Autor Wątek: List poparcia dla odchodzącej ekipy  (Przeczytany 30833 razy)

Offline NowyNowy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
List poparcia dla odchodzącej ekipy
« dnia: Listopad 03, 2007, 20:17:37 »
Witam  :rolleyes:
Czy ktoś słyszał o liście poparcia dla odchodzącej ekipy?
Podobno ukazał się niezwykle wzruszający list rozpaczy i prośby o zachwanie panującym nam niestety cienkim decydentom. Czy to prawda ? A może ktoś zna ten niesamowity tekst i podzieli się z naszym środowiskiem tymi "bohaterskimi" osiągnięciami. Zapraszam. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2007, 19:16:35 wysłana przez bulon »

Offline asp2001

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: LIST POPARCIA
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 03, 2007, 20:21:38 »
Bez nich zarabiał byś dalej 1000 zł jak to było przez wszystkie lata, a teraz jak będą podwyżki w 2008roku to pewnie szlachetne PO powie że to dzięki nim :mellow: 30% np. w moim przypadku to tylko dzięki PIS

Offline NowyNowy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: LIST POPARCIA
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 03, 2007, 20:26:39 »
Widzę że jesteś bardzo apolityczny. Sczególnie w ukryciu. Patrzysz ze swojej pozycji z której nie decydujesz o niczym.
Kolego na służbę trzeba patrzeć wielopłaszczynowo a nie tylko z pozycji którą zajmujesz. Widzę że potrzebujesz solidnego promotora bez urazy. Powodzenia :rolleyes: :rolleyes:

Offline leon z.

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: LIST POPARCIA
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 03, 2007, 20:36:33 »
Kolego Nowynowy!
Czy sądzisz że taką formację jak nasza w ciągu pół roku można rewolucyjnie zmienic?? Największe zmiany wprowadzili Komendanci pełniący służbe na tym stanowisku zdecydowanie dłużej. Jeżeli tak będzie że każda zmiana kierunku wiatru powoduje wywalenie wszystkich ze stołków to nic dobrego nie będzie. Podobno jesteśmy apolityczni....  :wacko: Chyba że jesteś kandydatem do stołka -_- Mnie na dole przez ostatnie pół roku wcale nie było gorzej. Pozdrawiam!

Offline nowy2

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: LIST POPARCIA
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 03, 2007, 20:43:40 »
Witam
popieram w 100% by zachować K-tów KG. Nie ma sensu zmieniac czegos co jest dobre, tego dowodem, jest nadchodzący wzrost płac, widac ze ich działania idą w dobrym kierunku.



A ten nowy nowy pisze jakieś dziwactwa :wacko:

Offline NowyNowy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: LIST POPARCIA
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 03, 2007, 20:45:03 »
Szanuję Twoje spostrzeżenia
Ale nie lubię bohaterów jednego sezonu. A oni na takich wyglądają. Panowie nie dajcie się czarować. Uwierzcie mi że brak w nich jakiegokolwiek profesjonalizmu. Wsadzeni po odpowiedniej linii dzisiaj śmieją się z wszystkich szczególnie podziału. Mam wrażenie że wogóle nie czują tej "poezji" jaką jest Straż Pożarna. :rolleyes: :rolleyes:

Szanowny asp2001
Widzę że kulturą osobistą przerastasz wszystkich na forum. Powinieneś zostać gwiazdą conajmniej dzisiejszego wieczoru. Wywołałem temat aby z honorami podziękować tej ekipie a ty zachowujesz sie tak jakbyś był conajmniej Zastępcą i w dodoatku tym ze środka na stronie KG. Widzę że nerwy puszczają Ci bardzo. Bądź spokojny to już kwestia tylko tygodni. rolleyes rolleyes I przede wszystkim nie obrażaj innych  rolleyes rolleyes
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2007, 21:47:49 wysłana przez straz98 »

Offline Tuś

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: LIST POPARCIA
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 03, 2007, 21:01:28 »
Nowy Nowy - Odpowiedz mi tylko na jedno pytanie ile lat pracujesz i czy wo gule pracujesz w straży a może tylko widzisz czerwone samochody z okna "biura"

Offline NowyNowy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: LIST POPARCIA
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 03, 2007, 21:06:38 »
Tuś posłuchaj
Nie wiem na jakiej podstawie snujesz takie przypuszczenia ale odpowiem Ci że pracuję na tyle długo aby z czystym sumieniem artykuować tezy które wyrażam. Maż prawo się z tym nie zgadzać ja to szanuję ale mam swoje zdanie i ty to też uszanuj.
PS. Nie zbieram czerwonych samochodzików. :rolleyes: :rolleyes:

« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2007, 21:47:15 wysłana przez straz98 »

Offline Matrix00

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: LIST POPARCIA
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 03, 2007, 21:07:34 »
Tak czytałem ten Twój post Nowy kolego (może koleżanko) i nasunęły mi się dwie myśli.

1. Obecna ekipa w KG musiała Ci nieźle na odcisk nadepnąć i chciałbyś szybkiej ich zmiany na bardziej przyjazne dla siebie otoczenie. Zachowujesz się co najmniej tak, jakby Ci bardzo nie na rękę było to, że p. Kubiak jest w KG. Ciekawe czemu...hmm.

lub

2. Jesteś jakimś kandydatem na ten stołek. (Boże chroń od takiego człowieka na tym stanowisku!). I w Twoim interesie jest zrobienie nieprzyjemnej atmosfery wokół ekipy w KG.

Twój wątek jest dla mnie co najmniej śmieszny, ale jeszcze bardziej śmieszą mnie Twoje dalsze odpowiedzi na posty użytkowników tego forum. Upewniają mnie one w przekonaniu, że to zwykła prowokacja mająca na celu popsucie atmosfery i opinii wokół KG. Przecież teksty, że obecna ekipa jest nieprofesjonalna i że nie czuje podziału mają tylko i wyłącznie jeden cel.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale nie da się takiej formacji jak PSP zmienić w ciągu pół roku. A według mnie dobrze się dzieje i nie chciałbym żadnych zmian na górze.

P.S Sprawiasz wrażenie, jakbyś znał bardzo dobrze obecną ekipę. Przynajmniej można to wywnioskować z Twoich postów.
Czyżby rzeczywiście moja pierwsza myśl miała trochę prawdy w sobie ?

straz98

  • Gość
Odp: LIST POPARCIA
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 03, 2007, 21:14:30 »
Panowie albo dyskusja wraca do tematu właściwego a nie wzajemnych docinek, albo zamykam i usuwam wątek!!!

Offline NowyNowy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: LIST POPARCIA
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 03, 2007, 21:17:10 »
Witaj Matrix
Dziękuję Ci za tak wysoką ocenę mojej osoby i że postrzegasz mnie jako potencjalnego kandydata chociaż przyznam Ci szczerze że pomimo tego że jestem człowiekiem ambitnym żyję i poruszam się w świecie o lotach nieco niższych.
Dziękuję również za krytykę wszystkie racjonalne uwagi przyjmuję i w przypadku ewentualnej propozycji /jesli będą mądre i rozsądne / rozważę.
Trzymaj się Matriz widzę że masz ciepło :rolleyes: :rolleyes:

Panowie
ponawiam pytanie
czy ktoś słyszał o liście poparcia


Panowie
Nie denerwujcie się
Spokojnie
Widzę że nerwy wam puszczają
Przemyślcie wasze spostrzeżenia
HEJ  :rolleyes: :rolleyes:

11.   Nie umieszczaj dwóch postów z rzędu w niedługim odstępnie czasu. Użyj przycisku "Modyfikuj" i dopisz, to co zapomniałeś, do istniejącego już postu.
Umieściłeś nawet trzy pod rząd w ciągu 17 min.  :angry:
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2007, 22:54:10 wysłana przez Butel »

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: LIST POPARCIA
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 03, 2007, 22:36:15 »
Cytuj
Ale nie lubię bohaterów jednego sezonu. A oni na takich wyglądają. Panowie nie dajcie się czarować. Uwierzcie mi że brak w nich jakiegokolwiek profesjonalizmu. Wsadzeni po odpowiedniej linii dzisiaj śmieją się z wszystkich szczególnie podziału. Mam wrażenie że wogóle nie czują tej "poezji" jaką jest Straż Pożarna.

- To nie od nich zależy, czy będą bohaterami jednego sezonu, ale w ciągu tego jednego zrobili już więcej niż p. Jankowski, przez kilka sezonów,
- szybko odkręcili kupę bzdur jaką zdążył wyprodukować p. Skomra w ciągu kwartału;
- podaj przykłady działań obecnego kierownictwa KG, które mogą świadczyć o nieznajomości realiów panujących w PSP?;
- przejżyj akty prawne, które tworzyło obecne kierownictwo KG i powiedz, które były uderzeniem w kierunku pogorszenia warunków pracy lub płacy strażaków?;

3.
Cytuj
Widzę że nerwy wam puszczają
- o moje nerwy się nie martw, postaraj się odpowiedzieć konstruktywnie
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2007, 20:43:52 wysłana przez robard »
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: LIST POPARCIA
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 03, 2007, 22:50:21 »
takie słuchy że są jakieś listy o poparcie to sie przewijają przez kilka dobrych lat i w KG i w KW... nie ma to w sumie znaczenia... jak są goście do odejścia to i tak odejdą, nikt ich nie zatrzyma za jakieś listy....
co do kasy i podwyżek, to jest to wynik  podwyżek w całej gospodarce, musiałyby nastąpić czy to byłyby rządy pisu, PO, Lidu czy innych, także nie ma co tu polityki wprowadzać (słyszał pan asp2001???? - bo często sieje te bzdury i jątrzy kłótnie... - bez potrzeby).
Listy więc sobie mogą być a nowy rząd (jak każdy poprzedni) dobiera ludzi pod siebie. Bo ma do tego prawo. I tyle w tym temacie. Pozdr.
EGO = 1 / wiedza

Offline NowyNowy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: LIST POPARCIA
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 04, 2007, 13:33:08 »
Witaj ROBOARD
Jeśli masz wątpliwości kto dzisiaj nami rządzi, czym się zajmuje,gdzie jest ich honor i jakie mają osiągnięcia - przeczytaj pismo z dnia 29 października Przewodniczącego KSP NSZZ "S" Pana Roberta O. do Pana Donalda Tuska Przewodniczacego Platformy Obywatelskiej i Przewodniczących Zarządów Regionów NSZZ "S".
Życzę Ci miłej lektury i obyś potrafił wysnuć z tego odpowiednie wnioski. :rolleyes: :rolleyes:

Offline asp2001

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: LIST POPARCIA
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 04, 2007, 15:07:36 »
Popieram Panie ROBOARD. A ty panie nowy może byś wkleił ten list do szanownego Tuska?

Offline jaza

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: LIST POPARCIA
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 04, 2007, 17:29:38 »
Szanowni – Koleżanki i Koledzy

Nie ma sensu przerzucać się bardzo podobnymi argumentami „za” lub „przeciw” dalszemu urzędowaniu obecnego kierownictwa głównego PSP. Bez zbędnych „docinek” w jedną lub drugą stronę, wystarczy pójść wzorem wątku „Komendant Główny 15-lecia PSP wg. forumowiczów www.strazak.pl i stworzyć podobne głosowanie wśród forumowiczów w postaci dobrowolnej anonimowej ankiety mającej na celu uzyskanie informacji na temat „jak  forumowicze oceniają urzędowanie obecnego kierownictwa głównego PSP”:

Jestem za dalszym urzędowaniem obecnego kierownictwa głównego PSP - …,
Jestem przeciw dalszemu urzędowaniu obecnego kierownictwa głównego PSP - …,
Nie mam zdania (trudno powiedzieć) - ….

Przed uruchomieniem ankiety należy określić datę i godzinę zakończenia jej wypełniania oraz sprawić (z punktu widzenia technicznego), aby była możliwość tylko jednorazowego udziału w jej wypełnieniu. Przed wypełnieniem ww. ankiety należy dokonać własnej (osobistej) analizy i oceny dokonań obecnego kierownictwa głównego PSP – co uczyniono na „+”, co na „-”, a czego nie dokonano na rzecz dobra służby i strażaków PSP. Ponadto przy okazji wypełniania ww. ankiety warto przed jej wypełnieniem zadać również inne obowiązkowe pytania, których odpowiedzi (wyniki) dadzą pełniejszy obraz forumowiczów biorących udział w ankiecie. Przy okazji prośba do moderatorów, aby podali aktualną liczbę zarejestrowanych forumowiczów, którzy co najmniej raz dokonali wpisu na forum.

Jestem obecnie:
a)   pracownikiem cywilnym PSP - …,
b)   w służbie przygotowawczej - …,
c)   w służbie kandydackiej - …,
d)   w służbie stałej - …,
e)   emerytowanym funkcjonariuszem PSP - …,
f)   emerytowanym pracownikiem cywilnym PSP - …,
g)   nie mam nic wspólnego z PSP - …,

Mój zawód to:
a)   strażak - ….
b)   technik pożarnictwa - …,
c)   inżynier pożarnictwa - …,
d)   inny cywilny (dotyczy pracowników cywilnych PSP i nie mających nic wspólnego z PSP) - …,

Mój staż służby (łącznie z okresem służby przygotowawczej lub kandydackiej) albo pracy w PSP wynosi:
a)   poniżej 10 lat - …,
b)   od 10 do 20 lat - …,
c)   od 21 do 30 lat - …,
d)   powyżej 30 lat - …,

Jestem obecnie w korpusie (wypełniają tylko funkcjonariusze PSP):
a)   szeregowych PSP - …,
b)   podoficerów PSP - …,
c)   aspirantów PSP - …,
d)   oficerów PSP - …,

 
Z wyrazami szacunku, poważaniem i pozdrowieniami
jaza

PS: Pragnę zaznaczyć, że wynik ankiety nie będzie do końca wynikiem w pełni miarodajnym, a jedynie sygnałem pewnej ograniczonej i niereprezentatywnej grupy forumowiczów.

Masz również takie możliwości - zrobienia i umieszczenia <Tu> takiej i innej... /ankiety/! Pozdr.  ^_^
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2007, 17:43:27 wysłana przez Ajax »

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: LIST POPARCIA
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 04, 2007, 18:27:32 »
jaza, moim zdaniem to troszeczkę się zapędziłeś z tą ankietą.
Już mówię dlaczego. Niepokoi mnie ten Twój cytat:
Cytuj
Ponadto przy okazji wypełniania ww. ankiety warto przed jej wypełnieniem zadać również inne obowiązkowe pytania, których odpowiedzi (wyniki) dadzą pełniejszy obraz forumowiczów biorących udział w ankiecie. Przy okazji prośba do moderatorów, aby podali aktualną liczbę zarejestrowanych forumowiczów, którzy co najmniej raz dokonali wpisu na forum.
do grupy tych pytań miałyby należeć pytania o stołek, stopień oraz staż pracy. Po co to? Co to wniesie do ankiety? Chyba ze masz jakiegoś hakera i w jakiś sposób znasz dane osób je wypełniających i robisz ją dla użytku KG? Bo innego celu w tym nie widzę.
Czyż nie lepiej zrobić ankietę pt: (pytania moje są PRZYKŁADOWE i nasunęły mi się w wyniku długiego czytania forum)
1. jestem za odwołaniem składu KG bo: (forma odpowiedzi: tak/nie/nie wiem)
a) nie mam do nich zaufania,
b) nie spełnili moich oczekiwań pod względem finansowym (brak walki o większe podwyzki),
c) rozbudowa struktur KG i KW zamiast wzmocnienie JRG,
d) dalej brak precyzyjnych reguł ustalania dodatków służbowych, nagród
e) wprowadzenie dodatku motywacyjnego,
f) brak jasnych reguł przyznawania **
g) brak jasnych, czytelnych rozporządzeń dotyczących dotyczących przetargów, zakupu środków ochrony osobistej
h) działają z ramienia ZZ
i) brak do tej pory interpretacji zasad pracy na sk, pb
j) brak rozliczenia nadgodzin
k) źle im z oczu patrzy
l) ponieważ to ja powinienem być KG  :wacko: :wacko: :wacko:
............... (inne propozycje)
2. Skład KG uważam za dobry i powinien pozostać dalej, bo:
............. jak w pkcie 1 (z pominięciem podpunktu "l")
Ankieta taka byłaby bardziej czytelna niż ta co ją zaproponowałeś, bo wg mnie zasegregowałbyś strażaków. Np wyszłoby że młodzi mają inne oczekiwania wobec kg (zapewne wiesz jakie) i napisaliby w Twojej że są za odwołaniem; starym którzy mają inne oczekiwania (też pewnie wiesz jakie :wacko: :wacko:) też by zagłosowali by za odwołaniem a przecież każda grupa ma swoje powody, których ta ankieta nie rozwiązałaby. Jeśli się mylę to mnie wyprowadź z błędu. pozdr.
EGO = 1 / wiedza

Offline delete

  • A B C ...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 323
  • Alpha against omega
Odp: LIST POPARCIA
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 04, 2007, 18:57:23 »
Widzę, że "EKIPA" broni się jak może. Ankieta jako gwarant "byc albo nie byc..." czy tonący brzytwy sie chwyta ?
Świetny pomysł (!) obnaża chyba najlepiej intelekt obecnej władzy.
....czyżby król był nagi ?
pozdro
"Jeden dobry argument więcej jest wart niż kilka lepszych"  (Tristan Bernard)

Offline NowyNowy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: LIST POPARCIA
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 04, 2007, 18:59:31 »
Panowie
Rozpocząłem ten wątek aby zwrócic uwagę aby każdy zajmował się tym czym ma się zajmować tzn. Komendant był Komendantem a Zwiazkowiec Związkowcem zgodnie z ideą Związków Zawodowych. I taka zasada powinna bezwzględnie obowiązywać w służbie. Obecnie uważam że wszystko się pomieszało Związkowiec jest Komendantem, Komendant jest Związkowcem - trudno się w tym wszystkim połapać kto jest kim i co do niego należy. Ale skoro nie jest to dla Was czytelne piszcie i wymyślajcie sobie ankiety, listy poparcia, itp. itd.

 :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
PanowieNie zapominajcie że obecne Kierownictwo przypisuje sobie zasługi wypracowane głównie przez Komendanta Krzowskiego. A mam wrażenie że umyka Wam ten niezaprzeczalny fakt. To dzięki Jego zaangażowaniu mamy dzisiaj ustawę modernizacyjną.

 :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Robert_npodoba mi się Twoja argumentacja
1. jestem za odwołaniem składu KG bo:
a) nie mam do nich zaufania,
b) nie spełnili moich oczekiwań pod względem finansowym (brak walki o większe podwyzki),
c) rozbudowa struktur KG i KW zamiast wzmocnienie JRG,
d) dalej brak precyzyjnych reguł ustalania dodatków służbowych, nagród
e) wprowadzenie dodatku motywacyjnego,
f) brak jasnych reguł przyznawania **
g) brak jasnych, czytelnych rozporządzeń dotyczących dotyczących przetargów, zakupu środków ochrony osobistej
h) działają z ramienia ZZ
i) brak do tej pory interpretacji zasad pracy na sk, pb
j) brak rozliczenia nadgodzin
k) źle im z oczu patrzy
i dodatkowo
l) zepsuli ustawę modernizacyjną (wszystkim po równo bez względu na odpowiedzialność)
ł) obniżyli prestiż służby
m) nie zwracają uwagi na poprawę wizerunku PSP w innych środowiskach
itp. itd.
 :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Myślę że te konkrety są wystarczające, a jeśli komuś to nie wystarcza i nie rozumie na czym polega służba życzę powodzenia i dalej się nie bawię w tą dyskusję. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2007, 19:16:55 wysłana przez bulon »

Offline jaza

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: LIST POPARCIA
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 04, 2007, 19:16:47 »
Do roberta_n

Jeżeli uważasz, że propozycja ankiety jaką Ty zaproponowałeś „byłaby bardziej czytelna niż ta co ja zaproponowałem”, to bardzo proszę - nie mam nic przeciwko Twojej ankiecie, byleby można było wyciągnąć z niej jak najwięcej wniosków.

Wracając do Twoich niepokojów związanych z moją propozycją ankiety:
1)   „do grupy tych pytań miałyby należeć pytania o stołek, stopień ...” - brak jest pytań o stanowisko służbowe i stopień służbowy,
2)   „Co to wniesie do ankiety?” – powtórzę się: da pełniejszy obraz w formułowaniu wniosków, np. jaka grupa zawodowa jest bardziej zadowolona, jaka mniej, a jaka całkowicie neguje działania i poczynania obecnego kierownictwa głównego PSP,
3)   „Chyba ze masz jakiegoś hakera i w jakiś sposób znasz dane osób je wypełniających …” – nie znam żadnego hakera, sam też nim nie jestem i nie interesują mnie żadne dane osobowe biorących udział w ankiecie,
4)   „… i robisz ją dla użytku KG?” – w tym momencie mnie rozbawiłeś, ale odpowiem: nie robię jej dla użytku KG.

Z wyrazami szacunku, poważaniem i pozdrowieniami
jaza

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: LIST POPARCIA
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 04, 2007, 19:30:51 »
NowyNowy
Cytuj
dalej się nie bawię w tą dyskusję.
Odpowiem Ci Tak, chyba mniemam bezstronnie?
Osobiście nie bardzo wierzę w taki list! :mellow: Może ktoś ma jednak kopię,ksero,czy coś... bardzo chętnie też zobaczę  :rolleyes:
Cytuj
Ale skoro nie jest to dla Was czytelne piszcie i wymyślajcie sobie ankiety, listy poparcia, itp. itd.
Sam rozpocząłeś wątek nt. i nie dziw się  :wacko:, że każdy Tu wyraża jakiś swój bardziej lub mniej do Twego zbliżony pogląd.  :angry:  Ot... uroki wszelkich forum
Osobiście nie raz, dwa - również dostałem po "uszach" od /obecnych na/ przedstawicieli ZZ i sam kilka razy także im nieco "nawtykałm". Tak uważam trzeba!
Odnośnie spraw formalnych /piszę teraz jako moderator/ - każdy ma możliwości tworzyć ankietę i ją opublikować o ile nie będzie naruszać zasad przyjętego /rejestrując się dobrowolnie/ Regulaminu Forum. To m.in. do jaza
Można sobie ustalić temat, czas, zakres, itp. wg. woli, ale na pewno! Nikt Tobie i innym wg. uznania nie udzieli konkretnych info. odnośnie głosujących itd... To b.spora zaleta Naszego Forum.
Nie znaczy jednak, że można sobie pisać, co ślina na język lub jaki nastrój w danej chwili!
Tak krótko, gwoli pewnego wyjaśnienia!
Pozdr.
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2007, 19:45:42 wysłana przez Ajax »
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline jaza

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 04, 2007, 19:55:58 »
Do Ajaxa

„ale na pewno! Nikt Tobie i innym wg. uznania nie udzieli konkretnych info. odnośnie głosujących itd... To b.spora zaleta Naszego Forum.” – tworząc propozycję ankiety, nawet przez myśl mi nie przeszło, żebym ja lub ktokolwiek mógł liczyć na „udzielenie konkretnych info. odnośnie głosujących itd...”, . Liczyłem jedynie na uczciwość wypełniających ankietę co do przynależności do odpowiedniej grupy zawodowej, stażowej czy korpusu - dla późniejszych wniosków.

Z wyrazami szacunku, poważaniem i pozdrowieniami
jaza

Offline Adonis06

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 78
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 04, 2007, 19:58:23 »
Ankieta na ten temat czy jest potrzebna? Jeżeli taka bedzie napewno poprę kierownictwo KG. Uważam, żę dzis trudno spełnic rozgrzane oczewiwania strazaków i jaki by nie był skław KG to zawsze będą przerózne oceny ich pracy.

Wiem na pewno ze poprzednich 2, 3  kg sie nie sprawdziło i  byli do .......... ^_^

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 04, 2007, 20:02:27 »
Przy okazji prośba do moderatorów, aby podali aktualną liczbę zarejestrowanych forumowiczów, którzy co najmniej raz dokonali wpisu na forum.

Moderatorem nie jestem, ale pomogę ci zaspokoić ciekawość;)

lista użytkowników posortowana wg ilości postów (malejąco)
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline jaza

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: List poparcia dla odchodzącej ekipy
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 04, 2007, 20:18:50 »
Zgodnie z moim cichym postanowieniem, jakie sobie powziąłem zabierając po raz pierwszy głos na tym forum, chciałbym podziękować wszystkim forumowiczom (z moderatorami włącznie) za głosy poparcia (+15) na 63 wypowiedzi. Pierwszy uzyskany (-1) jest dla mnie sygnałem do odejścia z tego forum na czas jakiś lub na zawsze. Teraz muszę dokładnie i dogłębnie zastanowić się i przemyśleć moją decyzję oraz to czy głosy takie jak moje są potrzebne na tym forum.

Jeszcze raz wszystkim forumowiczom składam serdeczne podziękowania.

Z tradycyjnym wyrazem szacunku, poważaniem i pozdrowieniami
jaza