Autor Wątek: SEKCJA 998  (Przeczytany 98024 razy)

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #325 dnia: Lipiec 10, 2006, 06:21:07 »
^_^mi się on podobal ,bo mogłam się przyglodać pracy strażaków , bo ja uwielbiam straż i przyszłości chciałabym pracować wiec trochę się nauczyłam z tego serialu

...i dlatego właśnie serial ten nie powinien być emitowany. A przynajmniej powinny być stosowne ostrzeżenia. Laikom obraz PSP zarysował się mocno wypaczony.
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline dzwon53

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #326 dnia: Lipiec 10, 2006, 21:14:04 »
SErial sie skonczyl i dajmy sobie juz spokoj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Scubapro

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #327 dnia: Lipiec 10, 2006, 21:18:39 »
Ja też dzięki temu serialowi wiele się nauczyłem.
Teraz w akcji czuję się pewniej , a ponad to na przyłbicy mam wyryte imie bohatera on jest suuuuper.
Mam nadzieje że dokręcą jeszcze pare odcinków bo są jeszcze pewne rodzaje akcji w których chciałbym się podciągnąc. papatki.

Offline Emil

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 923
  • 511[S]11
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #328 dnia: Lipiec 10, 2006, 21:31:51 »
Hehe... Którego bohatera? Komandosa? Kolego poczytaj posty na poprzednich stronach. Ostatnio na jednej ze stron widziałem wypowiedz opiekuna MDP z jakiejs OSP: "wykorzystam serial Sekcja 998 jako materiał szkoleniowy dla MDP pdt. Jak NIE postępować podczas akcji rat.-gaś."
I co Ty na to? Jezeli masz zamiar postępować podczas akcji jak postacie w sekcji 998 to nie wróze Ci dobrej kariery.
Teraz w akcji czuję się pewniej , a ponad to na przyłbicy mam wyryte imie bohatera on jest suuuuper.


Ja na szyłbicy mam wyryty znaczek Zorro a na kurtce UPS-a mam znaczek Supermana no i oczywiscie buty mam z ostrygami - jak Chuck Noris
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2006, 21:43:11 wysłana przez Emil »

Offline Scubapro

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #329 dnia: Lipiec 11, 2006, 16:00:40 »
Na Upesie masz wyryty znaczek , czy WYSZYTY ?
Też otym myślałem ale boje się że podczas sprawdzianu got. boj. opierdolą mnie za uszkodzenie noma.
Teraz chce sobie wychawtować na koszulce tyle gwiazdek ile zdiołem gniazd Os bo u mnie w Jrg jest to najstraszliwsze zadanie i nieżycze wam takiej roboty, obyście niemusieli walczyć w lesie ... ale lepiej nie będe was straszyć pozdro i czekam na następne instrukcje z serialu.

Offline Emil

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 923
  • 511[S]11
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #330 dnia: Lipiec 12, 2006, 17:28:49 »
hehe...  ja proponuje, zebys sobie na czole wyrył imie bohatera, albo na maluj sobie na... zamiast niszczys sprzęt! :wacko:

Offline Nasil

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #331 dnia: Lipiec 13, 2006, 10:53:54 »
Witam. Moj tata jest zawodowym strazakiem i zdaza sie ze razem ogladamy Sekcje 998. Moj tata ogladajac to smiej sie za kazdym razem patrzac co robia ci "zawodowcy".Mam do was pytanie: Dlaczego przed kazdym wyjazdem do akcji kamera pokazuje zegar??? :huh:. Prosze o odpowiedzi

Offline maldrin

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 697
  • Strach ma wielkie oczy ;)
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #332 dnia: Lipiec 13, 2006, 13:39:37 »
Żeby pokazać, że o każdej porze są gotowi do wyjazdu ?  ^_^
Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich. - Kardynał Stefan Wyszyński

Nie znać Historii to być zawsze dzieckiem - Cyceron

Offline Krzyś Mila

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 558
  • By zawsze wracać z tarczą i z dumą nosić mundur...
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #333 dnia: Lipiec 13, 2006, 13:42:58 »
Witam

Żeby pokazać, że i strażacy też mają sprzęt elektroniczny.

Pozdrawiam

Offline Emil

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 923
  • 511[S]11
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #334 dnia: Lipiec 13, 2006, 16:09:18 »
Nie, to kamerzysta patrzał, która jest godzina, bo mu sie przerwa zaczynała, a że przez przypadek uchwycił zegar no to juz to wmontowali.

Offline MSJ

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
  • F998
    • Sklep dla Strażaka
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #335 dnia: Lipiec 24, 2006, 11:49:40 »
Ale zawsze można wejść na stronę www.sekcja998.pl ;)

PS. Wykupiliśmy tą domene zanim zaczeli emitować serial. No cóż nie każda inwestycja przynosi zamierzony skutek.
Pozdrawiam
Sprzęt ratowniczy, książki i gadżety dla strażaków ----> http://www.fabryka998.pl

Offline smoczusia

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 88
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #336 dnia: Sierpień 13, 2006, 22:51:57 »
Łukasz Telus pisze:
Cytuj
Generalnie, z całej rozmowy nasunęły się następujące wnioski:
- serial jest bardzo daleko idącym uproszczeniem, nie są w nim istotne działania strażaków, a jedynie emocje, jakie występują u poszkodowanych i bohaterskich ratowników
- działania ratownicze są tłem dla emocji
Hmmm..... zadziwiające i zaskakujące  wnioski mi się nasuwają po przeczytaniu wyżej zacytowanej wypowiedzi.
Skoro jednak takie słowa padały z ust "władnych" osób w temacie serialu to chyba ktoś z grupy interwencyjnej SGSP (bo kompetentni i Ci co powinni zająć się tematem byli i są  oczywiście nieobecni - i to nie z racji urlopu :rolleyes:) powinien się sprawą zająć dawno temu, bo  granie na cudzych emocjach i wywlekanie ich na światło dzienne nie powinno być chyba tematem przewodnim dla serialu....przynajmniej takiego jak ten. Rozumiem, że oglądalność przede wszystkim...ale czy tylko o to chodzi by przyciągnąć przed ekrany jak największą rzeszę gapiów czy też istotna jest przekazywana nam przez media treść?
Analizując ten "pseudo-serial"  o dzielnych i nieustraszonych obrońcach "stolycy" zaczynam się poważnie głowić o co chodziło realizatorom i autorom?Chcieli ogłupić i zalać mózgi rzeszy Polaków bełkotem  bezsensownie i bezładnie przedstawionych akcji czy przedstawiać i robić rzetelną robotę reportersko-dokumentalną z której być może jakiś procent młodych ludzi wyniesie dla siebie wzorce  do naśladowania??
Jak dla mnie całość przedsięwzięcia ŻENUJĄCA, i to pod każdym względem.
Największą bronią strachu jest jego zdolność czynienia nas ślepymi na wszystko inne...
J.Carroll

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #337 dnia: Sierpień 16, 2006, 19:26:01 »
MSJ
No...faktycznie macie niesamowitą szybkość - he..hee!www.pozarnictwo.pl Refleks i wyczucie -_-. Szkoda, że nie zawsze! :angry:
Nt. samego serialu nie będę się zbytnio wypowiadał i czytał - dla mnie osobiście, zawodowo delikatnie mówiąc "żałosny" choć obejżałem zupełnie przypadkowo zaledwie kilka odcn. i więcej raczej nie chcę, ale może..tzw. masom potrzebny :huh:
Pozdr.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2006, 19:35:39 wysłana przez Ajax »
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline Valhalla

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #338 dnia: Sierpień 27, 2006, 18:13:16 »
Kurde, naczytałem sie tu różnych bałwaństw. Ale najbardziej żenujące jest to koledzy "Strażacy", że mocni w gębie jesteście a jak kilkanaście minut temu spadł samolot na Żoliborzu, to się wam popierniczyło wszystko i wylaliście pianę na asfalt a nie na płonący samolot. Dwie osoby zginęły bo węża nie umieliście skręcić!!! Jesteście żałosnymi amatorami którzy umieją wyłącznie wylewać pomyje na innych. Co za wstyd!

Offline emer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 983
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #339 dnia: Sierpień 27, 2006, 18:33:51 »
Kurde, naczytałem sie tu różnych bałwaństw. Ale najbardziej żenujące jest to koledzy "Strażacy", że mocni w gębie jesteście a jak kilkanaście minut temu spadł samolot na Żoliborzu, to się wam popierniczyło wszystko i wylaliście pianę na asfalt a nie na płonący samolot. Dwie osoby zginęły bo węża nie umieliście skręcić!!! Jesteście żałosnymi amatorami którzy umieją wyłącznie wylewać pomyje na innych. Co za wstyd!


Człowieku o czym Ty gadasz, stek propagandoych kłamst i głupiego gadania. A kim Ty jesteś, jakie masz pojęcie o gaszeniu pianą, o ratownictwie??

Na jaki samolot?? to mała awionetka która doszczętnie się rozwaliła!

Tak się składa że piane opdaje się na asfalt na rozlane paliwo, żeby taki palant jak ty nie wjechał i nie spalił mu się samochodzik!!

A z tym że ludzie zgineli bo strażacy coś źle zrobili to ta wypowiedź świadczy o twojej głupocie chamstwie i braku wiedzy, tak się składa że mieszkam w okolicy i na żywo troszke inaczej to wyglądało niz opisujesz.


Z twojego postu wynika, że jesteś jednym z wielu głupkowatych gapiów zafascynowanych tanimi sensacjami typu "fakt"

Załosny jestes
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2006, 18:36:42 wysłana przez emer »

Offline NNN

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #340 dnia: Sierpień 27, 2006, 18:57:31 »
DO Valhalla nie węża tylko sznura nie umieli skręcić nie dość że głuchy to jeszcze taki mądry jesteś jak ta panienka co to mówiła

Offline Emil

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 923
  • 511[S]11
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #341 dnia: Sierpień 27, 2006, 19:34:40 »
Do Valhalla!!! Z tego co piszesz wychodzi na to, ze Ty jestes tylko mocny w gębie i to wszystko bo w du... byleś! g... widziałeś i na chu... sie znasz!!! A obrażać to możesz swoich kolegów! Chciałeś nam dokopać?! To Ci sie nie udało, bo jestes dla mnie zwykłym pajacem, który nie ma o pożarnictwie za grosz zielonego pojęcia i w dodatku sie udziela! 

Offline strażak sam-olsztyn

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 455
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #342 dnia: Sierpień 27, 2006, 20:56:36 »
Valhalla ty weź wogóle odbij z tego forum bo twoja dalsza przygoda z nim będzie  bardzo utrudniona. jak sie na czymś nie znam to sie nie udzielam. zapamiętaj to jest podstawa!!!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2006, 21:07:58 wysłana przez strażak sam-olsztyn »

Offline maldrin

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 697
  • Strach ma wielkie oczy ;)
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #343 dnia: Sierpień 27, 2006, 21:09:18 »
Boże, widzisz a nie grzmisz...
Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich. - Kardynał Stefan Wyszyński

Nie znać Historii to być zawsze dzieckiem - Cyceron

Offline Valhalla

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #344 dnia: Sierpień 27, 2006, 21:45:53 »
Co za język, co za styl..... co z was za środowisko?? Daliście sie ludziom spalić żywcem.... wstyd. A juz Dorn zapowiedział, że łby polecą.... I dobrze, na bezrobocie was amatorzy.....

Offline strażak sam-olsztyn

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 455
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #345 dnia: Sierpień 27, 2006, 21:50:44 »
ssij ziomek bo widać ze nie masz zielonego pojęcia o tym o czym próbujesz pisać. w jednym ze swoich postów napisałeś ze nie masz do czynienia z pożarnictwem na codzien i tu wlasnie to wychodzi. wiec dalej ogladaj sekcje 998 i sie ucisz. pozdro

Offline emer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 983
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #346 dnia: Sierpień 27, 2006, 22:05:11 »
Proponuje zakończyć dyskusję, i nie wdawac sie w głupkowate prowokacyjne wymiany zdań. bo widze że największa frajde gościowi sprawia odpyskiwanie na jego tępawe posty, więc darujmu sobie

Najwyraźniej typ VALHALLA jest jakimś ambicjonalnie zdruzgotanym matołkiem, który specjalnie prowokuje. No chyba że robi to z zawiści hm.... czyżby cie nie przyjęli do psp (może i z braku inteligencji) i teraz specjalnie siejesz zamęt... hehehe

Jesteś śmieszny i żałosnyale cóz, "ten typ tak ma.." ^_^,


Offline strażak sam-olsztyn

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 455
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #347 dnia: Sierpień 27, 2006, 22:10:00 »
Proponuje zakończyć dyskusję, i nie wdawac sie w głupkowate prowokacyjne wymiany zdań. bo widze że największa frajde gościowi sprawia odpyskiwanie na jego tępawe posty, więc darujmu sobie

Najwyraźniej typ VALHALLA jest jakimś ambicjonalnie zdruzgotanym matołkiem, który specjalnie prowokuje. No chyba że robi to z zawiści hm.... czyżby cie nie przyjęli do psp (może i z braku inteligencji) i teraz specjalnie siejesz zamęt... hehehe

Jesteś śmieszny i żałosnyale cóz, "ten typ tak ma.." ^_^,


wiesz co emer masz racje w 100%, ale ja niebede tolerowal takiego buractwa jakim jest VALHALLA i tyle. skoro on niechce odbic to ja odbije! pozdro

Offline Emil

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 923
  • 511[S]11
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #348 dnia: Sierpień 27, 2006, 22:52:30 »
Przypomniałem sobie słowa mojej babci: "ustąp głupszemu"
Chyba sie do tego zastosuje :mellow: Tak więc Valhalla, zrobie tak jak radziła mi babcia, ustąpie Ci :mellow:

Offline Oomphiak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
Odp: SEKCJA 998
« Odpowiedź #349 dnia: Sierpień 28, 2006, 01:26:30 »
Valhallo to co napisaleś jest poniżej krytyki !!! Jak można oceniać pracę strażaków nie mając o tym bladego pojecia !!!
Nigdy nie zarzucaj komuś kto latami pracuje i dokształca się żeby nieść ludziom pomoc, że jest żałosnym amatorem!!! Jak byś ku... nie wiedzial to strażacy narazają swoje życie dla ratowania innych i módl się, żeby twojej dupy kiedyś ratować nie musieli - wtedy byś ich docenił !!! Powiem szczerze mam ojca strażaka i wiem ile razy dzieci czy żona zastanawiają się czy tata/mąż wroci do domu, czy zginie niosąc komuś pomoc!!! Bo nie ma slużby, ale po niego zadzwonili z PSK (jak nie wiesz co to na googlach sprawdz :/ ), bo jeszcze do domu nie wrócił z akcji..wierz mi to co powiedzialeś to największa obelga i ból jaki mozna zadać zarówno strażakowi jak i jego rodzinie (czyt.dzieci, żona, matka, ojciec...) bo oni wiedzą ile uratowanych żyć jest warte jego jedno życie !!! Doceniają to i niejednokrotnie też chcą pracową jak rodzic strażak !!!!

No ale cóż strażacy z forum i goście: "Są dwie rzeczy nieskończone: wszechświat oraz głupota ludzka,
chciaż nie jestem pewien co do tej pierwszej" A.Einstein

"Są dwie rzeczy nieskonczone wszechświat i głupota ludzka,
choć nie jestem pewien co do tej pierwszej" A.Einstein