Autor Wątek: Sprzęt od sponsorów, fundacji...  (Przeczytany 351939 razy)

Offline Marcin1986

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 486
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #350 dnia: Grudzień 23, 2010, 00:56:47 »
laciok.. spróbuj w jakiejś wiekszej firmie lub producenice kominków jesli masz w pobiżu, poszukaj u siebie takich marek jak Tarnava, Dovre, Jotul, na pewno sie dystrybutorzy lub filie tych firm.. ;)

Offline kamcio

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 116
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #351 dnia: Grudzień 24, 2010, 13:22:55 »
Koledzy jeśli ktoś posiada wzór wniosku do PZU to bardzo prosiłbym o podzielenie się nim. Na stronę PZU mnie nie odsyłajcie bo spędziłem już tam kilka ładnych godzin i nie znalazłem nic :wall: Z góry wielkie dzięki :straz:

A tak przy okazji spokojnych i radosnych świąt :straz:

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #352 dnia: Grudzień 24, 2010, 13:34:27 »
Koledzy jeśli ktoś posiada wzór wniosku do PZU to bardzo prosiłbym o podzielenie się nim.

Jakbyś dokładnie przeczytał ostatnie posty to znalazłbyś:

http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,5172.msg165434.html#msg165434

Offline kamcio

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 116
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #353 dnia: Grudzień 24, 2010, 16:09:11 »
Przeczytałem dokładnie, ale z tego co mi wiadomo, PZU ma swój wzór który trzeba wypełnić konkretnymi danymi. Wzorów  zwykłych wniosków mam sporo  :P

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #354 dnia: Grudzień 24, 2010, 16:20:38 »
Przeczytałem dokładnie, ale z tego co mi wiadomo, PZU ma swój wzór który trzeba wypełnić konkretnymi danymi. Wzorów  zwykłych wniosków mam sporo  :P

10 s. szukania w necie :komp: wujek google  :fiuu:

Info:
http://www.pzu.pl/?nodeid=2042

Formularz:
http://www.pzu.pl/pub/files/Fundacja/FORMULARZ_WNIOSKU_O_DOTACJE.doc

Offline Rafał998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.099
  • A 8 dnia Pan Bóg stworzył Strażaka :)
    • Ochotnicza Straż Pożarna
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #355 dnia: Grudzień 24, 2010, 16:24:17 »
Jak się czyta taki formularz to aż się nie chce  go wypełniać normalnie jest to "PARANOJA"!! Wstyd

Offline kamcio

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 116
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #356 dnia: Grudzień 24, 2010, 16:42:56 »
Przeczytałem dokładnie, ale z tego co mi wiadomo, PZU ma swój wzór który trzeba wypełnić konkretnymi danymi. Wzorów  zwykłych wniosków mam sporo  :P

10 s. szukania w necie :komp: wujek google  :fiuu:

Info:
http://www.pzu.pl/?nodeid=2042

Formularz:
http://www.pzu.pl/pub/files/Fundacja/FORMULARZ_WNIOSKU_O_DOTACJE.doc

Dziękuję bardzo :) wujka też używałem ale widocznie miałem mniej szczęścia :cooo:

Offline Łukasz Telus

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 930
    • Łukasz Telus Fotografia
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #357 dnia: Grudzień 24, 2010, 19:11:46 »
Jak się czyta taki formularz to aż się nie chce  go wypełniać normalnie jest to "PARANOJA"!! Wstyd

Ten formularz i tak jest bardzo przejrzysty i przyjazny. Jeśli nie potrafisz go wypełnić to znaczy, że szkoda czasu na rozmowę z tobą nie myśląc już o przyznawaniu jakiejkolwiek dotacji. Nikt nikogo nie zmusza do jego wypełnienia. Chcesz kasę od Fundacji PZU, to niestety ale musisz się podporządkować ich zasadom.

Offline Lacky

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 263
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #358 dnia: Grudzień 24, 2010, 20:17:03 »
Jeśli masz problem z wypełnieniem tego formularza to pogadaj z wójtem/burmistrzem- w większosci gmin pracje ktos kto pozyskuje środki z zewnątrz (np. z UE) także możesz się go poradzic na ten temat  :rolleyes:
"Zgasiliśmy pożar w oborze. Nie spłonęła żadna krowa, utonęło dziesięć."

Offline tomek2

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 162
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #359 dnia: Grudzień 28, 2010, 14:19:46 »
Czy jesteście w posiadaniu informacji odnośnie tego, czy jakaś instytucja wspiera finansowo zakup detektora wielogazowego?

takich detektorów jest sporo na rynku, może ktoś poleci jakiś konkretny żeby wydając kasę nie kupić jakiegoś niezbyt dobrego.
Cudownie jest:powietrze jest! Dwie ręce mam,Dwie nogi mam.W chlebaku chleb, do chleba ser, do picia deszcz...

Offline dudi

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 180
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #360 dnia: Grudzień 28, 2010, 14:22:34 »

takich detektorów jest sporo na rynku, może ktoś poleci jakiś konkretny żeby wydając kasę nie kupić jakiegoś niezbyt dobrego.
Detektor Wielogazowy M40.

Offline toma

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 91
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #361 dnia: Grudzień 30, 2010, 22:41:52 »
Rozstrzygnięto konkurs „Powódź 2010”

oragnizowany przez WFOŚiGW w Katowicach dla jednostek OSP województwa śląskiego:

http://www.wfosigw.katowice.pl/artykul-816-rozstrzygnieto_konkurs_powodz_2010.htm

Offline Champion

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 738
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #362 dnia: Styczeń 02, 2011, 15:49:48 »
a czy może ktoś próbował pozyskać nawigację samochodową? jak tak to z jakiego źródła? coraz częściej jesteśmy wołani w rejony których nie znamy i przydała by się nawigacja aby szybciej dojechać.

Offline RAFKA

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 252
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #363 dnia: Styczeń 02, 2011, 16:26:48 »
Champion zagadaj do Łukasza Telusa jemu udało się pozyskać nawigację z laptopem od firmy Neo24
 http://www.jrs.wroclaw.pl/?firma-neo24.pl-przekazala-notebook-i-nawigacje-samochodowa,245
Pozdrawiam
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
                        Albert Einstein

Offline Rafał998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.099
  • A 8 dnia Pan Bóg stworzył Strażaka :)
    • Ochotnicza Straż Pożarna
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #364 dnia: Styczeń 03, 2011, 08:41:54 »
Też jestem zainteresowany jak to można uzyskać

Offline tomek7826

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 171
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #365 dnia: Styczeń 15, 2011, 13:44:47 »
mogę się już pochwalić :)
w grudniu wysłałem pismo do fundacji św.Krzysztofa i w tym tygodniu dostałem pismo zwrotne z wiadomością że dostajemy 50% dofinansowania do torby PSP R-1 + deska

Offline Pom

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 755
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #366 dnia: Styczeń 16, 2011, 16:49:34 »
mogę się już pochwalić :)
w grudniu wysłałem pismo do fundacji św.Krzysztofa i w tym tygodniu dostałem pismo zwrotne z wiadomością że dostajemy 50% dofinansowania do torby PSP R-1 + deska

jesteście w KSRG?

Offline max[]

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.156
    • ...
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #367 dnia: Styczeń 16, 2011, 17:01:11 »
Św Krzysztof rozpatruje tylko wnioski KSRG. Czasami o indywidualnych rozmowach dotuje jednostki spoza systemu, ale musi być silnie uargumentowane

Offline tomek7826

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 171
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #368 dnia: Styczeń 16, 2011, 19:55:06 »
tak jesteśmy od 95.

Offline Lacky

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 263
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #369 dnia: Styczeń 17, 2011, 12:00:21 »
mogę się już pochwalić :)
w grudniu wysłałem pismo do fundacji św.Krzysztofa i w tym tygodniu dostałem pismo zwrotne z wiadomością że dostajemy 50% dofinansowania do torby PSP R-1 + deska

jesteście w KSRG?

tak jesteśmy od 95.

No właśnie,najgorsze w tym wszystkim jest to, ze coraz więcej fundacji,stowarzyszeń czy innych instytucji dochodzi do wniosku ,ze nie ma sensu dotować projektów składanych przez jednostki spoza KSRG  :wall: I znając życie będzie coraz trudniej o kasę z zewnątrz tym,którzy nie należą do systemu.
"Zgasiliśmy pożar w oborze. Nie spłonęła żadna krowa, utonęło dziesięć."

Offline max[]

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.156
    • ...
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #370 dnia: Styczeń 17, 2011, 16:29:51 »
Cytuj
Ogłaszamy Ogólnopolski Konkurs Grantowy!

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłasza "Ogólnopolski Konkurs Grantowy" w ramach Programu "Równać Szanse 2011" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

 

Celem konkursu jest wsparcie działań służących wyrównywaniu szans młodzieży z małych miejscowości na dobry start w dorosłe życie. O dotacje do 40 000 zł na działania trwające 15 miesięcy  (pomiędzy 1 czerwca 2011 r. a 30 listopada 2012 r.), prowadzone ze stałą, minimum 25-osobową grupą młodzieży w wieku 13-19 lat, mogą ubiegać się organizacje pozarządowe z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców.

 

Ogólnopolski Konkurs Grantowy składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie konkursu wnioskujący przygotowują diagnozy środowiska lokalnego, w drugim (do którego zakwalifikuje się część wnioskujących) organizacje przygotują projekty. Termin nadsyłania wniosków w pierwszym etapie konkursu mija 22 lutego 2011 roku o godzinie 24.00.

Do wzięcia jest 40tys wymagany wkład własny który może pochodzić z różnych źródeł wynosi 20% http://www.rownacszanse.pl/?c=3686

Offline Pumba

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 234
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #371 dnia: Styczeń 18, 2011, 13:15:26 »
Druhowie,potrzebuję nazwy instytucji z województwa śląskiego w których można ubiegać się o wsparcie w zakupie wozu ratowniczo gaśniczego. Oraz jeśli to możliwe to jakieś projekty unijne z których można dostać pieniądze...z góry dziękuję
Xyz

Offline Łukasz Telus

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 930
    • Łukasz Telus Fotografia
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #372 dnia: Styczeń 18, 2011, 20:22:31 »
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło konkurs w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

W roku 2010, w ramach rezerwy celowej budżetu państwa przeznaczonej na Program Operacyjny Fundusz Inicjatyw Obywatelskich dofinansowano 576 projektów na kwotę 40 294 367,83 zł. 10 dofinansowanych podmiotów zrezygnowało z realizacji zadania. Wysokość środków na finansowanie PO FIO w roku 2011 wynosi 60.000.000,00 zł, w tym 57.600.000,00 zł przeznaczono na dotacje, zaś 2.400.000,00 zł przeznaczono na obsługę techniczną.

wartość dotacji 10 tys. zł do 40 tys. zł
wkład własny 10% wartości projektu środki własne niefinansowe lub finansowe
 
wartość dotacji ponad 40 tys. zł do 150 tys. zł
wkład własny 10% wartości projektu środki własne finansowe
 
wartość dotacji ponad 150 tys. zł do 300 tys. zł
wkład własny 20% wartości projektu środki własne finansowe
 
Termin składania ofert: od 17 stycznia 2011 r. do 6 lutego 2011 r.

http://www.pozytek.gov.pl/PO,FIO,2011,1141.html

Offline Charlie

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #373 dnia: Styczeń 24, 2011, 17:44:10 »
Dziś dostałem pismo z KM PSP z pozytywną opinią o pozyskanie samochodu z policji,jeszcze tylko papierek z gminy i będę wysyłał pismo, czekam także na odpowiedź z PZU o dofinansowanie na 6 tyś.

A czy ktoś pisał już jakieś pismo do ZUS-u? oraz pismo do firmy energetyczne dostarczającej energie elektryczną w waszym regionie? Bo myślę że to dobry pomysł napisać do nich o agregat  np: jednofazowy, zważywszy na fakt ubiegłej zimy gdzie miejscowości w moim regionie były bez prądu nawet tydzień.
osp dla jednych trzy litery - dla nas całe życie.

Offline Rafał998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.099
  • A 8 dnia Pan Bóg stworzył Strażaka :)
    • Ochotnicza Straż Pożarna
Odp: Sprzęt od sponsorów, fundacji...
« Odpowiedź #374 dnia: Styczeń 29, 2011, 08:31:26 »
Parę dni temu otrzymałem z KRUS oddz. Wrocław  torbę PSP R1 :) (brak tylko Butli ale jest super ), a w zeszłym miesiącu odebraliśmy VW T4  z KW Policji Wrocław wraz z sygnałami :)
Teraz będę pisał gdzieś o zasponsorowanie kamery termowizyjnej, defibrylatora, nawigacji GPS może ma ktoś jakieś pomysły?