Autor Wątek: System Pracy Po 01.01.05  (Przeczytany 20226 razy)

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
System Pracy Po 01.01.05
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 07, 2004, 22:38:13 »
Cytuj
Czytam i widze, że znów powstaje problem codzienni i zmianowi. Otóż jestem biurowcem i nie mam wpływu na zmianę "Waszych" służb. Niestety nie ja chociaż macie do mnie pretensje, bo jestem biurowy. Teraz przyjmę "Waszą" strategię i powiem, że się cieszę. każda zmiana na gorszą mnie zadowoli. Obyście mieli gorzej! Najwazniejsze zeby straz w TV ladnie wyszla. Tak na zewnatrz, bo nikt sobie nawet nie wyobraza jaki burdel jest wewnatrz.

Czekacie sobie w jednostce, moze pojedziecie, a moze i nie. I nie beczcie ,ze jestescie az tak zapracowani, bo kombinowac to potraficie jak trzeba. Dodatkowo macie 2% do emeryturki za kazdy rok. Mi najwyzej kopa w dupe dadza! Biuro po 15 latach 40%, podzial 70% 40+(2x15). I jeszcze k.....wa narzekacie?! Zamien sie ze mna jeden z drugim to zobaczysz jaki to miod w biurze.

rzygac mi sie chce od tej waszej jatki. pozegnam was serdecznie z mysla ze sami sie powyrzynacie w pien. zryjcie sie ile wlezie! wlasnie o to wierchuszce chodzi. moj szef  mowi tak: : "sklocona zaloga latwiej sie steruje". A powiem wam tak, ze moj szef jest wyjatkowo wrednym chamem, a jednostka na ktora jestem skazany uwazana jest za karna. Robcie tak dalej, a szybciej ten cel osiagna.

Do niezobaczenia!

Do moda: Usun moje konto. Szkoda miejsc na HDD
Przynajmniej jeden biurowy przyznał sie co mysli o 24 godzinnych....
Papatki kolego....miło nam było gościć.....
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline azotox

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 394
System Pracy Po 01.01.05
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 07, 2004, 22:54:36 »
Nie wszyscy w biurach myślą i mają wiedzę taką jak tom500. Na szczęście ... .

Offline strazak998

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 608
System Pracy Po 01.01.05
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 08, 2004, 10:50:38 »
Cytuj
..........Najwazniejsze zeby straz w TV ladnie wyszla. Tak na zewnatrz, bo nikt sobie nawet nie wyobraza jaki burdel jest wewnatrz...........

........Czekacie sobie w jednostce, moze pojedziecie, a moze i nie. I nie beczcie ,ze jestescie az tak zapracowani, bo kombinowac to potraficie jak trzeba. Zamien sie ze mna jeden z drugim to zobaczysz jaki to miod w biurze........

........zryjcie sie ile wlezie! wlasnie o to wierchuszce chodzi. moj szef  mowi tak: : "sklocona zaloga latwiej sie steruje". Robcie tak dalej, a szybciej ten cel osiagna...........

 
Z przykrością stwierdzam, że coś w tym jest. Tez jestem biurowcem, pracowałem tez kilka lat na podziale. Ale niestety w niektórych kwesiach również zgadzam się z Tomem5000. Te ciągłe spopry, o to kto jest leszy: 8 godzinni czy podziałowi, i o resztę bzdur, do niczego nie doprowadza. Niech każdy robi swoje i przestanie narzekać. Zgadzam się też z Vahanara. My służymy i tak jest od zarania dziejów. Straż została powołana dla społeczeństwa. I nie są to komunistyczne hasła. Taka jest po prostu prawda, a ci do których to nie dociera chcą chyba zrobić w PSP wielką rewolucję, która doprowadzi w niedługim czasie do upadku tego co i tak się rozsypuje. PSP to nikt inny jak my, funkcjonariusze. Jeśli my się nie dogady i nie zaprzestaniemy głupich sporów to kiedyś to upadnie. A my stracimy wszystko, włacznie z zaufaniem, jakim obdarza nas społeczeństwo. A tym możemy się poszczycić wśród innych służb.  
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2004, 11:33:25 wysłana przez strazak998 »

Offline J23

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
System Pracy Po 01.01.05
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 12, 2004, 21:27:32 »
Cytuj
tom - skąd wziełeś te 2%- pracujesz w biurze a takie głupoty piszesz- ale widocznie tak mocno jesteś zapracowany że w głowie troszeczkę nie dzwoni tak jak powinno i masz rację - nie pisz t5akich bredni
 :wub: Stary co ty opowiadasz za banały jako d-cy zmian robimy za was 50% papierów, i ty robisz za biurkiem nie 2% a 0,5 % za rok i zal mnie ściska że mamy takich b-ów za biurkiem.

Offline bulon

  • Elitarny spamer :)
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.521
  • www.heartsaver.pl
    • Kursy pierwszej pomocy
System Pracy Po 01.01.05
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 12, 2004, 23:06:14 »
slepi jestescie??
sarkazmu toma nie widzicie??
 bo on tak rzeczywiscie mysli...chlopak ma juz dosc waszych wiecznych najazdow na biurowcow. przynajmniej ja tak to dobieram. chlopak tez moze miec przesrane u siebie na biurku.

swoja droga czytajac was nauczylem sie z autoamtu pomijac co nudniejsze kwestie podzial vs biuro. jakos mi lepiej bez tego
Prywatnie zdanie wyrażam pisząc kolorem czarnym.

Moderuje przy pomocy koloru navy.
Każdy moderator ma swój kolor.

Offline pielgrzym

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 204
    • http://
System Pracy Po 01.01.05
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 13, 2004, 07:14:12 »
bulon, uważaj, bo zaraz oberwiesz od co poniektórych i usłyszysz, że jesteś zatwardziałym biurowcem, twrdszym od betonu z którego kiedyś zbudowano PZPR  ;)
ale masz rację trudo dostrzec sarkazm w czyjejkolwiek wypowiedzi jeśli się siedzi w swoim grajdole i ma klapki na oczach, które pozwalają patrzeć z jedynie słusznego punktu widzenia: "teraz q...wa JA, i tylko JA mam monopol na wygłaszanie jedynie słusznych opinii o tym kto pracuje, a kto się tylko ślizga"
Pozdrowienia
i żeby nie było wątpliwości popracowałem w biurze i największą radością jaką mógł mi sprawić mój komendant było najpierw delegowanie mnie a potem przeniesienie na stałe do służby w podziale bojowym, bynajmniej nie dlatego, że mam własną firmę czy hektary, ale dlatego, że miałem dość tego jak to nazywacie: nic nierobienia i wykorzystywania 24godzinnych do mycia samochodów... :ph34r:  
Pomyśl zanim coś powiesz, jeśli nie masz czasu zamilknij.

Boże chroń mnie od "mundrych" którzy są wszystkowiedzący i uważają, że nikt i nic już ich niczego nie nauczy.

Offline biurówka

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
System Pracy Po 01.01.05
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 16, 2004, 18:51:16 »
Ech!! Szkoda gadać biruo-podział, podział-biuro i tak w kółko. Czego Wy chcecie??? Przecież tą robotę też musi ktoś robić. Tom5000 ma rację czepiacie się ciągle. A co sami będziecie sobie pensje naliczać, płacić rachunki, ubezpieczenia, podatki, sprawozdania finansowe (księgowość), dawać awanse, medale, pilonować wysługi, przejść na emeryturę, statystyki kadrowe (kadry) a tak poza tym chciałabym zobaczyć jak większość atakowałby się nawzajem za 1 zł więcej, prowadzić magazyny, pilnować majątku PSP, przeglądów itp. kupować: mundury, paliwo, części samochodowe, art. biurowe, ręczniki, mydło, pastę do butów itd.itd.(kwatermistrzostwo), robić odbiory (prewencja). No i dodatek GRATIS "najprzyjemniejszy" możliwość codziennego widywania szefa i znoszenia jego "humorków", dziwactw i impertynencji możemy jeszcze dodać także "życzliwość" kolegów z podziału którzy każdy nawet najmniejszy nasz błąd wykorzystują, naśmiewają się. Czemu więc nie chcecie przejść do tej "super" roboty za wielką kasę w której się nic nie robi tylko kawkę pije?! Pewnie dlatego że co niektórzy z Was nie daliby rady albo nie chcieli za takie pieniądze tego robić :(  

Offline azotox

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 394
System Pracy Po 01.01.05
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 16, 2004, 19:52:46 »
A najciekawsze jest to, że wszystkie prace o których piszesz mogą wykonywać cywile. Czyż nie?

Offline huncio

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 293
System Pracy Po 01.01.05
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 18, 2004, 19:48:11 »
slepi jestescie??
sarkazmu toma nie widzicie??
bo on tak rzeczywiscie mysli...chlopak ma juz dosc waszych wiecznych najazdow na biurowcow. przynajmniej ja tak to dobieram. chlopak tez moze miec przesrane u siebie na biurku.

POPIERAM - moze w tym cos jest...

Offline bartek6

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 572
System Pracy Po 01.01.05
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 19, 2004, 18:09:04 »
zgoda - ale kto mu jest winny że ma przesrane w biurze- OTÓZ BIUROWCY Z KG  

Offline chak

  • EMERYT
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
System Pracy Po 01.01.05
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 19, 2004, 20:05:42 »
I emeryturę też ma tak jak my po 15, ale życie narażamy my na podziale , a nie ci z flamastrem w dłoni w ciepłych pokoikach.  Sorki zapomniałem że oni są "fachowcami".
Mam zamiar rozpocząć nowe życie poza firmą.
Szukam dobrze płatnej pracy. Kontakt na PW. :)

Offline Dziadek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
System Pracy Po 01.01.05
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 19, 2004, 23:35:04 »
Dziwne...
Przeczytałem sobie temat, potem wszystkie posty.
Założysz Bracie temat np. "Wpływ twardosci wody podawanej z pradownicy "Turbo-Supon" na miesiaczkowanie ptaka Do-Do" , a za dwa posty ktos ryknie, że ptak Do-Do jest z biura, a Kopernik była kobietą... ;)
Ale skoro zaczeliście...
Jestem zwykłym wołem roboczym z podziału. Może zbyt tępym, bo nie rozumiem tych wszystkich animozji.
Interesuje mnie czy mój partner z roty jest bezpieczny, czy starczy mi do pierwszego, czy dam radę dorobić, i czy to będą dobre czy biedne święta. Robię swoje, i staram sie to robić dobrze, bo tylko tak mogę mieć wpływ na to co dzieje się w fabryce.
Czasem przypomina mi to grę w "salonowca"... Stoi Strażak z zawiązanymi oczami, ktoś go kopnie w tyłek, a ten zamiast zastanowic się kto, wali w łeb pierwszego z brzegu, oczywiście tego z biura, bo jest pod ręką...
Tak myślę.
Pozdrawiam.
Spokojnych i zdrowych świąt. I żebyśmy dożyli nastepnych.

Offline smoczusia

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 88
System Pracy Po 01.01.05
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 21, 2004, 10:35:14 »
Cytuj
I emeryturę też ma tak jak my po 15, ale życie narażamy my na podziale , a nie ci z flamastrem w dłoni w ciepłych pokoikach.  Sorki zapomniałem że oni są "fachowcami".
Chak, nikt Tobie nie ujmuje zasług , nie chciałbyś chyba by ktoś tak jak Ty o koledze wypowiedział  się w jakiejkolwiek sytuacji  o Tobie.Widać poziom stresu preszkadza ci logicznie myśleć. Polecam kilka dni urlopu przedświętecznego - porządki bardzo dobrze rozładowywują stres. Pozdro  i Wesołych Świąt.  
Największą bronią strachu jest jego zdolność czynienia nas ślepymi na wszystko inne...
J.Carroll

Offline Uzi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
System Pracy Po 01.01.05
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 21, 2004, 11:37:14 »
Zawsze były i myślę że będą animozje między górą a dołem i chyba nie da się tego zmienić (sam mam swoje) , uważam że odrobina dobrej woli z obu stron....
Poczytajcie wszystkie posty od początku jesteśmy niezłą ekipą mając tylko ten jeden problem,bo gdybyśmy mieli 100? :(
Życze NAM WSZYSTKIM zrozumienia oraz                                                                                                                               ZDROWYCH i SPOKOJNYCH ŚWIĄT
Pozdrawiam :)

 

Offline strazak998

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 608
System Pracy Po 01.01.05
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 21, 2004, 11:56:18 »
Cytuj
zgoda - ale kto mu jest winny że ma przesrane w biurze- OTÓZ BIUROWCY Z KG
Co ty bredzisz kolego????
A co biurowcy z KG mają do jego preacy za biurkiem????
Co patrza mu na ręce???
Czego się czepaisz??
Masz chyba jakiś kompleks???

Offline Hanti

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 78
System Pracy Po 01.01.05
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 21, 2004, 14:35:31 »
Ja tylko pytałem osystem pracy, a swoja droga "zgodziłem sie za psa, to szczekam, nie skomle..............", reszte w słowa sobie sami ubierzcie, moze idalista ze mnie......cóż, prywatnie też, na dobre mi to nie wychodzi, to pewnie i w robocie zacznie. Pozdrawiam i wesołych świąt.

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
System Pracy Po 01.01.05
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 21, 2004, 20:58:24 »
Uwłaszczające chyba wszystkim są te ciągłe dyskusje biuro - podział. Niestety ustawodawca skazał Nas na "małżeństwo" to choć starajmy się!  Nie szybko się to napewno zmieni - nie wiem, czy na gorsze, czy lepsze, ale szanujmy swoją służbę i się na wzajem. Wiem, że co tu piszę nie jednego - szczególnie "młodego wilka" ubodnie, ale niestety takie są realia. Mi też  zupełnie nie podoba się ten przerost biurokacji /często o wybujałych ambicjach nie popartych praktyką/ nad rzeczywiste wykonastwo, ale co mam pyskować, na każdym kroku? Miejmy choć na Tym forum nieco wstrzemięźliwości i nadzieję na lepsze jutro!
Wesołych, spokojnych  i pogodnych świąt Wam życzę!  ;)  
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline bartek6

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 572
System Pracy Po 01.01.05
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 22, 2004, 12:34:37 »
strażak998 rozumię że nie przyjmując krytyki czepiasz się mojego każdego postu - ale proponuję abyś się trochę zastanowił co piszesz
otóz to że tom ma przesrane w biurze to właśnie zależy od kg-bo któż jak nie koledzy z kg wymyślają szereg głupich, nieprzydatnych przepisów które przechodzą tylko przez kw a biedny tom w swojej powiatówce musi to zrealizować
i żeby nie byc gołosłowny to daje ci jeden z ostatnich przykładów-naliczanie godzin pracy strażaka-Kto to wymyślił?przez kogo przeszło? a kto to zrealizował/ odpowiedz sobie na to a potem pisz kto ma kompleksy
zapytaj się tej osoby co te godziny wyliczała ile to jej czasu zajęło?czy było to potrzebneitp.

Offline stefan_jakmarek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
  • STRAŻ NIE MYŚLI, STRAŻ GASI!!!
System Pracy Po 01.01.05
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 22, 2004, 18:38:42 »
:D Mili moi strażacy. Dyskusja nie jest o wyższości podziału bojowego nad biurem , czy też na odwrót. Chodzi o to w jaki sposób ubrać zapisy Kodeksu pracy. Przypuszczam, że odbędzie się to "bezinwestycyjnie", tj, słuzba zastępcza itp genialne pomysły. Najprościej byłoby zrobić 24x72, ale skąd tylu ludzi i pieniędzy??. Może odezwie się ktoś z wymyślających i oświeci ciemne masy, żeby ich cholera nie brała, a złożyli sobie życzenia świateczne jakie i ja Wam składam Najlepszego.... :D  :D  :D  

Offline strazak998

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 608
System Pracy Po 01.01.05
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 24, 2004, 15:56:10 »
Cytuj

otóz to że tom ma przesrane w biurze to właśnie zależy od kg-bo któż jak nie koledzy z kg wymyślają szereg głupich, nieprzydatnych przepisów które przechodzą tylko przez kw a biedny tom w swojej powiatówce musi to zrealizować
i żeby nie byc gołosłowny to daje ci jeden z ostatnich przykładów-naliczanie godzin pracy strażaka-Kto to wymyślił?przez kogo przeszło? a kto to zrealizował
Owszem zgadza się że KG wymysla różne dziwne rzeczy. Ale kto je opiniuje???? Nikt inny jak ZZ, które wypowiadaja się w imieniu wszystkich strażków. I za chwilę będą odpowiedi, że my jako ZZ nic nie możemy bo mamy za krótkie ręce, a KG jak chce to i tak wprowadzi to co chce. Więc nie tylko KG jest tu winna. Ale głównie własnie ludzie z ZZ którzy to opiniują własnie między innymi wymieniany przez ciebie Pan Robcio. Powiedz mi co oni robią skoro takie bzdury się ukazuja. Po co sa te ZZ, skoro nie walczą o dobro strażaka. Jak już mówiłem wczesniej chory temat. Nie bronię KG, nie oczerniam ZZ, ale i jedni i drudzy nie mają czasem pojęcia o ty co piszą i co wymyślają, a drudzy co opiniują.

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
System Pracy Po 01.01.05
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 25, 2004, 01:28:37 »
Kolego a widzisz różnice miedzy opiniowaniema a np. zatwierdzaniem lub też wyrazaniem na cos zgody?????
 
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
System Pracy Po 01.01.05
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 27, 2004, 23:55:06 »
Jak widać wszystko co najgorsze to wina ZZ i tylko ZZ.  Proponuję niektórym panom przeczytanie lekturek takich jak : "Prawo związkowe", lub "statut związkowy" tam się dowiedzą co to jest opiniowanie, ustalanie, zatwierdzanie.... itp.
Oczywiście dowiedzą się co jest zgodne z prawem a co nie...
Cytuj
Więc nie tylko KG jest tu winna. Ale głównie własnie ludzie z ZZ którzy to opiniują
Wszystko jasne.....
Cytuj
Po co sa te ZZ, skoro nie walczą o dobro strażaka.

Ciekawy jestem jak pan strażak998 walczy o dobro strażaka, co takiego zrobił i czy wogóle się kiedykolwiek czemuś lub komuś przeciwstawił ???
Najlepiej popisać parę wywodów na te złe zz i jest ok, jestem bezpieczny nie naraziłem sie.... ;)  
 
Cytuj
Powiedz mi co oni robią skoro takie bzdury się ukazuja.
Jeśli chodzi o czas pracy (spis godzin od maja) to proszę podać mi jeden argument który mógłby spowodować negatywne zaopiniowanie...
Chyba że "będzie dużo pisania"... jest argumentem na sprzeciw.
Gdyby ZZ źle zaopiniowały to zaraz byłoby że nie bronią strażaków i chcą żeby godziny które są ponad normy (kodeks pracy itd..) przepadły, a KG pewnie będzie je oddawać lub może zapłacą..... to też źle.
[size=8]Myślę że ZZ powinny wynająć jasnowidza który przewidziałby do czego te godziny będą w przyszłości potrzebne.....[/size]
Jakby się nie obrócić to i tak d**a zawsze z tyłu....

Ciekawi mnie to zjawisko...... Jest tylu świetnych fachowców, tylu ma tak dobre pomysły i wie co i jak należy robić i jak mają działać ZZ.
To dlaczego żaden nie zapisze sie i nie zacznie działać i pokaże innym (obecnym włodarzom ZZ) że są nie udolni i nie potrafili nic zrobić... :huh:
No tak, ale na to trzeba jeszcze odwagi.... i można sobie karierę poszarpać...
A najlepiej to popisać na tych co próbują coś zrobić... tak jest wygodniej.


 

Offline strazak998

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 608
System Pracy Po 01.01.05
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 28, 2004, 11:13:54 »
Pozwolicie, że nie będę się wypowiadał na ten temat.
Geddeon jak zwykle masz rację. ZZ są "cacy", a reszta jest "pe".
Zastanawia mnie tylko jedno. Skoro ZZ nic nie może to po co wogóle są??? Skoro i tak nic nie robią.
No ale miałem się nie wypowiadac.
Pewnie jakbym był pod ręką to byś mu oczy wydrapał, tak zakochany jestes w ZZ. Gratuluję. Klapki na oczy i wio do przodu. Rewelacja.  

Offline chak

  • EMERYT
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
System Pracy Po 01.01.05
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 28, 2004, 17:37:09 »
To będzie zmiana systemu pracy czy nie?
Ktoś już dostał kalendarze zmianowe. Bo u nas jeszcze nie ma - może coś szykują  z naszym systemem  :D  
Mam zamiar rozpocząć nowe życie poza firmą.
Szukam dobrze płatnej pracy. Kontakt na PW. :)

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
System Pracy Po 01.01.05
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 29, 2004, 00:23:30 »
Cytuj
Zastanawia mnie tylko jedno. Skoro ZZ nic nie może to po co wogóle są??? Skoro i tak nic nie robią.
1. Silny związek i prężnie działający bazuje na ludziach którzy są gotowi stanąć murem za przewodniczącym w sprawach konfliktowych z przełożonymi (czyt. komendantami)
Niestety tak czasem bywa że ci którzy bardzo krytykują komendantów na ich widok omal czolem asfaltu nie robiją, pięknie się uśmiechają i "wazelinka" itd...
Ale w zaciszu będą ostro krytykować i mówić jak to oni by zrobili i jacy są oburzeni....
2.Na przykład podany przezemnie co do opiniowania nie masz nic do powiedzenia, za to odrazu wypisujesz że jestem zakochany w ZZ i mam klapki na oczach.
Mam nadzieję że Ty tych klapek nie masz i odpowiesz na pytanie które mam nadzieję zauważyłeś
Cytuj
Ciekawy jestem jak pan strażak998 walczy o dobro strażaka, co takiego zrobił i czy wogóle się kiedykolwiek czemuś lub komuś przeciwstawił ???
3.
Cytuj
Pewnie jakbym był pod ręką to byś mu oczy wydrapał, tak zakochany jestes w ZZ. Gratuluję. Klapki na oczy i wio do przodu. Rewelacja.
Spokojnie....mam do czynienia na co dzień z ludzmi o poglądach takich jak Twoje... i wszyscy cieszą się dobrym wzrokiem.
Tyle że z nimi można dyskutowac używając argumentów i nie odpowiadają że ZZ są "cacy", a reszta jest "pe" jak nie mają nic do powiedzenia.
Może odpowiesz mi też na końcowy fragment mojego ostatniego postu:
......dlaczego żaden nie zapisze sie i nie zacznie działać i pokaże innym....
Może się mylę co do stwierdzenia że brak takim ludziom odwagi, może jest inaczej, są też inne powody...??
Przecież zarządy ZZ to tylko grupa ludzi a ludzi zawsze można wymienić na innych, lepszych bardziej zdecydowanych w działaniu....

PS. jeżeli masz zamiar odpowiedzieć znów że mam klapki lub coś w tym stylu to daruj sobie... bo zaczyna to brzmieć jak Leppera : Balcerowicz musi odejść

PS2. A może są lepsze metody dbania o sprawy pracownicze i dochodzenia swoich praw niż poprzez ZZ ?? (które i tak nic nie robią) Jeśli są takie to odrazu się wypisuję...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2004, 00:36:39 wysłana przez Geddeon »