Autor Wątek: Podwyżki Płac W Psp ?.  (Przeczytany 82307 razy)

Offline fireman99

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Podwyżki Płac W Psp ?.
« Odpowiedź #325 dnia: Maj 09, 2007, 22:19:37 »
panowie  powie mi ktos ile dostane ja jak robie 2 lata i mam młodszego rat.

BUTEL  chodzi mi ile bedzie podwyzki?????

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Podwyżki Płac W Psp ?.
« Odpowiedź #326 dnia: Maj 10, 2007, 08:19:06 »
panowie  powie mi ktos ile dostane ja jak robie 2 lata i mam młodszego rat.

BUTEL  chodzi mi ile bedzie podwyzki?????

1190 grupa+ 23,80 wysługa = 1213,80 pln !
A co ty liczyć nie umiesz ? Zobacz którą masz grupę z kwotą obecnie a którą będziesz miał po podwyżce dolicz % wysługę + dodatek służbowy + dodatek za stopień i różnica to twoja podwyżka. Dostajesz ,,fiszkę,, poprzeglądaj forum gdzie jest ostatni projekt płacowy i już.
No chyba że chodzi tobie o jakąś inną podwyżkę ?
Ostateczne wyjście to udaj się do księgowości w swojej komendzie.  ^_^
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2007, 08:22:44 wysłana przez Butel »
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline fireman99

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Podwyżki Płac W Psp ?.
« Odpowiedź #327 dnia: Maj 10, 2007, 10:36:32 »
UJ UWAGA STAZYSCI  wyszlo mi cale 60zeta  niezly wypas ... :angry: :angry:faktycznie tak jak zapowiadali wszyscy po 160 a w ciagu 5 lat 700 zl   , ale chyba w snach

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Odp: Podwyżki Płac W Psp ?.
« Odpowiedź #328 dnia: Maj 10, 2007, 13:08:34 »
Jak na razie cisza , więc nie mogę się wypowiedzieć na temat podwyżek , ale jak stażyści do stali po 60zł to lekka przesada , panowie kto przyjdzie do PSP nas zmienić , już kilku kolesi jak sie dowiedziało ile maja zarobić to podziękowali , a dojdzie do tego że ci którzy już pracują podziękują za pracę ..

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

Offline fireman99

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Podwyżki Płac W Psp ?.
« Odpowiedź #329 dnia: Maj 10, 2007, 14:11:44 »
nic dodac nic ujać

Offline cul2

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: Podwyżki Płac W Psp ?.
« Odpowiedź #330 dnia: Maj 10, 2007, 16:00:40 »
Jak na razie cisza , więc nie mogę się wypowiedzieć na temat podwyżek , ale jak stażyści do stali po 60zł to lekka przesada , panowie kto przyjdzie do PSP nas zmienić , już kilku kolesi jak sie dowiedziało ile maja zarobić to podziękowali , a dojdzie do tego że ci którzy już pracują podziękują za pracę ..
W mniejszych miejscowościach jest dużo chętnych do pracy w psp.
Przeważnie są to chłoporobotnicy, którzy są zadowoleni jak wystarczy im na podatek i trochę nawozu ( oni prawie nigdy się nie upomną o swoje, przeważnie stosują wazeliniarstwo, a do zz to wołami by ich nie zaciągnął).

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Podwyżki Płac W Psp ?.
« Odpowiedź #331 dnia: Maj 10, 2007, 17:06:57 »
Jak ci mało w PSP to kup sobie trochę ziemi i weź się w końcu do roboty.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2007, 17:16:19 wysłana przez grzela »

Offline matjack998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Podwyżki Płac W Psp ?.
« Odpowiedź #332 dnia: Maj 10, 2007, 19:49:25 »
cul2.Trzy zdania a jeszcze więcej bredni.Skąd u Ciebie takie wiadomości .Moje miasto to ok.60 tys.mieszk.,razem z powiatem to ok,120 czyli pasuję do ,,mniejszych miejscowości.
Chętnych przy ostatnim naborze 1 słownie jeden.
Chłoporobotnik,ha,ha to chyba było za komuny jak mnie pamięć nie myli,dziś nie ma ani jednego takiego w naszej komendzie
W zz ponad połowa załogi i potrafimy walczyć o swoje i nie tylko,
Dupowłazy są wszędzie i w małych i dużych jednostkach.pozdrawiam
i minus dla Ciebie.

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Odp: Podwyżki Płac W Psp ?.
« Odpowiedź #333 dnia: Maj 10, 2007, 20:15:27 »
Jak na razie cisza , więc nie mogę się wypowiedzieć na temat podwyżek , ale jak stażyści do stali po 60zł to lekka przesada , panowie kto przyjdzie do PSP nas zmienić , już kilku kolesi jak sie dowiedziało ile maja zarobić to podziękowali , a dojdzie do tego że ci którzy już pracują podziękują za pracę ..
W mniejszych miejscowościach jest dużo chętnych do pracy w psp.
Przeważnie są to chłoporobotnicy, którzy są zadowoleni jak wystarczy im na podatek i trochę nawozu ( oni prawie nigdy się nie upomną o swoje, przeważnie stosują wazeliniarstwo, a do zz to wołami by ich nie zaciągnął).

A co masz do małych miejscowości , pewnie jesteś za tym aby wcielić je POD starostwo , w tedy byś miał więcej kasy ...Nie mogę się z tobą zgodzić że ci (jak ich nazwałeś) chłoporobotnicy.. To jacyś idioci bez wykształcenia , i nie  wiedzą  co to ZZ..
Nie to chyba troszkę przesadziłeś  ..POZDRAWIAM

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

Offline karolek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Podwyżki Płac W Psp ?.
« Odpowiedź #334 dnia: Maj 10, 2007, 20:28:40 »
najdalej za 1,5 roku część stażystów  przejrzy na oczy i powie papa.Już dzisiaj na wozy wsiadają ludzie z ulicy bez kursu podstawowego i ciekawe czym to się skończy bo nasi przełożeni nie widzą jakoś problemu.

Offline cul2

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: Podwyżki Płac W Psp ?.
« Odpowiedź #335 dnia: Maj 10, 2007, 23:56:45 »
Jak na razie cisza , więc nie mogę się wypowiedzieć na temat podwyżek , ale jak stażyści do stali po 60zł to lekka przesada , panowie kto przyjdzie do PSP nas zmienić , już kilku kolesi jak sie dowiedziało ile maja zarobić to podziękowali , a dojdzie do tego że ci którzy już pracują podziękują za pracę ..
W mniejszych miejscowościach jest dużo chętnych do pracy w psp.
Przeważnie są to chłoporobotnicy, którzy są zadowoleni jak wystarczy im na podatek i trochę nawozu ( oni prawie nigdy się nie upomną o swoje, przeważnie stosują wazeliniarstwo, a do zz to wołami by ich nie zaciągnął).

A co masz do małych miejscowości , pewnie jesteś za tym aby wcielić je POD starostwo , w tedy byś miał więcej kasy ...Nie mogę się z tobą zgodzić że ci (jak ich nazwałeś) chłoporobotnicy.. To jacyś idioci bez wykształcenia , i nie  wiedzą  co to ZZ..
Nie to chyba troszkę przesadziłeś  ..POZDRAWIAM
U mnie tak jest

Offline cul2

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: Podwyżki Płac W Psp ?.
« Odpowiedź #336 dnia: Maj 11, 2007, 00:01:27 »
cul2.Trzy zdania a jeszcze więcej bredni.Skąd u Ciebie takie wiadomości .Moje miasto to ok.60 tys.mieszk.,razem z powiatem to ok,120 czyli pasuję do ,,mniejszych miejscowości.
Chętnych przy ostatnim naborze 1 słownie jeden.
Chłoporobotnik,ha,ha to chyba było za komuny jak mnie pamięć nie myli,dziś nie ma ani jednego takiego w naszej komendzie
W zz ponad połowa załogi i potrafimy walczyć o swoje i nie tylko,
Dupowłazy są wszędzie i w małych i dużych jednostkach.pozdrawiam
i minus dla Ciebie.
U mnie już jest przyjętych 20 młodych, a chętnych było dużo więcej.

Offline Sync

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 192
Odp: Podwyżki Płac W Psp ?.
« Odpowiedź #337 dnia: Maj 15, 2007, 17:18:21 »
Nie powiem u nas tez do służby pchali sie drzwiami i oknami. Mimo wiedzy jakie są pobory.

Offline zeusss

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 866
  • Bogatemu to i byk się ocieli

Offline Liberty

  • advocatus diaboli
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 263
  • dubito ergo cogito
Odp: Podwyżki Płac W Psp ?.
« Odpowiedź #339 dnia: Czerwiec 26, 2010, 20:26:25 »
Po pierwsze nigdzie nie jest napisane, że na rękę. Po drugie przeliczając samo uposażenie 20 grupy + dodatek za nadbrygadiera + 50% dodatku służbowego już jest 11 tysięcy, a gdzie staż + maksymalny motywacyjny i inne dodatki za pełnione funkcje. Sensacji nie ma
"Demokracja to ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem przegłosowuje profesora uniwersytetu"