Autor Wątek: Co mam robić?  (Przeczytany 7267 razy)

Offline fred77

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Co mam robić?
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 18, 2007, 11:24:10 »
Napisałem może niewiele ale chyba za dużo.
To "za dużo" dotyczy przedewszystkim tego, że osoby pełniące dowódcze funkje w mojej komendzie zostały przezemnie potraktowane w sposób godzący w dobrę imię strażaka.
Wyrażam skruchę za moje zbyt ostre zwroty napisane na tym forum, doszedłem do wniosku, że pomimo anonimowości zbyt wiele osób mogło poczuć się urażonych, a osoby niezwiązane ze strażą pożarną, które przeglądają to forum mogą sobie źle pomyśleć zarówno o strażakach jak i warunkach w jakich muszą pełnić służbę oraz o panującej atmosferze w naszych szeregach.
Czasami jest tak, że człowiek w przypływie złości, beznadziei, żalu czy bezradności napisze "za dużo".
Wiele kolegów, którzy na forum odpowiadali na mój temat poleciło mi porozmawiać z szefostwem i ustalić wszelkie "za" i "przeciw".
Po rozmowie doszło od porozumienia i myślę, że ta moja, wcześniej wspomniana uraza do straży pożarnej pójdzie w zapomnienie.
Co do objęcia przezemnie stanowiska kierowania w mojej komendzie to po zastanowieniu się nad tym wszystkim i nad tym co napisałem wcześniej postanowiłem, że z uwagi na kłopoty związane z brakiem wyszkolonych osób mogących pełnić służbę na stanowisku kierowania wyrażę zgodę na to by pełnić tam służbę.
Co pokaże przyszłość - zobaczymy.
Mam nadzieję, że nie będzie źle i w miarę szybko połapię te wszystkie tajniki stanowiska kierowanina.
Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za pomoc.

Offline flogiston

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 134
Odp: Co mam robić?
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 18, 2007, 12:06:19 »
Spoko, przeżyjesz i będzie się zdarzać że będziesz zadowolony.
Fakt, ostatnio zabagniono sytuację SK wszystkich szczebli zapominając
że jest to nasze "wąskie gardło". Ale nie traktuj tego jak dożywocia.
Na długo po odejściu z SK będziesz pływał jak rybka w tematach
wymuszających poty na kolegach którzy tam nie byli,
Ale najbardziej prawdopodobne, że nie będziesz chciał odejść.
Z własnej woli.
Tia....
Contra facta non valent argumenta.

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Co mam robić?
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 18, 2007, 12:12:16 »
Zatem pozostaje mi tylko powiedzieć - POWODZENIA. Chciałem pomóc ale po przeczytaniu Twojego ostatniego posta dochodzę do wniosku, że może lepiej się czasem nie odzywać.

Pozdrawiam


Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Co mam robić?
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 18, 2007, 15:54:43 »
Witam!
No cóż! Kolejny raz widać jak traktowana jest służba w SK. To nie jakiś odosobniony przypadek - tak jest w zdecydowanej większości KP/KM i dopóty się to odgórnie nie zmieni /a szans realnych nie widać/ tak będzie nadal postrzegana.  :angry:
Dostać się tam ogólnie stosunkowo łatwo - nawet nie trzeba mieć obecnie jakiś wielkich kwalifikacji! Wydostać oj... zwykle znacznie trudniej - niemal niemożliwe, ale powodzenia życzę! ^_^
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.