Autor Wątek: SEKCJA 998  (Przeczytany 97823 razy)

Offline wojtekstr

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
    • http://www.kmpspmyslowice.madnet.pl
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #350 dnia: Wrzesień 08, 2006, 00:03:30 »
Bogu dziękuję, że ta żenada się skończyła. zobaczyłem dwa odcinki i już mi sie odechciało. Mam nadzieję, że następni "mądralińscy" poważniej sie zastanowią jak zrealizowań taki serial ale naprawdę a nie jak bajki dla dzieci. Nasza robota naprawdę nie jest taka kolorowa i piękna jak w tym serialu. Wszystkim życzę tyle samo powrotów co wyjazdów!
Moja Stronka o mojej komendzie PSP
POZDRAWIAM
Wojtek Strażak SAM:-)

Offline aaa

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #351 dnia: Wrzesień 29, 2006, 22:44:23 »
...witam wszystkich i chyle czola....
Obejrzalem 3 odcinki...potem padlem........to sa fily sf......jakies bzdury....uczestniczylem w wielu akcjach...lae gdybym powiedzial bym ludziom aby cos takiego zrobili jak w odcinkach..to.....byloby bardzo źle :((((((((((((((

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #352 dnia: Październik 02, 2006, 01:10:34 »
Witam -_-
Obejżałem przypadkowo - przyznaję kilka odcinków tego serialu jak również niedawno - bodaj na <Discovery> podobny "knot" o bostońskich strażakach /może to tylko akurat niewłaściwe odc. ^_^/ Tak więc myślę należy do tego podchodzić zawodowo na luzie, traktować, jako w pewnym sensie dokument fabularyzowany dla szeroko pojętej widowni. Jakiś tam w końcu - nie zawsze prawdziwy i zupełnie właściwy- obraz pracy strażaków jest przedstawiony, ale przecież jak wiemy media rządza się swoimi prawami. Podobnie jest chyba, także z różnymi serialami o Policjantach :huh:
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline tabaluga

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #353 dnia: Październik 07, 2006, 18:33:28 »
Hehe... Którego bohatera? Komandosa? Kolego poczytaj posty na poprzednich stronach. Ostatnio na jednej ze stron widziałem wypowiedz opiekuna MDP z jakiejs OSP: "wykorzystam serial Sekcja 998 jako materiał szkoleniowy dla MDP pdt. Jak NIE postępować podczas akcji rat.-gaś."
I co Ty na to? Jezeli masz zamiar postępować podczas akcji jak postacie w sekcji 998 to nie wróze Ci dobrej kariery.
Teraz w akcji czuję się pewniej , a ponad to na przyłbicy mam wyryte imie bohatera on jest suuuuper.


Ja na pszyłbicy mam wyryty znaczek Zorro a na kurtce UPS-a mam znaczek Supermana no i oczywiscie buty mam z ostrygami - jak Chuck Noris

Offline kermit1025

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #354 dnia: Luty 23, 2009, 10:48:36 »
ja widziałem ten film jestem w straży osp od 2 lat a taakiego kiczu nie widziałem od kiedy zostawia się poszkodowanego i od kiedy srazak jest policjantem :gwiazdki: :tuba: reżyser nie umie kręcić takich filmów

Offline Sylwek

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.394
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #355 dnia: Luty 24, 2009, 13:59:53 »
Wątek nieaktualny od ponad 2 lat - zamykam.