Autor Wątek: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp  (Przeczytany 13223 razy)

Offline oskar_choi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 21, 2008, 12:59:30 »
Kolego jak Ty chcesz ratować ludzkie zdrowie i życie, jak Ty je narkotykami niszczysz.  Nie wyobrażam sobie byś mógł pracować pod moim dowództwem. Albo Ty albo ja.
Po 1 to moje zycie a po 2 to marichuana jest legalizowana w innych krajach..a ze to panstwo jest tak zacofane i za to dostaje sie wyroki to nie moja wina..elo

O Jezu  ^_^ dobre dobre!!! powinno sie to znalesc w dziale "jaja jak berety"

a po drugie wiecie co jakby PoKeN zapalil to gow** to moglby bez kombinezonu wchodzic w najwieksze ognie  ^_^
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2008, 17:33:59 wysłana przez oskar_choi »

Offline mickel

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 23, 2008, 22:05:27 »
A ja tak bez maglowania. Przy wysyłaniu zapytania o niekaralnosc z KPPS sad wydajacy taki list z orzeczeniem uwzględnia aktualne i nie aktualne wymiary kar poszczegolnych paragrafów(w zaleznosci od zapytania niekaralnosci).

Offline waldek1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 134
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 23, 2008, 22:12:04 »
  Trzeba złożyć prywatną SP i tam można być karany. Nawet przez ojca.  ^_^
POZDRAWIAM

Offline Pumba

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 234
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 24, 2008, 10:36:43 »
A masz jakieś zaświadczenie że sie leczyłeś od uzależnień?bo ja bym sie bał z Tobą na akcje jechać,a co jak będziesz miał ochote sobie zajarać i pojedziesz na odlocie na akcje?Tu nie chodzi i Twoje lecz nasze bezpieczeńśtwo
Xyz

Offline mickel

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 24, 2008, 12:53:17 »
..Bez przesady!! Koles wpadł za głupia trawke i to rozwiało jego marzenia o PSP na długie lata a wy Narkomana z niego juz robicie.. pumba sorry ale takie stwierdzenia tez o Tobie świadcza widze ze nie znasz sie na zyciu masz o sobie duze mniemanie i robisz z siebie Strazaka Sama.. 

Offline Pumba

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 234
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 24, 2008, 13:14:31 »
zresztą jak go jego otoczenie zaakceptuje w straży to niehc sobie jest...
Xyz

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 24, 2008, 13:17:51 »
mickel, to jakby idąc innym torem gościu bu uderzył kogoś a tamten by zmarł (np miałby wadę serca i na wskutek uderzenia by umarł) to co? też bez skazy?
pomyśl zanim się odezwiesz. Po to zostały ustanowione przepisy by je przestrzegać.
miałem Ci jeszcze coś dopisać, skasowałem bo nie wiem czy zrozumiesz.....
EGO = 1 / wiedza

Offline marcin.siara

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zagłębie Dąbrowskie
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 24, 2008, 13:21:22 »
..Bez przesady!! Koles wpadł za głupia trawke i to rozwiało jego marzenia o PSP na długie lata a wy Narkomana z niego juz robicie.. pumba sorry ale takie stwierdzenia tez o Tobie świadcza widze ze nie znasz sie na zyciu masz o sobie duze mniemanie i robisz z siebie Strazaka Sama.. 

Mógł koleś myśleć zanim się za to wziął. A nie teraz się użalać nad sobą. Jeśli kiedyś miał problemy z myśleniem, to myślisz, że teraz ich nie ma? Narkotyki raczej niszczą psychikę, więc teraz może byc jeszcze gorzej
Pozdrawiam!
Marcin

Offline hapec

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 359
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 24, 2008, 16:54:13 »
OPD na pyt brzmi NIE !! nie ma sensu drazyc tego tematu , przerabiac jakies glupie sytuacje jak odp ciagle bedzie brzmiala NIE wiec proponuje skonczenie tego tematu !
pozdrawiam
W naszym fachu nie ma strachu... Spadniesz z dachu i po fachu

Offline mruwa24

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 24, 2008, 23:03:27 »
Zachowujecie się jak nie strażacy... od razu jakieś ciśnięcia, wrzuty... nie stresujcie się tak, bo Wam dupsko pęknie! <bez obrazy>
Ja też jestem za tym (jak mickel), żebyście z tamtego chłopaka jakiegoś od razu narkomana nie robili. On nie dawał sobie w kanał, tylko miał przypał z marihuaną... każdy popełnia błędy, jeden gorsze, drugi jeszcze gorsze...
Bardzo możliwe, że ta cała sytuacja zaszkodzi mu i nigdy nie będzie mógł być strażakiem, ale to on sobie będzie pluł w brodę.
Oczywiście nie pomyślcie sobie, ze ja go tak bronie, bo sam sobie popalam... nie o to mi chodzi!
A może ten chłopak byłby bardzo dobrym strażakiem, może cała ta wpadka ze sprzętem czegoś go nauczy... nie osadzajcie za ostro!!! ---> to jest moje zdanie :D

Offline hapec

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 359
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 25, 2008, 15:34:19 »
A gdyby babcia miala wasy . . . itd itd . Panowie nie dowiemy sie nigdy jaki z niego bedzie strazak ( zawodowy )  bo nie ma opcji zeby nim zostal i basta , nie spekulujmy juz na ten temat bo nie warto.
Chlopak jak chce to moze probowac swoich sil w OSP tylko niech sie nie wazy jezdzic na akcje na bani , poniewaz bedzie ryzykowal zdrowie i zycie swoich kompanow nie mowiac o swoim .
Pozdrawiam
W naszym fachu nie ma strachu... Spadniesz z dachu i po fachu

Offline mruwa24

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 25, 2008, 17:01:10 »
A tak z ciekawości... mozna być strażakiem w OSP bedąc karanym?!
Bo do tego chyba też powinny być jakieś ograniczenia?!

Offline marcin.siara

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zagłębie Dąbrowskie
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 25, 2008, 17:40:49 »
A prawda jest taka, że jeżeli nastąpiło juz zatarcie wyroku, to koleś jest czysty. I może spokojnie startować do PSP! No chyba, że PSP sprawdza policyjne bazy danych. Ale przypuszczam, że nie i żąda tylko świadectwa niekaralności z sądu.

Ale jest jeszcze "druga strona medalu". Strażak powinien (ale niestety nie wiem jak w ustawie) miec nieposzlakowaną opinię. I taka "skaza w papierach" może byc nie do przejścia by takową uzyskać. (Zazwyczaj wydaje takową KMP za pośrednictwem dzielnicowego)
Pozdrawiam!
Marcin

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 25, 2008, 20:04:56 »
Ale jest jeszcze "druga strona medalu". Strażak powinien (ale niestety nie wiem jak w ustawie) miec nieposzlakowaną opinię. I taka "skaza w papierach" może byc nie do przejścia by takową uzyskać. (Zazwyczaj wydaje takową KMP za pośrednictwem dzielnicowego)

Puki co to jeszcze tego nie wymyślili... to nie ta służba
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline marcin.siara

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zagłębie Dąbrowskie
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 25, 2008, 21:00:09 »
Czyli gość jest czysty i może startować! Niestety!

Pozdrawiam!
Marcin

Offline firepl

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 317
  • w stanie spocz.
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 25, 2008, 22:34:27 »
No tak ,,, jedni bronią drudzy ganią a odpowiedz jest prosta .
1.   Jeśli dostaniesz wyrok  w zawiasach , np. 2 lata w zawieszeniu na 3 to musisz odczekać te 3   lata i potem jeszcze 5 lat  do zatarcia skazania, wtedy spokojnie możesz startować po zaświadczenie o niekaralności.
2.   Jeśli do tego czasu wszyscy kandydaci obowiązkowo nie będą przechodzili testów na zażywanie środków odurzających  ( kiedyś niebyło badań obowiązkowych na HIV teraz już obowiązują) to masz szanse dostać się do straży.
  Ale….
-   Osobiście gdybym wiedział że mam pracować z kimś kto się na własne życzenie   pozbawia zdrowia na ciele i umyśle odmówił bym współpracy z takim człowiekiem
-  Ktoś powie że był młody i głupi???  Trudno przyroda  , widocznie rodzice za mało rozmawiali i tłumaczyli
-  Nie przemawia do mnie argument że gdzieś tam  ten narkotyk jest dozwolony  stosując taka argumentację odpowiem krotko:
Niech jedzie pracować tam gdzie dozwolone odurzanie się.
Pozdrawiam..

Offline marcin.siara

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zagłębie Dąbrowskie
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 26, 2008, 15:56:32 »
2.   Jeśli do tego czasu wszyscy kandydaci obowiązkowo nie będą przechodzili testów na zażywanie środków odurzających  ( kiedyś niebyło badań obowiązkowych na HIV teraz już obowiązują) to masz szanse dostać się do straży.

On mógł nie zażywać! On mógł handlować! I przejdzie test bez problemu.
Pozdrawiam!
Marcin

Offline MAGIK8311

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Bogu na chwałe,ludziom na pożytek...
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 28, 2008, 23:15:06 »
- jeśli handlował to zażywał i nie wydaje mi się że było inaczej lub jest inaczej owszem jeśli zażywał dawno temu to nic mu badania nie wykażą ale jak to było niedawno to lipa

Offline PoKeN

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 16, 2008, 15:52:40 »
Ja nie paliłem co dziennie tylko raz na jakis czas.. !! Ludzie wy sie nie znacie poprostu..od marichuany jeszcze nikt nie umarł...a od alkoholu tak !! Alkohol jest jeszcze bardziej niebezpieczny niz marichuana !! Jestem jeszcze na tyle madry ze w czasie pracy bym nie fazował... !! I nie jestem uzalezniony.. Bo dla was marichuana , amfetamina , koks , heroina to to samo !! JAk jestescie tacy za prawem to mogliscie isc do policji a nie do strazy... !! Wiem ze to był mój bład i wiecej go nie popełnie..!! Wy moze macie inne zycie i inne towarzystwo.. !! Pewnie w szkole was bili i nie wychodziliscie nawet z domu tylko nauka i nauka,....Ja jestem człowiek szanowany , wszyscy mnie lubia , lubie sie bawic na imprezach , ale nie lubie pic alkohlu wole sobie zapalic , bo bynajmniej ogarniam faze , a nie przewracam sie wracajac do domu .  :mellow:

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 16, 2008, 16:37:38 »
Cytuj
Bo dla was marichuana , amfetamina , koks , heroina to to samo !! JAk jestescie tacy za prawem to mogliscie isc do policji a nie do strazy... !!Wy moze macie inne zycie i inne towarzystwo.. !!
po tym co napisałeś wiem jedno. nie chciałbym mieć cie na zmianie.  co do tego że dla mnie marycha i amfa to to samo wynika z prostej przyczyny. amfa i trawa jest zakazana, wóda jeszcze nie. powiedz ilu tych którzy biorą heroinę wcześniej paliło trawe?
Cytuj
I nie jestem uzależniony.
a ilu uzależnionych powie że jest uzależnionymi?
Cytuj
Pewnie w szkole was bili i nie wychodziliście nawet z domu tylko nauka i nauka
i chcesz pracować z takimi sierotami  :maska: których wszyscy w koło nap...? może  szkoła i szkoła ale przynajmniej nie robimy tylu błędów pisząc, a wiedza jest przydatna w naszej pracy bardzo...
Cytuj
Wiem ze to był mój bład i wiecej go nie popełnie..!!
czyli już nie palisz czy nie dasz się złapać?
zrobiłeś  źle. ok. może zdarzyć się każdemu koledzy wyjaśnili ci jak teraz  wygląda twoja droga do PSP więc powodzenia, chociaż po tym co przeczytałem nie daje ci wielu szans u psychologa  :cooo:
Cytuj
Ja jestem człowiek szanowany
przez kogo? :wacko:

Offline PoKeN

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 16, 2008, 16:53:31 »
Dla ciebie wszystko co zakazane to to samo... ale mi chodzi o skutki jakie sa po marichuanie a alkocholu... !!Moge sie załozyc ze nie jeden strazak sobie poplał albo popala tylko boi sie przyznac !! Wiem ze duzo ludzi którzy sa uzaleznieni nie przyznaje sie..ale w moim przypadku nie palilem co dziennie tylko raz na jakis czas jak byla okazja.. !! Ciekawe dlaczego nie dajesz mi szans u psychologa..?? Jestem sztywny..nie musisz sie martwic !! Cos zle napisalem ?? !! A Szanowny jestem przez ludzi którzy mnie otaczaja!! 

Offline Michaszs

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.221
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 16, 2008, 19:16:27 »
Ludzie wy sie nie znacie poprostu..od marichuany jeszcze nikt nie umarł...a od alkoholu tak !! Alkohol jest jeszcze bardziej niebezpieczny niz marichuana !!
Może alkohol jest bardziej niebezpieczny niż marycha, ale do czego ona prowadzi?? Kolega madmax powiedział: Marycha, a potem będzie coś twardszego!!
Jestem jeszcze na tyle madry ze w czasie pracy bym nie fazował... !!
Jakbyś był na tyle mądry, to byś byle za przeproszeniem gówna do ust nie brał!!
JAk jestescie tacy za prawem to mogliscie isc do policji a nie do strazy... !!
Nie każdego kręci to, że na niego pies wołają, a do tego muszą łapać np. takich jak Ty.!!
Pewnie w szkole was bili i nie wychodziliscie nawet z domu tylko nauka i nauka,....
Mnie akurat nie bili, bali sie na mnie reke podnieść, bo wiedzieli, że wszyscy strażacy to jedna rodzina, wiec inni strażacy by się za mną zawsze postawili. Z domu wychodzę na imprezy i też się dobrze bawię, choć nie piję!! Uczyć się uczę i wolę się w ten sposób poświęcić i potem dostać się do SA PSP do Krakowa, niż potem żałować tego, że mogłem się pouczyć.
Ja jestem człowiek szanowany , wszyscy mnie lubia , lubie sie bawic na imprezach ,ale nie lubie pic alkohlu wole sobie zapalic , bo bynajmniej ogarniam faze , a nie przewracam sie wracajac do domu
Tylko po alkoholu dwa razy puścisz pawia do rowu i jesteś w miare trzeźwy, a na drugi dzień masz tylko kaca i co najwyżej boli cie wątroba, a po maryśce Ci się odkłada i kiedyś to wyjdzie...

Na zakończenie dam Ci link do profilu mojego kumpla na nk, na którym ma bardzo wymowne zdjęcie dot. marichuany: http://nasza-klasa.pl/profile/17880736/gallery/10

Edit:Chodzi mi o samo zdjęcie na tym profilu, a nie o cały profil!!
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2008, 20:15:56 wysłana przez Michaszs »
Św. Florianie módl się za nami gdy wezwani syreną do akcji wyjeżdżamy...

Offline PoKeN

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 16, 2008, 19:55:13 »
Ale wy odrazu stawiacie na to ze kazdy co pali maryche to odrazu musi here w zyle dawac?? niekazdy jest taki naiwny.. !! Wy odrazu człowieka oceniacie z góry !! żal mi was !! No własnie mnie tez by nie kreciło isc do policji bo naprawde sa psami..na komendzie bija , oszukuja i ponizaja..robia jeszcze gorsze przestepstwa niz zwykli ludzie !!Za to ich ludzie nie nawidza.. ja chce ratowac ludzi a nie ich pograzac !! Po alkoholu musisz puszczac pawie zeby sie ogarnac , masz kaca , i boli cie watroba !! a Po marysce za 40 minut nie masz fazy i jestes ogarniety jak przed faza !! Nie chce mi sie dalej prowadzic tego dialogu z wami bo nie jest on na temat , i bedziecie sie wypowiadac jak najgorzej... co niektórzy to sie zachowuja jak psiarnia i by tylko ponizala.!! Wy napewno nigdy nie popełniliscie błedów w zyciu . Dzieki za wszystko !! Pozdro !! 

Offline Mroovka

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 904
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 16, 2008, 20:11:49 »
No to podziękowałeś ładnie, a teraz uciekaj. Zapal sobie towar i się "sfazuj". Może Ci ulży. W PSP nie masz szans i posłuchaj starszych i bardziej doświadczonych. Po trawie masz więcej ubytków w komórkach mózgowych niż po wódzie. Za parę lat Ci to tzw. "bokiem" wyjdzie. Ćpunom dziękujemy.
Si vis pacem, para bellum

Offline bulon

  • Elitarny spamer :)
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.521
  • www.heartsaver.pl
    • Kursy pierwszej pomocy
Odp: Czy jak sie było wcześniej karanym..moża zostac Strazakiem ?? odp
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 16, 2008, 20:37:39 »
ciekaw teorie wyglaszacie, troche sprzeczne z wieloma raportami zdrowotnymi ;)
mniej stereotypow
Prywatnie zdanie wyrażam pisząc kolorem czarnym.

Moderuje przy pomocy koloru navy.
Każdy moderator ma swój kolor.