Służba > Forum zawodowców

1400 Etatów

(1/9) > >>

azotox:
Czy ktoś wie skąd Kg chce wziąść 1400 etatów, od nowego roku, do przesunięcia na podział bojowy? Dla mnie jest to wielka zagadka, ponieważ zgodnie z projektem rozp. dotyczacym organizacji komend w naszej komendzie można zatrudnić jeszcze jednego 8-śmio godzinnego. Z rozmów z kumplami widzę, że u nich jest podobnie.
Pozdro

benekb:
Prawda jest taka, że ... tak jak u mnie KW PSP ma byc ograniczona i w KM ma byc tylko 13 etatów(bez komendantów)-nie realne. W powyzszych instytucjach osoby posiadajace prawo do zaopatrzenia maja już wszystkie swiadczenia na max.tak wiec, mlodziez tzn. kpt i asp. inne istoty obsadza wozy.

bartek6:
1.zmniejszyć o 90% kg
2.zmiejszyć o 90% kw
3.zmniejszyć a raczej część stanowisk przerzucić do starostwa z kp
ale jest jeden problem-kto znajdzie się na górze tak odważny aby to dokonać :D  

gorex:

--- Cytuj ---ale jest jeden problem-kto znajdzie się na górze tak odważny aby to dokonać
--- Koniec cytatu ---
uważaj bo czasami ciężko rozróżnic głupote od odwagi.

--- Cytuj ---1.zmniejszyć o 90% kg
2.zmiejszyć o 90% kw
3.zmniejszyć a raczej część stanowisk przerzucić do starostwa z kp
--- Koniec cytatu ---
hm tak w mojej kw pracuje jakies 50 osób (nie liczac ośrodka i zaplecza)
zostej wiec 5 osób do pracy po Twojej reformie. ciekawe:D niezle masz pomysły.
nawet Wskr nie obsadzisz..
... wiesz weź sie chłopie do roboty!
 i to oficer gada takie głupoty
BTW: (musiałes poświecić całkiem spory kawałek swojej uprawy szpagatów żeby ten stopień zdobyć)
 

bartek6:
gorex ja tylko w skrócie podałem co można by było zrobić i kierowałem to do osób tak jak to w stosunku do mnie określiłeś nierobów i głupich ;) a nie do takich inteligentnych jak ty B)
ja dla tej pierwszej częsci spróbuje po krótce wyjaśnic bo tobie to jest zbyteczne jesteś za bardzo wykształcony i to nie za kawałek szpagatów
1.koledzy czym zajmuje się jak nie mylę około 500 osób w kg- dla mnie wymyślaniem idiotycznych przepisów które realizuja strażacy w jrg ( szkolenia-cała procedura np. konspekty,plany dzienniki itp.) oraz operacyjna powiatówki.......
zamawiają sprzęt - słynne dziadowskie renówki od wawrzaszka lub many, odzież-te koszarówki z których niezadowoleni są strażacy(spójrz w oceny na forum)......prewencja nie jestem fachowcem ale widzę jak kolega w powiatówce zapier....... i pisze sprawozdania .........po kiego grzyba jest 3 zastepców komendanta-czytam w przeglądzie że jeżdzą na otwarcia strażnic i w ten sposób strażacy z jrg na wizytę czyszczą sprzęt szczoteczką do zębów :lol:
2.kw realizuję zadania kg poprzez przesłanie tych wszelkich głupot z kg do kp a następnie z kp do kg i tu koniec moich wyjasnień czy kw jest potrzebna --sorry bym zapomniał jest przeciez tak ważny wskr-tu z kolei mają sporo roboty bo właśnie poprzez ich stanowisko sporo tych głupot jest przesyłane więc tu koniecznie goreź zwiększ obsadę
3.tu nie podałem procentowo bo jak napisałem część stanowisk można przenieść do starostwa np.archiwum,księgowość,bhp,oc,radca prawny nie wspominając o organizacyjnej-te stanowiska występują w starostwie także prewencję można przekazać do starostwa tym bardziej jak to kolega prewentysta mówi wiele spraw można załatwić szybciej w tym urzędzie np, odbiór budynków itp.---..... sorry zapomniałem o z-cy komendanta i z-cy d-cy jrg .... i tu w mojej komendzie na 14 osób zaoszczedził bym 5 etatów cholera zapomniałem o 3 dopach którzy wspólnie z dyspozytorami z jrg siedzą na psk i żeby nie internet to bardzo by się nudzili :D
a więc wg moich wylicze w powiatówce w/g mnie wystarczyło by 6 osoby:
komendant
d-ca jrg który w razie nieobecności zastępował by komendanta
kadry i szkolenia - 1 osoba
kwatermistrz
operacyjna i szkolenia(część obowiązków z kadrowym)
GOREX ale wszystko pod warunkiem że tych osób nie zawalą pracą tak potrzebne i pracochłonne kw. i tak inteligentna i wykształcona bez której w tak dużej liczbie nie może funkcjonować PSP..... to na tyle
życzę ci gorex wesołych świąt mam nadzieję że przyjmiesz je od głupiego i leniuchowatego oficera...sorry że nie mam do ciebie adresu bo z chęcia przesłał bym ci trochę szpagatu z mojej uprawy- a urodzaj był w tym roku duży- no ale podobno w/g przysłowia głupiemu wszystko się udaje :lol:
 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej