Autor Wątek: Nasze pensje to hańba !!!  (Przeczytany 28216 razy)

Offline szóstagrupa

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Nasze pensje to hańba !!!
« dnia: Maj 02, 2007, 21:50:27 »
Dość tego pisania na forum i słuchania w telewizji jak to sie w kraju poprawia, zmieniłem dziś nicka mimo że miałem stały, dają nam igrzyska zamiast chleba zmieniając komendantów - zacznijmy od tego postu i tutaj ustalę datę naszego strajku ogólnopolskiego w warszawie, gdyz 10 lat wszyscy proponuja rózne daty ( związki również mimo że sam działam 10 lat w związkach) i dlatego ustalam dzień  5 CZERWCA 2007  koniec z obietnicami i oszustwami jedziemy do Stolicy, proszę tylko tu wpisywac posty poparcia i zoobowiązania do przyjazdu do ustalenia tylko zostaje godzina, musiałem ten post tak napisać gdyż inaczej się nie zorganizujemy.
pozdrawiam Jarek

Offline jozef998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Nasze pensje to hańba !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 02, 2007, 22:00:14 »
jestem za o ile cud nie nastąpi heyka 6 grupa

Offline Feuerwehr

  • miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie....
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 250
  • .Ty mi o panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił.
    • http://www.sapsp.pl
Odp: Nasze pensje to hańba !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 02, 2007, 22:02:59 »
moje zdanie: cud sam nie nastapi, chyba że mu pomożemy...\\jestem za
"Odwaga może doprowadzić do śmierci, jednak ona jest obowiązkowa"

Offline MOR

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: Nasze pensje to hańba !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 03, 2007, 00:14:29 »
Uważam ,że powinniśmy wcześniej zacząć naszą akcję Nowy KG *(choć niektórzy proszą o danie więcej czasu dla niego, który ma dużo plusów i pozytywnych opinii z Wielkopolski ,że "swój chłop")powinien wiedzieć że mimo zmiany KG nie chcemy odpuścić to co nam obiecano od 1998 czyli całkowitego i zrównania płac i przywilejów z policją.Determinacja sięga już szczytów i popieram wnioskodawcę. jozef998 cieszę się ,że jesteśmy tego samego zdania

Offline damcio22

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
Odp: Nasze pensje to hańba !!!
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 03, 2007, 09:05:45 »
stażysta            -  1029 zł miesiecznie !!!
kumpel stażysty  -  1300 zł miesiecznie ( praca przy taśmie ) zagrożenie życia ŻADNEEEEEEEEEE !!!!!   :huh:

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Nasze pensje to hańba !!!
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 03, 2007, 09:06:32 »
Ochotnicy są Za ! Ochotnicy WAM pomogą, będzie nas więcej ... Tylko poproście!
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: Nasze pensje to hańba !!!
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 03, 2007, 09:22:43 »
... zacznijmy od tego postu i tutaj ustalę datę naszego strajku ogólnopolskiego w warszawie, ... i dlatego ustalam dzień  5 CZERWCA 2007  koniec z obietnicami i oszustwami jedziemy do Stolicy, ... do ustalenia tylko zostaje godzina,
Jarek - a co z załatwieniem wszelkich formalności związanych z planowanym przyjazdem do stolicy, czy bierzesz to na siebie?  -_-
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Nasze pensje to hańba !!!
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 03, 2007, 09:32:16 »
Cytuj
zacznijmy od tego postu i tutaj ustalę datę naszego strajku ogólnopolskiego w warszawie, gdyz 10 lat wszyscy proponuja rózne daty ( związki również mimo że sam działam 10 lat w związkach) i dlatego ustalam dzień  5 CZERWCA 2007  koniec z obietnicami i oszustwami jedziemy do Stolicy,

A o jakim strajku piszesz ?
Jesteś organizacyjnie przygotowany do tego ?
Wolna amerykanka jest dobra na ringu. A prokurator tylko czeka na takie działania niezgodne z prawem.
Pozdrawiam wszystkich sfrustrowanych i apeluje o zdrowy rozsądek i przemyślane działania.
Dajmy trochę czasu nowemu KG !!! Jeszcze dobrze nie przekroczył prógu komendy a już kłody ma pod nogami.
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline bart73

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 521
  • ciemna strona mocy
Odp: Nasze pensje to hańba !!!
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 03, 2007, 14:27:00 »
gierek też prosił o czas i pomoc :wacko: :wacko: :wacko:

"nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie, ale spytaj czy ty coś możesz zrobić dla niej." J.F.K.
"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Offline damcio22

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
Odp: Nasze pensje to hańba !!!
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 03, 2007, 15:17:20 »
Pogański kraj                                                             pogańskie obyczaje !!! ^_^


Offline cul2

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: Nasze pensje to hańba !!!
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 03, 2007, 17:39:42 »
Czekałeś 10 lat to nic się nie stanie jak dasz nowym władzom w KG trochę czasu na sprostowania poprzedników.

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: Nasze pensje to hańba !!!
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 03, 2007, 17:55:37 »
 formacja ma juz dosc tych ciaglych zmian i jestesmy na granicy wytrzymalosci tak to beda robic swoje i po czterech miesiacach znowu inny i znowu swoje koncepcje a nam coraz gorzej
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2007, 21:44:29 wysłana przez BURY »

Offline strazak32

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Nasze pensje to hańba !!!
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 03, 2007, 18:54:11 »
To zwykła prowokacja, czy kolega też namawiał do akcji za JE byłego KG? Ja to robiłem (całym sercem), nawet mi groził, iż internet tylko pozornie jest anonimowy. Dziś widzę zmiany w dobrym kierunku więc weźmy na "luz" i czekajmy co nowy KG będzie robił. Oby nasz nowy KG był równie dobry jak Krzowski tylko kilka krotnie bardziej stanowczy w swoich działaniach. Wierzę że będzie dobrze.

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: Nasze pensje to hańba !!!
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 03, 2007, 19:16:39 »
Tu się akurat zgadzam z przedmówcą.
A dla autora wątku proponuję, aby podpiąć się z pikietą do którejś z wielu parad równości - wtedy łatwiej uzyskać pozwolenie na przemarsze i pikiety.

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Nasze pensje to hańba !!!
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 03, 2007, 19:17:15 »
Cytuj
To zwykła prowokacja, czy kolega też namawiał do akcji za JE byłego KG?

Coraz bardziej zastanawiam się co chciałeś osiągnąć i jaki miałeś cel pisząc te kilka, moim zdaniem nieprzemyślanych słów, a może i oto ci chodziło żeby ruszyć temat i zmącić nasze nastroje świąteczne, na pewno przedszkolaki by się nabrały na tą wycieczkę do warszawki.
Myślę tak jak zacytowany w/w fragment.
Mąciciel albo prowokant !!
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2007, 19:20:45 wysłana przez Butel »
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Nasze pensje to hańba !!!
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 03, 2007, 19:49:53 »
Myślę że bardziej prowokant.W mojej jednostce mieliśmy przed kurtuazyjną akcją też paru takich prowokantów i okazuje się dziś że siedzą jak mrówki hehe myszy pod miotłą i nawet nie myślą aby głos podnieść.
Co dopiero o jakiejś tam pikiecie ... ŻAŁOSNE.
Panowie mają chyba dopiero po pare lat służby więc nie wiedzą po kiego robi się manifestację paru tysięcy mundurowych z całej Polski.Wróćcie z pamięcia o co walczyliśmy przed sejmem parę ładnych lat temu i zobaczycie czy to tak łatwo....się mówi.

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: Nasze pensje to hańba !!!
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 03, 2007, 21:49:23 »
tak prowokacja widze ze wtym temacie wypowiadaja sie strażacy z wieloletnim okresem sluzby mam szacunek dla was  ale co WY WYWALCZYLISCIE PRZEZ OSTATNIE LATA MOZE CZAS NA MLODYCH MIELISCIE SWOJA SZANSE PRZYNAJMNIEJ OD 98 ROKU I CO ZALATWILISCIE NIC CORAZ GORSZE WARUNKI przepraszam moderatorow ca caps lock ale mmie nerwy poniosly

Offline cul2

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: Nasze pensje to hańba !!!
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 03, 2007, 22:06:29 »
Tu się akurat zgadzam z przedmówcą.
A dla autora wątku proponuję, aby podpiąć się z pikietą do którejś z wielu parad równości - wtedy łatwiej uzyskać pozwolenie na przemarsze i pikiety.
Tylko kto będzie chciał, aby pod jego skrzydłami załatwiać nasze sprawy?

Offline boszo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 267
Odp: Nasze pensje to hańba !!!
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 03, 2007, 22:58:46 »
Cytuj
...zmieniłem dziś nicka mimo że miałem stały[...]
Nie badz miekka faja, wroc do starego nicka to pogadamy.
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz.
Julian Tuwim

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: Nasze pensje to hańba !!!
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 04, 2007, 08:26:44 »
...widze ze wtym temacie wypowiadaja sie strażacy z wieloletnim okresem sluzby ... ale co WY WYWALCZYLISCIE PRZEZ OSTATNIE LATA MOZE CZAS NA MLODYCH ...
Czy ktoś zabrania młodym wypowiadać się, czy też sami tego nie robią?  -_-
Być może czas na zmianę pokoleniową, ale chcąc coś zrobić to trzeba zaangażowania, a nie tylko pokrzykiwania. Jarek rzucił hasło i zamilkł, a żeby zorganizować manifestację to potrzebne są konkretne działania a nie "potrząsanie szabelką" > takie zachowanie pasuje bardziej do piaskownicy.  ^_^
@lukasz - jesteś niesprawiedliwy albo zaślepiony jeżeli twierdzisz że od 1998 r. tylko pogarszają się warunki służby - polemizować w tym temacie nie będę.  :angry:
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline analityk

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Nasze pensje to hańba !!!
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 04, 2007, 08:27:11 »
ktoś chce zasiać zamęt, ciekawe kto?

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: Nasze pensje to hańba !!!
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 04, 2007, 08:47:18 »
Piotr998  i gdzie Ci starzy gdzie oni organizuja manifestacje zreszta po rozporzadzeniu placowym widac ze starzy trzymaja sie mocno jesli masz stanowisko kilka lat to jaka dostales podwyzke jest roznica

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Nasze pensje to hańba !!!
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 04, 2007, 09:02:47 »
Piotr998  i gdzie Ci starzy gdzie oni organizuja manifestacje zreszta po rozporzadzeniu placowym widac ze starzy trzymaja sie mocno jesli masz stanowisko kilka lat to jaka dostales podwyzke jest roznica

lukaszp a jak TY będziesz patrzył na sprawę jak będziesz STARY, jeszcze nigdzie tak nie było aby wszyscy po równo zarabiali,czy stary czy młody tą samą robotę wykonujemy, ciekawe czy nie będziesz się trzymał mocno ? Zgadzam się tylko z jednym , a mianowicie :
dziś wszyscy mało w straży zarabiamy i tyle.
Jezeli chodzi o pikiety, manifestacje i protesty to i tak do końca nie załatwią one sprawy.
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2007, 09:05:01 wysłana przez Butel »
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: Nasze pensje to hańba !!!
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 04, 2007, 09:13:38 »

lukaszp a jak TY będziesz patrzył na sprawę jak będziesz STARY, jeszcze nigdzie tak nie było aby wszyscy po równo zarabiali,czy stary czy młody tą samą robotę wykonujemy, ciekawe czy nie będziesz się trzymał mocno ? Zgadzam się tylko z jednym , a mianowicie :
dziś wszyscy mało w straży zarabiamy i tyle.
Jezeli chodzi o pikiety, manifestacje i protesty to i tak do końca nie załatwią one sprawy.
[/quote]

służby
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2007, 18:25:35 wysłana przez lukaszp »

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Nasze pensje to hańba !!!
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 04, 2007, 09:29:20 »
Widać na prawdę że jesteś młody ,bez urazy.
Prokurator będzie ciągał do odpowiedzialności twojego komendanta, tak na marginesie.
No i teraz dyskutujemy już nad wyższością świąt BN nad W.

PS pozdrawiam wszystkich strażaków w dniu naszego święta  ^_^ ^_^ ^_^
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk