Autor Wątek: List poparcia dla odchodzącej ekipy  (Przeczytany 30876 razy)

Offline delete

  • A B C ...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 323
  • Alpha against omega
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 06, 2007, 19:17:32 »
[Dam ci jeden ale za to DOBRY - cofniecie  wyzerowanych godzin (które nam nałożył pan Skomra) człowieku to jest to co powinno ci wystarczyć .Jak wiesz to co zostało wprowadzone przez byłego KG  , i pó wyprostowanie tego zasługuje na co najmiej rządzenia przez 4 lata .Pozdrawiam  i myślę , że to jest argument dla  ciebie
Pozdrawiam
... nadgodziny, chcemy 40 godzin, kodeks pracy....itd
to po co Ci prawa emerytalne jak pracujesz mniej niż górnicy, lekarze, pielegniarki... (ci pracują 48 godzin)
politycy tylko czakają aby nas pozbawic wszystkich przywilejów, a MY co mamy za argumenty?
Kogo przekonasz że jesteś sprawny w 100% przez 24h ?
A jak wyglądają prawa do emerytury jak sporzymy przez pryzmat : mozliwości spania ,mycia i sprzątania samochodów, uprawiania sportu, albo pracowników biurowych, stanowisk kierowania itp.
Co na to powiedzą pielęgniarki ?
Oczywiście "KOWALSKIEMU" wszystko się należy, więc ":KOWALSKI" żada coraz więcej i więcej .....
A dlaczego "KOWALSKI" nie zarząda z głową i skromnie - GODZIWEJ PENSJI za wszystkie niedogodnośi !!!! lecz KOWALSKI jak warchoł rozdrabnia się i traci argumenty do uzasadniebnia DLACZEGO MU SIĘ NALEŻY !
"Jeden dobry argument więcej jest wart niż kilka lepszych"  (Tristan Bernard)

Offline diablo

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 79
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 06, 2007, 19:37:42 »
Czy ktoś może wie dlaczego ten słynny już list nie został zamieszczony na oficjalnej stronie KSP NSZZ "S"? Przecież Pan Przewodniczący umieszcza tam wszystkie swoje pisma i wystapienia, newsy, a nawet reklamy kredytów, ubezpieczeń itp. Chyba Pan Przewodniczący pisząc list miał stosowne upoważnienie, a treść listu wyraża stanowisko całego ZZ "S"? No, chyba że nie .... 

Offline sam998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 06, 2007, 19:57:26 »
Dam ci jeden ale za to DOBRY - cofniecie  wyzerowanych godzin (które nam nałożył pan Skomra) człowieku to jest to co powinno ci wystarczyć .Jak wiesz to co zostało wprowadzone przez byłego KG  , i póżniej wyprostowanie tego zasługuje na co najmiej rządzenia przez 4 lata .Pozdrawiam  i myślę , że to jest argument dla  ciebie
Pozdrawiam

Zgadzam się z tobą, ale nie sądzisz, że jest to połowiczny sukces?
Czy ktokolwiek jest w stanie odebrać te nadgodziny?, ci wszyscy, którzy walczą w sądach i są odprawiani z kwitkiem pewnie klną, na czym świat stoi. Ciśnie mi się na usta pytanie dla pana P., co zrobił w tej sprawie? Czy jest gotów napisać list w sprawie naszych nadgodzin?

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 06, 2007, 21:19:39 »
robert_n - napisz stopien, imie, nazwisko oraz jednostke w ktorej sluzysz, a dostaniesz informacje na pismie z podstawa prawną.
Tomstrazak. Struktura organizacyjna w PSP pozwala awansować do gory strazakom zdyscyplinowanym, pracowitym, o wysokim ilorazie IQ, oddanym służbie, lojalnym.
Wszystkie te wymagania spełniłem i jestem na górze. Pozdrawiam
robert_n - nie napisze ani jaki ma "stopien" ani o innych rzeczach o jakich chciałbyś wiedzieć, przynajmniej tak myślę. Na forum raczej wszyscy się znamy, przynajmniej Ci co pisują :). Nie oceniamy się raczej, choć do ostrych wymian zdań też dochodzi.

Awansować w PSP nie pozwala struktura, bo ona nie ma mocy sprawczej, awansowanie jest możliwe jak pewnie wiesz poprzez fakt, że zostaniesz zauważony przez osiągnięcia w służbie 1%, bardziej prozaiczne przyczyny 99%.

Być może i posiadasz wszystkie przymiotniki jakimi sie określasz - nie stawiam prawie nic z tego katalogu w wątpliwość prócz jednego. Od osoby na, jak piszesz "górze" z wysokim IQ (domniemanym lub potwierdzonym) wymagać można elementarnej wiedzy choćby dotyczącej w jakich przypadkach należy uzyskać zgodę przełożonego lub być przez niego upoważnianym do wygłaszania swojego zdania.

W tym temacie to niestety przy pięknych przymiotnikach jakoś się nie popisałeś.

Offline delete

  • A B C ...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 323
  • Alpha against omega
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 06, 2007, 21:45:30 »

Zgadzam się z tobą, ale nie sądzisz, że jest to połowiczny sukces?
Czy ktokolwiek jest w stanie odebrać te nadgodziny?, ci wszyscy, którzy walczą w sądach i są odprawiani z kwitkiem pewnie klną, na czym świat stoi. Ciśnie mi się na usta pytanie dla pana P., co zrobił w tej sprawie? Czy jest gotów napisać list w sprawie naszych nadgodzin?


w śląskiem wszyscy przegrali sprawy w II instancji z wojewodzkim
48 h jest zgodne z prawem sluzba jest w potrzebie i koniec.
 
"Jeden dobry argument więcej jest wart niż kilka lepszych"  (Tristan Bernard)

Offline Bonanza

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 07, 2007, 06:27:38 »
Panie Fireman wysokie IQ jest miedzy innymi potrzebne do tego, aby można było odróżnić post racjonalny od postu prowokacyjnego.
W tym temacie to niestety przy pięknie ułożonych i sformułowanych myślach jakoś się nie popisałeś.

Pozdrawiam

Offline mirek1

  • Jeszcze nigdy w dziejach tak wielu nie mówiło tak wiele do tak wielu, mając do powiedzenia tak niewiele.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 941
  • "Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko."A.France
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 07, 2007, 07:33:10 »
Krótko i na temat.
 Ten list to jedna wielka żenada dla nas dołów związkowych. Takie postępowanie świadczy jedynie o braku honoru i taktu ze strony obecnych włodarzy  KG,że poprosili władze związkowe o wystosowanie takiego błagalnego listu.Zresztą ich jedyny cel to utrzymanie władzy za wszelką cenę, bez względu na szystko/ zresztą jak wszystkich siedzących na stołkach, gdzie się na nie powołuje/.
 Ocene  dzialalności KG powinne dokonaść nowe  władze MSWiA, a KG powinien się z tym pogodzić z decyzjami nowego  ministra .
Taka o to jest szara prawda i rzeczywistość naszej PSP.Zachowanie "naszych" władz związkowych pozostawiam bez komentarza.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2007, 07:54:45 wysłana przez mirek1 »
Tylko dwie rzeczy są nieskończone : wszechświat i ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
                                      Albert Einstein

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 07, 2007, 09:00:32 »
Bonanza, napisałem Ci na PW i czekam także na Twoje dane (te o które i mnie poprosiłeś), bo nie wiem do kogo zaadresować moje zapytanie.  :huh: :huh: :huh: :huh:
Co do postów to nie sądzę że jest on prowokacyjny, bo byłby takim jakby tego listu faktycznie nie było a ktoś by chciał po prostu narobić zadymy. Skoro się jednak taki list ukazał, to dobrze ze został ujawniony, bo "ciemne masy z dołów" dalej nie wiedziałyby o rozgrywkach na "górze".
To nie wstyd teraz dla ujawniającego ten list tylko dla jego autora. Z IQ to już dajmy sobie spokój.... Pozdr
EGO = 1 / wiedza

Offline strazak32

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 07, 2007, 09:05:59 »
[Dam ci jeden ale za to DOBRY - cofniecie  wyzerowanych godzin (które nam nałożył pan Skomra) człowieku to jest to co powinno ci wystarczyć .Jak wiesz to co zostało wprowadzone przez byłego KG  , i pó wyprostowanie tego zasługuje na co najmiej rządzenia przez 4 lata .Pozdrawiam  i myślę , że to jest argument dla  ciebie
Pozdrawiam
... nadgodziny, chcemy 40 godzin, kodeks pracy....itd
to po co Ci prawa emerytalne jak pracujesz mniej niż górnicy, lekarze, pielegniarki... (ci pracują 48 godzin)
politycy tylko czakają aby nas pozbawic wszystkich przywilejów, a MY co mamy za argumenty?
Kogo przekonasz że jesteś sprawny w 100% przez 24h ?
A jak wyglądają prawa do emerytury jak sporzymy przez pryzmat : mozliwości spania ,mycia i sprzątania samochodów, uprawiania sportu, albo pracowników biurowych, stanowisk kierowania itp.
Co na to powiedzą pielęgniarki ?
Oczywiście "KOWALSKIEMU" wszystko się należy, więc ":KOWALSKI" żada coraz więcej i więcej .....
A dlaczego "KOWALSKI" nie zarząda z głową i skromnie - GODZIWEJ PENSJI za wszystkie niedogodnośi !!!! lecz KOWALSKI jak warchoł rozdrabnia się i traci argumenty do uzasadniebnia DLACZEGO MU SIĘ NALEŻY !


Wiesz „kolego” takie argumenty już słyszałem wielokrotnie a kto je wypowiadał? Zawsze pracownicy biurowi nigdy prawdziwi strażacy, czyli ci, co uczestniczą w akcji. Czyżby Cię coś bolało? Jeśli tak to nie zazdrość tylko przenieś się na podział spróbuj pospać w nocy przy akcji. Nie mam nic przeciwko pracownikom w biurach, aż do momentu, kiedy nie zaczynają tak jak już sławetny Pan W.S. działać i mówić przeciwko strażaka na podziale.

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Odp: LIST POPARCIA
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 07, 2007, 10:22:41 »
Bez nich zarabiał byś dalej 1000 zł jak to było przez wszystkie lata, a teraz jak będą podwyżki w 2008roku to pewnie szlachetne PO powie że to dzięki nim :mellow: 30% np. w moim przypadku to tylko dzięki PIS
Drogi kolego oprzytomnij to nie ta ekipa dała ci podwyżkę byśnie zarabiał ciągle 1000 złotychbo ich twój i innych los nie bardzo interesuje. A tylko to że nie ma ludzi do pracy bo i do policji jak i do straży ludzie się mało garną a nam przy okazji policjantów coś się po prostu kapło. A już napewno nie to że pisowi zależy na strażkach bo jak by tak było to w końcu pożądnie wyregulowano by sprawy godzin i płac. Jeśli piszesz że taki miód  ta służba to przypomnę że młody człowiek nowo przyjęty nadal zarabia 1100 na ręke a co dopiero starsi jego koledzy. I co to taka fantastyczna perspektywa DARUJ SOBIE.
Pozdrawiam Cięń em.

Offline Kajman

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 08, 2007, 11:24:26 »
Ten list poparcia to jedna wielka żenada. Ci komendanci to "super fachowcy" szczególnie Kubiak i Szrama. Gdyby mogli to by wszystkich z KG zwolnili w ciagu 5 minut. Dlaczego? Dlatego że im do układu nie pasuja i koncepcji. Wystarczy zobaczyć co obecny K-t Główny zrobił w wielkopolsce. Za to powinien być rozliczony i to bardzo szczegółowo. Zresztą miał super doradcę i ojca walki z "UKŁADEM" wojewodę wielkopolskiego, który tak jak on pochodzi z Konina. W ciagu niespełna 1 roku zmienił wiecej niz połowę komendantów powiatowych, a nowi powoływani niejednokrotnie nie mieli nawet kwalifikacji. No cóż mierny ale wierny!!!!! Taka zasada teraz też przyświeca Komendantowi Głównemu. Zostawił także swojego "super" następcę w wielkopolsce pana Gugałę, który w swoim postepowaniu i walka z układem dorównuje mistrzowi Kubiakowi. Nestety Rewolucja jaka by nie była nigdy nie bedzie słuzyła naszej słuzbie. Wy się podniecacie podwyżkami jakie beda w 2008? Narazie nic nie wiadomo. A moze to było tylko czze gadanie przed wyborami. Moim zdaniem należy natychmiast zmienic obecne kierownictwo Komendy Głównej tylko dla dobra naszej słuzby!!!!!!!!!!

Offline samuelson

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 08, 2007, 11:33:47 »

Faktycznie cały list przewodniczącego Solidarności jest jednym wielkim nieporozumieniem, ale może ktoś by odpowiedział na 2 bardzo ważne wątpliwości, które pojawiły się w całym wątku.

1. Czy list Osmyckiego jest faktycznie oficjalnym stanowiskiem Solidarności, a jeżeli tak dlaczego nie ma go na stronie związku i czy został uzgodniony ze związkowcami w kraju?

2. Czy Osmycki wrócił do służby?

Naprawdę dobrze by było gdyby ktoś na to odpowiedział.

Może forumowicze z KG i ZZ Solidarność....

Offline Bonanza

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 08, 2007, 11:36:22 »
List wyslany zostal dyskrwetnie i mial byc tajemnicą Naczlenego Zwiazkowca. Forum go opublikowalo i nie jest juz tajemnica.
Osmycki jest emerytem, ktos pisach, ze czychajacym na stanowisko Dyrektora w Departamencie MSWiA lub na doradcę KG (to chyba za ten list)  :wacko:

A czemu moderator wycina mi teksy zwiazane z postem Pana Kajmana. Wyrazilem tam podziw dla jego odwagi. Znalazl sie jeden taki, ktory wie wiecej na temat stylu rzadzenia KG i jego swity i nie wyglada to rozowo, a na tym forum są tacy co uwazaja że ich żądy to same sukcesy, przyjemnosc i akceptacja.

A tu szara rzeczywistosc.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2007, 11:43:50 wysłana przez Bonanza »

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 08, 2007, 11:42:30 »
 :wacko
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2007, 16:56:17 wysłana przez BRAVEHEART »

Offline marus

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Alkohol konserwuje wszystko, prócz tajemnic
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 08, 2007, 12:14:58 »
List wyslany zostal dyskrwetnie i mial byc tajemnicą Naczlenego Zwiazkowca. Forum go opublikowalo i nie jest juz tajemnica.
Osmycki jest emerytem, ktos pisach, ze czychajacym na stanowisko Dyrektora w Departamencie MSWiA lub na doradcę KG (to chyba za ten list) 

Bonanza to był kiedyś (jak na owe czasy) bardzo fajny serial. Resztę Pan dopowiedz sobie sam.
Ja też nie zgadzam się z treścią i formą listu Roberta. Nie tylko tego listu i nie tylko tylko tego Jego skrawka działalności. Ale jako członek "Solidarności" mam statutowe możliwości (jak każdy) na zmianę tego stanu rzeczy. Nie muszę (i nie powinienem) do tego używać "Forum".
Uderza mnie jedna rzecz na tym forum. Kłóci się każdy z każdym, jeden drugiemu coś wypomina. "Solidarność", "Florian", NSZZ PP, jeden przeciw drugiemu. Tak jakbyśmy nie grali w jednej drużynie. Tak jakby naszym klubem nie była Państwowa Straż Pożarna. Ciągłe zmiany "trenera" wyniku drużyny nie poprawią. Obecne kierownictwo KG nie jest ani lepsze, ani gorsze od poprzednich. Choć od JE WS napewno tak. A tak apropo, to kto Go "załatwił"? Przecież PiS uznawał tylko "S" i tylko Ona mogła mieć jakiś wpływ. Czyżby drodzy forumowicze już zapomnieli jakie gromy leciały na Witolda Wszechmogącego? Kochani, trochę refleksji i powściągliwości, Szanujmy siebie, a wtedy będą szanować nas.
Pozdrawiam.
"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi" - Jan Paweł II

Offline Kajman

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 08, 2007, 14:32:00 »
Witam!
List rozpaczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Po szczegółowym przeczytaniu i analizie listu mam takie wrazenie, że list ten napisało same kierownictwo Komendy Głównej a Pan R.O. go tylko podpisał. Miał być on przesłany oczywiscie w wielkiej tajemnicy. Tylko to co jest tam napisane w rzeczywistosci jest wszystko odwrotnie. Wydaje mi się, że ten list bardziej im zaszkodzi niż pomoże.
Pozdrawiam wszystkich.

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 08, 2007, 14:37:14 »
Wydaje mi się, że ten list bardziej im zaszkodzi niż pomoże.


W tym zdaniu masz pewnie rację:)
Ciekawe, czy twoja pierwsza teza jest prawdziwa...
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2007, 21:22:58 wysłana przez lang »
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline delete

  • A B C ...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 323
  • Alpha against omega
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 09, 2007, 22:26:09 »
lang
Cytuj
Ciekawe, czy twoja pierwsza teza jest prawdziwa...

czyli, że Przewodniczący NSZZ "S" miał by przymuszony?
Ps. ciekawa hipoteza...
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2007, 22:27:46 wysłana przez delete »
"Jeden dobry argument więcej jest wart niż kilka lepszych"  (Tristan Bernard)

Offline daw12

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 09, 2007, 23:03:55 »
A może sam kolega RO pofatygowałby się i napisał nam kilka słów w temacie i rozwiałby wszelkie wątliwości.Przed zasłużoną emeryturką widocznie miał więcej czasu, a co porabia teraz , któż to wie?
Pewnie przerabia berty na skarpety w końcu zima nadchodzi! ^_^
                                                               Pozdro dla wytrwałych!

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 10, 2007, 08:24:17 »
Fragment postu Roberta Osmyckiego z dnia 29 września br.:

Cytuj
Uprzejmie informuję, że po raz ostatni zawitałem na tutejszym FORUM. Nie mam zamiaru po raz kolejny dyskutować z frustratami lub bajkopisarzami o ich urojeniach. Jakiś karl niech nie próbuje pisać nowej historii związków zawodwych w PSP, bo poprostu totalnie mija się z prawdą.

[.........................]

Tych, którzy chcą prowadzić rzeczową dyskusję zapraszam na forum na stronie Krajowej Sekcji Pożarnictwa NSZZ"Solidarność". Jestem gotowy podjąć polemikę w najtrudniejszych sprawach - pod warunkiem, że dyskutujemy na argumenty a nie na błotną paćkę.

Żegnając się z tym FORUM, proszę kolegów z "S"-ki by także zaprzestali polemiki z tymi ludźmi, jak również nie uczestniczyli na stronach FORUM, na którym próbuje się skłucić brać strażacką i związkową, za pomocą przewrotnych lub kłamliwych stwierdzeń leżących daleko od prawdy.

Żegnam z żalem
Robert Osmycki



@daw12 - w związku z powyższym nie oczekuj odpowiedzi bezpośrednio od "źródła".
A szkoda , bo pomimo swojej służalczości i konformizmowi względem strony służbowej R.Osmycki prezentuje (prezentował?) naprawdę wysoki poziom wiedzy merytorycznej i wiele wnosił do dyskusji.
Zresztą nie mnie, jako związkowcowi "innego" związku, rozliczać lub rozgrzeszać przewodniczącego O.

(A może skorzystamy z zaproszenia i na moment zagościmy na forum S-ki? :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2007, 08:27:29 wysłana przez mario68 »

Offline delete

  • A B C ...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 323
  • Alpha against omega
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 10, 2007, 10:19:25 »
Fragment postu Roberta Osmyckiego z dnia 29 września br.:
Żegnając się z tym FORUM, proszę kolegów z "S"-ki by także zaprzestali polemiki z tymi ludźmi, jak również nie uczestniczyli na stronach FORUM, na którym próbuje się skłUcić brać strażacką i związkową, za pomocą przewrotnych lub kłamliwych stwierdzeń leżących daleko od prawdy.
Żegnam z żalem
Robert Osmycki[/i]


(A może skorzystamy z zaproszenia i na moment zagościmy na forum S-ki? :)
[/quote]
Coś mi się wydaje, że Pan Przewodniczący jedynie słusznego ZZ JUŻ wtedy tworzył (tworzyli !!!) LIST POPARCIA.... od czasu kampanii wyborczej już wiedział że jak przegra jego PARTIA to skończy się również jego "kariera".  Po wyborach zrobił, co widzimy w liście z 29 X br. i uruchomił z "kolegami" procedurę ostatniej deski ratunku!
Tylko kto jest kapitanem na tym okręcie, myślę że niedługo zobaczymy.
Na TITANIKU też grali do KOŃCA.


Ps. Pewnie, że skorzystamy z zaproszenia i na moment zagościmy na forum S-ki, aby umieścić TAM linki do NASZEGO Forum !!!!
     ... tyle lat manipulował informacjami na tym forum, to teraz mu zwyczajnie WSTYD, jeżeli takie pojecie grUboskórnemu sumieniu Przewodniczącego jest mu znane.
STRES (niektórzy mówią WSTYD) jaki przeżył Przewodniczący widać także w samym podpisie autora listu "Robert Osmyki" (sic!).
Do Pana Przewodniczącego Roberta - "skłucić" pisze się przez "ó" !!! ,
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2007, 10:29:43 wysłana przez delete »
"Jeden dobry argument więcej jest wart niż kilka lepszych"  (Tristan Bernard)

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 10, 2007, 19:52:33 »
Nie dziw się zawsze i w każdym związku działacze pod płaszczykiem interesów szeregowych członków związku ugrywali coś dla siebie .A po tym trzeba to tylko utrzymać na dobrym poziomie."A DOCZEKASZ STARCZEJ RENTY W DUPE NIE KOPNIĘTY " to całe motto więc nie dziwota wypowiedzi przewodniczącego o samych  frustratach tego forum.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2007, 19:55:14 wysłana przez Cień »
Pozdrawiam Cięń em.

Offline MadMax

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 10, 2007, 20:44:36 »
Dopóty, dopóki działacze związkowi będą pracownikami jakichkolwiek jednostek organizacyjnych PSP, a ich wynagrodzenia i stanowiska zależne od decyzji Komendantów, takie rzeczy będą miały miejsce. Prawdziwą niezależność związkową uzyskamy wyprowadzając związki za bramy komend, a działaczy utrzymując z własnych składek. Jasne i klarowane rozwiązanie służące dobru pracowników. Te organizacje powstały aby bronić i działać w interesie pracownika, a nie dla obrony du...y pracodawcy i działaczy związkowych.

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 10, 2007, 22:25:28 »
Hm...
Dla mnie po prostu "gość" jako działacz ZZ i ... powinien być skończony <po Tym> raz na zawsze, mimo może pewnych zasług /ale to już ma/!!!  Tyle tylko, że to b.dziwny kraj  ^_^. Więc nadal zapewne wiem, będzie się /jak znam/ póki, co pewnie "puszył" się i obrażał oraz szukał /potrafi/ wszelkich winnych (innych), gdzie indziej  :wacko: Przecież On chciał tylko dobrze  -_- Dla dobra- oczywiście ogółu!
Pozdr.
Ps. Dla mnie to nie od dziś zwykły /choć nie!/ delikatnie... karierowicz  :angry: Ostatnio na pewno!
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2007, 22:53:47 wysłana przez Ajax »
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline kz69

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 151
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 10, 2007, 23:45:22 »
Witam
tak naprawdę to nie mamy pewności czy p. Tusk ten list przeczytał.
Pewnie lepiej by było , gdyby był zaadresowany do p. Schetyny.
Szkoda ,że poparcie dla obecnej KG zostało przedstawione w tak natarczywy sposób.Wiadomo przecież, że aby kierować PSP potrzeba choć  trochę ciągłości,  co nam się  ostatnio nie zdarzało .Pewnie o to chodziło p. Robertowi.
Ale jeżeli reprezentuje się parę tysięcy osób należałoby to z nimi skonsultować.
Pozdr
Wszystko jest trudne zanim stanie się proste.