Autor Wątek: KG na chorobowym ??  (Przeczytany 9790 razy)

Offline genius

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
KG na chorobowym ??
« dnia: Luty 13, 2007, 15:14:14 »
Witam
Jad podaje strona NSZZ "S" "Sekretariat Komendanta Głównego poinformował że Komendant Główny PSP, z-ca szefa OC jest chory i odwołuje wszystkie spotkania...".
Czyżby emerytura ???

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2007, 15:38:14 »
Nie, zmiana opcji a może przymierzają się do wstawienia prokuratora na KG
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2007, 15:42:08 »
Witam
Jad podaje strona NSZZ "S" "Sekretariat Komendanta Głównego poinformował że Komendant Główny PSP, z-ca szefa OC jest chory i odwołuje wszystkie spotkania...".
Czyżby emerytura ???
Ma migrenę, bo ci na górze to migrenę miewają, a nas poprostu łeb napier.......jakbys pisał takie głupoty na forum strażaka to tez byś poszedł na zwolnienie.......
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 13, 2007, 15:52:14 »
Może to dobry pomysł, bo prokurator nie interpretowałby przepisów przeciwko swojej formacji.

Offline strazakSam

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 13, 2007, 16:42:50 »
.... moze jak to powiedział KG...zaczynają rozwiązywać za nas problemy ;)...a jakby miał przyjsc ktoś nowy to mam tylko dwie prośby...niech to będzie...
a. człowiek
b. z charakterem
...kilku z tego forum się nadaje :)
Z drugiej strony nie dziwię się ze choroba dopadła ...na tym forum to trzeba mieć końskie zdrowie....
...a moze....hmmm...w zaciszu gabinetów KG...szykowany jest własnie ostateczne rozwiązanie ...coś co rozłozy nas całkowiecie na obie łopatki.
 Pozdrawiam

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 13, 2007, 16:51:35 »
Cytuj
Z drugiej strony nie dziwię się ze choroba dopadła ...na tym forum to trzeba mieć końskie zdrowie....

Ranking:
w_skomra Ocena: +15/-5; robard Ocena: +46/-116
Patrząc na ilość minusów u KG, a u mnie to nie wiem czyje wypowiedzi bywają bardziej kontrowersyjne a jeszcze się od forum nie rozchorowałem?

Cytuj
.... moze jak to powiedział KG...zaczynają rozwiązywać za nas problemy Wink...a jakby miał przyjsc ktoś nowy to mam tylko dwie prośby...niech to będzie...
a. człowiek
b. z charakterem
...kilku z tego forum się nadaje Smiley

mam prasować mundur? :mellow:
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline tuniek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 195
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 13, 2007, 17:10:47 »
robard jedziesz przecież do naszej stolicy we czwartek , to może odrazu weź ze sobą ten wyprasowany mundur wal prosto do gabinetu KG zasiądź w jego fotelu i zrób w końcu porządek :wacko: :wacko:Bo jak nie Ty to kto :huh:

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 13, 2007, 17:14:31 »
tak, a potem Ty otworzysz wątek "robard" co to za człowiek?
Dopiero by się porobiło  :mellow:
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 13, 2007, 17:53:07 »
A ja otworzę wątek " ...od powietrza, gołodu i robarda...." ^_^ i postaw bańki miłościwie chorującemu

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 13, 2007, 18:11:28 »
sam_go, pamiętaj,. że od wroga znanego możesz mieć gorszego, a oto koronny przykład --->>>TU

PS. nigdy nie wiadomo czy może nas życie zaskoczyć, może  komendanckim stołkiem, lub komendantem matołkiem?
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline Jan

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 13, 2007, 18:22:31 »
robard Ty wykonujesz zawód Komendant? O przepraszam chcesz.
Chmm zawód komendant? to określenie jakoś dziwnie jest mi znajome, tak znajome, że wężyki mam przed oczami.
Pozdrawiam, życzę osiągnięcia celu. No i szkoda, że spotkanie z Komendantem odwołane, to i wyprasowany mundur się nie przyda. A szkoda.

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 13, 2007, 18:24:55 »
O ku... przepraszam poprzedniego postu nie było Panie Generele.

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 13, 2007, 18:27:34 »
robard Ty wykonujesz zawód Komendant? O przepraszam chcesz.
Chmm zawód komendant? to określenie jakoś dziwnie jest mi znajome, tak znajome, że wężyki mam przed oczami.
Pozdrawiam, życzę osiągnięcia celu. No i szkoda, że spotkanie z Komendantem odwołane, to i wyprasowany mundur się nie przyda. A szkoda.
Panowie, jeśli wbrew Ustawie o Policji Komendantem Głównym może zostać cywil , a nie Policjant z minimum 7 letnim stażem , jak mają zapisane w ustawie o Policji, to tym bardziej Robard ze swoim 20 letnim stażem może nim zostać w PSP.

Swoja droga to niezłe jaja Kalisz przedstawił w TV - powołali sobie cywila na stanowisko Komendanta łamiąc prawo i rozporzadzenia MSWiA...
ale co tam PIS pewnie zaraz to prawo w tempie ekspresu dostosuje do własnych potrzeb..... do potrzeb IV RP - Polski Prawa i Sprawiedliwości.
Codziennie ciekawostka...... aż miło TVN 24 oglądać - to lepsze niż kabaret.
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 13, 2007, 18:31:21 »
No to jedziemy z kampanią --robard-- na komendanta :):):)
Przecież jest to możliwe no nie ?
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 13, 2007, 18:32:01 »
No to jedziemy z kampanią --robard-- na komendanta :):):)
Przecież jest to możliwe no nie ?
Z jego możliwościami to nawet wskazane.......
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline kz69

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 151
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 13, 2007, 18:32:44 »
PS. nigdy nie wiadomo czy może nas życie zaskoczyć, może  komendanckim stołkiem, lub komendantem matołkiem?
[/quote]

Nigdy też nie wiadomo na początku partii szachowej , który pionek dojdzie do końca szachownicy i zostanie hetmanem.
Ale się rozmarzyłem :rolleyes:,ale to wszystko przez chorobę KG.
Pozdr
Wszystko jest trudne zanim stanie się proste.

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 13, 2007, 18:33:30 »
A ja Ci zrobię Ściągę....  ^_^
I nie zapomnij powiedzieć :-” biorąc pod uwagę moje "minusy na forum" nie ma osoby w kraju, która by miała takie przygotowanie teoretyczne do zajmowania tego stanowiska.”

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 13, 2007, 18:38:57 »
Geddeon - dobrze kombinujesz - patrząc na Twoje wyniki pewnie będziesz zastępcą ^_^

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 13, 2007, 18:47:00 »
No ja myślę, że zdanie charakteryzujące mnie jako nowego naczelnego musiałoby już ewoluować np>: "uważam, że jestem praktycznie najlepiej przygotowanym strażakiem w kraju do  pełnienia tego stanowiska, ponieważ biorąc pod uwagę podwójny aspekt nierealnej rzeczywistości dochodzę do jedynie niewysublimowanego wniosku, iż nie mogę z nikim pluralistycznie polemizować, gdyż  koliduje to z moją wyimaginowaną rzeczywistością:mellow:
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline Jan

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 13, 2007, 18:47:37 »
A ja nadal będę jeździł do pożarów (jeśli nie przejdę na emeryturę).

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 13, 2007, 18:50:40 »
Jan, no wszyscy nie zostaną komendantami, ktos musi wyrabiać o nas dobre zdanie w społeczeństwie, ale pamiętamy o Tobie (narazie), bo wszyscy jsteśmy jedną wielką strażacką rodziną  :wacko:
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline firepl

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 317
  • w stanie spocz.
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 13, 2007, 18:52:35 »
Na zlecenie Komendy Głównej Policji (KGP) Centrum Badania Opinii Społecznej sporządziło w listopadzie 2006 r. raport o nastrojach funkcjonariuszy, ze szczególnym uwzględnieniem ich ocen dotyczących „sytuacji w pracy, warunków materialnych oraz satysfakcji z pełnionej służby".

No i fajno jest, zastanawiam się tylko  dlaczego do tej pory nie zlecono takiego badania w naszej formacji . Czyżby niebyło odważnych?? A może wynik z góry jest znany??
Pozdrawiam

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 13, 2007, 19:12:14 »
Będą badania, ale narazie strata czasu i pieniędzy, bo nastroje są jednolite "-" więc wyniki byłyby niewygodne dla zleceniodawcy - KG

Offline strazakSam

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 13, 2007, 22:24:10 »
Ja mam zupełnie inny choć zgadzam się ze lekko nietrzeźwy pomysł ...moze zlikwidować by tak stanowisko KG...i powałajmy sobie...hmmm....króla :). Król Wszystkich Strazaków...dajmy na to Robard I eee kiepsk brzmi :P już lepiej Sam I ;). To dopiero brzmi...a jaki prestiż ( jedyny król w MSWiA)...a jaki wygląd...i ta korona ...ja ciem...super no :) Wybieralibyśmy sobie go...no moze być nawet co roku zeby kazdy z Nas zdązył się załapać do orszaku :) i oczywiscie....obrady to tak z tydzień przy zastawionych stołach....kawior...dziczyzna... cos do picia ;) Piękna perspektywa...i jaka odmienna od tej obecnej ...tak przygnębiajacej... a jak już urosniemy w siłę to oderwiemy się od macierzy i ogłosimy Niepodległe Ministerstwo Pozarnictwa... oczywiscie będa starali się nam przeszkodzić...ale co tam wyslemy nasze zmotoryzowane dywizje i w wojnie 3 dniowej uzyskamy conajmniej 230 zł w podstawie i 50% w dodatku słuzbowym oraz 40 godzinny czas pracy z mozliwoscią skrócenia do 20 godzinnego "w zwiazku z zachowaniem ciagłości wolnego"...a na koniec ...obudzimy się ;) Niestety już trzeźwi :D

Offline volf

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 13, 2007, 22:29:32 »
do strażak Sam - Ty chyba nie lubisz robarda :huh: