Autor Wątek: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(  (Przeczytany 14033 razy)

Offline kudlaty21

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 07, 2007, 14:37:33 »
.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2007, 12:50:19 wysłana przez kudlaty21 »
Żeby inni mogli przeżyc

Offline kudlaty21

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 07, 2007, 17:30:14 »
.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2007, 12:50:12 wysłana przez kudlaty21 »
Żeby inni mogli przeżyc

Offline Bartek_mława

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 10, 2007, 11:47:30 »
Dobra juz sie nie kłucie;) Teraz dzwoniłem do Poznania i podanie zostało przyjete( potwierdzone swiadectwo tylko przez szkołe). Dobrze ze chociaż na podaniach nie odpadlem;p hehe teraz dopiero zacznie sie rywalizacja:)niech dostanie sie najlepszy:)a jak nie to za rok sie dostaniem:)
Pozdro

Offline strazak jrg bydgoszcz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 10, 2007, 12:12:39 »
Nie tłumaczcie że trzeba mieć wujka żeby sie dostać do SA PSP. Jeżeli będziesz najlepszy to muszą cię przyjąć a jak ktoś z was jest słaby to szkoda się męczyć i zwalać że inni maja wujka. Znam kilku kolegów co sie poprostu dostali bo mieli jedne z lepszych wyników. Egzamin jest bardzo ciężki i nie dla mięczaków. I nawet jak ktoś ma wujka to i tak egzaminu musi zdać.

Offline * Bunkowski |OSP| *

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
  • ...Bogu na chwałę, ludziom na pożytek...
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 10, 2007, 12:36:13 »
Zgadzam sie ze strazakiem JRG Bydgoszcz. Poprostu trzeba sie wykazac i byc tym jednym z najlepszych. Marzenia same sie nie spełnią... :angry:

Offline kudlaty21

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 10, 2007, 22:29:22 »
.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2007, 12:49:36 wysłana przez kudlaty21 »
Żeby inni mogli przeżyc

Offline Miro998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 11, 2007, 10:37:28 »
Hej wszystkim,jestem nowym na tym forum -_- mam dla tych którzy startuja do SA PSP w Krakowie świerze informacje:)nabyło podan dokładnie ich liczba to 650 :huh: a jest tylko 40 miejsc wolnych. Panowie nie kierujcie sie wujkami,znajomymi bo to nic nieda,sami spróbujcie własnymi siłami dostać sie!!!!!! startowałem w tamtym roku i otarłem sie o liste przyjetych fakt ze dostali sie ci z gorszymi wynikami sami wiecie dlaczego :angry:w tym roku równierz startuje:) sobie i wam życze POWODZENIA -_-

Offline nowy88

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 11, 2007, 13:05:02 »
650 a jeszcze dwa dni składania podań.. co do gorszych wyników to widziałem, że takie przypadki się zdarzały, ale u tych osób były lepiej napisane testy... pomijam Sami Wiecie Co

Offline bbarney

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Od września SA PSP Poznań :D
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 11, 2007, 14:37:22 »
Witam,
pytanie może nie do końca związane z tematem ale nie chciałem śmiecić i zakładać nowego. Kiedy zostanie się wstępnie przyjętym do SA PSP jest się kierownym na badania i teraz gdzie są te badania ? kiedy ? jak one wyglądają ? czy odpada po nich dużo osób ?? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Offline bbarney

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Od września SA PSP Poznań :D
Tylko 40 miejsc... a 700 chętnych :/
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 13, 2007, 14:59:55 »
Ciekawy jestem ile na te 40 miejsc będzie garbów... Jak mnie wkurza takie coś, garby blokują miejsca tym którzy chca isc do szkoly z pasji i powolania. Nawet jak sobie zaslurzysz (napiszesz dobrze testy) to dostanie sie ktos kto ma mniej punktow bo mial znajomosci... to jest kur...stwo ale co zrobic. Powodzenia wszystkim bez garbow. Do zobaczenia na egzaminach w poznaniu.

Offline Endrju777

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 79
Odp: Tylko 40 miejsc... a 700 chętnych :/
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 13, 2007, 15:56:27 »
Jeżeli jesteś naprawdę dobry to bez garbu też się dostaniesz...
Też mnie denerwują kolesie, którzy mają plecy...
Ale co zrobić. Tak było, jest i zapewne będzie...

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: Tylko 40 miejsc... a 700 chętnych :/
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 13, 2007, 16:19:12 »
denerwuja mnie ludzie ktorzy juz przed napisaniem egzaminu szukaja wytlumaczenia dla porazki
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2007, 16:24:58 wysłana przez lukaszp »

Anonim

  • Gość
Odp: Tylko 40 miejsc... a 700 chętnych :/
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 13, 2007, 16:24:01 »
No coś w tym jest co napisałeś kolego -_-
Plecaki były, są i będą, ale można się dostać normalnie -_-

Offline bbarney

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Od września SA PSP Poznań :D
Odp: Tylko 40 miejsc... a 700 chętnych :/
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 13, 2007, 16:35:47 »
lukaszp zgadza sie ze sa ludzie ktorzy zanim napisza szukaja usprawiedliwienia ale ja do nich nie naleze. Przygotowuje sie do tych egzaminow dluzszy czas jak sie nie dostane trudno... pojde do woja. Jak wroce to spróbuje jeszcze raz a jak znów sie nie uda to spróbuje dostac sie do strazy jaka starzysta a jak i to nie wypali to do policji :)

Offline pucek9

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 186
Odp: Tylko 40 miejsc... a 700 chętnych :/
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 13, 2007, 20:52:00 »
Cytuj
Ciekawy jestem ile na te 40 miejsc będzie garbów... Jak mnie wkurza takie coś, garby blokują miejsca tym którzy chca isc do szkoly z pasji i powolania. Nawet jak sobie zaslurzysz (napiszesz dobrze testy) to dostanie sie ktos kto ma mniej punktow bo mial znajomosci... to jest kur...stwo ale co zrobic. Powodzenia wszystkim bez garbow. Do zobaczenia na egzaminach w poznaniu.
mnie tez denerwuje takie gadanie.. bbarney skad wiesz ze beda jakies garbusy czasy komuny sie skonczyly i do szkol dostaja sie najlepsi, nie powtarzaj bezmyslnie rzucanych opini przez rozgoryczone osoby, ktore szukaja wytlumaczenia swoich porazek??

Offline mruwa24

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: Tylko 40 miejsc... a 700 chętnych :/
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 13, 2007, 21:46:33 »
No dobra... a co myslicie o chłopaku, który ma pasje i naprawde chce pomagać ludziom, a pomoże mu jakiś wujas w dostaniu się do szkoły pożarniczej?! Też byście go przekreslili?!

Offline Pedros

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.023
Odp: Tylko 40 miejsc... a 700 chętnych :/
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 13, 2007, 22:43:14 »
A ja mam w związku z tym inne pytanie.
Kilkaset osób co roku koniecznie chce się dostać do PSP. Po to by po kilku latach na forum pisać jak to strasznie źle, słabo płacą, służby raz za długie raz za krótkie, w OSP sami ciemniacy, wogóle wszystko be.

No to po co się kilkaset osób pcha???????? Albo inaczej - po co marudzić skoro inni na to miejsce chętnie wskoczą?
Niech Ci co się udzielają w dyskusjach o płacach i warunkach socjalnych podziękują pięknie za służbę i pójdą sobie pracować gdzie indziej a młodzi, chętni - bez specjalnych problemów dostaną się do szkoły.

Anonim

  • Gość
Odp: Tylko 40 miejsc... a 700 chętnych :/
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 14, 2007, 10:27:09 »
Cytuj
No dobra... a co myslicie o chłopaku, który ma pasje i naprawde chce pomagać ludziom, a pomoże mu jakiś wujas w dostaniu się do szkoły pożarniczej?! Też byście go przekreslili?!

Absolutnie nie.
Ja to mówiąc szczerze nawet specjalnie nie przekreślam plecaków bez pasji.
Wiem, że to nie jest tłumaczenie, ale takie są teraz czasy, co nie zmienia faktów, że sytuacja jest nie fair w stosunku do ludzi z pasją, a bez znajomości.

zeyborek

  • Gość
Odp: Tylko 40 miejsc... a 700 chętnych :/
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 14, 2007, 11:33:56 »
do bbarney:
Czlowieku glowa do gory! -_- Wez sie za nauke, przygotuj pozadnie a zaden garb Tobie nie przeszkodzi w dazeniu do celu(no moze czasem ^_^) i nie zapomnij o dobrym przeczytaniu testow z ubieglych lat! W sa w pozku nabylem zbior testow z lat ubieglych(czyli od 97') z tym, ze test z ostatniego roku byl na osobnych kartkach. Po przegladnieciu tej ksiazeczki zabralem sie za ten test z ostatniego roku i co sie okazuje?? 29pytan sie powtorzylo! tak wiec nie lamentuj ze garby to i tamto tylko bierz sie do nuaki...

Offline nowy88

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: Tylko 40 miejsc... a 700 chętnych :/
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 14, 2007, 14:09:27 »
No dobra... a co myslicie o chłopaku, który ma pasje i naprawde chce pomagać ludziom, a pomoże mu jakiś wujas w dostaniu się do szkoły pożarniczej?! Też byście go przekreslili?!

Przekreślić to za mocne słowo. Taka osoba na pewno różni się od plecaków, którzy nie potrafią sobie sami poradzić w życiu, bo sama do czegoś dąży. Jeśli ktoś już ma takie ambicje i plany, to punktem honoru będzie dla niego dostanie się do szkoły przez własną pracę i możliwości. Sama pasja to niestety nie wszystko.

Co do testów: przeglądniecie to też niewłaściwe słowo :P przez "przeglądanie" zadań nie do pokonania był dla mnie 1. etap Ol. Chem., ale człowiek uczy się na błędach - zadania z tego zbioru rozwiązuję sumiennie i czego nie pamiętam/nie wiem powtarzam - biorę podręcznik chemia/fiza i wałkuję temat do skutku.

pozdrawiam i powodzenia
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2007, 14:11:00 wysłana przez nowy88 »

Offline wojtekstr

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
    • http://www.kmpspmyslowice.madnet.pl
Odp: Tylko 40 miejsc... a 700 chętnych :/
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 15, 2007, 19:41:43 »
Panie i Panowie. Bez pleców też można się dostać. Wystarczy tylko bardzo tego chcieć, dużo umieć i się nie poddawać na egzaminie. Ja z Kumplem dostaliśmy się bez "garbów" i to jest największa satysfakcja. Życzę wszystkim kandydatom POWODZENIA!!!!!!
Moja Stronka o mojej komendzie PSP
POZDRAWIAM
Wojtek Strażak SAM:-)

Offline bbarney

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Od września SA PSP Poznań :D
Odp: Tylko 40 miejsc... a 700 chętnych :/
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 15, 2007, 20:07:02 »
Jasne że nie można się załamywać. Trzeba się wziąć ostro do roboty, biegać i uczyć się i niech dostaną się najlepsi. Kto idzie do SA PSP Poznań ? Piszcie na priv, mail lub gg: 6371269.

Offline Endrju777

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 79
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 18, 2007, 16:14:47 »
Czy ktoś wie ile podań napłynęło do SAPSP w Krakowie?

Offline nowy88

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 19, 2007, 20:42:55 »
do 12 maja było 650 czyli będzie pewnie koło 800.

PS. jak złożyłeś podanie to nie przyjeżdżaj bo i tak się nie dostaniesz jak nie masz garba :lol: :P ^_^ ^_^

Offline Endrju777

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 79
Odp: W tym roku tylko 40miejsc wolnych:(
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 19, 2007, 21:33:24 »
Nawet jeśli 1000 osób złożyło podanie to i tak na egzaminie będzie ok 500 z czego ponad połowa odpadnie na sprawnościowym...

Mam plecy... swoje :P