Autor Wątek: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?  (Przeczytany 40850 razy)

Offline enter1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 01, 2007, 09:46:50 »
Strazon z JRG Ustka napisał:
Cytuj
uwielbiam wyjazdy, a u nas jest ich jak na lekarstwo

Moim skromny zdaniem, jesli pozostała część załogi ma taki sam poziom myślenia, to wpełni zasługujecie na takiego dowódce i takie metody postępowania. Może właśnie tak jest, że Dowódca dostosował się ze swoim postępowaniem do Twojego między innym poziomu myślenia, działania itd.
Po tym Twoim poscie, skoro tak poważne ruchy wykonujesz, powinienes rowniez zlozyc wniosek o rozwiazanie waszej jednostki, bo tak nalezaloby zrobic oceniając to co sie u was dzieje.
Wrazenie moje, jako czlowieka z zewnątrz i ze stazem kilkunastu lat pracy na podziale bojowym i w biurze, jest takie:
Nie macie co robić, nudzicie się więc robicie sobie idiotyczne problemy, które w konsekwencji urastają do rangi "walki o niepodległosc". '

Pozdrawiam i przepraszam za kilka słow ostrej krytyki, ale do tego wlasnie jest inet.  :wacko:
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2007, 09:49:31 wysłana przez enter1 »

Offline warior

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 01, 2007, 10:04:12 »
Brawo Enter1. Ktoś to w końcu im napisał.
Panowie z JRG Ustka - opublikujcie Wasze problemy w mediach, dziennikarze "tefauen"  czekają na takich jak Wy. Najpierw będzie tania sensacja i poczytność, a potem drogie konsekwencje dla nas wszystkich w związku z totalną głupotą.

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 01, 2007, 10:45:29 »
enter1, warior - witam kolegów z KW. Jak zwykle wasza diagnoza jest nieomylna... Te buraki z podziału nie chciały ankiety wypełnić. A rosformować tą JRG. Wy sobie radę dacie. Tylko jedno pytanie. Po co było dawać im te ankiety do wypełnienia? Nie lepiej było samemu je powypełniać?
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline strazon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 01, 2007, 10:52:19 »
cytat Pana z biura:
 ""Moim skromny zdaniem, jesli pozostała część załogi ma taki sam poziom myślenia, to wpełni zasługujecie na takiego dowódce i takie metody postępowania. Może właśnie tak jest, że Dowódca dostosował się ze swoim postępowaniem do Twojego między innym poziomu myślenia, działania itd.
Po tym Twoim poscie, skoro tak poważne ruchy wykonujesz, powinienes rowniez zlozyc wniosek o rozwiazanie waszej jednostki, bo tak nalezaloby zrobic oceniając to co sie u was dzieje.
Wrazenie moje, jako czlowieka z zewnątrz i ze stazem kilkunastu lat pracy na podziale bojowym i w biurze, jest takie:
Nie macie co robić, nudzicie się więc robicie sobie idiotyczne problemy, które w konsekwencji urastają do rangi "walki o niepodległosc". '

Pozdrawiam i przepraszam za kilka słow ostrej krytyki, ale do tego wlasnie jest inet.  ""






W pełni zgadzam sie z tym,ze "net" jest i powinien przekazywac czyjeś prywatne zdanie -kazdy ma do tego prawo, ale tylko dzieki niemu mozemy wypowiedziec sie i podzielic naszymi problemami !!!





Może to jednak nie dowódca jrg zniżył sie do naszego poziomu , ale to my przez wiele lat musieliśmy dostosowywać sie do jego"poziomu" , ale to tylko mogą wiedzieć ci którzy mieli kiedykolwiek kontakt z tym człowiekiem.!!!!(jego motto: Po trupach do celu!)



Offline bombello1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 01, 2007, 11:15:31 »
Strazon z JRG Ustka napisał:
Cytuj
uwielbiam wyjazdy, a u nas jest ich jak na lekarstwo

Moim skromny zdaniem, jesli pozostała część załogi ma taki sam poziom myślenia, to wpełni zasługujecie na takiego dowódce i takie metody postępowania. Może właśnie tak jest, że Dowódca dostosował się ze swoim postępowaniem do Twojego między innym poziomu myślenia, działania itd.
Po tym Twoim poscie, skoro tak poważne ruchy wykonujesz, powinienes rowniez zlozyc wniosek o rozwiazanie waszej jednostki, bo tak nalezaloby zrobic oceniając to co sie u was dzieje.
Wrazenie moje, jako czlowieka z zewnątrz i ze stazem kilkunastu lat pracy na podziale bojowym i w biurze, jest takie:
Nie macie co robić, nudzicie się więc robicie sobie idiotyczne problemy, które w konsekwencji urastają do rangi "walki o niepodległosc". '

Pozdrawiam i przepraszam za kilka słow ostrej krytyki, ale do tego wlasnie jest inet.  :wacko:


Szerlok Holms jaki czy co jak ty tak wiele wywnioskowałeś z paru wyrazów wyciętyh z całego kontekstu.czemu nie zacytowałeś ostatniego zdania-może ich poziom wiedzy jest wyższy od twojego??-i to cię złości


Brawo Enter1. Ktoś to w końcu im napisał.
Panowie z JRG Ustka - opublikujcie Wasze problemy w mediach, dziennikarze "tefauen"  czekają na takich jak Wy. Najpierw będzie tania sensacja i poczytność, a potem drogie konsekwencje dla nas wszystkich w związku z totalną głupotą.



no nie no człowieku, dawno się tak nie uśmiałem twoja inteligencja wcale nie jest większa od poprzednika
"tefauen" -buahahaha

Ps.znajdż chwilke czasu i włącz sobie "tefauen" 

A MOŻE CI DWAJ TO WŁADZA Z USTKI.







Offline warior

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 01, 2007, 12:18:52 »
Cytuj
no nie no człowieku, dawno się tak nie uśmiałem twoja inteligencja wcale nie jest większa od poprzednika
"tefauen" -buahahaha

Ps.znajdż chwilke czasu i włącz sobie "tefauen"

A MOŻE CI DWAJ TO WŁADZA Z USTKI.

Bombello gdybyś dysponował właściwym poziomem inteligencji to zauważyłbyś, że "tefauen" ująłem w cudzysłowiu, co może oznaczać, że zawarłem we ten sposób coś oryginalnego lub inną myśl, ocenę - w tym przypadku zawarłem ironię, bo tak nisko cenię dziennikarzy TVN. To po pierwsze.

Po drugie - poziomu wiedzy strażaków z Ustki nie znam, czytam natomiast posty z których mozna wywnioskować rzeczywiscie jaki jest poziom Twoj Bombello i Strazona, który publicznie pisze ze lubi tragedie oraz ze ma ich w jednostce jak na lekarstwo.

To wymaga głebokiej analizy nie
Cytuj
Szerlok'a Holms'a
, tak jak Ty to napisałeś (oceniam teraz znajmosci twoją języka angielskiego - to też wartościuje poziom inteligencji, samokrytyki tego, który zwracał uwagę na zapis "tefauen"), tylko psychiatry.
Dobre wyniki z inspekcji są miarą oceny realizowanego doskonalenia, ale nie gwarantują dobrze prowadzonych akcji. Z historii pamiętam medialne zdarzenie pod Ustką, gdzie do pożaru strażacy przyjechali pijani (ocena medialna, oparta na opinii pogorzelców i innych obserwatorow akcji. Trochę pokory Panowie.

Do strazona
Cytuj
Może to jednak nie dowódca jrg zniżył sie do naszego poziomu , ale to my przez wiele lat musieliśmy dostosowywać sie do jego"poziomu" , ale to tylko mogą wiedzieć ci którzy mieli kiedykolwiek kontakt z tym człowiekiem.!!!!(jego motto: Po trupach do celu!)

Poziomu tego dowódcy nie znam, tak jak pewnie inni internauci, ale o Twoim mozna juz co nieco napisac.

Offline biwak

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 98
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 01, 2007, 12:34:14 »
dlaczego zawsze takie :cwaniaki" z biura jak warior chcą decydować za podział bojowy???

skąd to się bierze? czy tego uczą w sgsp? wątpie, lecz zawsze znająda się jakieś czarne owce, które mają się za pępek świata.

Ja na swojej ankiecie napisałem

NIE WYPEŁNIAM. ANKIETA JEST NAPISANA W SPOSÓB TENDENCYJNY I NIE PRZEDSTAWIA WŁAŚCIWIE POGLĄDÓW STAŻAKÓW Z PODZIAŁU BOJOWEGO.

pozdrawiam.
dostałem podwyżke o 30%, 01 się do nas uśmiecha i rozmawia jak z ludzmi, nie ma różnic pomiędzy biurem a PB tylko.... cholera co robi ta kroplówka przy moim łóżku.

Offline cul2

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 01, 2007, 12:47:39 »
Cytuj
Bombello gdybyś dysponował właściwym poziomem inteligencji to zauważyłbyś, że "tefauen" ująłem w cudzysłowiu, co może oznaczać, że zawarłem we ten sposób coś oryginalnego lub inną myśl, ocenę - w tym przypadku zawarłem ironię, bo tak nisko cenię dziennikarzy TVN. To po pierwsze.
A co na to dziennikarze "Tefauen".

Offline marian8

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 01, 2007, 12:51:11 »
JUŻ NIECH W STRAŻY NIE NARZEKAJĄ, PRACUJĄ 24 NA 48 GODZIN, 6 SŁUŻB W MIESIĄCU, CIĄGLE SIEDZĄ W DOMU I JESZCZE MAJĄ POWODY DO NARZEKANIA. NIECH WEZMĄ SIĘ ZA ROBOTĘ, A NIE WYMYŚLAJĄ PROBLEMY. PROBLEMEM ICH JEST TO ŻE NIE MAJĄ CO ROBIĆ..............

Pomijam już wypowiedź, ale jeszcze raz użyjesz tylko dużych liter i wywalę napewno tekst do "kosza" Czyt. Regulamin Forum! Pozdr.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2007, 17:09:22 wysłana przez Ajax »

Offline warior

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 01, 2007, 12:52:31 »
Brawo Biwak. Napisałeś to co chciałeś, więc jest OK. Natomiast Twoi koledzy zrobili sobie z tego problem niepodległościowy.

Biwak, Ja nie jestem cwaniakiem z biura i nie zmaierzam decydowac za podział bojowy.

Mam natomiast wrażenie, że oczekujesz wporowadzenia demokracji w straży pożarnej - wg mnie to błędne oczekiwanie, by nie napisać dziecinne.  ^_^

Offline tuniek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 195
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 01, 2007, 12:58:19 »
JUŻ NIECH W STRAŻY NIE NARZEKAJĄ, PRACUJĄ 24 NA 48 GODZIN, 6 SŁUŻB W MIESIĄCU, CIĄGLE SIEDZĄ W DOMU I JESZCZE MAJĄ POWODY DO NARZEKANIA. NIECH WEZMĄ SIĘ ZA ROBOTĘ, A NIE WYMYŚLAJĄ PROBLEMY. PROBLEMEM ICH JEST TO ŻE NIE MAJĄ CO ROBIĆ..............
Maaarrriiiiaaannn nie zrób sobie czegos z tej zazdrości , nie warto, wiosna idzie.A z drugiej strony to pewnie jestes niedoszłym strażakiem który psychologa nie przeszedł. :wacko:
P.S. I nie 6 a 7 służb:)

**Wypowiedź nie związana z tematem, bez treści. Dla zachowania porządku zostanie wykasowana**
dago
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2007, 22:31:05 wysłana przez dago »

Offline strazon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 01, 2007, 13:08:22 »
biwak@,bombello 1@,i reszta -Panowie dajmy spokój



-to nie ma sensu (odbijanie piłeczki) są ludzie którzy tego nie zrozumieją "internetowi psycholodzy"
-nie dajmy sie prowokować


zresztą wszyscy widzą i wiedzą o co w całości chodzi!!

**Wypowiedź nie związana z tematem, bez treści. Dla zachowania porządku zostanie wykasowana**
dago
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2007, 22:31:27 wysłana przez dago »

Offline bombello1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 01, 2007, 13:28:41 »
Brawo Biwak. Napisałeś to co chciałeś, więc jest OK. Natomiast Twoi koledzy zrobili sobie z tego problem niepodległościowy.

Biwak, Ja nie jestem cwaniakiem z biura i nie zmaierzam decydowac za podział bojowy.

Mam natomiast wrażenie, że oczekujesz wporowadzenia demokracji w straży pożarnej - wg mnie to błędne oczekiwanie, by nie napisać dziecinne.  ^_^

Warior problem jest w tym że biwak mógł napisać to co napisał a strazon nie.
Lubię swoją prace czyli lubie wyjazdy-ale to nie znaczy że lubię czyjeś tragedie!!!!!!!
Ps.STRAZON wybacz ale nie mogłem się powstrzymać,skończyłem.

Offline straszaczek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 01, 2007, 14:14:29 »
Cyt.:Z historii pamiętam medialne zdarzenie pod Ustką, gdzie do pożaru strażacy przyjechali pijani (ocena medialna, oparta na opinii pogorzelców i innych obserwatorow akcji. Trochę pokory Panowie.




Warior.

Widzę że szanowny kolega jest prokuratorem.Znam i to z dobrego źródła bo z tamtej zmiany znam kilka osób a sprawa wygląda " troszkę " inaczej niż przedstawiasz na forum.No chyba że byłeś oskarżycielem w sądzie gdzie toczyła się sprawa....

Poznaj fakty a później pisz.

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 01, 2007, 15:40:46 »
Cytuj
biwak@,bombello 1@,i reszta -Panowie dajmy spokój



-to nie ma sensu (odbijanie piłeczki) są ludzie którzy tego nie zrozumieją "internetowi psycholodzy"
-nie dajmy sie prowokować


zresztą wszyscy widzą i wiedzą o co w całości chodzi!!

A mieliśmy sobie podyskutować o ankietach  :angry: :angry: :angry: :angry:

**Wypowiedź nie związana z tematem, bez treści. Dla zachowania porządku zostanie wykasowana**
dago
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2007, 22:32:23 wysłana przez dago »
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline biwak

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 98
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 01, 2007, 15:49:50 »
[
Cytuj
quote author=warior link=topic=3863.msg48955#msg48955 date=1172749951]
Brawo Biwak. Napisałeś to co chciałeś, więc jest OK. Natomiast Twoi koledzy zrobili sobie z tego problem niepodległościowy.

Biwak, Ja nie jestem cwaniakiem z biura i nie zmaierzam decydowac za podział bojowy.

Mam natomiast wrażenie, że oczekujesz wporowadzenia demokracji w straży pożarnej - wg mnie to błędne oczekiwanie, by nie napisać dziecinne.  ^_^

[/quote]

warior wygłada na to że mnie nie zrozumiałeś
podstawowe pytanie które pojawia się samoczynnie jest

PO CO I DO JAKICH CELÓW jest ta nędzna ankieta?

czyżby po to, aby udowodnić że strażacy z podziału nie znają się na niczym?
że można sporządzić ankiete w taki sposób, że jakby nie zakreśłili odpowiedzi to i tak dostaną w dupe?
przypomina mi to jako żywo metody sąsiada ze wschodu. Czyżby Łukaszenka miał takie wpływy?

pozdrawiam.
dostałem podwyżke o 30%, 01 się do nas uśmiecha i rozmawia jak z ludzmi, nie ma różnic pomiędzy biurem a PB tylko.... cholera co robi ta kroplówka przy moim łóżku.

Offline H2O

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 01, 2007, 16:00:45 »
Witam PANOWIE.
Widze ze to co tu piszecie to nie wiem czy mam sie smiac czy (jechac do Irlandi kosic trawe,jak to D-wc JRG Ustka mowi do swoich podwładnych)
Z Panami co siedza na ciepłych stołeczkach dziekuje bardzo za wypowiedzi...(sa idiotyczne)
Jesli chodzi o rozwiazanie JRG Ustka (albo jak inni mowia nie jest to Jednostka Ratowniczo Gasnicza tylko Jednostka Remontowo Gospodarcza) to nie sadze ze podzial bojowy by sie pogniewal w sytuacji jak by zlikwidowali jednostke i przeniesli wszystkich do jednostek w Słupsku (oczywiscie bez obecnego D-cy JRG Ustka).
Niech ktos moze z KG przeprowadzi ankiete tej jednostce i zapyta czy lubi swoja prace,co by chcial robic w zyciu.Zapewniam ze 90% ankiet odpowie ze chce pracowac tam gdzie pracuje ale bez pana R.S. Jesli nie wiecej osob tak powie.

Offline klak

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 01, 2007, 16:09:12 »
Teraz tylko trzeba czekać co Gomulski zrobi na dzień dobry ze Smysłą?
Powinien mu przypieprzyć jak kozie za obierki , bo wychodzi na to ,że Smysło jest Bogiem i Carem.Jak go nie ukarzą to tak obrośnie w piórka ,że jajca! [...].Smysło na pewno to czytasz i [...]. A z-ca d-cy z JRG-1 ze Słupska też nie lepszy , też chciał nazwiska na tych bzdurnych ankietkach , ale podobno mu nie wyszło , bo na podziale są ludzie bardziej inteligentni od niego.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2007, 22:34:38 wysłana przez dago »

Offline strazon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 01, 2007, 16:13:03 »
butel@

kolejne news'y:


-w Jrg 1 odbyła sie ankieta -z jakim wynikiem?-ankieta przekrślona- ^_^
-co na to KM -hm...-ciszaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Czyżby dotarło ...?
Czy może czas zrobił swoje...?
Czy może "ktoś" przestał "podpowiadać" ?





Offline H2O

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 01, 2007, 16:36:57 »
Jak Pan komendant moze wywalic pana R.Smysło jak jest wpatrzony w niego jak w... :wub:

**Wypowiedź nie związana z tematem, bez treści. Dla zachowania porządku zostanie wykasowana**
dago
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2007, 22:35:29 wysłana przez dago »

Offline enter1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 01, 2007, 16:42:41 »
Mam prośbę - czy możecie opublikować treść tej ankiety?
Mam nieodparte wrażenie że i jedna i druga strona robi sobie z igły widły, a ankieta jest tylko pretekstem.
Opublikujcie tą ankietę - ocenimy to wszyscy.

Pozdrawiam

Offline H2O

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 01, 2007, 16:53:36 »
Widze ze pan enter1
To jest jakas pomylka i chyba do konca nie wie o co chodzi z tymi ankietami.Wiec zapraszam pana do przeczytania wszystkiego od samego poczatku,ale takiego czytania ze zrozumieniem...


Pozdrawiam pana enter1

Offline warior

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 01, 2007, 16:54:53 »
Cytuj
Widzę że szanowny kolega jest prokuratorem.Znam i to z dobrego źródła bo z tamtej zmiany znam kilka osób a sprawa wygląda " troszkę " inaczej niż przedstawiasz na forum.No chyba że byłeś oskarżycielem w sądzie gdzie toczyła się sprawa....

Poznaj fakty a później pisz.

Opisałem fakty zawarte w relacjach prasowych, których nikt nie sprostował. Każdy niewinny dba o swoją reputację i nieprawdziwe publikacje prostuje zgodnie z zapisami prawa prasowego.

Sprostuj fakty opublikowane, a potem domagaj się myslenia zgodnego z tymi faktami.

Offline BAŁWANEK

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 01, 2007, 17:05:27 »
Do KG.
 Forma odpowiedzi zawartych w ankiecie i jej warianty NIE są w pełni satysfakcjonujące, nie uwzględnia ona możliwości swobodnego wypowiedzenia się co do naszych oczekiwań, zaś ustalone warianty odpowiedzi sa dla nas niekorzystne co wyklucza możliwość ich zakreślenia.
Nie wypełniajcie ich !!!

Niech CBOS ma na uwadze, że chcielibyśmy mieć wpływ na formę zadawanych pytań.


« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2007, 17:31:06 wysłana przez BAŁWANEK »

Offline enter1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 63
Odp: podpisywanie ankiety- co jest zgodne z prawem?
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 01, 2007, 17:08:59 »
H2O czytanie ze zrozumieniem to podstawa komunikacji. Jesli pilnujesz swoich adwersarzy w tym zakresie tzn ze w Twojej jednostce są z tym problemy.

Moze nie ja jestem pomyłką, a Twoj i Twoich kolegów sposób jej czytania, może tym razem zapomniałeś przypomnieć kolegom, aby czytali ze zrozumieniem.

Ja tej ankiety nie widziałem na oczy, ale i nie sama ankieta była podstawą mojej oceny - przede wszystkim robienie z tego problemu na poziomie walki o niepodległość, samonakręcanie się - TVN, dziennikarze, media - to jakaś paranoja. Nigdy w swoim życiu nie miałem oporów przed otwartym sporządzeniem ankiety, a rózne ankiety do mnie trafiały. Z tego punktu widzenia nie rozumię Was z Ustki - wy macie długopis w ręku, nie D-ca, wy wypełniacie ankietę, nie D-ca, jak to jest mozliwe, ze protestujecie w sytuacji kiedy ktoś daje wam mozliwosc napisania co wam sie zywnie podoba. To co sobie D-ca JRG gada czy straszy to jego problem, a wy albo pozostaniecie bezjajwocami i będziecie bać sie nie wiadomo czego i po internetach wypisywać anonimowo ze strachu, albo pokazecie jaja twarde męskie i napiszecie tak jak wam sumienie dyktuje - włącznie ze skreśleniem całej ankiety i dopiskiem "idiotyczna"

Co Wam przeszkadza tak zrobić - D-ca trzyma wam długopis, za rękę was prowadzi?
Nie bądźcie smieszni bardziej niż Wasz D-ca.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2007, 17:17:32 wysłana przez enter1 »