Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2014 roku?  (Przeczytany 871055 razy)

Offline Pom

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 755
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1425 dnia: Marzec 31, 2014, 19:01:56 »
W tamtym roku nauka teorii zajęła mi 3 tygodnie, spokojnie da się to w tym czasie ogarnąć.

Offline MDP

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 104
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1426 dnia: Marzec 31, 2014, 19:35:29 »
W tamtym roku nauka teorii zajęła mi 3 tygodnie, spokojnie da się to w tym czasie ogarnąć.
i co dostales sie ?

Offline tomala

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1427 dnia: Marzec 31, 2014, 19:55:23 »
orientujecie się może czy któraś z aspirantek ma w tym roku dni otwarte?

Offline Pom

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 755
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1428 dnia: Marzec 31, 2014, 20:36:55 »
Jakbym zaliczył 1000m to bym był na 20 miejscu. Tzn. jakbym zrobił najgorzej sprawnościówkę. W tym problem jedyne z czym mam problem to 1000m.

Offline kapral07

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 77
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1429 dnia: Marzec 31, 2014, 21:21:09 »
Macie jakieś obowiązki oprócz przygotowań do szkoły? Praca, studia?

studia niestacjonarne, więc czasu duużo mam :) Fiza już opanowana , teraz tydzień wolnego i od następnego z chemią jadę  :tuba:

Co masz na myśli pisząc fiza opanowana? Przerobiłeś wszystkie testy czy jak?

PS. Szymek2102 respekt dla Ciebie.

Opanowana to znaczy opanowana. Tak przerobiłem wszystkie testy plus zadania maturalne plus zadania ze zbioru zadań z LO i korki.

Czyli przerobiłeś materiał z lat ubiegłych i nie jechałeś materiału po kolei czyli 1 potem 2 potem 3 klasa liceum. Większość ludzi uczy się testów i zagadnień które były na nich poruszane a czy jest ktoś kto uczy się materiału z fizyki i chemii po kolei tak jak idzie program w liceum?

Offline greF1gor

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 118
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1430 dnia: Marzec 31, 2014, 21:48:11 »
Ja się tak uczę. Nie chodzę na żadne korki czy coś w tym stylu. Sam siadam do książek i jadę z tematem ;) Czasami jak mi się znudzi to zaglądam do testów i je rozwiązuje :)

Offline mrdrążek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 260
  • SAPSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1431 dnia: Marzec 31, 2014, 22:33:42 »
Jakbym zaliczył 1000m to bym był na 20 miejscu. Tzn. jakbym zrobił najgorzej sprawnościówkę. W tym problem jedyne z czym mam problem to 1000m.
To rozumiem że sam sobie w domu robiłeś testy, bo przecież osoby które nie zaliczyły sprawności nie są dopuszczane do egzaminów z fizy i chemii
fiza, chemia, drążek, bieg i bieg :D

Offline PotwiedzoneInfo

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1432 dnia: Marzec 31, 2014, 22:45:47 »
Wydaje mi sie ze takie rozwiazywanie w domu a na egazminie to zupelnie inne rzeczy.
Przeraża start cię? Nie zobaczysz mety.

Offline kamm92

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 192
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1433 dnia: Marzec 31, 2014, 23:04:47 »
Macie jakieś obowiązki oprócz przygotowań do szkoły? Praca, studia?

studia niestacjonarne, więc czasu duużo mam :) Fiza już opanowana , teraz tydzień wolnego i od następnego z chemią jadę  :tuba:

Co masz na myśli pisząc fiza opanowana? Przerobiłeś wszystkie testy czy jak?

PS. Szymek2102 respekt dla Ciebie.

Opanowana to znaczy opanowana. Tak przerobiłem wszystkie testy plus zadania maturalne plus zadania ze zbioru zadań z LO i korki.

Czyli przerobiłeś materiał z lat ubiegłych i nie jechałeś materiału po kolei czyli 1 potem 2 potem 3 klasa liceum. Większość ludzi uczy się testów i zagadnień które były na nich poruszane a czy jest ktoś kto uczy się materiału z fizyki i chemii po kolei tak jak idzie program w liceum?

Pierwszy miesiąc to uczyłem się teorii, wzorów itp w oparciu o repetytorium maturalne, później matura zadania jakieś, następnie zbiór zadań z LO i na końcu testy , tak samo będę z chemią jechał. Bo to jest bez sensu brać test i uczyć się dopiero teorii a tak siadasz do testów i mniej więcej pojęcie masz i szybciej idzie ;)

Offline hubercik994

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1434 dnia: Kwiecień 01, 2014, 12:10:07 »
panowie a jak to jest pozniej z tymi badaniami , duzo osob na nich odpada?

Offline Mathew10

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Cel: SA PSP Poznań 2017
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1435 dnia: Kwiecień 01, 2014, 17:00:52 »
Wysłaliście już Swoje papiery do Szkoły ? Ostatnio dzwonił do szkoły to moje już przyszły do nich pocztą i wszystko okej czekać teraz na list od szkoły ale to pewnie w czerwcu będą wysyłać :)

Offline kapral07

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 77
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1436 dnia: Kwiecień 01, 2014, 17:36:55 »
Macie jakieś obowiązki oprócz przygotowań do szkoły? Praca, studia?

studia niestacjonarne, więc czasu duużo mam :) Fiza już opanowana , teraz tydzień wolnego i od następnego z chemią jadę  :tuba:

Co masz na myśli pisząc fiza opanowana? Przerobiłeś wszystkie testy czy jak?

PS. Szymek2102 respekt dla Ciebie.

Opanowana to znaczy opanowana. Tak przerobiłem wszystkie testy plus zadania maturalne plus zadania ze zbioru zadań z LO i korki.

Czyli przerobiłeś materiał z lat ubiegłych i nie jechałeś materiału po kolei czyli 1 potem 2 potem 3 klasa liceum. Większość ludzi uczy się testów i zagadnień które były na nich poruszane a czy jest ktoś kto uczy się materiału z fizyki i chemii po kolei tak jak idzie program w liceum?

Pierwszy miesiąc to uczyłem się teorii, wzorów itp w oparciu o repetytorium maturalne, później matura zadania jakieś, następnie zbiór zadań z LO i na końcu testy , tak samo będę z chemią jechał. Bo to jest bez sensu brać test i uczyć się dopiero teorii a tak siadasz do testów i mniej więcej pojęcie masz i szybciej idzie ;)
Czyli nie 3 tygodnie a powyżej miesiąca grubo ^_^

Offline przemissimo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 304
  • KM PSP m.st. Warszawy
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1437 dnia: Kwiecień 01, 2014, 18:07:46 »
Wysłaliście już Swoje papiery do Szkoły ? Ostatnio dzwonił do szkoły to moje już przyszły do nich pocztą i wszystko okej czekać teraz na list od szkoły ale to pewnie w czerwcu będą wysyłać :)

Jaki list od szkoły?

Offline Krzychu1993

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1438 dnia: Kwiecień 01, 2014, 18:48:19 »
list, ktory szkola wysyla z informacjami, o ktorej co gdzie jak itp. wysylają chyba na ja dostalem go chyba na tydzien przed testami wiec bez spiny

Offline kamm92

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 192
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1439 dnia: Kwiecień 01, 2014, 18:53:06 »
Macie jakieś obowiązki oprócz przygotowań do szkoły? Praca, studia?

studia niestacjonarne, więc czasu duużo mam :) Fiza już opanowana , teraz tydzień wolnego i od następnego z chemią jadę  :tuba:

Co masz na myśli pisząc fiza opanowana? Przerobiłeś wszystkie testy czy jak?

PS. Szymek2102 respekt dla Ciebie.

Opanowana to znaczy opanowana. Tak przerobiłem wszystkie testy plus zadania maturalne plus zadania ze zbioru zadań z LO i korki.

Czyli przerobiłeś materiał z lat ubiegłych i nie jechałeś materiału po kolei czyli 1 potem 2 potem 3 klasa liceum. Większość ludzi uczy się testów i zagadnień które były na nich poruszane a czy jest ktoś kto uczy się materiału z fizyki i chemii po kolei tak jak idzie program w liceum?

Pierwszy miesiąc to uczyłem się teorii, wzorów itp w oparciu o repetytorium maturalne, później matura zadania jakieś, następnie zbiór zadań z LO i na końcu testy , tak samo będę z chemią jechał. Bo to jest bez sensu brać test i uczyć się dopiero teorii a tak siadasz do testów i mniej więcej pojęcie masz i szybciej idzie ;)
Czyli nie 3 tygodnie a powyżej miesiąca grubo ^_^

tak naprawde 2,5 miesiąca fizyka non stop praktycznie, porządnie się przyłożyłem do tego , moje ostatnie podejście ze względu na wiek

Offline greF1gor

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 118
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1440 dnia: Kwiecień 01, 2014, 19:34:33 »
Z tego co pamiętam, to w tamtym roku chyba trzeba było dostarczyć kserokopie dowodu osobistego. W tym roku nic takiego nie widzę. Ktoś kto już wysłał dokumenty wysyłał też ową kserokopię ?

Offline Fikus

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
  • Sa PsP Kraków
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1441 dnia: Kwiecień 01, 2014, 21:45:14 »
Popatrz kolego na stronie ktorejs aspirantki a potem dokladnie przeczytaj :rofl: i bedziesz wiedzial jakie dokumenty dostarczyc

Offline mk1994

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1442 dnia: Kwiecień 02, 2014, 12:39:00 »
Witam, mam do was pytanie co do podania do SA PSP

16. Praca w PSP:
        Nazwa jednostki: brak
        Stanowisko: brak
        Stopień: brak
Tutaj podajemy jednostkę gdzie byśmy chcieli pracowac czy to jest dla tych co już pracują?

19. Ukończone kursy specjalistyczne:  brak

Jakie te kursy? szkolenia OSP, hds?

Offline kamm92

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 192
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1443 dnia: Kwiecień 02, 2014, 15:04:05 »
Witam, mam do was pytanie co do podania do SA PSP

16. Praca w PSP:
        Nazwa jednostki: brak
        Stanowisko: brak
        Stopień: brak
Tutaj podajemy jednostkę gdzie byśmy chcieli pracowac czy to jest dla tych co już pracują?

19. Ukończone kursy specjalistyczne:  brak

Jakie te kursy? szkolenia OSP, hds?

Daj sobie spokój, jak nie potrafisz dokumentów uzupełnić :)  Jak w robocie będziesz miał protokół uzupełnić też na forum wbijesz? :>

Offline mk1994

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1444 dnia: Kwiecień 02, 2014, 15:30:33 »
Witam, mam do was pytanie co do podania do SA PSP

16. Praca w PSP:
        Nazwa jednostki: brak
        Stanowisko: brak
        Stopień: brak
Tutaj podajemy jednostkę gdzie byśmy chcieli pracowac czy to jest dla tych co już pracują?

19. Ukończone kursy specjalistyczne:  brak

Jakie te kursy? szkolenia OSP, hds?

Daj sobie spokój, jak nie potrafisz dokumentów uzupełnić :)  Jak w robocie będziesz miał protokół uzupełnić też na forum wbijesz? :>

Nie masz ochoty odpowiedzieć to nie pisz idiotycznych postów. Tak jeśli będzie taka potrzeba to wbije na forum, bo po to jest żeby upewnić się lub zapytać. A to że znajdą się trolle Twojego pokroju to już niestety nic nie poradzę.

Offline REEN

  • Byle do straży...
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 960
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1445 dnia: Kwiecień 02, 2014, 15:41:39 »
Witam, mam do was pytanie co do podania do SA PSP

16. Praca w PSP:
        Nazwa jednostki: brak
        Stanowisko: brak
        Stopień: brak
Tutaj podajemy jednostkę gdzie byśmy chcieli pracowac czy to jest dla tych co już pracują?

19. Ukończone kursy specjalistyczne:  brak

Jakie te kursy? szkolenia OSP, hds?

W 15 masz napisane "najbliższa jednostka". Jeśli nie pracujesz w psp to obok masz tak/nie. Kursy z osp itp. możesz sobie wpisać, ale punktów nie dostaniesz.

Offline mk1994

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1446 dnia: Kwiecień 02, 2014, 15:46:22 »
Witam, mam do was pytanie co do podania do SA PSP

16. Praca w PSP:
        Nazwa jednostki: brak
        Stanowisko: brak
        Stopień: brak
Tutaj podajemy jednostkę gdzie byśmy chcieli pracowac czy to jest dla tych co już pracują?

19. Ukończone kursy specjalistyczne:  brak

Jakie te kursy? szkolenia OSP, hds?

W 15 masz napisane "najbliższa jednostka". Jeśli nie pracujesz w psp to obok masz tak/nie. Kursy z osp itp. możesz sobie wpisać, ale punktów nie dostaniesz.

Wiem że nie dostanę. Dzięki za odpowiedx

Offline Skoczu

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 118
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1447 dnia: Kwiecień 03, 2014, 17:52:09 »
Na wstępie zaznaczam że regularnie przeglądam "kto do SA PSP xx?" od roku 2011 więc nie odsyłajcie mnie do innych wątków :( Mam pytanie co do komisji wojskowej, bo co roku się pojawia ten temat i nie do końca wiem jak to jest. Skoro byłem na WKU, dostałem kategorie A to jestem "poborowy kat A" czy "przeniesiony do rezerwy"? bo coś kiedyś czytałem że żeby być przeniesionym do rezerwy to po jakiś dwóch tygodniach od orzeczenia powinnienem się udać do WKU i przenoszą mnie do rezerwy i robią odpowiedni wpis, jak się te sprawy mają?

Offline czakson

  • Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 384
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1448 dnia: Kwiecień 03, 2014, 18:37:48 »
Przeniesiony do rezerwy :) Jak się dostaniesz to szkoła sobie sama załatwia sprawy z WKU :)
Serca oddam kobiecie ! Honor tylko ojczyźnie !

Offline przemissimo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 304
  • KM PSP m.st. Warszawy
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1449 dnia: Kwiecień 03, 2014, 19:45:21 »
Na wstępie zaznaczam że regularnie przeglądam "kto do SA PSP xx?" od roku 2011 więc nie odsyłajcie mnie do innych wątków :( Mam pytanie co do komisji wojskowej, bo co roku się pojawia ten temat i nie do końca wiem jak to jest. Skoro byłem na WKU, dostałem kategorie A to jestem "poborowy kat A" czy "przeniesiony do rezerwy"? bo coś kiedyś czytałem że żeby być przeniesionym do rezerwy to po jakiś dwóch tygodniach od orzeczenia powinnienem się udać do WKU i przenoszą mnie do rezerwy i robią odpowiedni wpis, jak się te sprawy mają?

Ja miałem wczoraj komisje wojskową i wydali mi książeczkę i wpisali kategorię A i Pani zapytała czy jestem zainteresowany wojskiem? Ja mówię, że strażą pożarną i wybieram się do szkoł aspirantów a ona: to za 14 dni zapraszam do WKU na ul. xxx i tam z książeczką Pan przyjdzie i z dokumentami i przeniosą Pana do rezerwy. No i tyle. Za 2 tygodnie idę tam i będę wiedział więcej ale to tylko formalność.