Autor Wątek: KG na chorobowym ??  (Przeczytany 9789 razy)

Offline ttomipsp

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Cały czas do przodu!!!
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 13, 2007, 22:38:47 »
Ok Robard na KG zgadzam się!!! Tylko......... hehehe! Podobno punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, albo też lezenia a KG ma pewnie głęboki fotel!Więc czy Robart dostrzeże jeszcze kolegów na dole??? Damy radę a co do choroby to mnie już od tygodnia głowa boli:) I jakoś nie udaję się jak narazie na chorobowe! Ku chwale Ojczyzny rzecz jasna i kolegów co są na wolnym:)Pozdraiwam!

Offline dezerter112

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 108
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 14, 2007, 00:06:12 »
A ta choroba co zmogła Kg W Skomrę to dla tego, że jego prawnicy nie zdążyli jeszcze odpowiedniej interpretacji zapisów ustawy zrobić dotyczących pracy w systemie 48 godz. tygodniowo,??? A może jeszcze obradują jak oficerom po zarządzaniu, administracji itp. stopnie pozabierać- oczywiście w zgodzie z prawem. Skoro Chermaszewskiemu mogą to dla czego innym nie (wiem może zły przykład- Chermaszewski podobno za dużo widział  :mellow: )

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 14, 2007, 00:09:20 »
Dziekuję za podlizywanie się, ale i tak wszystkich nie zapamiętam  :mellow:
Tych których znam osobiście zapewniam, że wziąłbym do orszaku (powiem szzcerze po kimś trzeba przecież na konia wsiadać  :wacko:).

Obawiam się jednak znając siebie, że pierwszym edyktem byłoby dziedziczenie tronu, więc sorki, ale nici z corocznych wyborów, za blisko mieszkam Łukaszenki, żeby się nie zdążyć nauczyć, że jak jesteś przy władzy to JESTEś NAJLEPSZY I JEDYNY GODNY, no wprawdzie moglibyście sie ubiegać o ręke mojej córki (o połowie królestwa zapomnieć! Z golcami nawet gadać nie będę :mellow:).

ttomipsp koelgo, uzurpujesz sobie prawo należne tylko koronowanym glowom, Ciebie nie boli głowa, Tobie poprostu łeb napier..lalalal  :mellow:

Widać niektórzy mnie juz rozszyfrowali i dostrzegli we mnie iskrę Bożą do sprawowania władzy, nie da się nijak ukryć tej krwi błękitnej, trz się chyba wybrać do piwnicy i wygrzebać stare berło tatowe i wykupić jakiś herb rodzinny, bo ongiś w czasach wywłaszczeń dziadkowi udało się wmówić durnym komunistycznym komisarzom, że to znak nowego klubu sportowego Jaggielonii:wacko:

pozdrawiam wszystkich szlachetnie urodzonych, którzy w wyniku reform i reorganizacji zeszli na plebs i musza teraz razem ze mną (jak widac niedługo) za chlebem śietniki gasić :mellow:
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 14, 2007, 07:57:42 »
Ja tam bym wszystkie stołki polikwidował. Obecne rządy zaczynają przypominać te z Chin...

Offline mars

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 14, 2007, 08:53:48 »
Prokurator juz w PSP jest !
Jeden z kierownikow jednostek organizacyjnych sie odważył  i złożyl doniesienie w znaczacej sprawie z zakresu inwestycji! Bedzie ciekawie, oj ciekawie. Brawo dla Pierwszego który nie peka na robocie i ma w "nosie stare" układy w PSP. Oj bedzie siedziało, będzie!!!

Offline norman

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 14, 2007, 09:49:37 »
Witam wszystkich strażoloi, od tych na samym "dole" po "lampasiaków". Jaka jest pomiędzy nami różnica? Poza kasą, to również to, że nikt w tym kraiku nie interesuje się chorobą np. starzysty. W przeciwieństwie do 01 on "rozwala" zmianę. Tym samym co? Mam być ktoś za niego i w majestecie "prawa" bez prawa do odbioru nadgodzin. To jednak mały pikuś w porównaniu z typowaniem się na stołki. Każdemu należy żyć zdrowia, a szczególnie nam strażakom (zdrowia psychicznego).
Mam propozycję: skończmy z tymi dyrdymałami, a zajmijy się konstruktywną dyskusją o naszej przyszłości.
Pozdrawiam

Offline judoga

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 14, 2007, 11:59:45 »
 ^_^ ROBART  - a co zrobisz jak tydzień będzesz KG i potem .............ahoj przygodo , czas na emeryture . Bo jak widzę i obserwuje to na stanowisko KG wędruja tylko osoby "przysposobiające" się do pozegnania ze służbą . ^_^

Proponuje abys opisał nam co bedzesz robil na emie - to wtedy .................kto wie ^_^ :wacko:
Przyjemność życia łączy się z wysiłkiem jakiego ono wymaga.

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 14, 2007, 12:08:05 »
jak przejde na emę to wreszcie zapisze się do OSP i dzięki znajomościom (a jako byłemu KG nie odmówia) załatwie sobie etat kierowcy - zawsze kilka groszy, ale to do wyborów, póxniej sa jeszce stanowiska naczelika, Prezesa i wygory do zarządu wojewódzkiego, a dalej to juz krajówka...
Ja się nie boję o rozwój kariary, w strazy (szeroko pojmowanej) patrzcie ile jest płaszczyzn rozwoj, nie mówiąc już i Związku Emerytów i Rencistów RP  :mellow: Oby tylko życia starczyło...
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline judoga

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 14, 2007, 12:44:40 »
 ^_^ ROBART - no to będzesz KG , a że bedzesz potrzebował bodygarta to tak nieskromnie :)  powiem :
 - wyciskanie 160 kg  :mellow:,
 - przysiad 170 kg :mellow:,
 - podciąganie na drążku 25 x  :mellow:
 - umiem biegać ( nie myl z uciekaniem !!! )
 - liczenie do  40 albo 48 opanowane w stopniu podstawowym  :wacko:
 - jeśli chodzi o kase to dasz mi kierowniczka jakiegoś i będzie gicioro
Mieszkania nie potrzebuje , mam znajomych na Dworcu - czekam na propozycję!! ^_^ :mellow:
Przyjemność życia łączy się z wysiłkiem jakiego ono wymaga.

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 14, 2007, 12:48:38 »
Cytuj
liczenie do  40 albo 48 opanowane w stopniu podstawowym 

No to masz chłopie wyższe kwalifikacje "teoretyczne" niż obecny kG :mellow:
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 14, 2007, 16:20:20 »
     Wątek: KG na chorobowym ??



...jak widać na załączonym obrazku...
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 14, 2007, 16:24:47 »
Dziwicie się człowiek spokojnie pracujący - pełniący obowiązki, a tu wybór na KG! To był szok, mogący rzutować na pogorszenie stanu zdrowia, no i ten internet... Ciągłe przesiadywanie przed włączonym monitorem (obecność na forum) mogło się skończyć zapaleniem oka.

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 14, 2007, 18:08:40 »
Dzisiaj miało być spotkanie w ZK ZZS FLORIAN z KG no ale niestety choroba ważniejsza.
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline melas

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 15, 2007, 00:04:59 »
Nie rozumiem o co Wam chodzi przeciez widać na zdjeciu że KG jest bardzo chory...
KG olewajac spotkanie z ZZ olał nas wszystkich, nie wiadomo czy nie przygotowali mu odpowiedzi na pytania ZZ czy wiedział że jego działania są bezprawne i nie wiedział jak sie z tego wytłumaczyc...
Ale po co ma sie tłumaczyc przeciez poskromi ZZ ponoć....

Offline tuniek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 195
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 15, 2007, 00:23:26 »
A moze by tak wszystkie Nasze Związki wzięły sie w "kupe", wynajęły kancelarie prawną z górnej półki i rozwiązało to by pare problemów. Obiecuje że sią dorzucę.

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 15, 2007, 00:31:19 »
Tak to się może zachowywać 4-klasista przed klasówką, bolący brzuszek, główka, a nie odpowiedzialny za formację dorosły mężczyzna.

Offline tuniek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 195
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 15, 2007, 01:01:13 »
A może ZZ na to nie stać??

Offline strazakSam

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 15, 2007, 11:32:30 »
Czy pastuch rozmawia ze swoimi owcami i stara się im wytłmaczyć ze mają cię pasać tu i tam? Nie...on je kijem pogoni i psem poszczuje... wiec dlaczego KG niby ma rozmawiać z ZZ? Przeciez nie po to go wybrali zeby z nami rozmawiał.... Dialog z KG? hehe dobre sobie... najbardziek kiepski taktyk juz dawno rozszyfrował sposób działania obecnego KG...a mianowicie... wykonywac działania pozorne....duzo dymić.... a uderzyć z pełną siłą w innym zupełnie nieoczekiwanym miejscu. Oczekujmy Panowie najbardziej nieoczekiwanych działan :)

Offline bartek6

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 572
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 16, 2007, 18:45:18 »
panie kom.gł w takim przypadku poważnie pan naruszył przepisy ustawy uczęstnicząc na chorobowym na naradzie-powinno się ana postawić przed oblicze wydziału dyscypliny i oczekiwac na zasłużona karę

Offline fireJack

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 17, 2007, 02:52:28 »



„- Mamusiu nie pójdę dzisiaj do Komendy – prosi synek mamusię.
-Ależ synku, ty musisz iść do Komendy!!!
- Nieeee... Nie pójdę... - mówi płaczliwie Wicio.
- Nie pójdę ... strazacy mnie nie lubią dokuczaja mi na forum... I ja też nie lubię strazaków..., a i jeszcze to spotkanie ze zwiazkowcami...
- Wiciu! - mówi ostro mama. - Musisz iść do komendy z dwóch zasadniczych powodów. Po pierwsze, masz już 43 lata, a po drugie jesteś Komendantem Głównym i  biorąc pod uwagę twoją karierę i wykształcenie nie ma osoby w kraju, która by miała takie przygotowanie teoretyczne do zajmowania tego stanowiska...
-To może Mamusiu jakieś usprawiedliwienie?
-Wiciu nie naciagaj!!
-To ja juz pójdę do lekarza...... ^_^
Z góry przepraszam jeżeli kogoś ten dowcip nie bedzie bawił
Ale zapraszam do uśmiechu i radości , w końcu ostatnio tak niewiele tego mamy.Tylko same troski... :wacko:

Offline bartek6

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 572
Odp: KG na chorobowym ??
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 19, 2007, 22:11:05 »
kom. gł. a może raczej to pytanie do roberta osmyckiego--czy pan komendant nie powinien byc postawiony przed komisja dyscypliny w związku z udziałem w uroczystości pożegnania kom. na emeryture będąc na zwolnieniu lekarskim?