Autor Wątek: Jak Jeżdzą Biurowcy  (Przeczytany 2873 razy)

Offline bartek6

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 572
Jak Jeżdzą Biurowcy
« dnia: Październik 02, 2004, 21:22:10 »
czy w waszych jednostkach , komendach więcej wykorzystywany jest tabor transportowy przez biurowców czy też przez podział bojowy
u mnie ponad 5 krotnie wiecej jeżdzą biurowcy, a na dodatek na 10 samochodów w komendzie to 4 są w stałym rozjeżdzie przez biuro i to nie raz zdarza sie że ktoś z biura nie ma czym jechac - a kiedyś był 1 samochód i 1 motor i nie było takich problemów

Offline aniolstroz

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 589
    • http://
Jak Jeżdzą Biurowcy
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2004, 22:15:20 »
Nie bardzo wiem o co w tym poście chodzi! O jaki tabor transportowy dla podziału bojowego Tobie chodzi?
U mnie (jeśli dobrze zrozumiałem) to też więcej jeździ biuro - komendant to co chwila na jakieś delegacje jeździ no i wydział prewencji też ma troszkę do objazdu!

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Jak Jeżdzą Biurowcy
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2004, 22:53:23 »
Jak Jeżdzą Biurowcy???? - gorzej napewno niż kierowcy z podziału....ciągle słychać zgrzyty w skrzyni biegów...;)
A jeśli chodzi o wykorzystywany tabor transportowy to normalne że biuro a szczególnie kwatermistrzostwo dużo jeździ....
A za czym i po co???? Nie posiadamy uprawnień do ścisłej kontroli....więc oficjalnie w celach służbowych.

Offline tom500

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Jak Jeżdzą Biurowcy
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 04, 2004, 08:23:31 »
Jeżdżę tyle ile muszę. Dostaję polecenie wyjazdu i jadę. I nic mi nie zgrzyta :-)
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2004, 21:25:33 wysłana przez tom500 »

Offline gorex

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 534
  • Nienagannie wyuzdany trzydziestolatek
Jak Jeżdzą Biurowcy
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 05, 2004, 09:47:56 »
też lubie jeżdzić szczególnie jak wracam późno, żona sie cieszy, dzieciak zadowolony, spoko luzik.
  bartek6- masz kompleksy? w twoich postach wieje nienawiścią do 8 godzinnych. chciales pracowac na 8 godzin? widzisz wszystko na czarno?
 co do ilości samochodów: - kiedys konno do pożaru jeździli. kiedys wszystko było na hura, teraz trzeba wiele rzeczy uzgadniac, podpisywać umowy.
BTW:  szkoda ze socjalizm upadł wtedy I sekretarz wszystko na telefon zalatwił nie? szkod Ci tych czasów? mi nie!
Zrób na złość wszystkim- zacznij myśleć!
Nic tak nie psuje dyskusji jak dogłębna znajomość rzeczy. MH nr..

Offline bartek6

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 572
Jak Jeżdzą Biurowcy
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 05, 2004, 11:43:27 »
gorex przepraszam że cię uraziłem gdyż wnioskuję że pracujesz w biurze
nie wieję nienawiścią do biura- bo mam kolegów w biurze i są spoko - o co inne mi chodzi ale jak to na tym forum bywa zawsze ktoś czuje się urażony i krytykuje - to mało powiedziane-może dołuje autora danego tematu
ja próbuje dość do wniosku czy czasem nie lepiej przenieść część etato biurowych np. do podziału czy też do starostwa, merostwa itp.- miałem to pytanie postawić po zebraniu wniosków z części tematów ale gorex musiałeś wczesniej mnie do tego zmusić --DZIĘKKKIIIII                                                            

Offline gorex

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 534
  • Nienagannie wyuzdany trzydziestolatek
Jak Jeżdzą Biurowcy
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 05, 2004, 12:55:43 »
nikogo do niczego nie zmuszalem :D nie uraziłeś mnie ale prosze staranniej stawiaj pytania i okresl ich cel.. wtedy bedzie jasne ze nie chcesz skłócać podzialu z biurowcami, czy tez wywoływać głupich odpowiedzi na temat wyzszosci jednych nad drugimi.
Cytuj
ja próbuje dość do wniosku czy czasem nie lepiej przenieść część etato biurowych np. do podziału czy też do starostwa, merostwa itp.- miałem to pytanie postawić po zebraniu wniosków z części tematów
 hm trudny temat- madrzejsze głowy nad tym sie zastanawiaja.  
Zrób na złość wszystkim- zacznij myśleć!
Nic tak nie psuje dyskusji jak dogłębna znajomość rzeczy. MH nr..

Offline biurówka

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Jak Jeżdzą Biurowcy
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 05, 2004, 19:24:24 »
A jakie etaty Bartku6 chcesz przenieść do jak to nazywasz "starostwa, merostwa"? Kadr, prewencji, księgowości, kwatermistrzostwa, organizacji czy sekretariatu?  :unsure:  

Offline George

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Jak Jeżdzą Biurowcy
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 14, 2004, 19:41:17 »
A może zróbmy wątek:
Jak jeżdżą Podziałowcy?

PS.
Sory za sarkazm - Nie jestem pracownikiem biura

Offline bulon

  • Elitarny spamer :)
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.521
  • www.heartsaver.pl
    • Kursy pierwszej pomocy
Jak Jeżdzą Biurowcy
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 14, 2004, 20:40:31 »
z tego co widze u mnie na podziale popularne  sa fokusy.

biurowcy raczej woza sie nubirami badz tez fokusami. nie zadki tez jest poldek
Prywatnie zdanie wyrażam pisząc kolorem czarnym.

Moderuje przy pomocy koloru navy.
Każdy moderator ma swój kolor.

Offline bartek6

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 572
Jak Jeżdzą Biurowcy
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 17, 2004, 11:06:54 »
biurówko umkneło mi twoje pytanie ale juz ci odpowiadam
napewno w straży zbyteczne sa takie stanowiska- mam tu na myśli komendy 2 i 3 kat.- księgowość, kadry,archiwum,organizacja łacznie z sekretariatem---wszystko można by było podłączyć do starostwa
zastanowił bym się nad prewencją i kwatermistrzostwem
a napewno bym zostawił szkoleniówke i operacyjną
od razu wyjaśniam-- jestem pracownikiem podziałowym