Autor Wątek: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp  (Przeczytany 13225 razy)

Offline yaskoow

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 300
  • NARAZIE OSP OBY JAK NAJSZYBCIEJ PSP
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 19, 2008, 18:07:22 »
Ludzie wy sie nie znacie poprostu..od marichuany jeszcze nikt nie umarł...a od alkoholu tak !! Alkohol jest jeszcze bardziej niebezpieczny niz marichuana !!
Może alkohol jest bardziej niebezpieczny niż marycha, ale do czego ona prowadzi?? Kolega madmax powiedział: Marycha, a potem będzie coś twardszego!!
Jestem jeszcze na tyle madry ze w czasie pracy bym nie fazował... !!
Jakbyś był na tyle mądry, to byś byle za przeproszeniem gówna do ust nie brał!!
JAk jestescie tacy za prawem to mogliscie isc do policji a nie do strazy... !!
Nie każdego kręci to, że na niego pies wołają, a do tego muszą łapać np. takich jak Ty.!!
Pewnie w szkole was bili i nie wychodziliscie nawet z domu tylko nauka i nauka,....
Mnie akurat nie bili, bali sie na mnie reke podnieść, bo wiedzieli, że wszyscy strażacy to jedna rodzina, wiec inni strażacy by się za mną zawsze postawili. Z domu wychodzę na imprezy i też się dobrze bawię, choć nie piję!! Uczyć się uczę i wolę się w ten sposób poświęcić i potem dostać się do SA PSP do Krakowa, niż potem żałować tego, że mogłem się pouczyć.
Ja jestem człowiek szanowany , wszyscy mnie lubia , lubie sie bawic na imprezach ,ale nie lubie pic alkohlu wole sobie zapalic , bo bynajmniej ogarniam faze , a nie przewracam sie wracajac do domu
Tylko po alkoholu dwa razy puścisz pawia do rowu i jesteś w miare trzeźwy, a na drugi dzień masz tylko kaca i co najwyżej boli cie wątroba, a po maryśce Ci się odkłada i kiedyś to wyjdzie...

Na zakończenie dam Ci link do profilu mojego kumpla na nk, na którym ma bardzo wymowne zdjęcie dot. marichuany: http://nasza-klasa.pl/profile/17880736/gallery/10

Edit:Chodzi mi o samo zdjęcie na tym profilu, a nie o cały profil!!


Nie moze a napewno jest to udowodnione naulkowo ze marihuana robi o wiele mniejsze spustoszenie w organizmie niz alko poza tym poki co na swiecie byly bodajze 2 przypadki smiertelne po zarzuciu marihuany a po alkoholu wiadomo ....
Poza tym gadanie ze od lekkich dragow sie zaczyna a konczy na dawaniu w kanal  jest smieszne czy kazdy kto zaczyna pic piwo konczy w rynsztoku  z cwiartka denaturatu...???

Co do tych paru pawii i trzezwosci to troche przesadzone bo jezeli masz alko we krwi to wartoba musi swoje zrobic zeby to usunac .No i skutki uboczne marihuany jak i sam wplyw na osrodki nerwowe powoduja ze ludzie po zazyciu "trawki" potrawia bardzije kontrolowac otoczenie i siebie przypadki prowadzenie samoch. i wypadku, pobic huliganstwa tego nie slyszalem aby ktos pod wplywem marihuany robil cos takiego

Offline bulon

  • Elitarny spamer :)
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.521
  • www.heartsaver.pl
    • Kursy pierwszej pomocy
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 19, 2008, 18:39:52 »
Panowie, zmierzamy do brzegu ;) albo zakładamy osobny temat w dziale włąsciwym i tam sobie dyskutujemy o wpływie narkotyków albo kasuje posty nie na temat i odpowiadamy na pytanie zawarte w temacie. bulon
Prywatnie zdanie wyrażam pisząc kolorem czarnym.

Moderuje przy pomocy koloru navy.
Każdy moderator ma swój kolor.

Offline hapec

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 359
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 19, 2008, 19:18:42 »
Hmm moim zdaniem doszukujemy sie tu dziury w calym tym bagnie . Nie ma alternatywy jesli bylo sie karanym no to lipa i koniec . Ludzie ktozy wstapili na zla sciezke mogli wczesniej myslec o konsekwencjach . . .
W naszym fachu nie ma strachu... Spadniesz z dachu i po fachu

Offline bulon

  • Elitarny spamer :)
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.521
  • www.heartsaver.pl
    • Kursy pierwszej pomocy
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 19, 2008, 19:30:10 »
oj widze hapec@ ze nie znasz realiow polskiego sadownictwa i polskiego prawa...skazanym mozesz zostac i pojsc do pierdla nawet za, ze nie pracuje i nie masz na alimenty, za potracenie przez calkowity przypadek i tysiac innych glupich rzeczy ;(
i nawet nie wiesz, jak czesto o twoim zyciu decyduje glupi przypadek i pech oraz zbieg okolicznosci.
szkoda ze psp nie rozroznia problemu, ale tak jej jest latwiej
Prywatnie zdanie wyrażam pisząc kolorem czarnym.

Moderuje przy pomocy koloru navy.
Każdy moderator ma swój kolor.

Offline hapec

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 359
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 19, 2008, 19:45:16 »
mi nie chodzi o przypadki losowe itd tylko swiadome lamanie prawa
W naszym fachu nie ma strachu... Spadniesz z dachu i po fachu

Offline Kogut

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 438
  • Natural Born Firefighter
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 19, 2008, 23:26:16 »
Tobie chodzi o swiadome przekroczenie prawa, niestety jednak przepisy obejmuja rowniez i nieswiadome wystepki.
Byloby mi szkoda nie zostac funkcjonariuszem PSP z powodu jakiejs blachostki.
Przykladowo obrony wlasnej na dyskotece  :bij:
czy tez np. bycia "zgarnietym" po meczu (jako przypadkowy przechodzien) - co ostatnio jest w modzie, bo 2 grupki kiboli akurat spotkaly sie pod stadionem.
Cale zycie zmierzam ku jednemu celowi, a tu przez glupia chwile wszystko zostaloby skreslone...no ale jak to sie mowi licho nie spi. ;)
Najwyrazniej w mysl polskich przepisow strazacy oraz potencjalni kandydaci powinni tylko sie uczyc, trenowac i spac, zeby przypadkowo nie zostac skazanym  :zamknij:
Im więcej wiesz, tym bardziej zdajesz sobie sprawę z tego jak mało wiesz.

Offline pawel_jumper

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 20, 2008, 20:20:59 »
Poken, jeśli paliłeś nie chwalisz się o tym całemu światu, nikt nie musi o tym wiedzieć i możesz pracować. Ale jak już się w handel bawiłeś i wpadłeś to masz pecha.

A co do przykładów bezsensownego karania to też dopiero wybrnałem z podobnej. Przez nieumyślne zbicie szyby w pewnym budynku o mało nie pożegnałem się z marzeniami o pracy w PSP. Na szczęście skończyło się to dobrze.

Offline yaskoow

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 300
  • NARAZIE OSP OBY JAK NAJSZYBCIEJ PSP
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 20, 2008, 21:05:59 »
oj widze hapec@ ze nie znasz realiow polskiego sadownictwa i polskiego prawa...skazanym mozesz zostac i pojsc do pierdla nawet za, ze nie pracuje i nie masz na alimenty, za potracenie przez calkowity przypadek i tysiac innych glupich rzeczy ;(
i nawet nie wiesz, jak czesto o twoim zyciu decyduje glupi przypadek i pech oraz zbieg okolicznosci.
szkoda ze psp nie rozroznia problemu, ale tak jej jest latwiej

Z tej wypowiedzi mozna wywnioskowac ze masz cos chyba za zle temu systemowi albo przezyles jakies traumatyczne przezycie z tym powiazane :wacko: