Służba > Forum zawodowców

1400 Etatów

<< < (2/9) > >>

gorex:
1.w skrócie czyli uogolniłeś - nie ma dla mnie większego "grzechu" bo pod tym nie ma nic konkretnego...
2.moje wykształcenie... hm nic specialnego ale oprócz wyksztalcenia mam jeszcze rozum (używam go często) inteligencja jest tylko narzędziem..
3. moj adres i nazwisko- poproś na prv - podam Ci - nie ma tajemnicy- nie szczekam za zasłona anonimowości (BTW wiesz ze nawet młody infomatyk jest w stanie określić Twoj IP i bedzie miał miasto, zmiany określać nie trzeba :D- nie straszę Cie ale uważj co piszesz bo być może ktos bedzie jednak chciał ustalic skad piszesz - mnie to nie interesuje bo nie interesuje mnie Twoja osoba)
4. co do różnych zarzutów- sa bzdurne, mylisz fakty, o części rzeczy poprostu nie wiesz. ciężko sie do nich ustosunkować, zreszta widac w którym kieunki idzie dyskusja (kto ostatni odda głos nie wazne jaki- wygrał)
powiem tylko:- szkolnictwo jest juz pod samorzadami..
co do nudy i zakresu obowiazków (bzdurnych przepisów)- gdybyśmy gasili tylko pożary ile miałbyś wyjazdów? szczerze?  wiec jak myslisz byłoby jeszcze PSP? bo ja mysle że nie..
 Życze Ci Wesołych Świąt- rodzinnych, spokojnych, jeśli będziesz na słuzbie jak najmniej wyjazdów.
 Nie zamierzałem Cie obrażać ale wnerwiło mnie to co napisałeś, jesteś oficerem powinienes dawać przykład- uważaj na to co mówisz. Pewnie wiesz ze autorytetu nie wypracowuje sie krzykiem i gardłowaniem na pusto.

bartek6:
dziękuję za życzenia ale widocznie nbie były zbyt od serca bo zarówno w święta jak i sylwestra miałem wyjazdy
jeśli dokładnie śledzisz to forum ( ja uważam ,że zaglądasz na zbyt mało stronic ) to nie trzeba informatyka aby sprawdził skąd jestem--BO TO JUŻ PODAŁEM
w dalszym ciągu uważam że to co pisałem jest dobre in do zrealizowania - zresztą sam napisałeś że szkoleniówka jest już w samorządzie - a więc brakuje tam jeszcze -- księgowości, archiwum oc, bhp radcy prawnego i prewencji
jeśli też uważasz że niezbyteczne jest stanowisko z-cy d-cy jrg to ja znam takie jrg gdzie nie ma tego stanowiska a jrg bardzo dobrze prosperuje
jesli d-ca jrg moŋłby zastepować komendanta powiatówki to także stanowisko z-cy uważam za zbyteczne
napisz ty konkrety z czym sie nie zgadzasz a mysle że rozmowa nabierze rozmachu i ktoś sie do tego przyłączy

bulon:
prosilem juz wielokrotnie bartka by zachowywal sie jak na  oficera przystalo ale niestety....  

bartek6:
bulon a ja ci odpisywałem co o tym sądzę więc daruj sobie takie komentarze a napisz na temat jak znależć w/w liczbę etatów

bulon:
wiesz jak sie nie ma nic do powiedzenia w tej sprawie rozsadnego to lepiej zamilczec. tobie tez to radze.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej