam on stusuje ta technike

Offline MIC

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 236
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 28, 2007, 18:32:59 »
Bartek_mława no to dobrze. Te białko dobre, no i cene też ma konkretną. Carbo też ok.
Osobiście biore carbo z biogenixa [dawniej z olimpu, ale smak taki sobie był]. Białka nie jem dodatkowo bo nie ma braków w diecie [jak kiedyś jadłem to Ostrowie, ale ona właściwie nie ma smaku a tylko aromat, ale chociaż nie kosztuje tyle co WPI].
pozdrawiam
"BROTHERHOOD OF FIRE FIGHTERS"

Offline Bartek_mława

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 28, 2007, 18:39:48 »
NO i tez dobrze;)lepiej dać więcej kasy i firmowe niz sie truć jakimis specyfikami.I jak tu niedowiarkom przetłumaczyć ze tego typu odżywki nie są KOKSEM jak to inni uważają.
Pozdro MIC 

Offline MIC

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 236
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 28, 2007, 18:47:36 »
No tego raczej nie wytłumaczysz.
Wiesz ciężko będzie przełamać stereotypy. Jak dla niektórych białko to koks to wiesz. A brak tolerancji i takie podejście jest spowodowane poprostu brakiem wiedzy.

PS: Jedeynie niektórzy zrobią oczy jak przyjdzie 90-100 kilowy koleś i się podniesie maxymalną ilość razy :D

POZDRO
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2007, 18:49:24 wysłana przez MIC »
"BROTHERHOOD OF FIRE FIGHTERS"

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 28, 2007, 22:39:23 »
ja wiem co to sa odzywki i nie uwazam tego za koksoanie sam biegalem zawodowo i bralem ale to ma byc jako dodatek a Ty za duzo tego bierzerz i dlatego mi to nie pasuje zle rozporzadzasz tym wszystkim moze gdzies to przeczytales chyba na forum na kulturystyka.pl bo to nie jest suplementacja pod to co jets w strazy ;] a tu powinna by taka zastosowana ktora duzo nie pomaga bo sile i wytrzymalosc po sumplementacji szybciej bez treningu znika niz sila wyrobiona naturalnie i testy zdasz w pozniej w szkole bedziesz zdychac na unitarce bo juz nie bedzie suplentacji i trening pewnie tez zaniechasz :) wiec dawaj dawaj suplementy ciekawe co pokazesz na unitarce ;] wszytsko Ci wyjdzie :) 

Offline Bartek_mława

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 28, 2007, 23:32:05 »
porozmawiamy jak sie dostaniemy!

Offline MIC

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 236
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 29, 2007, 08:50:41 »
Adrian do kogo to się odnosiło?
Dodam tylko, że nie biore supli ze względu na straż i na treningi z tym związane, bo nie trenuje bardzo pod tym kątem. Tylko biore ze względu na treningi siłowe i czas jaki trenuje. Trenuje wszytskie partie w celu rozwoju mięśni, nie tylko biegi i podciąganie.
"BROTHERHOOD OF FIRE FIGHTERS"

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 29, 2007, 10:48:30 »
to bylo do bartka :) wiesz on sam pislaes ze ta suplementacje bierze pod egzaminy w strazy a Ty jesli ciwczysz na silowni juz dlugi czas to jest normalne ze bierzesz sam zan kolegow co biora i jest ok bo to nie jest zle tylko jak cieczysz na silowni reguralnie i chcesz byc wiekszy ale pod egzaminy do SApu bym tyle tego nie jadlo bo pojdzie sila oczywiscie ale stracisz na bieganiu bo bedziesz musial wieksza mase udziwgnac zeby biec to jest tylko moje zdanie i uwazam ze zle zrobiles ze tak duzo suplementow brałes :)   

Offline MIC

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 236
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 29, 2007, 15:15:55 »
No jeśli brać np. kreatyne albo jakieś stacki tylko pod egzaminy to mija sie to z celem. Bo rzeczywiście masa skoczy [jeśli będzie dieta i treningi, samo nie pójdzie] no i będzie gorzej sie podciągnąć, biec. Chyba że np nie monohydrat a jabłczan kreatyny to już trochę inaczej, bo nie pompuje tak wodą. Ale jak na same egzaminy to uważam ze wystarczy tylko potrenować i będzie w porządku. Pozdrawiam serdecznie
"BROTHERHOOD OF FIRE FIGHTERS"

Offline Bartek_mława

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 29, 2007, 18:20:27 »
dobra skończmy ten temat ja nie biore odzywek pod SA PSP tylko i wylacznie, chodze regularnie na silke od 13miesiecy i to jest moja 3 kuracja odżywkami i chcialem ja tak zacać aby bylo 6tygodniowa i sie koczyla w dniach egzaminow.

Offline DyrQ

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 30, 2007, 12:43:18 »
Siema, widze ze ladnie trenujecie przed testami do strazy.
Ja startuje do SA PSP w Poznaniu, i mam pytanie jakie wykrecacie czasy na klocka i 50, bo jestem ciekaw jaką bede mial konkurencje  :huh:

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 30, 2007, 13:12:34 »
to Ty sie pochwal wszytski bo jetses tu nowy :):P :wacko:

Offline DyrQ

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 30, 2007, 13:50:38 »
no dobra :P
50m - 6s
1000 - 2,57miz podciaganiem troche gorzej ale 20 wyciagam:D, przy odrobinie motywacji max'a pownienem wyciagnac  :wacko:

Offline bbarney

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Od września SA PSP Poznań :D
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 30, 2007, 14:02:10 »
No to ładne wyniki, będziesz w czołówce :D A jak u Ciebie z teorią :>

Offline DyrQ

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 30, 2007, 14:41:33 »
heh teoria powiadzasz  :mellow: z fizy pisalem rozszerzona maturke i nawet jakos poszla,
ale chemia :/:/:/:/

Offline bbarney

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Od września SA PSP Poznań :D
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 30, 2007, 15:15:17 »
to podobnie jak u mnie, z fizyka nie mam problemu bo skończyłem technikum elektryczne o specjalizacji energoelektronika. Natomiast chemia to już loteria :D

Offline goździkowa

  • TROUBLEMAKER
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
  • TROUBLEMAKER
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 30, 2007, 17:32:23 »
akurat to że Fizyka rozszerzona Ci jakoś poszła DyrQ to żaden sukces bo tegoroczna matura rozszerzona z fizy była chyba najłatwiejsza od wprowadzenia nowej matury
TROUBLEMAKER

Offline bbarney

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Od września SA PSP Poznań :D
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 30, 2007, 18:04:05 »
oj nie dołuj chłopaka. Powodzenia wszystkim na egzaminach to już w poniedziałek :)

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 03, 2007, 15:42:14 »
no i pochwalcie sie jak te egzaminy??? od wczoraj czekam na jakiegoś newsa a tu nic.... aha, powiedzcie mi, w krakowie zdawały dziewczyny w tym roku? jeśli tak, jak tam sobie radziły??:)

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline * Bunkowski |OSP| *

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
  • ...Bogu na chwałę, ludziom na pożytek...
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 03, 2007, 17:17:26 »
HEJ . jA WLASNIE WROCILEM Z kRAKOWA. Dziewczyn bylo kilka. Chyba 4. Ale dzisiaj na teorii zostala tylko 1. 3mam za nia kciuki :wub:

Offline Endrju777

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 79
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 03, 2007, 18:38:59 »
Podciąganie na drążku w Krakowie - śmiech na sali...

Zaliczali praktycznie wszystko. Nie trzeba było się opuszczać do końca, a jeśli widzieli, że ktoś ma problemy z 10 podciągnięciami to zaliczali nawet, gdy broda nie była nad drążkiem. Ale i tak kilkanaście osób odpadło...

Offline nowy88

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 03, 2007, 20:43:53 »
zgadza się, chociaż niektórzy podciągali się bardzo ładnie technicznie (wykorzystywanie mięśni brzucha, odchylanie głowy do tyłu przy samym drążku, żeby ograniczyć wysokość pojedynczych podciągnięć), ale zdarzali się tacy, co przy opuszczaniu mieli kąt 60 st...
Co do odpadania, to było 630 nr startowych a dziś testy pisało ok. 320 osób

Offline Bartek_mława

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: podciąganie na drążku
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 03, 2007, 21:17:55 »
w Poznaniu bylo chyba 444-445osob ale nie wszyscy dojechali.Do testow dopuszczonych bylo 216.Zadna dziewczyna sie niestety nie dostala choc bylo kilka niewiem zeby nie sklamac ok 5-8dziewczyn a dwie to byly blisko ale drazek i 1000m przeroslo je.
A co do podciagania to unas zalezy kto liczyl niektorym prawie wszystko a nie ktorym 0,1,2,2,3,3,4 itp ze na 9 skonczyli niektorzy.