Autor Wątek: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?  (Przeczytany 40960 razy)

Offline strazon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 01, 2007, 17:18:25 »
do :enter 1


http://www.skpnszz.org/downloads/2007r/Luty/ankieta%20CBOS%2022II07.pdf



tu jest ankieta -a z naszej strony :została przekreślona i nie podpisana!!!

Offline enter1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 01, 2007, 17:30:33 »
Strazon dziekuje za tą ankiete - przczytałem i tym bardziej nie wiem jaki wy macie problem.
Komendant Główny pozwala wam sie wypowiedziec - wcale nie musi, może wporwadzic system 12/24, moze pozostawic system 24/48 z rozliczeniem 48 godzinnego trybu pracy. Komendnat Główny bardzo daleko idzie w tych konsultacjach. Mogł to zrobić tylko ze związkami i wszystko, i koniec byłby tej sprawy.

Poza tym pytania są jasne, czytelne i nie widzę żadnej tendencyjnosci. W UE dopuszczalny jest 48 godzinny tydzien pracy i zgodnie z prawem KG moze Nam to wprowadzic bez konsultacji.
A jak bardzo chcesz napisac, to masz KG na forum i napisz mu co Ty byś chciał, żeby straż Ci dała - zacznij od wyyyysokich zaroboków, nie zapomnij o mieszkaniu, 7 dni pracy w miesiacu to bardzo dobre rozwiazanie, 45 dni urlopu to  norma, niech nic nie zmienia, emerytura po 15 latach służby.
Chciałbym aby taki stan w strazy był - chyba kazdy by chcial, ale tak nie będzie. Przywileje zostaną ograniczone do minimum lub do "0". O wszystkim decyduje ekonomia. Chcesz strażon walcz o utrzymanie tego wszystkiego, zaprzyj się, kopnij przy okazji D-cę (mam wrazenie, ze ten ruch w pelni by cie zadowolil), zapowiedz głodówkę ..... i tak na walce doczekasz siwych włosów.

Pozdrawiam i sukcesow zycze.
 
...........................................
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2007, 22:13:09 wysłana przez Ajax »

Offline BAŁWANEK

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 01, 2007, 17:42:10 »
 do:enter1.
nie wiem ile masz lat ale kiedys bedziesz na emerycie a przy tych zarobkach ludzie beda uciekac i to setki tysięcy jeszcze jak nam wizy do usa zniosa to zobaczysz.Kto wtedy uratuje ciebie i Twoją rodzine z pożaru, wytnie z potłuczonego auta, wypompuje wode - no chyba że masz magiczny scyzoryk i sam sie wytniesz. coraz mniej ludzi stara sie do strazy bo kasa zajebista.Strażak powinien byc traktowany jak bohater narodowy ale w Polsce musi spaść 5 samolotów i zginąc paru tysięcy strażaków zeby tak było. w stanach strazak jest kims a u nas ?

Offline klak

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 01, 2007, 17:48:25 »
A może ktoś za spekuluje co będzie dalej ze Smysłą? może rozejdzie się po kościach oczywiście dla niego!

Offline straszaczek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 01, 2007, 17:52:48 »
Do ENTER 1.
Chłopie chyba nie widziałeś ankiety na odwrocie.
Taki dowódca który ma 6 - ciu na zmianie bierze ją patrzy na odwrocie
- strażak- staż do roku ( przejeb....... już ma )
- podoficerów no może trzech - z tym będzie problem no chyba że dojdzie kto ile ma stażu - chociaż wątpię ale też mają przejeb...
- aspiranci - sorry skoro rozszyfrował podoficerów to chyba już żaden problem przejeb... totalnie

I ty chłopie nie widzisz problemu jak taki stoi nad Tobą i twierdzi że polecenie dostał od miejskiego ( tylko nie na piśmie i się spuszcza) a jak nie napiszesz wogóle bądź wcale to dże ryja JUŻ na wstępie że w stosunku do Ciebie już zaczyna się postępowanie dyscyplinarne.HEHE.
Co Ty na to????????????
I dalej twierdzisz że to normalka w straży.Jak tak twierdzisz to przenieś się do JRG Nr 3 w Ustce ( od kumpli wiem że kiedyś malowali sobie na plecach dla żartu ZK ) - rozszyfruj.

I obyś nie musiał pisać tej pieprzonej ankiety ze łzami i pod przymusem.............


Offline obserwator208

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 01, 2007, 17:55:59 »
tak czytam i widzę że niektórzy popierają tego d-ce z Ustki, brawooo - kolega z roku? twój idol?
Nie!!! przecież odrazu widać ze jakiś D-ca Jrg lub wyżej znaczy Komendant. hehehe wali z daleka.

Ciężko pojąć, że jest coś takiego jak mobbing? Ciężko zrozumieć, ze podwładny musi wykonywać polecenia przełożonego nawet te najgłupsze? Oczywiście może ich nie wykonywać tylko wtedy jak się nie boi np. o prace.

Znam dobrze JRG Ustka, kiedyś tam pracowałem. Jak rządził tam Dzisiejszy KM było oki, ludzie go cenili i cenią. Ale to co sie tam teraz dzieje to jest : nie do wiary " dzisiejszy D-ca pomysly ma coraz lepsze. Obrażanie ludzi jest codziennością. Stwierdzenia typu wy się nie znacie, nie macie pojęcia to normalne. Tak jak wspomniał jeden: "zrobię z ciebie kosiarza" przy wszystkich tak się postępuje? Albo: wy jesteście plebs, ja jestem elita. To są jego słowa. Ale to nie wszystko, strony by zabrakło i czasu opisać wszystko.

Ja na szczęście jestem już na emeryturze, ale wiem co oni tam przeżywają.

Powiem krótko tak, jak tak dalej pójdzie to ten D-ca wyśle wszystkich do stu diabłów, pozwalnia ich dyscyplinarnie lub doprowadzi do tego, że sami sie pozwalniają, zamknie się tam i będzie szczęśliwy z siebie.

Trzeba go znać a nie wydawać osądy przez neta.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2007, 17:57:34 wysłana przez obserwator208 »

Offline cul2

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 01, 2007, 17:56:09 »
Strazon dziekuje za tą ankiete - przczytałem i tym bardziej nie wiem jaki wy macie problem.
Komendant Główny pozwala wam sie wypowiedziec - wcale nie musi, może wporwadzic system 12/24, moze pozostawic system 24/48 z rozliczeniem 48 godzinnego trybu pracy. Komendnat Główny bardzo daleko idzie w tych konsultacjach. Mogł to zrobić tylko ze związkami i wszystko, i koniec byłby tej sprawy.
Przeczytaj jeszcze kilka razy. Punkt widzenia od miejsca siedzenia?
Cytuj
Poza tym pytania są jasne, czytelne i nie widzę żadnej tendencyjnosci.
Bardzo jasne, tylko dlaczego niekorzystne.
Cytuj
W UE dopuszczalny jest 48 godzinny tydzien pracy i zgodnie z prawem KG moze Nam to wprowadzic bez konsultacji.
Zapomniałeś dodać ile w UN się zarabia
Cytuj
A jak bardzo chcesz napisac, to masz KG na forum i napisz mu co Ty byś chciał, żeby straż Ci dała - zacznij od wyyyysokich zaroboków, nie zapomnij o mieszkaniu, 7 dni pracy w miesiacu to bardzo dobre rozwiazanie, 45 dni urlopu to  norma, niech nic nie zmienia, emerytura po 15 latach służby.
Chciałbym aby taki stan w strazy był - chyba kazdy by chcial, ale tak nie będzie. Przywileje zostaną ograniczone do minimum lub do "0". O wszystkim decyduje ekonomia. Chcesz strażon walcz o utrzymanie tego wszystkiego, zaprzyj się, kopnij przy okazji D-cę (mam wrazenie, ze ten ruch w pelni by cie zadowolil), zapowiedz głodówkę ..... i tak na walce doczekasz siwych włosów.

Pozdrawiam i sukcesow zycze.
Cywilizacja idzie do przodu i każdy dąży do podniesienia stopy życiowej. Pokaż mi zawód, w którym nikt się nie domaga lepszej płacy,więcej wolnego itp.
Życzę Ci dużo brakującego zdrowia

Offline enter1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 01, 2007, 18:02:11 »
Do Straszaczka!

Ja w swoim życiu za opowiedzienie sie po stronie prawdy też był mobingowany, włącznie ze zmianą stanowiska o 2 grupy niżej i miejsca pracy (spory dojazd), ale z własnego zdania nigdy nie zrezygnowałem. Gdybym to zrobił, to kaleczyłbym się przy goleniu, bo musiałbym to bez lustra robić.
A ty jeszcze tego nie doświadczyłeś, a juz się boisz. Nie odpowiada Ci współpraca napisz raport do KM, zmień jednostkę - będziesz miał lepiej. Ten kraj jest wolny i nie mogę zrozumiec kogoś, kto się czegokolwiek boi. Poza tym jak Ty mozesz pełnić słuzbę cały czas dygocąc ze strachu - Ty zdrowie stracisz.

Pomyśl, wypracuj decyzję i podejmij działania.

Offline obserwator208

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 01, 2007, 18:05:45 »


Poza tym pytania są jasne, czytelne i nie widzę żadnej tendencyjnosci. W UE dopuszczalny jest 48 godzinny tydzien pracy i zgodnie z prawem KG moze Nam to wprowadzic bez konsultacji.
A jak bardzo chcesz napisac, to masz KG na forum i napisz mu co Ty byś chciał, żeby straż Ci dała - zacznij od wyyyysokich zaroboków, nie zapomnij o mieszkaniu, 7 dni pracy w miesiacu to bardzo dobre rozwiazanie, 45 dni urlopu to  norma, niech nic nie zmienia, emerytura po 15 latach służby.
Chciałbym aby taki stan w strazy był - chyba kazdy by chcial, ale tak nie będzie. Przywileje zostaną ograniczone do minimum lub do "0". O wszystkim decyduje ekonomia. Chcesz strażon walcz o utrzymanie tego wszystkiego, zaprzyj się, kopnij przy okazji D-cę (mam wrazenie, ze ten ruch w pelni by cie zadowolil), zapowiedz głodówkę ..... i tak na walce doczekasz siwych włosów.


enter1@

Tu nie chodzi o to jaka jest ta ankieta. Widać nie rozumiesz sprawy o co tu chodzi. Tu chodzi o to, że jak każdy wolny człowiek nie chcieli jej wypełniać. Według Ciebie musieli? ja myślę, że nie musieli, zostali zmuszeni, mimo wszystko odmówili, więc teraz skoro sie postawili trzeba ich zniszczyć. o to tu chodzi a nie o to co bylo w ankiecie.  Wytłumaczone czarno na białym. Teraz jarzysz?

A pewno nie chce Ci sie wierzyć, ze stał nad nimi i kazał im wypełniać. Jedni sie postawili, reszta widać nie mogła, nie chciala. czy było im wszystko jedno.

dalej uważasz, że mogli zrobić co chcieli? Popracuj trochę w Ustce to sie przekonasz co bedziesz mógł. 

Zyczę Ci abyś zawsze miał wybór.   Oni go nie mieli, ci co wybrali.....



Ja w swoim życiu za opowiedzienie sie po stronie prawdy też był mobingowany, włącznie ze zmianą stanowiska o 2 grupy niżej i miejsca pracy (spory dojazd), ale z własnego zdania nigdy nie zrezygnowałem. Gdybym to zrobił, to kaleczyłbym się przy goleniu, bo musiałbym to bez lustra robić.
A ty jeszcze tego nie doświadczyłeś, a juz się boisz. Nie odpowiada Ci współpraca napisz raport do KM, zmień jednostkę - będziesz miał lepiej. Ten kraj jest wolny i nie mogę zrozumiec kogoś, kto się czegokolwiek boi. Poza tym jak Ty mozesz pełnić słuzbę cały czas dygocąc ze strachu - Ty zdrowie stracisz.

Pomyśl, wypracuj decyzję i podejmij działania.

teraz zaczynasz gadać jak czlowiek myślący  :wacko:
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2007, 18:08:17 wysłana przez obserwator208 »

Offline enter1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 01, 2007, 18:17:58 »
Powiem wam wprost - irytują mnie ludzie, którzy ze strachu nic nie zrobią otwarcie, z czołem podniesionym do góry, ale za to chętnie opisza to w anonimach, obsmieją, złorzeczą ot chociażby jak Cul2, nie zna mnie, a zyczy mi braku zdrowia. Zawsze mnie tacy wyporwadzali z rownowagi. Bo z wami tak jest - krzyczec w kupie potraficie, ale jak trzeba stanąć ramie w ramie otwarcie to chętnych nie ma - nie raz to widziałem, a raz byłem pozostawiony sam na polu walki - krzyczący wojownicy skulili gęby i żaden się nie odezwał przed komendantem. Wyszlo na to ze to ja mam jakies problemy. Ale zapewniam Was - to było tylko raz, drugi raz nikt mnie juz do tego nie probował nawet namawiac.

Obserwator 208 - ja doskonale wiem o co chodzi, znam juz ankietę i znam problem. Widze w którym kierunku idzie KG.

Życzę wszystkim jak najlepiej nawet Cul2-owi. Pozdrawiam

Offline cul2

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 01, 2007, 18:35:13 »
Powiem wam wprost - irytują mnie ludzie, którzy ze strachu nic nie zrobią otwarcie, z czołem podniesionym do góry, ale za to chętnie opisza to w anonimach, obsmieją, złorzeczą ot chociażby jak Cul2, nie zna mnie, a zyczy mi braku zdrowia. Zawsze mnie tacy wyporwadzali z rownowagi. Bo z wami tak jest - krzyczec w kupie potraficie, ale jak trzeba stanąć ramie w ramie otwarcie to chętnych nie ma - nie raz to widziałem, a raz byłem pozostawiony sam na polu walki - krzyczący wojownicy skulili gęby i żaden się nie odezwał przed komendantem. Wyszlo na to ze to ja mam jakies problemy. Ale zapewniam Was - to było tylko raz, drugi raz nikt mnie juz do tego nie probował nawet namawiac.

Obserwator 208 - ja doskonale wiem o co chodzi, znam juz ankietę i znam problem. Widze w którym kierunku idzie KG.

Życzę wszystkim jak najlepiej nawet Cul2-owi. Pozdrawiam
Znowu źle mnie zrozumiałeś.Życzyłem Ci zdrowia bo wygląda na to,że Ci go brakuje ( przynajmniej w tym poście o ankietach).
Jeżeli chodzi o anonimowość to jesteś w błędzie, net nie jest anonimowy, zawsze można sprawdzić kto,skąd itp.
Pozdrawiam.

Offline obserwator208

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 01, 2007, 18:48:39 »
Cytuj
Po drugie - poziomu wiedzy strażaków z Ustki nie znam, czytam natomiast posty z których mozna wywnioskować rzeczywiscie jaki jest poziom Twoj Bombello i Strazona, który publicznie pisze ze lubi tragedie oraz ze ma ich w jednostce jak na lekarstwo.

warior@

Widać tobie trzeba dosłownie tłumaczyć jak dziecku. Wiesz co to jest pasja, mieć satysfakcje z wykonywanej pracy? Według Ciebie to, że lubią wyjazdy to oznacza, że lubią tragedie? NIE!! to znaczy, że coś się dzieje. Zawód strażaka niestety polega na tym, ze niesie pomoc wtedy jak jej ktoś potrzebuje. Strażacy chcą być potrzebni nieść profesjonalną pomoc.

Wyjazdów jak na lekarstwo to znaczy, że jest ich mniej niż w innych jednostkach. Inni mają po 500 do 1000-ca rocznie, w Ustce bywały lata, że ledwo dobijało się do dwustu. Siedzenie w jednostce i codzienne wykonywanie prac gospodarczych nie rozwija zawodowo, częste wyjazdy natomiast tak.


Offline enter1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 01, 2007, 18:49:44 »
Nie jest tak łatwo uzyskać logi - tylko na wniosek prokuratora.

Widzę Cul2, że Ty deklarujesz że się nie boisz, więc co stoi na przeszkodzie abyś sie podpisał imieniem i nazwiskiem oraz jednostką.

W końcu bądź facetem z jajami - podejmujesz walkę to otwartą, a nie z partyzanta, zza krzaka, a jak hukną to w las.

Offline cul2

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 01, 2007, 19:34:40 »
Nie jest tak łatwo uzyskać logi - tylko na wniosek prokuratora.

Widzę Cul2, że Ty deklarujesz że się nie boisz, więc co stoi na przeszkodzie abyś sie podpisał imieniem i nazwiskiem oraz jednostką.

W końcu bądź facetem z jajami - podejmujesz walkę to otwartą, a nie z partyzanta, zza krzaka, a jak hukną to w las.
Widzę, że Ty jesteś facetem z jajami (zaraz to ) udowodnisz.Zapukałeś do mnie to sam się przedstaw; imię i nazwisko , stopień, staż, zakład pracy i czy wszyscy w domu zdrowi. Tylko mów prawdę, bo kolega szkolny to zweryfikuje.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2007, 19:40:20 wysłana przez cul2 »

Offline enter1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 01, 2007, 19:50:28 »
Ciul2 napisał:
Cytuj
Zapukałeś do mnie to sam się przedstaw; imię i nazwisko , stopień, staż, zakład pracy i czy wsztscy w domu zdrowi.


Ty masz problem, krytykujesz na necie, walczysz i twierdzisz ze net nie jest anonimowy, wiec Ty jako walczący powinienes walczyc jak wojownik z honorem - uderzać i przyjmować razy, a nie pluć zza krzaka, śmiać, drwić, a rano powiedzieć z przyjaznym usmiechem na twarzy "Dzień Dobry Panie Komendancie/Dowódco".
Nie podoba Ci się Pan Komendant/Dowódca stań przed nim i powiedz mu co konkretnie Ci się nie podoba.
Mnie do tablicy nie wywołuj, ja w Ustce nie pracuje, nie stoje w sprzeczności z aktualnymi reformami, nie mam potrzeby krytykować, ponieważ ze zrozumieniem podchodzę do tego.

Tom strazak napisal:
Cytuj
Ankieta specjalnie dla entera;
  -czy w twarz wolisz dostać lewą ręką ,
  -czy w twarz wolisz dostać prawą ręką ,
  -jest mi to obojętne ,
enter masz możliwość swobodnej wypowiedzi

Nie wiem szczerze mowią co to za idiotyczne porównanie. Propozycje pracy w systemie 12/24(40g) lub 24/48 (48g) okrerślasz jako uderzenie w twarz - tzn ze dla Ciebie ta propozycja uwłacza Twojej godności, poniża Cię, boli Cię fizycznie, a może nawet kaleczy.
W moim przekonaniu tracisz tylko częśc przywilejów, na których widocznie państwo nie stać. Jest tak duża ilość nadgodzin, że ten system jest nie do utrzymania. KG pytając Cię w ankiecie, który z wariantów ograniczenia przywilejów wybierasz nie bije cię w Twarz, jak Ty to określasz, tylko postępuje z Tobą w poczuciu szcunku - on Cię pyta, a Ty możesz odpowiedzieć. Twoj D-ca jesli Cię przymuszał do czegokolwiek, to zniekształcił intencje KG. 

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 01, 2007, 20:11:19 »
Mnie do tablicy nie wywołuj, ja w Ustce nie pracuje, nie stoje w sprzeczności z aktualnymi reformami, nie mam potrzeby krytykować, ponieważ ze zrozumieniem podchodzę do tego. Nie wiem szczerze mowią co to za idiotyczne porównanie.  W moim przekonaniu tracisz tylko częśc przywilejów, na których widocznie państwo nie stać. Jest tak duża ilość nadgodzin, że ten system jest nie do utrzymania.
Sprawiasz wrażenie, jakby myślenie Cię męczyło.  ^_^
Sam wywołujesz innych, wcześniej przedstawiając sie jako niemalże męczennik za sprawę
Cytuj
...nie raz to widziałem, a raz byłem pozostawiony sam na polu walki - krzyczący wojownicy skulili gęby i żaden się nie odezwał przed komendantem. Wyszlo na to ze to ja mam jakies problemy. Ale zapewniam Was - to było tylko raz, ...
a następnie zmieniasz front.  :rolleyes: :rolleyes: ^_^ :rolleyes:
Próby tłumaczenia 01 i mozliwości systemu też są nieudolne - bo albo nie stać na 40 godz. i obstaje przy 48 godz. albo dopuszczam 40 godzin (czyli jednak stać) tylko w innym systemie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2007, 20:13:23 wysłana przez piotr998 »
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline straszaczek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 01, 2007, 20:22:12 »
Enter i Ty sie szczycisz tym ze pracujesz w strazy te kilkanascie lat?
Przeciez Ty chyba przez te kilkanascie lat nie wyszedles z biura!
Takim znawcą służby na podziale jesteś no to gratulacje bo od PRAWDOPODOBNIE ktoregos miesiąca zaczniesz pracować w soboty.
I co Ty na to - może pójdziesz do Komendancika Swego o nadgodziny?

Zapomniałem!
Panowie wszyscy na forum ....
Enter ma najwięcej nadgodzin w CAŁEJ POLSCE...i nawet nie pójdzie z tym do sądu pracy....

Pamiętaj ENTER -  żebyś w którejś chwili nie pomylił się w obliczeniach bo widzę że coś za bardzo jesteś wyostrzony na jogurtów z podziału.No a oni mogą Ci pomóc napisać pozew do sądu pracy.

Offline tomstrazak

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 287
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 01, 2007, 20:26:48 »
    Dyskusja z tobą enter, to jak mawia moja córka PORAŻKA.
A jak się wprowadza ustawowe 40 godzin pracy to trzeba zapewnić odpowiednią ilość etatów, a nie ściemniać o ciągłosci służby.Ja mam zapewnić ciągłość służby czy to problem KG. :angry:

Offline enter1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 01, 2007, 20:29:30 »
Cytuj
Sprawiasz wrażenie, jakby myślenie Cię męczyło.  
Sam wywołujesz innych, wcześniej przedstawiając sie jako niemalże męczennik za sprawę .......a następnie zmieniasz front.    
Próby tłumaczenia 01 i mozliwości systemu też są nieudolne - bo albo nie stać na 40 godz. i obstaje przy 48 godz. albo dopuszczam 40 godzin (czyli jednak stać) tylko w innym systemie.

A ja mam wrażenie, że jetes w stanie zrozumieć tekst nie dłuższy niż jedno krotkie, zdanie. Każde następne musiasz analizować jako odrębne, bo poprzendiego już nie lapiesz.
Pisałem wyraźnie, że w swoim życiu miałem taki okres.... czy to oznacza, że teraz jestem walczący? Moim zdaniem dosc jasne jest, ze jest to jakas historia, epizod z mojego zycia. I co więcej, ja nie walczyłem jak Wy teraz zza krzaka, tylko otwarcie, przyjmując również na siebie złość przełożonych. Domagam się od Ciula i innych jawnosci, bo mam wrażenie, że wszyscy macie posrane gacie. A jeżeli tak jest to zostancie w cieniu, nie pokazujcie walecznosci, honoru i godnosci ktorego nie macie, bo nie daj Boże ktoś Wam zaufa, stanie za wami, a wy po huknięciu w las uciekniecie. I dokładnie po to proponuje zebyscie pokazali swoją odwagę.

Offline cul2

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 01, 2007, 20:39:52 »
Ciul2 napisał:
Cytuj
Zapukałeś do mnie to sam się przedstaw; imię i nazwisko , stopień, staż, zakład pracy i czy wsztscy w domu zdrowi.


Ty masz problem, krytykujesz na necie, walczysz i twierdzisz ze net nie jest anonimowy, wiec Ty jako walczący powinienes walczyc jak wojownik z honorem - uderzać i przyjmować razy, a nie pluć zza krzaka, śmiać, drwić, a rano powiedzieć z przyjaznym usmiechem na twarzy "Dzień Dobry Panie Komendancie/Dowódco".
Nie podoba Ci się Pan Komendant/Dowódca stań przed nim i powiedz mu co konkretnie Ci się nie podoba.
Mnie do tablicy nie wywołuj, ja w Ustce nie pracuje, nie stoje w sprzeczności z aktualnymi reformami, nie mam potrzeby krytykować, ponieważ ze zrozumieniem podchodzę do tego.

Tom strazak napisal:
Cytuj
Ankieta specjalnie dla entera;
  -czy w twarz wolisz dostać lewą ręką ,
  -czy w twarz wolisz dostać prawą ręką ,
  -jest mi to obojętne ,
enter masz możliwość swobodnej wypowiedzi

Nie wiem szczerze mowią co to za idiotyczne porównanie. Propozycje pracy w systemie 12/24(40g) lub 24/48 (48g) okrerślasz jako uderzenie w twarz - tzn ze dla Ciebie ta propozycja uwłacza Twojej godności, poniża Cię, boli Cię fizycznie, a może nawet kaleczy.
W moim przekonaniu tracisz tylko częśc przywilejów, na których widocznie państwo nie stać. Jest tak duża ilość nadgodzin, że ten system jest nie do utrzymania. KG pytając Cię w ankiecie, który z wariantów ograniczenia przywilejów wybierasz nie bije cię w Twarz, jak Ty to określasz, tylko postępuje z Tobą w poczuciu szcunku - on Cię pyta, a Ty możesz odpowiedzieć. Twoj D-ca jesli Cię przymuszał do czegokolwiek, to zniekształcił intencje KG. 
No i wszystko wiadomo, z faceta z jajami została tylko torba. W wyniku braku argumentów chwytając się przezwiska pokazałeś klasę i poziom  przeszkolaka.
Ps. Dlaczego w policji KG nie wprowadza 48h tygodniowo -  mają jeszcze większe braki.
I nie czytaj więcej tej ankiety, bo i tak niezrozumiesz ( rozumiesz to bardzo dobrze,ale stołek nie pozwala?)

Offline straszaczek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 01, 2007, 20:40:30 »
Słuchaj ENTER.
Nie wiem o co Ci chodzi w tym wszystkim bo nic się nie dowiedziałem z tego co piszesz.To znaczy że tylko nawalasz wodę.A sprawy strażaków z podziału są Ci bardzo obce.

Offline tomstrazak

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 287
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 01, 2007, 20:55:50 »
enter jak jesteś na forum to nie pij ! :angry:.Ja kiedyś po pijaku narobiłem sobie wrogów. ^_^

**Wypowiedź nie związana z tematem, bez treści. Dla zachowania porządku zostanie wykasowana**
dago
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2007, 22:48:19 wysłana przez dago »

Offline biwak

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 98
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 01, 2007, 23:03:57 »
dago cenzura?
a gdzie odpowiedzi do enter1?????

Dop.moderat. Panowie jak chcecie koniecznie sobie w ten sposób "porozmawiać" i nie nt. to sami wiecie zapewne gdzie... Pozdr.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2007, 23:22:24 wysłana przez Ajax »
dostałem podwyżke o 30%, 01 się do nas uśmiecha i rozmawia jak z ludzmi, nie ma różnic pomiędzy biurem a PB tylko.... cholera co robi ta kroplówka przy moim łóżku.

Offline bombello1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 01, 2007, 23:13:52 »
Cała strona poszłaaa,a ja myślałem że cos serwer szwankuje.
Z dago niema żart.
 

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 02, 2007, 09:36:45 »
Cała strona poszłaaa,a ja myślałem że cos serwer szwankuje.
Z dago niema żart.
 
I bardzo dobrze, zniżyliście się do wypowiedzi na Onecie...żenada
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...