Autor Wątek: Psychotesty PILNE !!!  (Przeczytany 23277 razy)

Offline Mruwa

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Psychotesty PILNE !!!
« dnia: Kwiecień 23, 2007, 20:19:30 »
Witam.

Dla moderatorów - starałem się znaleźć ten wątek ale bez rezultatu ( albo pytają się o psychotesty po szkole aspiranckiej albo są to już trochę stare informacje z 2004 roku)

Niedawno byłem na testach sprawnościowych do komendy PSP.
Dzisiaj dzwonili że mam jutro przyjść po skierowanie na psychotesty.

Może ktoś niedawno był na tych badaniach i mógłby mi coś przybliżyć więcej informacji na ten temat.
Czego mogę się spodziewać? ile trwają?
Z góry dzięki za wszelkie informacje.
Pozdrawiam - przyszły strażak ;)

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 23, 2007, 23:37:17 »
na psychotesty będziesz musiał poswięcić jeden dzień, a jak wygladaja? nie bój nic i albo się nadajesz albo nie  :wacko:

Offline Trojan

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 24, 2007, 23:34:37 »
Ale go pocieszyłeś :P Z tego co słyszałem to jak będziesz szedł na te psychotesty to napisz sobie na ręce jak się nazywasz i gdzie mieszkasz bo niby tak zakręcają ludzi, że właśnie tego nawet nie pamiętają ;)
Powodzenia

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 24, 2007, 23:44:44 »
bzdura, jak ktoś się tak zakręci na psychotestach to nie nadaje się nawet do zamiatania ulic, bo by zabładził o straży nie mówiąc  :wacko:

Offline Mruwa

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 26, 2007, 20:56:38 »
Dziś dzwoniłem żeby się umówić na psychotesty do Katowic - i dopiero je mam 24 maja  :angry:
Czy Wy też tak długo czekaliście ??

Troszkę mi się to dziwne wydaje i nasuwa mi się pytanie  :huh: - jaki czas trwa ta cała procedura od zakwalifikowania sie do PSP a pracą już w PSP.
Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdro

Offline yaskoow

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 300
  • NARAZIE OSP OBY JAK NAJSZYBCIEJ PSP
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 29, 2007, 17:15:53 »
Chyba tak na te psych.czeka sie troche

A mam pytanie do tych ktorzy je juz je przeszli czy to sa same testy pisemne typu:"czy lubisz sport" lub "czy widzisz gwiazdy w nocy" (bo takie mialem gdy robilem psychotesty na zawodowego kierwoce) i jeszcze badania w ciemni na refleks suwaki krecace sie koleczka itp.

Czy do strazy na stanowisko kier.poj.uprzy. sa inne




pozdro

Offline laps

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 88
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 29, 2007, 21:51:22 »
Na psychotestach należy uważać, żeby z niczym się nie wychylić ponad przeciętność. Alkohol? Nie jestem abstynentem, ale się nie upijam. Kłopoty rodzinne? Nie mam, chociaż drobne nieporozumienia mi się trafiają. Itd. No i najważniejsze: w zestawie ponad pięciuset pytań testowych pytania powtarzają się tematycznie,co jakiś czas. I trzeba się pilnować, żeby nie dawać sprzecznych odpowiedzi. Przykład. Pytanie: czy lubisz zwierzęta? Tak. A trzydzieści pytań dalej: czy chciałbyś pojechać na polowanie na lwy do Afryki? Nie! (bo przecież kocham zwierzęta). I nie przyznawaj się do żadnych problemów, bo zrobią z ciebie nadwrażliwca, nerwusa albo frustrata. Powodzenia życzę.

Offline Mruwa

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 24, 2007, 15:47:22 »
Właśnie przyjechałem z psychotestów - oczywiście zdane :D

W sumie trwały one niecałe 4 godziny.
Było 5 testy do rozwiązywania - domino, skreślanie 7 i 2 , pytania na inteligencje ( mianowicie np. co to jest kaptaż, antaba, jarzmuż itp. w sumie było ich 70 i 5 odpowiedzi do wyboru.
A potem pytania typu czy lubisz sport ? Czy często przebywasz w towarzystwie  itp.
Na koniec wypisujesz kwestionariusz osobowy - piszesz małe wypracowanko dlaczego, a po co do straży chcesz iść.
Ogólnie to było spoko.

Także jak ktoś będzie miał jakieś pytania do testów to niech pisze na gg 1714388.lub m.kornas@vp.pl lub an forum.
Pozdrawiam przyszłych strażaków ;) ( mam nadzieję że jestem jednym z nich  :mellow:)

Offline woszo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 25, 2007, 18:22:41 »
 :mellow: no mi tez sie dzis udało :P domino :/ masakra :D jeszcze lekarze :)

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.953
    • JRG SGSP
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 30, 2007, 20:48:17 »
wszystko co napisał laps to prawda.
Ogólnie to w teście kilkusetpytaniowym ocena jest dwojaka:
1. Kazde pytanie zakwalifikowane jest do jakiejs kategorii opisującej zachowania człowieka - najlepiej się nie wyróżniać zanadto
2. Niektóre pytania tworzą badanie prawdomówności (przykład safari)-rada: albo piszesz caly czas prawdę albo musisz mieć dobrą pamięć i kojarzenie

W kwestionariuszu osobowym również preferują "przeciętniaków"
Odpowiedzi na pytanie "dlaczego chce byc strazakiem" typu
-for fame, money and women czy
-od zawsze o tym marzyłem, uwielbiam ogień, straz to całe moje życie
DYSKWALIFIKACJA :)

Offline Lonsdale

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 20, 2007, 18:30:46 »
Tak ale nie zapominajcie, że tatuaże mogą dyskwalifikować. Ja niestety mam obawy co do tego co prawda już po testach ale jeszcze nie wiem jak poszły
Nie ma to jak w straży, Słońca nie ma w dupę parzy

Offline mellucci

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 50
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 03, 2011, 18:19:11 »
rozwinicie moze temat jeszcz troche?
posiada ktos moze jakies wzory tych psychotestow albo gdzie moglbym sobie porozwizywac na necie ?

opiszcie reszte badań ? czy ubytek paru zębów to poważna sprawa ?
te psychotesty sa takie same jak do policji czy podobne na kursach na pojazdy uprzywilejowane ?

Offline Straszak13

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 03, 2011, 18:55:04 »
co do zebów... dentysta napewno zaznaczy Ci ktorych zębów Ci brakuje a reszte stwierdzi komisja przed ktora staniesz

a co do psychologa.... czesc testów jest podobna do tych co na pojazdy uprzywilejowane ale jest ich duzo wiecej tylko kilka sie powtarza z tymi z uprzywilejowanych...

szukaj jak zostać strazakiem(badania lekarskie - jak i co) przez ostatnie dni jest tam mowa o badaniach :) pozdrawiam

Offline MEWA88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
  • Bogu na chwałę bliżniemu na ratunek
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 03, 2011, 21:45:15 »
melluci za każde zeby są jakieś tam procenty, jeżeli nie masz np 4 zębów to odejmą ci 10 porcent, z tym że zęby należy mieć zdrowe wszystkie !! pozostałe.

Ja

  • Gość
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 04, 2011, 20:51:19 »
Macie tutaj przykładowe pytania:
1. Chętnie czytam czasopisma techniczne.2. Mam dobry apetyt. 3. Rano, zazwyczaj budzę się rześki i wypoczęty. 4. Sądzę, że odpowiadałaby mi praca bibliotekarza. 5. Hałasy łatwo mnie budzą. 6. Mój ojciec jest dobrym człowiekiem (jeśli nie żyje) był dobrym człowiekiem. 7. Chętnie czytam w gazetach o przestępstwach i rozprawach sądowych. 8. Mam zwykle dość ciepłe ręce i nogi. 9. Moje życie codzienne jest pełne spraw, które mnie interesują. 10. Jestem obecnie tak samo zdolny do pracy, jak prawie zawsze. 11. Często mam uczucie ściskania w gardle. 12. Jestem zadowolony ze swojego życia seksualnego. 13. Należy starać się rozumieć swoje sny i wyciągnąć z nich wnioski. 14. Chętnie czytam powieści kryminalne i sensacyjne. 15. Pracuję w dużym napięciu nerwowym. 16. Zdarza mi się myśleć o rzeczach, o których nie wypada mówić. 17. Jestem pewien, że życie źle się ze mną obchodzi. 18. Dokuczają mi nudności i wymioty. 19. Gdy podejmuję nową pracę lubię wiedzieć z góry, o czyje względy warto się ubiegać. 20. Na zatwardzenie cierpię bardzo rzadko lub nigdy. 21. Czasem bardzo pragnąłem opuścić dom.22. Wydaje mi się, że nikt mnie nie rozumie. 23. Miewam czasem napady śmiechu i płaczu, których nie mogę opanować. 24. Czasem jak gdyby siedział we mnie jakiś zły duch. 25. Chciałbym być piosenkarzem. 26. Sądzę, że gdy się ma kłopoty, to najlepiej jest trzymać język za zębami. 27. Gdy mi ktoś wyrządzi krzywdę czuję, że powinienem odpłacić mu tym samym, chociażby dla zasady. 28. Często miewam zaburzenia żołądkowe. 29. Czasami mam ochotę kląć. 30. Bardzo często mam koszmarne sny. 31. Trudno mi się skupić na jakimś zadaniu lub pracy. 32. Miałem bardzo niezwykłe i dziwne przeżycia (doznania).33. Rzadko martwię się swoim zdrowiem. 34. Nigdy nie miałem kłopotów z powodu mojego zachowania seksualnego. 35. Czasem zdarza mi się popełnić drobne kradzieże. 36. Mam często kaszel. 37. Czasem mam ochotę coś stłuc, co mi wpadnie w ręce. 38. Miewam okresy, w których trudno mi się czymkolwiek zająć, gdyż nie mam na to siły. 39. Mam niespokojny i przerywany sen. 40. Często boli mnie głowa. 41. Nie zawsze mówię prawdę.42. Gdybym nie miał wrogów, powodziłoby mi się znacznie lepiej. 43. Myślę teraz jaśniej, niż kiedykolwiek. 44. Dość często robi mi się nagle gorąco bez widocznego powodu.45. Jestem fizycznie tak samo zdrów, jak większość moich znajomych. 46. Wolę unikać dawnych przyjaciół szkolnych lub ludzi, których dawno nie widziałem, dopóki oni pierwsi nie zwrócą się do mnie. 47. Prawie nigdy nie odczuwam bólu w klatce piersiowej lub w okolicach serca.48. Prawie zawsze wolałbym siedzieć i marzyć, zamiast zająć się czymś. 49. Mam łatwość obcowania z ludźmi. 50. Często musiałem przyjmować polecenia od kogoś, kto umiał mniej ode mnie. 51. Nie codziennie czytam główne artykuły w gazecie. 52. Żyłem dotąd w sposób niewłaściwy. 53. Mam często uczucie palenia, swędzenia, cierpnięcia lub odrętwienia w różnych częściach mojego ciała.54. Moja rodzina nie akceptuje zawodu jaki sobie wybrałem lub zamierzam wybrać. 55. Czasami obstaję przy czymś tak długo, że inni tracą cierpliwość. 56. Chciałbym być tak szczęśliwy, jak inni. 57. Bóle w karku odczuwam bardzo rzadko lub nigdy. 58. Wiele osób wyolbrzymia swoje nieszczęścia, aby zdobyć sympatię i pomoc otoczenia. 59. Bardzo często dokucza mi ściskanie lub gniecenie w okolicy żołądka (w dołku). 60. Gdy jestem z ludźmi, przeszkadza i męczy mnie słyszenie dziwnych rzeczy.61. Jestem ważną osobą.62. Często chciałem być dziewczynką (lub gdy nią jesteś: nigdy nie żałowałam, że jestem dziewczynką). 63. Jest trudno mnie urazić. 64. Lubię czytać powieści miłosne (romanse). 65. Prawie zawsze czuję się przygnębiony. 66. Byłoby lepiej na świecie, gdyby odrzucono większość zarządzeń prawnych. 67. Lubię poezję. 68. Czasem dokuczam zwierzętom. 69. Sądzę, że odpowiadałaby mi praca leśniczego. 70. Łatwo mnie pokonać w dyskusji. 71. Ostatnio z trudem udaje mi się nie tracić nadziei na dojście do czegoś. 72. Moja dusza opuszcza czasem ciało. 73. Niewątpliwie brak mi wiary w siebie. 74. Chciałbym być ogrodnikiem. 75. Czuję, że warto żyć.76. Na ogół jest trudno przekonać ludzi o prawdzie. 77. Zdarza mi się odkładać do jutra coś, co powinienem zrobić dzisiaj. 78. Jestem lubiany przez większość moich znajomych. 79. Nie przejmuję się tym, gdy ktoś ze mnie żartuje. 80. Chętnie zostałbym pielęgniarzem (pielęgniarką). 81. Myślę, że większość ludzi kłamie, gdy jest to im potrzebne. 82. Robię wiele rzeczy, których później żałuję i myślę, że zdarza mi się to częściej niż innym ludziom. 83. Bardzo rzadko kłócę się z rodziną. 84. Byłem kiedyś usunięty ze szkoły z powodu złego zachowania się. 85. Czasami mam wielką ochotę zrobić coś szkodliwego lub gorszącego. 86. Lubię uczestniczyć w imprezach, prywatkach w których można się hałaśliwie zabawić. 87. Bywałem w sytuacjach, gdzie miałem tak wiele możliwości wyboru, że na nic nie mogłem się zdecydować. 88. Kobiety powinny mieć taką samą swobodę seksualną jak mężczyźni. 89. Najcięższe walki toczę sam ze sobą. 90. Kocham mojego ojca ( lub jeśli ojciec nie żyje) kochałem mojego ojca. 91. Rzadko dokuczają mi skurcze lub drżenia w mięśniach. 92. Nie troszczę się o to, co się ze mną stanie. 93. Czasami, gdy się źle czuję, jestem w złym humorze. 94. Bardzo często czuję tak, jakbym postąpił niewłaściwie lub zrobił coś złego. 95. Prawie zawsze czuję się szczęśliwy. 96. Widzę wokół siebie rzeczy, zwierzęta lub ludzi, których inni nie dostrzegają. 97. Prawie zawsze mam uczucie zapchania nosa lub pełności w głowie. 98. Niektórzy ludzie tak lubią się rządzić, że mam ochotę robić im na przekór, mimo że mają rację. 99. Ktoś się na mnie uwziął. 100. Nigdy nie zdarzyło mi się szukać niebezpieczeństwa tylko dla samej przyjemności. 101. Często mam takie uczucie, jakbym miał głowę ściśniętą obręczą. 102. Czasami złoszczę się. 103. Znajduję większą przyjemność w grze, gdy gram o pieniądze. 104. Większość ludzi postępuje uczciwie jedynie z obawy przed karą. 105. W szkole wzywano mnie czasem do dyrektora z powodu złego zachowania się. 106. Mówię teraz tak samo jak dawniej (ani szybciej, ani wolniej, czysto i wyraźnie). 107. W domu nie zachowuję się przy stole tak poprawnie jak to robię gdy jestem w towarzystwie obcych. 108. Każdy człowiek zdolny i nie lękający się pracy ma widoki na osiągnięcie powodzenia. 109. Wydaje mi się, że jestem równie zdolny i bystry jak inni. 110. Większość ludzi jest gotowa stosować niezbyt uczciwe środki dla osiągnięcia swych celów. 111. Mam często dolegliwości żołądkowe. 112. Lubię teatr. 113. Wiem kto ponosi odpowiedzialność za większość moich niepowodzeń. 114. Czasem jestem tak silnie ujęty przedmiotami osobistymi innych osób (np. buty, rękawice, itp.), że przychodzi mi ochota dotknąć je, lub ukraść nawet jeśli nie są mi potrzebne. 115. Nie przeraża mnie widok krwi i nie odczuwam mdłości gdy ją widzę. 116. Często dziwię się, czemu bywam tak zrzędliwy i gderliwy. 117. Nigdy nie zdarzyło mi się wymiotować krwią lub nią kaszleć. 118. Nie boję się chorób zakaźnych. 119. Lubię hodować kwiaty i rośliny doniczkowe. 120. Często zdarza mi się bronić tego, co uważam za słuszne. 121. Nigdy nie pozwalam sobie na niezwykłe praktyki seksualne. 122. Zdarzało mi się, że moje myśli biegły szybciej, niż byłem w stanie je wypowiedzieć.123. Gdybym mógł wejść do kina bez biletu i był pewny, że mnie nikt nie zobaczy, prawdopodobnie bym to zrobił. 124. Kiedy ktoś okazuje mi życzliwość i robi dla mnie coś dobrego, zwykle podejrzewam go o ukryte cele. 125. Sądzę, że moje życie domowe jest równie szczęśliwe, jak życie większości moich znajomych. 126. Myślę, że należy rygorystycznie przestrzegać prawo. 127. Krytyka lub nagana dotyka mnie boleśnie. 128. Lubię gotować. 129. Zachowuję się na ogół tak, jak nakazują zwyczaje mojego otoczenia. 130. Czuję się czasem całkiem niepotrzebny. 131. Gdy byłem dzieckiem, miałem zwykle paru kolegów, z którymi trzymaliśmy się razem w doli i niedoli. 132. Wierzę w życie pozagrobowe. 133. Chciałbym być żołnierzem. 134. Czuję czasem, że chciałbym się z kimś pobić. 135. Często źle na tym wychodziłem, że nie mogłem się szybko zdecydować. 136. Denerwuje mnie, gdy przerywają mi ważną pracę. 137. Pisałem pamiętnik. 138. Jestem przekonany, że spiskują przeciwko mnie. 139. Gdy gram, wolę wygrać, niż przegrać. 140. Na ogół zasypiam bez żadnych natrętnych myśli lub wyobrażeń. 141. Przez kilka ostatnich lat przeważnie byłem zdrów. 142. Nigdy nie miałem nagłych ataków lub konwulsji. 143. Waga moja utrzymuje się mniej więcej na tym samym poziomie. 144. Wydaje mi się, że jestem śledzony. 145. Uważam, że często byłem karany bez powodu. 146. Płaczę z byle powodu. 147. Dawniej lepiej rozumiałem to co czytam niż teraz. 148. Nigdy w życiu nie czułem się lepiej niż teraz. 149. Czasem odczuwam szczególną wrażliwość na szczycie głowy. 150. Jestem wściekły, gdy mnie ktoś tak sprytnie podejdzie, że muszę mu przyznać słuszność.151. Jestem bardzo zły, gdy muszę przyznać, że mnie ktoś wystrychnął na dudka. 152. Nie męczę się szybko. 153. Lubię poznawać ważne osoby, gdyż wtedy sam czuję się ważniejszy. 154. Odczuwam strach, gdy patrzę w dół z wysokości. 155. Nie zmartwiłbym się, gdyby ktoś z mojej rodziny popełnił jakieś przestępstwo. 156. Jestem szczęśliwy tylko wtedy, gdy jestem w drodze lub w podróży. 157. Nie obchodzi mnie to co inni o mnie pomyślą. 158. Jest mi trochę głupio jeśli mam się czymś popisywać w towarzystwie nawet, gdy inni też to robią. 159. Nigdy nie zemdlałem. 160. Lubię (lubiłem) chodzić do szkoły. 161. Często muszę kryć się ze swoją nieśmiałością. 162. Ktoś próbował mnie otruć. 163. Węże i żmije nie wzbudzają we mnie strachu. 164. Zawroty głowy miewam rzadko lub nigdy. 165. Pamięć moja jest w porządku. 166. Martwię się sprawami seksualnymi. 167. Rozmowa z ludźmi, których mało znam, sprawia mi trudności. 168. Zdarzało mi się robić coś z czego potem nie zdawałem sobie sprawy. 169. Kiedy się nudzę, lubię coś zrobić dla rozruszania towarzystwa. 170. Boję się, że zwariuję. 171. Jestem przeciwny dawaniu jałmużny żebrakom. 172. Często zauważam, że drżą mi ręce, gdy próbuję coś zrobić. 173. Mogę długo czytać bez zmęczenia wzroku. 174. Lubię czytać o sprawach związanych z moją pracą. 175. Przeważnie czuję się osłabiony. 176. Bóle głowy miewam rzadko lub nigdy. 177. Nie straciłem dawnej zręczności w rękach. 178. Czasami, gdy jestem w kłopotliwej sytuacji pocę się nagle, co jest dla mnie bardzo niemiłe. 179. Nigdy nie miałem trudności z utrzymaniem równowagi przy chodzeniu. 180. Coś jest źle z moim umysłem. 181. Nie cierpię z powodu ataku kataru siennego lub astmy. 182. Miewałem ataki, podczas których nie panowałem nad swoimi ruchami i mową, lecz widziałem, co się wokół dzieje. 183. Nie wszystkich których znam, lubię. 184. Rzadko pogrążam się w marzeniach. 185. Chciałbym przestać być taki nieśmiały. 186. Lubię mieć do czynienia z pieniędzmi. 187. Gdybym był dziennikarzem, chciałbym być sprawozdawcą teatralnym. 188. Lubię różne gry i zabawy. 189. Lubię flirtować. 190. Moi bliscy traktują mnie raczej jak dziecko, niż jak dorosłego. 191. Chciałbym być dziennikarzem. 192. Moja matka jest dobrą osobą (jeśli matka nie żyje) była dobrą osobą. 193. Unikam stawiania nogi na szpary między płytami chodnika. 194. Nigdy nie miałem wyprysków na skórze, z powodu których martwiłem się. 195. W mojej rodzinie jest stosunkowo mniej ciepła rodzinnego, niż w innych. 196. Często czymś się martwię. 197. Odpowiadałaby mi praca przedsiębiorcy budowlanego. 198. Często słyszę głosy, które nie wiem skąd pochodzą. 199. Lubię nauki przyrodnicze (ścisłe).

Offline mellucci

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 50
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 06, 2011, 23:41:59 »
a odpowiedzi :D haha

ps.zartuje dzieki za wrzute :))

Offline MEWA88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
  • Bogu na chwałę bliżniemu na ratunek
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 06, 2011, 23:44:14 »
No wybaczcie ale pytanie o chęć bycia dziennikarzem, to już się chce śmiać :D , Jak bym chciał nim być to bym nie rozwiązywał takiego testu, też się bałem psychologa, ale jeżeli tam są tego typu pytania to mnie to nie przeraża

Offline cinas16

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 07, 2011, 11:10:41 »
a są do tego jakieś odp typu abcd? Czy samemu się odpowiada?

Offline Petro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 714
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 07, 2011, 11:28:07 »
odpowiadasz "tak" lub "nie"

Offline wicher69

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 07, 2011, 21:16:58 »
Petro, miałeś badania do SGSP, czy się nie dostałeś?

Offline Gajtas1

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 08, 2011, 17:58:44 »
Mam do was pytanie, czy jak jestem osobą nerwową to w razie tych pytań jak będzie akurat takie "czy jesteś nerwowy" pytania mam odpowiadać ,że nie jestem?? bo boję się ,że jak na tescie wpiszę ,że tak to mnie skreślą.

Offline Petro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 714
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 08, 2011, 19:12:14 »
Petro, miałeś badania do SGSP, czy się nie dostałeś?
Nie dostałem się :), odleciałem na  sprawnościówce :straz:....za rok myślę, że się uda chyba że próg z matury będzie >125 ^_^.  Poza tym warto śledzić każde tematy w dziale "jak zostać strażakiem"... :mellow:

Offline wicher69

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 08, 2011, 20:27:28 »
Ja też na sprawnościówce odpadłem. Myślałem, że bez żadnych przygotowań się zrobi 50s :P

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 08, 2011, 22:07:49 »
Mam do was pytanie, czy jak jestem osobą nerwową to w razie tych pytań jak będzie akurat takie "czy jesteś nerwowy" pytania mam odpowiadać ,że nie jestem?? bo boję się ,że jak na tescie wpiszę ,że tak to mnie skreślą.

MÓW PRAWDĘ. Tyle.
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline MEWA88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 518
  • Bogu na chwałę bliżniemu na ratunek
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 08, 2011, 22:23:56 »
Gajtis po co ściemniać, masz czas to staraj się walczyć z nerwami włącz tryb lajtowy i niech ci wszystko wisi