Autor Wątek: ogn sztabowy  (Przeczytany 22038 razy)

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: ogn sztabowy
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 09, 2008, 21:40:18 »
Hm...
Ja też wciąż czekam na...  << st.ogn.sztab., st. asp. sztab., kpt. sztab. >> itd...  ^_^ Dajcie spoko!
Miejsca na pagonach wystarczy _____  jak napisał wcześniej mario68  ^_^
Nie przeczę, że zawsze miłe i trochę jednak łechce - jak widać odgórnie  :wacko: A co?
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline waldek1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 134
Odp: ogn sztabowy
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 09, 2008, 22:59:33 »
  Ale ile frustraci z ludzi wyjdzie jak sobie pogadamy na forum  ^_^
POZDRAWIAM

Offline ADI WOLF

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: ogn sztabowy
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 10, 2008, 17:58:28 »
Widzę że prawie nikt mnie nie zrozumiał albo już zapomniał co proponowałem w swoim poście. Aby właśnie docenić korpus podoficerski proponuję rozwiązanie zaczerpnięte od policjantów. Likwidację trzech stopni podoficerskich (sekc,st.sekc.mł.ogn.)a w zamian ,,dołożenie" jednego (ogn.sztab.). Daje to np.możliwość większego docenienia finansowego po ukończeniu kursu podoficerskiego. Różnica w dodatku za stopień pomiędzy st.str. a ogn.
jest bardziej odczuwalna niż pomiędzy st.str. a sekc.

Offline firepl

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 317
  • w stanie spocz.
Odp: ogn sztabowy
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 11, 2008, 23:12:28 »
Wiesz?? Myślę że jednak dla Ciebie powinien KG nadać taki stopień , jak non stop podkreślasz   „aby cię docenić”  i jeszcze z pięć medali powiesić  to by było coś.

A powiedz mi jak widzisz ten stopień ogniomistrza sztabowego graficznie???
Wg wojskowych stopni musieli by zabrać jedna V i dodać jedna beleczkę, ale to by się chyba nie spodobało co?? Za mało na pagonkach by było , a z kolei do dwóch V dodać beleczkę to wychodzi starszy ogniomistrz sztabowy , hm to należałoby dodać dwa stopnie starszych podoficerów  ,a młodszym zabrać bo ich doceniać nie  trzeba ,ogniomistrze są ważniejsi. No a taki strażak to już w ogóle kto to jest??
Zastanów się nad sobą Starszy Ogniomistrzu…