Autor Wątek: Psychotesty PILNE !!!  (Przeczytany 23279 razy)

Offline Gajtas1

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 08, 2011, 22:31:12 »
Ale cholernie się tego boję, że od razu odpadnę ponieważ jestem nerwowy a taki nie może pracować w psp(tak może powiedzieć psyholog) Chcę podejsc do tego na lajcie i się tak tym już nie stresuję ale to jest jedyne pytanie które podejrzewam ,że będzie i z którym będę miał największy problem bo boję się z jednej strony sciemniać a z drugiej strony boję się przyznawać do tego ,że jestem nerowy i łatwo się stresuje.

Offline tomekkula

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 08, 2011, 23:17:16 »
Jak Ci psycholog powie, że nie możesz służyć w PSP to staraj się go przekonać że to, że jesteś czasem nerwowy nie znaczy że nie panujesz nad sobą bo to dwie różne rzeczy. W sumie mi też się wydaję że jestem trochę nerwowy zależy od dnia :)
Mów prawdę, w razie czego dyskutuj z psychologiem i staraj się przekonać go do swoich racji. Tylko się nie rzucaj z pięściami na niego:D (chyba aż tak nerwowy nie jesteś? :) )
Musisz sobie zadać jedno zaj***e ważne pytanie: co lubisz w życiu robić? A potem zacznij to robić...

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 08, 2011, 23:42:14 »
Ściemniać się nie opłaca, pytań w testach jest kilkaset i naprawdę idzie się pogubić, a na tym wyjdzie się jeszcze gorzej. A to, że psycholog powie Ci, że nie nadajesz się do służby w PSP jest praktycznie pewne - kwestia tylko odpowiednio się z tego wybronić  -_-
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline Houte

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 212
  • PSP - Mój sposób na życie.
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 08, 2011, 23:54:04 »
A jeśli już dasz rade i przejdziesz ( a tego Ci życzę jeśli Ci zależy ), to postaraj się te nerwy opanować i na służbie trzymać na wodzy.. Bo nikomu tym nie pomożesz a wręcz przeciwnie :) Powodzenia..

Offline Petro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 714
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 12, 2011, 16:26:31 »
http://z1.przeklej.pl/prze1861/39c3eb8a0012f55b4ceacc61/multiselect-doc

multiselekt do policji, ale do straży się dużo nie będzie różnił

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 12, 2011, 18:43:15 »
Cytuj
że jestem nerowy i łatwo się stresuje
jesteś pewien że chcesz do straży z takimi cechami?

Offline tygrysion

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 122
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 12, 2011, 19:01:16 »
madmax29 kolega Gajtas1  odpadł na psychotestach(współczuję) , napisał o tym w temacie "Kto do SA PSP w 2011 roku?"
Kto cierpliwy ten szczęśliwy.
http://www.humanitarni.pl/

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 12, 2011, 19:16:23 »
Z jednej strony współczuje,z drugiej poczułem ulgę.

Offline sb11

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 13, 2011, 10:24:43 »
Multiselect a testy psychologiczne do PSP to dwie różne rzeczy... Wielu z tych co się do PSP dostało, z multiselectem sobie może nie poradzić.

Offline hapec

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 359
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 13, 2011, 10:59:02 »
Witam moze ktos zapodac linki do psychotestow zeby zobaczyc co to jest i jakie moga byc pyt z gory dziekuje :)  :klol:
W naszym fachu nie ma strachu... Spadniesz z dachu i po fachu

Offline zeusss

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 866
  • Bogatemu to i byk się ocieli
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 13, 2011, 11:21:42 »
Witam moze ktos zapodac linki do psychotestow zeby zobaczyc co to jest i jakie moga byc pyt z gory dziekuje :)  :klol:
@hapec cofnij się na pierwszą stronę wątku. Tam są pytania.

ps. lenistwo poraża  :wall:

Offline hapec

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 359
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 13, 2011, 11:37:31 »
O shit myslalem ze to jakas durna ustawa  :gwiazdki:  :wall:
W naszym fachu nie ma strachu... Spadniesz z dachu i po fachu

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 13, 2011, 13:38:05 »
Multiselect a testy psychologiczne do PSP to dwie różne rzeczy... Wielu z tych co się do PSP dostało, z multiselectem sobie może nie poradzić.

A kto będąc już w PSP, bierze udział w naborze do policji i rozwiązuje słynnego "multiselecta"? Skąd w ogóle masz takie informacje? Widziałeś na OCZY kiedykolwiek jedne lub drugie testy?
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline hapec

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 359
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 13, 2011, 13:57:11 »
skoro ten multiselect jest dla policji to co jest dla PSP czy te pytania powtarzaja sie w obu formacjach ?
W naszym fachu nie ma strachu... Spadniesz z dachu i po fachu

Offline Sylwek185

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 285
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 13, 2011, 14:59:07 »
Może mają na celu sprawdzenie osobowości pod pewnym kątem?

Offline sb11

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 20, 2011, 12:59:54 »
Multiselect a testy psychologiczne do PSP to dwie różne rzeczy... Wielu z tych co się do PSP dostało, z multiselectem sobie może nie poradzić.

A kto będąc już w PSP, bierze udział w naborze do policji i rozwiązuje słynnego "multiselecta"? Skąd w ogóle masz takie informacje? Widziałeś na OCZY kiedykolwiek jedne lub drugie testy?
Źle to ująłem - zamiast może, powinno być - mogłoby. Zresztą ja znam przypadek gościa który służył w Straży, dostał się do Policji i zrezygnował z PSP.
Multiselect masz zaraz po egzaminach sprawnościowych i teoretycznych. A badania psychologiczne takie jak do PSP masz w poradni psychologicznej MSWiA. I tutaj nie różnią się one niczym od tych do Straży. Natomiast tak jak mówiłem, Multiselect jest czymś zupełnie innym. Prawda jest taka że starając się do Policji trzeba trafić w klucz. Psychologowie mają algorytmy odpowiedzi które najlepiej pasują do kandydata na policjanta i im odpowiadasz bliżej temu schematowi masz więcej punktów, im dalej tym punktów masz mniej. Żeby zdać trzeba mieć ich min. 36.

Na tym odpada już połowa kandydatów, ale prawdziwy przesiew jest już na wywiadzie zorganizowanym, dlatego do Policji rekrutacja trwa cały rok bez przerwy, bo naprawdę ciężko przejść te wszystkie testy na osobowość. Późniejsze badania oceniające aspekty fizyczne i psychiczne kandydata w MSWiA są identyczne jak w przypadku PSP, więc proszę mi nie pieprzyć że multiselect to to samo co testy do Straży.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2011, 18:23:41 wysłana przez Butel »

Offline Pawulon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
Odp: Psychotesty PILNE !!!
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 12, 2012, 13:20:42 »
Witam!
Mam pytanie odnośnie testów psychologicznych, a mianowicie:
Gdzie znajduje się zapis że osoba która nie przeszła pozytywnie badań psychologicznych musi czekać rok, aby ponownie przystąpić do tych badań???
Jeśli brakuje 2 tygodnie do pełnego roku to czy osoba moze przystąpić do badań czy tez wyraźnie jest gdzieś napisane, że musi być pełny rok między badaniami?

Proszę o szybką odpowiedź.
pozdrawiam