Autor Wątek: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(  (Przeczytany 14029 razy)

Offline Bartek_mława

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« dnia: Kwiecień 27, 2007, 15:56:55 »
Ale dół tylko 40 miejsc w tym roku przyjmują:( zawsze było po 60 to teraz naprawdę ciężka bedzię konkurencia;/

Offline Bartek_mława

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2007, 16:42:06 »
W SA PSP Poznań jest nie wiem czy od wczoraj lub niedawna na czerwono miga ze tylko 40 miejsc w tym roku:(:(załamałem sie;/ a w Krakowie i Częstochowie szukałem informacji ale na ich stronach nie znalazłem tak istotnej informacji.POzdrawiam

Offline FireHunter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
  • :)
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2007, 16:51:55 »
to tylko trzeba czekac jak w cspsp i sapsp krokow pojawia sie takie informacje, bo nie wydaje mi sie zeby bylo tam 40 a tu wiecej.

walsnie doszla kolejna motywacja do jeszcze bardziej wydajniejszych treningow i ostrzejszej nauki. :wacko:

Offline Bartek_mława

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 27, 2007, 20:48:05 »
Nom z jednej strony to wieksza motywacja, jak ktos zobaczy ze jest 40 miejsc to wiekosc moze zrezyguje i bedize mniej chetnych tylko najbardizje zapaleni pojada!!Ja pierdzile niepoddaje sie a w poniedizlaek wysylam podanie diz swłasnie otrzyamlem swiadecto ukonczenia liceum. Zdac te jebane matury:( i w miedzy czasie trenowac a potem kuc sie z fizy i chemi!!!
Niech dostanie sie lepszy!!!
Powidzenia

Offline FireHunter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
  • :)
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 27, 2007, 20:50:01 »
a wysylasz tam do nich cos oprocz podania??
 :rolleyes: :rolleyes:

Offline Bartek_mława

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 27, 2007, 20:54:31 »
Wysyłam podanie, orginalne świadectwo (jest tam 5 z fizy i 4 z chemi:)) no i kreso prawka kat.B
I to wszystko bo reszte to dopiero 2 lipca zawioze to co potrzeba. a TY juz zalatwiles??Pierwszy raz podchodzisz/??

Offline FireHunter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
  • :)
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 27, 2007, 21:02:33 »
tez w poniedzialek wyśle. pierwszy raz skladam..
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2007, 21:08:44 wysłana przez FireHunter »

Offline Komandos

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Impossible is nothing...
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 28, 2007, 22:08:31 »
ehh 40 miejsc, pomyslec co bedzie za rok, moze 30 a moze wcale :/
     Ogień żyje, je, oddycha, nienawidzi.........

Offline Bartek_mława

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 29, 2007, 12:15:18 »
idzie sie załamać, 60 osób to chociaż 2 klasy lub grupy a 40 to taka większa jedna klasa i że im sie opłaci dla tak małej grupy osób otwierać dział. Może to zniechęci wielu i będzie mniejsza konkurencja.

Offline FireHunter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
  • :)
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 29, 2007, 12:17:06 »
zniechęci tylko najsłabszych  :mellow: ci, co bedą sie liczyc w stawce pozostaną  -_-

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 30, 2007, 09:59:52 »
idzie sie załamać, 60 osób to chociaż 2 klasy lub grupy a 40 to taka większa jedna klasa i że im sie opłaci dla tak małej grupy osób otwierać dział. Może to zniechęci wielu i będzie mniejsza konkurencja.



w szkołach mamy kompanie i plutony a nie klasy lub grupy Bartek coś mało wiesz o aspirantkach ale życzę powodzenia

Offline Bartek_mława

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 30, 2007, 10:10:07 »
NIe no spoko dzieki za info;)a niby skad mam wiedziec:) jak sie dostane to sie dowiem;p ale w tym roku czarno to widze przez mature;/ za malo czasu do przygotowan do aspirantki, ale sie nie poddaje:)

Offline TmK_00

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 92
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 30, 2007, 15:06:31 »
Szkoda że tylko 40 dyszki. Z roku na rok zmniejszają liczbę osób. To co będzie za rok ???? 10 osób. Pozdrawiam :):)
"Wystarczy odrobina tlenu , by wybuchł w śmiertelnym szale ..."

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 04, 2007, 15:20:41 »
Ma ktoś może info ile wynosi limit do CS PSP Częstochowa i SA PSP Kraków? Z gory dzieki
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline kudlaty21

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 04, 2007, 18:46:20 »
.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2007, 12:51:30 wysłana przez kudlaty21 »
Żeby inni mogli przeżyc

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 04, 2007, 22:00:34 »
A prawda jest niestety taka, że nie dostanie się lepszy, tylko ten, który ma wujka ministra. Mimo to będę walczył, a nóż się uda. Sprawnościówka na limitach, a w testach trzeba pokazać klasę. Innej rady nie ma przy 40 miejscach. Dlatego już się zabieram za rozwiązywanie testów, nareszcie mam wolne :) Jeszcze tylko kilka dni maturki.
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 06, 2007, 10:23:29 »
Kraków również 40 osób:( Byłem tam ostatnio i pogadałem sobie ze strażakiem portierem



Panowie tylko nie portierem aż mi rece opadają albo to był Podoficer Dyżurny Szkoły albo Wartownik oj tragedia

Offline pucek9

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 186
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 06, 2007, 11:15:41 »
faktycznie krakow i poznan maja po 40 osob przyjac, csp troche wiecej podobno 60 osob,
Cytuj
A prawda jest niestety taka, że nie dostanie się lepszy, tylko ten, który ma wujka ministra
, a prawda jest taka ze te czasy sie juz dawno skonczyly i teraz dostaja sie najlepsi i tylko oni.
Pamietajcie jednak, ze wszedzie mozna skladac dokumenty tylko do 15 maja!!!!

P.S. do kudlaty21 faktycznie kadet na biurze przepustek nie jest żadnym źrodlem informacji, zapytaj lepiej u nich kompetentnej osoby.

Offline Endrju777

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 79
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 06, 2007, 13:02:22 »
60 osób w Częstochowie? czy ktoś może to potwierdzić?

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 06, 2007, 13:22:14 »
a prawda jest taka ze te czasy sie juz dawno skonczyly i teraz dostaja sie najlepsi i tylko oni.
Takie czasy sie dawno skonczyly:D Takie bajki bedziesz mogl opowiadac swoim dzieciom. A ostatni przyklad wiceministra MSWiA i jego zięcia to co to jest? I to nie byla sama pomoc, ale na dokladke naruszenie prawa !!! Bo osoba, ktora nie odbyla sluzby wojskowej lub zastepczej nie ma prawa dostac sie z ulicy do PSP i zostac wyslanym na kurs. A po kilku czlonkow rodziny w PSP to niby nie kolesiostwo. Albo strazak, ktoremu nogi chodza jak szalone na podnosniku. Albo nie znasz nikogo z PSP albo chcesz oszukac samego siebie. Co prawda dostaja sie najlepsi, ale jest ich niewielu. Nie zapominaj, ze zyjesz w POLSCE !!!
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 06, 2007, 14:01:03 »
chłopcze jeszcze nie jestes w PSP a juz szukasz usprawiedliwienia ze sie nie dostaniesz jesli ktos nie wierzy w siebie to wlasnie wszedzie szuka spisku

Offline Bartek_mława

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 06, 2007, 14:08:45 »
Ładnie powiedziane:)Masz racje trzeba wierzyć w siebie:)Ja tam wierze sprawnosciwke mysle ze zalicze a jak na testach odpadne to trudno niepoddam sie i za rok jeszcze raz sie wystartuje i wtedy bedzie sie jeszcze lepiej przygotowanym(bo teraz matury:()

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 06, 2007, 15:06:10 »
na egzaminach denerwuja mnie goscie przyjezdza taki zrobi slaby czas i twierdzi a to bloki byly nie tak ustawione a to drazek za cienki a to egzaminator byl wredny i pozniej przekonuja wszystkich ze to korupcja kurde za moich czasow bylo 13 osob na jedno miejsce ale liczylo sie tylko 30 % bo reszta nie wiem ale chyba trafila tam przez pomylke mysleli ze ktos ich tam bedzie glaskal po glowce a spotkali sie z brutalna rzeczywistoscia rywalizacja przykro dales ciala probuj na drugi rok nie trzeba sie zalamywac bo jesli to zrobisz to jak chcesz byc z taka psycha strazakiem

Offline kudlaty21

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 06, 2007, 15:27:20 »
.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2007, 12:50:26 wysłana przez kudlaty21 »
Żeby inni mogli przeżyc

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 06, 2007, 15:46:23 »
strazak portier sami uwlaczacie kadetom nazywajac ich tak ciekawe jak bedziesz sie czul jesli sie dostaniesz i ktos cie tak nazwie troche szacunku bo przed toba dluga droga aby zostac kadetem i nie szukaj juz swojej porazki w wujkach bo widze ze psycha probuje juz znalezc usprawiedliwienie dla porazki