Autor Wątek: [Sprzedam] testy do SAPSP, CSPSP  (Przeczytany 71480 razy)

Offline trawka

• Początkujący
  • *
Odp: [Sprzedam] testy do SAPSP, CSPSP
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 03, 2014, 21:22:21 »
Witam mam na sprzedaż rozwiązania testów do szkół aspiranckich z lat 1995 -2014 . Dzięki tym testom z łatwością dostaniesz się do szkoły aspiranckiej. Test posiada nie tylko w 100% dobre odpowiedzi, ale także rozwiązanie danego problemu z fizyki i chemi. Więc  bez problemu załapiesz schemat rozwiązywania zadań a nie bezsensu zakuwał na blachę.
Udało mi się sporządzić  "książkę pod kątem Szkoły Aspiranckiej" z której egzaminatorzy biorą zadania żywcem.
Kto wie czy na twoim naborze egzaminatorzy nie skorzystają z nich ?.
Posiadam również wykłady aspiranckie oraz notatki, które na pewno pomogą Ci przebrnąć lepiej przez okres unitarny w szczególności w CSPSP bo nie pośpicie za dużo w nocy. Będziecie odsypiać na wykładach i mogą być problemy z zaliczeniem.

Pisz na maila dostaniesz wiecej zdjęć przykładowych rozwiązań. Oraz dokładniejsze informacje co do ofert....
Pytac tez o wyklad aspirancki. Który pozwoli oswoić ci się z teorią i zagadnieniami strażackimi.

Oto wiecej przykladow
http://www.sendspace.pl/file/95d3fc6e0b214296bf1e671

kontakt

trawka123456789@gmail.com
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2015, 14:37:41 wysłana przez Butel »

Offline danielek1212

• Stary Wyga
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 08, 2014, 17:01:59 »
Witajcie druhowie. Czy ktoś z Was ma jeszcze na sprzedaż testy? Fajna sprawa z testami od Ciebie trawka, chciałbym coś takiego, tylko nie wiem skąd je pozyskać. :)
"Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia" :straz:

Offline trawka

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 11, 2014, 20:59:57 »
Pisz na maila, wyśle darmową próbkę itp. Będziesz zadowolony jak wszyscy którzy je kupili.

Offline Ernii

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 11, 2014, 23:46:15 »
Chętnie kupie testy.

Offline testypsp123

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 12, 2015, 18:07:21 »
Witam,

Sprzedam testy wraz z rozwiązaniami od 1995-2014.

cena 100zł + wysyłka

kontakt: testypsp123@gmail.com

Offline malgosia1294

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 17, 2015, 20:08:58 »
Witam Wszystkich! Poszukuję najbardziej aktualnych testów w rozsądnej cenie. :)

Offline whiteman

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 24, 2015, 14:11:24 »
Witam,
jestem strażakiem PSP, ukończyłem Szkołę Aspirancką. Mogę podzielić się testami z lat 1995-2014.
Testy są rozwiązane i przystępnie wytłumaczone. Dzięki tym testom masz ogromne prawdopodobieństwo dostania się do szkoły gdyż oficerowie SA biorą bardzo dużo pytań z poprzednich lat, bądź je modyfikują w nieznaczny sposób. Ucząc się ich i rozumiejąc je jest niemalże pewne iż dostaniesz się do aspirantki! Wielu osobom udało się tym sposobem dostać do SA (w tym mnie). Polecam - naprawde duża ilość wiedzy i ogromna pomoc w przygotowaniach.

Osobom które testy u mnie nabędą udzielę wszelkich potrzebnych informacji nt dostania się do szkoły, lekarzy, psychologów, życia w szkolę etc - służę pomocą.
Cena 50zł.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2015, 20:31:30 wysłana przez whiteman »

Offline marek_gan

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 26, 2015, 21:17:08 »
Witam, interesuje mnie test do SAPSP z 2014 roku. Cala reszte mam, czy byla by mozliwosc kupna, a jak tak to ile? pozdrawiam

Offline trawka

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 04, 2015, 13:32:27 »

Offline ToNy!

• Stary Wyga
  • **
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 04, 2015, 15:56:41 »
Sprzedam testy do SAPSP, chętnych zapraszam mailowo: tony.straz@gmail.com. Cena 40zł. Wszystko 100% poprawne, ja się dostałem, więc i Ty możesz :)  :straz:
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2015, 22:56:17 wysłana przez ToNy! »
"Parcere Subiectis Et Debellare Superbos" ~Vergilius

Offline rrurus

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 10, 2015, 15:25:17 »
Witam ! Mam do zaoferowania kompletne opracowanie wzorów i zagadnień jaki trzeba umieć na egzamin do szkół pożarniczych SA/CS wa W cenie 15 zł (+wysyłka) otrzymujesz dwa zestawienia (kserówki):

FIZYKA: (22 strony A4), CHEMIA:(16 stron A4)

Wielu osobom opracowanie to pomogło dostać się do szkoły.
Rozpowszechnianie i kopiowanie materiałów jest zabronione

Link do aukcji: http://allegro.pl/wzory-testy-do-sa-cspsp-fizyka-chemia-i5285313138.html
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2015, 11:01:26 wysłana przez rrurus »

Offline bolek998

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 14, 2015, 18:12:53 »
Witam!
Miałem okazję ukończyć Szkołę Aspirantów i aktualnie służę w Państwowej Straży Pożarnej. Mam do sprzedaży testy wraz z odpowiedziami i wytłumaczeniem które przygotują Cię podczas naboru. Dzięki nim masz ogromną szansę spełnić swoje marzenie - mnie pomogły.
Cena 40zł

Proszę pisać na PW.
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2015, 20:11:24 wysłana przez Butel »

Offline strazakkk998

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 16, 2015, 11:59:30 »
Sprzedam testy z fizyki lata 1997-2013 notatki rozwiazania oraz wrazie potrzeby wytlumacze wszystko cena 50zł wersja elektroniczna 150zł wyślę wszystkie zeszyty. zainteresowanyn wyślę przykład- jeśli bedzie pasować kupisz :)

Offline greF1gor

• Stary Wyga
  • **
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 22, 2015, 12:14:34 »
Sprzedam testy, gotowe, wytłumaczone rozwiązania w formie pdf. Bardzo wygodna forma, jeśli ktoś wrzuci to sobie na telefon, w każdej chwili może do nich zajrzeć. Na prawdę polecam. Cena nie jest zbyt wysoka, ponieważ to nie o to tutaj chodzi. Chodzi o to, żeby każdy miał równe szanse na spełnienie swoich marzeń :) Testy z lat 1996-2013. Cena: 35 złotych. POLECAM :)
KONTAKT PW
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2015, 11:19:41 wysłana przez greF1gor »

Offline Wojtens

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 28, 2015, 09:23:06 »
te testy to nie jest tylko poziom podstawowy szkoly sredniej co?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2015, 10:57:31 wysłana przez Wojtens »

Offline Piotr94

• Początkujący
  • *
  • Przygoda z SAPSP rozpoczela sie
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 04, 2015, 15:13:24 »
Witam ^_^
Mam na imie Piotrek i wlasnie koncze pierwszy rok aspirantki w Czestochowie. Mam na sprzedaz materialy, testy z rozwiazaniami z wszystkich lat jakie byly na necie. Nie martw sie tez zaczynalem od zera bo w liceum niezbyt mi sie chcialo uczyc  :rofl: ale jak sie chce to wszystko jest mozliwe :) Udziele wszelkich informacji o szkole i jak najlepiej przygotowac sie do rekrutacji ( Teoretycznych ale tez Praktycznych-drazek,biegi). Cena 70 zl mail: piotrek.zarencki@o2.pl Zapraszam!

Offline mateuszzsps12

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 29, 2015, 14:42:11 »
SPRZEDAM materiały które pomogły mi się dostać do SA PSP !!!  :straz: :straz: :straz:
w wersji elektronicznej tzn: repetyt z fiz chemii testy z rozwiązaniami cena : 40 zł
w wersjii papierowej repetytorium z fizyki : 2 szt , z chemii : 1 szt , podręczniki 3 szt .... zbiory zadań Fizyka : 4 szt Chemia 2 szt ponad to testy z wszystkich lat i moje nottatki , rozwiazania   cena za wszystko 250 zł + koszty przesyłki Kontakt Priv !! Zapraszam

Offline trawka

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 01, 2015, 09:59:01 »
Witam mam na sprzedaż rozwiązania testów do szkół aspiranckich z lat 1995 -2014 . Dzięki tym testom z łatwością dostaniesz się do szkoły aspiranckiej. Test posiada nie tylko w 100% dobre odpowiedzi, ale także rozwiązanie danego problemu z fizyki i chemii. Bez problemu załapiesz schemat rozwiązywania zadań a nie bezsensu zakuwał na blachę.
Udało mi się sporządzić  "książkę pod kątem Szkoły Aspiranckiej" z której egzaminatorzy biorą zadania żywcem.
Kto wie czy na twoim naborze egzaminatorzy nie skorzystają z nich ?.
Posiadam również wykłady aspiranckie oraz notatki, które na pewno pomogą Ci przebrnąć lepiej przez okres unitarny w szczególności w CSPSP bo nie pośpicie za dużo w nocy. Będziecie odsypiać na wykładach i mogą być problemy z zaliczeniem.

Pisz na maila dostaniesz wiecej zdjęć przykładowych rozwiązań. Oraz dokładniejsze informacje co do ofert....
Pytac tez o wyklad aspirancki. Który pozwoli oswoić ci się z teorią i zagadnieniami strażackimi.

Oto wiecej przykladow
http://host1gb.net.pl/dl.php?file=b1647666173f9b5dc30bb341520760ff

kontakt

trawka123456789@gmail.com

Offline greF1gor

• Stary Wyga
  • **
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 12, 2015, 17:06:41 »
Sprzedam testy, gotowe, wytłumaczone rozwiązania w formie pdf. Bardzo wygodna forma, jeśli ktoś wrzuci to sobie na telefon, w każdej chwili może do nich zajrzeć. Na prawdę polecam :) Testy z lat 1996-2015. Cena: 50 złotych. POLECAM :)
KONTAKT PW
P.S. Testy wysyłam na maila, więc szybko możesz mieć je u siebie i już dziś rozpocząć naukę! RUSZ PO SWOJE MARZENIA :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2015, 21:51:04 wysłana przez greF1gor »

Offline whiteman

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 23, 2015, 20:37:25 »
 Witam,
jestem strażakiem PSP, ukończyłem Szkołę Aspirancką. Mogę podzielić się testami z lat 1995-2014.
Testy są rozwiązane i przystępnie wytłumaczone. Dzięki tym testom masz ogromne prawdopodobieństwo dostania się do szkoły gdyż oficerowie SA biorą bardzo dużo pytań z poprzednich lat, bądź je modyfikują w nieznaczny sposób. Ucząc się ich i rozumiejąc je jest niemalże pewne iż dostaniesz się do aspirantki! Wielu osobom udało się tym sposobem dostać do SA (w tym mnie). Polecam - naprawde duża ilość wiedzy i ogromna pomoc w przygotowaniach.

Osobom które testy u mnie nabędą udzielę wszelkich potrzebnych informacji nt dostania się do szkoły, lekarzy, psychologów, życia w szkolę etc - służę pomocą.

ZAUFAŁO MI JUŻ PARĘ OSÓB I NIKT SIĘ NIE ZAWIÓDŁ! TE OSOBY SIĘ DOSTAŁY DO SAPSP!
Cena 45zł.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2015, 07:15:52 wysłana przez Butel »