Autor Wątek: KCKRiOL  (Przeczytany 3867 razy)

strażak79

  • Gość
KCKRiOL
« dnia: Listopad 01, 2007, 23:39:28 »
Chciałem się dowiedzieć jak działa KCKRiOL ale za cholerę nie mogę nigdzie w necie tego znaleźć. Może ktoś z Was się orientuje czym oni się zajmują jaka jest ich struktura działania i skąd biorą informacje i kto im podlega.

Offline el Fuego

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: KCKRiOL
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 02, 2007, 00:03:34 »
Najlepiej by było, gdybyś mógł porozmawiać sobie z kimś tam służącym...
KCKRiOL ma pod sobą wszystko: bezpośrednio kontaktuje się WSKR. Również szkoły pożarnicze podlegają pod niego (np. tzw. grupy rezerwowe). Stanowiska poprzez WSKR przekazują do niego informacje o zdarzeniach znacznych rozmiarów lub o charakterze medialnym, albo jakieś inne tego typu masakry. Dysponuje siły i środki do zdarzeń wykraczających poza możliwości województwa, dysponuje grupy specjalistyczne na teren całego kraju. Prowadzi ewidencję meldunków ze zdarzeń.
To takie zadania, które przychodzą mi na myśl. Po więcej trzeba zwrócić się do bardziej doświadczonych Kolegów :-)
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2007, 00:15:39 wysłana przez el Fuego »

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: KCKRiOL
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 02, 2007, 18:22:10 »
Tak ogólnie wszystkim i niczym  -_-!  Podobnie trochę jak WSKR.
Mają m.in. wiele codziennie różnych koncepcji /pomysłów... taka też rola  :wacko:/, ale chyba - fakt najlepiej, by to opowiedział jak już? Ktoś z KCKR - o ile <TU>  Jest lub czyta?
Pozdr.
Ps. Zapewniamy /pewną/ anonimowość  ^_^ 
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline leon z.

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: KCKRiOL
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 02, 2007, 18:44:29 »
Byłem kiedyś na KCKRiOL, i to co najbardziej mnie tam uderzyło to CISZA:) Telefony praktycznie nie dzwonią -_- Oj zamieniłby się człowiek...  :mellow: A z roboty: zbieranie zestawień o aktualnej obsadzie w podziale w kraju, zestawienia za dobę przedstawiane wyżej (MSWiA), informacje o większych zdarzeniach w kraju, informacje o potencjalnych zagrożeniach od MSWiA (z tego wynikają dyspozycje "w dół"). Trochę więcej pracy w przypadku działań COO, wyjazdów do zagranicznych akcji ratowniczych. To tyle co tak naprędce wspomniałem sobie.
To służba dyżurna. Reszta KCKRiOL to biuro, a tam analizy, wytyczne, opracowania itd. itp.

Offline stępień

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 398
  • Myśl a może zostaniesz myśliwym !
Odp: KCKRiOL
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 03, 2007, 16:34:24 »
jednym słowem "LB"  -  nic dodać nic ująć ! ^_^ :wacko:
Art. 30a.
Dzień 4 maja jest Dniem Strażaka. !!!

Aby tylko do końca wytrzymać !! Wytrzymałem i jestem na emce !!!

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: KCKRiOL
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 19, 2007, 23:27:34 »
Uff!
Czytałem ostatnio <pewne> wytyczne do Kontroli WSKR/SK... - brak słów /szukanie dziury w całym/ Może - mam nadzieję Ktoś z "nowej" Ekipy będzie nt. (nieco) rozsądniejszy Od?
TU
akurat nikt, zwykle... nie trafia tak ott sobie>> z przypadku  ^_^
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.