Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2013 roku ?  (Przeczytany 530418 razy)

Offline Matthiew

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #1050 dnia: Marzec 28, 2013, 19:45:25 »
Zapominacie o ważnej rzeczy.... Zależy kto jak trenuje i jaki ma organizm.

Rok temu zaczynałem biegać około lipca i pierwszy pomiar czasu na kilometr był lekko ponad 4 minuty.... ( oczywiście wiadomo tragedia..) jednak trenując interwały ( ze strony body-factory wziąłem ten trening ) we wrześniu na rekrutacji do jednostki miałem czas 3:30 i to nie biegnąc jeszcze na 100% z powodu że tak jakby oszczędzałem siły i za późno zacząłem sprint do mety... wiadomo przed samą metą kilku jeszcze wyprzedziłem bo biegłem dużo szybciej dzięki temu treningowi ale czas lipa...   

Biorąc pod uwagę fakt, że na rekrutacji do szkoły będzie inne podejście adrenalina itd to zejście z czasu w 3 miesiące jest w 100% możliwe o co najmniej 30 sekund.  Oczywiście jeśli jest to okupione ciężkim wysiłkiem fizycznym...  Dlatego nie zgadzam się z waszą opinią że od razu mówicie kolesiowi że nie da rady.... Będzie chciał to da radę.   Dajmy na to w domu zwykle na drążku robiłem 15 powtórzeń to na testach aż 19... ( robiłem tzw. Trening Armstronga też z body factory)

Co do mnie to właściwie po tych testach wrześniowych przestałem biegać i jak ostatnio poszedłem pierwszy raz mimo śniegu to po prostu wiem że ciężej mi będzie wrócić do tej formy którą straciłem leżąc w zimie nic nie robiąc niż ją zdobyć rok temu.  Ale sprawność aby zaliczyć testy są najważniejsze bo mniej miejsc to będzie ciężej się dostać i na bank wyższe progi.   :angry:

Offline kazban4

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
  • dum pugnas victor es.
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #1051 dnia: Marzec 28, 2013, 21:35:35 »
a ja polecam crossfit :) poczytajcie o tym i trenujcie. Moje wyniki zdradzę po fakcie :D

Offline blazejdbw

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #1052 dnia: Marzec 28, 2013, 22:36:03 »
basen 60s i chyba nie ma potrzeby sie z tym jakos bardziej sprezac. najwiekszym zgrozeniem moze byc zaspanie na starcie na 50m bo tam moga decydowac ulamki sekundy

MisiuH

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #1053 dnia: Marzec 28, 2013, 22:50:48 »
a ja polecam crossfit :) poczytajcie o tym i trenujcie. Moje wyniki zdradzę po fakcie :D

Podpisuję się pod tym nogami, uszami i 'rencami' :D

Wszystko wyjdzie na testach :)

Offline l@ki

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 98
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #1054 dnia: Marzec 29, 2013, 09:59:19 »
ja pływam na basenie od 6 lat na odcinku 50m jeśli wykonuje start z belki startowej to mam czas około 31 sekund, a  z wody 33-35. Gdybym teraz przestał pływać to i tak bym w lipcu przepłynął w czasie krótszym niż 40 sekund :)

Korzystałem ze strony podciąganie.pl zatrzymałem się na 15 podciągnieciach i nie mogłem pójść dalej, ćwiczenia z obciązeniem dawały za wolny przeskok, piramidki czy tam schodki, czy te wasze spalone serie tez marnie(mam na myśli 1, 2min przerwy, 2 , 2 min przerwy, 3, 2 min przerwy itd.

bieganie? Gdyby temu kolesiowi co tak napisał załatwić grupe fachowców to by osiągnął ten swój wymarzony wynik, ale z tego co pisze widać, że gówno wie i gówno je, bo każdy szanujący się kulturysta czy sportowiec, powinien mieć pewien plecak doświadczeń i wiedzieć,że np pierwsze 30 sekund na tym dystansie pójdzie gładko do poprawy, a potem trzeba sie juz niestety sporo nabiegać.
Ale właśnie przez takie osoby jest składane 11000 podań do szkół, bo oni myślą, że im sie uda i, że poprawią, niech tak myśla dalej, powodzenia i tak odpadną.

futures the brave!

Offline wekter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 83
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #1055 dnia: Marzec 29, 2013, 10:08:58 »
Jaki był próg punktowy do CS PSP w Częstochowie w 2012 roku ?

Offline Vreal2012

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 531
  • cel CS PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #1056 dnia: Marzec 29, 2013, 10:33:01 »
150pkt
Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył cię z gry!
Lubie z@pierd@l@ć!
Patrz w lusterka motocykle są wszędzie! LwG;)

Offline wekter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 83
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #1057 dnia: Marzec 29, 2013, 10:40:41 »
na ile możliwych ? W tym roku max. 187,4 p

Offline karczmen

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Pietrek
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #1058 dnia: Marzec 29, 2013, 10:46:46 »
150pkt
Jaki był próg punktowy a nie ile jest możliwych do zdobycia :gwiazdki:
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy

Offline Vreal2012

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 531
  • cel CS PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #1059 dnia: Marzec 29, 2013, 11:13:38 »
Świetni jesteście.. Było to już tyle razy na forum a dalej ktos się o to pyta :gwiazdki: Jest też stona CS PSP na której są wyniki z egzaminu. No ale po co samemu szukać, wszystko na gotowe. Hehe kolego karczmen dzięki, że mi powiedziałeś widać, że to Ty "zrozumiałeś" sens mojej wypowiedzi.
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2013, 11:33:09 wysłana przez Vreal2012 »
Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył cię z gry!
Lubie z@pierd@l@ć!
Patrz w lusterka motocykle są wszędzie! LwG;)

Offline wekter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 83
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #1060 dnia: Marzec 29, 2013, 11:16:49 »
Przepraszam, nie dopatrzyłem wyników na już otwartym temacie. Jednak przedstawię wyniki jeszcze raz
2012 --> 54,4 p
2011 --> 145 p

PS: Vreal - w tym roku do CSPSP się starasz ?
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2013, 11:35:31 wysłana przez wekter »

MisiuH

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #1061 dnia: Marzec 29, 2013, 13:24:52 »
A ten dalej myśli, że serio pisałem z tymi moimi wynikami i testach na szczęście :P  Przed bieganiem jem laysy prosto z pieca popijając colą ze smalcem - dobre węglowodany + tłuszcze, a po treningu mieszam żubrówkę z kreatyną, a następnego dnia biorę metaanabol wstrzykując w mieśnie, żeby wątroby nie przeciążać :D

 Nie ma co się chwalić na razie wynikami, ważniejsza w osiągnięciu celu jest wiedza. Pochwalimy się po testach :)

Offline Karolina92

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #1062 dnia: Marzec 29, 2013, 13:46:23 »
MisiuH ty chyba nie wiesz, że Twoje posty czytane są przez kadetów, daj sobie lepiej spokój z dziecinnymi wypowiedziami, bo będziesz płakać za mamusią na unitarce- kadeci funkcyjni pokażą Ci co to jest życie, a tam żadnych witamin, odżywek nie będziesz mógł mieć, tylko wodę i to jak jeszcze uda Ci się ją zdobyć....też startuje, ale nie robię z siebie kretynki jak co niektórzy tutaj. Panowie(jeśli można was tak nazwać), nie jedna kobieta dałaby wam popalić na unitarce, a wy wszyscy myślicie, że kobieta to nie da sobie rady...

MisiuH

  • Gość
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #1063 dnia: Marzec 29, 2013, 14:18:27 »
Kobieto, ja żadnej odżywki nigdy w gębie nie miałem i mieć nie zamierzam :) Widzę nie załapałaś sensu mojej poprzedniej wypowiedzi, albo przeczytałaś tylko ostatni post i na jego podstawie się wypowiadasz.  Ale cieszę się bardzo, że we mnie wierzysz, że jednak się dostanę i będę na tej unitarce płacząc za mamusią, żeby mi zrobiła pyszny obiadek i przyniosła przed komputer :)

Nie zachowuj się jak feministka. Ja osobiście w kobiety jak najbardziej wierzę i na pewno dałabyś sobie radę i podzielam Twoje zdanie, że kobiety dałyby popalić niejednemu 'facetowi'.

Więc to guzik prawda, że wszyscy tak myślą na temat kobiet, bo ja tak nie myślę. Za mamusią też płakać nie zamierzam, a sama woda mi wystarczy na przetrwanie :)
Tak, wiem, że czytają to kadeci. Ale to raczej inteligentni ludzie i rozumieją kiedy ktoś żartuje, a mówi poważnie i rozumieją sens wypowiedzi, a nie sądzę, żeby za nutkę ironii na temat przygotowań fizycznych  miałby mieć ciężej niż inni. Chociaż kto wie :P Wyluzujcie trochę, a nie jakbyście na pogrzebie byli :P

powodzenia i mam nadzieję, do zobaczenia na unitarce, we dwoje raźniej płakać :)

Offline Gt49

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 153
    • TESTY do SAPSP polecam
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #1064 dnia: Marzec 29, 2013, 15:53:08 »
 popieram twoja wypowiedź  MisiuH a ja idę jakieś mięso zjeść bo masa spada :D

Offline Bart94

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #1065 dnia: Marzec 29, 2013, 16:29:21 »

Co do zejścia z 4:20 na 3:30, no chyba nie myślicie, że mówi poważnie :)

Ja w grudniu przebiegłem na 3:40 i się stracham o swój czas, a co dopiero taki...  :gwiazdki:

To wyjątkowo słaby z ciebie zawodnik. Robiłem kilometr w 5 minut, teraz robię 3:40 a wynik poprawiłem w takim czasie jak on ma od dzisiaj do naboru... Nie wiem po cholerę takie brednie wypisujesz i stresujesz innych niepotrzebnie.

Offline Kogut

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 438
  • Natural Born Firefighter
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #1066 dnia: Marzec 29, 2013, 16:56:16 »
Słaby zawodnik z Ciebie bo boisz się o 50-tke.  :straz:
Co mam Ci powiedzieć..?
Pierwsze sekundy lecą momentalnie później pojawia się bariera, ale o tym było wyżej..a czytać potrafisz, chyba...

A jeżeli masz 3:40 i nie boisz się o swój wynik to ok, ja Ci życzę powodzenia. :)
Jeśli 94 to Twój rocznik to młody jesteś, pochwalisz się po egzaminie jak Ci poszło...
Teraz Ci się wydaje, że wszystko jest proste i bezproblemowe..

Nie dostaniesz się raz, drugi, będziesz musiał pójśc do pracy, a trenować jedynie po niej to zobaczymy jak będziesz spiewał.
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2013, 17:09:07 wysłana przez Kogut »
Im więcej wiesz, tym bardziej zdajesz sobie sprawę z tego jak mało wiesz.

Offline sanchezoo

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #1067 dnia: Marzec 29, 2013, 17:24:41 »
Nie ma co zapatrywać się na wynik przygotowań  innych użytkowników gdyż każdy z nas jest inny

tak w telegraficznym skrócie:)
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2013, 18:03:02 wysłana przez sanchezoo »

Offline REEN

  • Byle do straży...
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 960
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #1068 dnia: Marzec 29, 2013, 19:32:49 »
Gdyby zawiść z tego tematu przekształcić na chleb to nie byłoby głodu na świecie  :rofl:  Każdy niech trenuje jak chce, robi co chce, je co chce i wstrzykuje w tyłek co chce, wszystko wyjdzie na egzaminach i badaniach więc nie ma co się spinać. Po drugie możecie się zdziwić porównując czas z normalnego biegania na luziku w ramach treningu, a biegiem na egzaminie gdzie dochodzi stres, presja i współzawodnicy (aczkolwiek kogoś może to motywować).

Offline minus122

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #1069 dnia: Marzec 29, 2013, 20:05:15 »
A tak z ciekawości to jakies kobiety wybieraja sie do Poznania ?? :D:D

Offline MowMiMichu

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #1070 dnia: Marzec 29, 2013, 21:11:20 »
cóż Panowie i Panie, pogoda nie rozpieszcza, nie można zacząć ćwiczyć na powietrzu..

Pozostaje mi życzyć wszystkim Wesołego Alleluja :)

Offline l@ki

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 98
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #1071 dnia: Marzec 29, 2013, 23:19:06 »
POZOSTAŁO 100 DNI DO PIERWSZEGO EGZAMINU!

S P I N A Ć     P O Ś L A D Y !
futures the brave!

Offline Vreal2012

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 531
  • cel CS PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #1072 dnia: Marzec 29, 2013, 23:26:14 »
Słaby zawodnik z Ciebie bo boisz się o 50-tke.  :straz:
Co mam Ci powiedzieć..?
Pierwsze sekundy lecą momentalnie później pojawia się bariera, ale o tym było wyżej..a czytać potrafisz, chyba...

A jeżeli masz 3:40 i nie boisz się o swój wynik to ok, ja Ci życzę powodzenia. :)
Jeśli 94 to Twój rocznik to młody jesteś, pochwalisz się po egzaminie jak Ci poszło...
Teraz Ci się wydaje, że wszystko jest proste i bezproblemowe..

Nie dostaniesz się raz, drugi, będziesz musiał pójśc do pracy, a trenować jedynie po niej to zobaczymy jak będziesz spiewał.

Zgadam się w 100%. Jazda się zaczyna jak chodzisz do roboty i nie masz tyle czasu ile byś chciał na trening i nauke. Dowiadujesz się wtedy czy zależy ci na dostaniu się czy nie. Nie ma lekko życie jest brutalne, a błędy i lenistwo szybko wychodzą na jaw.

Dobra koniec. Przy okazji Wesołych Świąt! :rofl:
Nie wiem jak wy ale ja zamierzam się najeść za wszystkie czasy ale po świetach musze jakąś diete sobie opracować bo waga nie taka i cieżko mi się biega.
Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył cię z gry!
Lubie z@pierd@l@ć!
Patrz w lusterka motocykle są wszędzie! LwG;)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.380
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #1073 dnia: Marzec 30, 2013, 09:10:37 »
Koty Zapchlone!! Poznań czeka!!:))
je**ć, karać, nie wyróżniać!!
Mam wielka nadziej że mi się trafisz w komendzie jak juz szkołe skonczysz a wierz mi na słowo zastosuje twoja maksyme w 100%
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline fish

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Kto do SA PSP w 2013 roku ?
« Odpowiedź #1074 dnia: Marzec 30, 2013, 12:14:14 »
No niektórych trzeba wyróżniać.W tamtym roku kończyłem sapsp i muszę powiedzieć że pierwszy rocznik najbardziej tępią największe pizdy i cieniasy z roku poprzedniego i sprawdza się to w 99,99% przypadków, którzy to nagle po odejściu drugiego rocznika stają się STARZY jakby to nie wiem ile lat służby mieli. Ale cóż poradzić.Poza tym, nigdy nie wiadomo kto kiedy będzie czyim podwładnym.


"Koty Zapchlone!! Poznań czeka!!:))
je**ć, karać, nie wyróżniać!!"                   - Widać że jakiś "TWARDZIEL"