Autor Wątek: Votum nieufności do KG  (Przeczytany 30257 razy)

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Votum nieufności do KG
« dnia: Luty 08, 2007, 15:05:33 »
W związku z działaniem na niekorzyść strażackiej braci i forsowaniem zmian w ustawie o PSP na niekorzyść wywalczonych zmian proponuję zmusić centrale związkowe do wejścia w spór zbiorowy z KG wraz ze złożeniem votum nieufności do KG i rozpoczeciem akcji protestacyjnej.
To zakrawa na zemstę rządzących na biednych strażakach, którym zamiast dołożyć etatów zwieksza się bezprawnie normatyw czasu pracy. Wyjdźmy na ulice i zróbmy z tym porządek.
Kto jest za prosze o głos
.


W tym poście dopisujcie postulaty.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2007, 15:07:05 wysłana przez Ogniowy »
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline trymix

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 08, 2007, 15:31:26 »
Kolego zastanów sie dobrze czy tego chcesz ??? Czy jesteś za komunalna strażą pożarną? Czy jesteś za strażą pożarna tylko w miastach powyżej 100 000 mieszkanców?.......... Jest cala lista pytań, na które trzeba odpowiedzieć zanim odpowiesz sobie na pytanie czy napewno chcesz protestować przeciwko organizacji pracy?

Offline strazakSam

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2007, 15:57:13 »
Kolego trymix.
Przestan straszyć uzywajac takich argumentów... rzucając nas pod samorządy panstwo pozbawiłoby się jedynej (!) mobilnej służby którą można rzucić do wszystkiego w dowolnym momencie.... nie sadzę zeby znalazło się w sejmie aż tylu posłow ktorzy podniesliby za tym rękę... strachy na lachy.To co... w dużych miastach ludzi bedą ratować profesjonaliści a w małych ochotnicy? to moze zróbmy tak jeszcze z Policją ( po co zawodowi policjanci po wsiach i małych miastach) i z pogotowiem i moze wojsko też niech broni tylko duzych miast jakby co. Wg Ciebie to najlepiej w ogóle sie nie odzywać...pracujmy po 400 godzin i oddajmy nasze pensje do MSWiA zeby sobie biura odnowili to moze nic nam nie zrobią. Zastanów się kolego co piszesz. Tu kolego chodzi o zasady ...a my wracamy do tego co było kiedyś że strazakowi na podziale to się nic nie nalezy... jak widać...jesli sobie czegoś nie wywalczymy to napewno KG nam prezentów nie zrobi. Za wszelką cenę starają się nas pognębić. Wygląda na to że niedługo będzie ...albo My albo Oni. Tam na górze nie ma kolegów...i jak widać to nie są strażacy. Pozdrawiam.

Offline hakowy

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 78
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2007, 16:01:11 »
Witam strażacką brać!!!

Popieram pomysł Ogniowego. Najwyższy czas by społeczeństwo usłyszało co dzieje się w PSP. To skandal by sytuację podobną jaka miała miejsce w Biedronce miała miejce w instytucji państwowej i wszyscy ją wyciszali.
Uważam jednak, że będzie to dopiero możliwe, gdy zmienią się władze wszystkich central związkowych. Obecni działacze jakoś dziwnie milczą w naszej sprawie. Od czasu wejścia w życie ustawy o 40 godz. tygodniu pracy ciągle słyszymy „poczekajcie jeszcze miesiąc … , a do PSP wejdzie PIP lub inne organy kontrolne …”.Ciągle zwodzą nas by nic jeszcze nie robić i czekać.
Ale co innego można mówić, gdy dogaduje się z komendantem o przedłużenie do 48 godz/tydzień tydzień zamian za 20 % urlopu (II połowa 2005). Co innego można robić w sprawie wstrzymania awansów jeżeli samemu zabiegało się o wstrzymanie awansów dla mających być zatrudnionych psychologów po tragedii w Katowicach
i tak dalej…

Popieram Ogniowego NAJWYŻSZY CZAS BY WSZYSCY SIĘ DOWIEDZIELI, ŻE W PSP ŁAMANE SĄ PRAWA PRACOWNICZE, A KG CIĄGLE PRACUJE NA NIEKORZYŚĆ STRAŻAKÓW „RATOWNIKÓW” (podziału bojowego).

Pozdrawiam

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2007, 16:17:36 »
Uważam , że trzeba powiedzieć dosyć.Straszenie nas już nic nie da panie kolego
Kolego zastanów sie dobrze czy tego chcesz ??? Czy jesteś za komunalna strażą pożarną? Czy jesteś za strażą pożarna tylko w miastach powyżej 100 000 mieszkanców?.......... Jest cala lista pytań, na które trzeba odpowiedzieć zanim odpowiesz sobie na pytanie czy napewno chcesz protestować przeciwko organizacji pracy?

Całkowicie jestem pewny , ze robią z nas patałachów , ten projekt woła o zniewolenie strażaków i pozbawienie ich godności ,Teraz tylko już mnie dziwi dlaczego związki nie reagują w sposób należyty do tak poważnej sprawy.

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

Offline tuniek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 195
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 08, 2007, 16:18:19 »
Ogniowy napisał
Cytuj
proponuję zmusić centrale związkowe do wejścia w spór zbiorowy z KG
Ciekaw jestem czy zaglądaja tu władze naszych "wszechzwiązków". Chciałbym żeby sie tu na forum wypowiedzieli na ten temat. A swoją drogą to popieram Twój pomysł Ogniowy
P.S. Z tego co mi o uszy sie obiło koledzy z Policji będą protestować . Pójdźmy za ich przykładem.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2007, 16:22:04 wysłana przez tuniek »

Offline seven

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 08, 2007, 16:51:10 »
No to Nowy KG bierze się do roboty, zatrudnił nowego prawnika czy co, bo to co wcześniej proponował jakoś chyba nie było zgodne z obowiazujacym prawem (czas pracy), w odpowiedzi na takie działania należy zaprotestować.
Zaczynają nas "rabać" Panowie przy pomocy nowelizacji ustawy.
Pomysł zawarty w wątku popieram w 100% ,czas na zwarcie szergów i protest bo czas leci.
Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia pod sejmem.

Offline amper

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 08, 2007, 17:04:53 »
jeżeli będziemy się bać tak jak tego chce trymix, to nigdy się nie podniesiemy po tych zmianach. czasy zastraszania  już minęły.
Panie i Panowie pod sejm z merytoryczną wizytą.

Offline trymix

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 08, 2007, 17:18:58 »
Ktos mnie tu źle zrozumiał :). Ja nikogo nie straszę, nawet nie mam takiego zamiaru. Ale.... czasami trzeba zastanowic nad różnymi konsekwencjami postepowania. Bo niestety nie zawsze konsekwencje dzialań są takie jak by sie oczekiwało.  Gdzie jeszcze w UE jest taka formacja jak u nas? Czy ktoś się pokusił o zapoznanie się z "wizjami" czołowych polskich polityków centroprawicowych i prawicowych na temat przyszłości straży pozarnej? Czy wzięliście koledzy pod uwage projetkt ustawy o zarządzaniu kryzysowym, co tam pisza o strazy pozarnej ? Moze nic nie pisza? Mnie osobiście odpowiada obecna struktura PSP ale niestety nie ja "tworze" prawo w naszym kraju .

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 08, 2007, 17:28:17 »
Pierwsze postulaty:
Protestujemy przeciwko:
1. niekorzystnej i niezgodnej z prawem interpretacji przepisów ustawy o PSP w zakresie czasu pracy, tworzonej i interpretowanej przez Pana KG
2. antagonizowania pracowników jednej firmy poprzez stosowanie zapisów ustawy dyskryminujących pracowników podziału bojowego, a wyrózniających pracowników tzw. biura co wprowadza niepokoje i niesnaski wśród pracowników
3.proponowanym zmianom w ustawie o PSP obciażających strażaków podziału bojowego niezgodnym z prawem czasem pracy, przez co ta grupa jest stratna równowartość 344 godzin pracy (384 ponad norme - 40 godzin urlopu dodatkowego przyznanego dodatkowo za zapewnienie ciągłości służby)
4. niekorzystnym dla strażaków podziału bojowego sposobie awansowania na pierwszy i kolejne stopnie oficerskie.
5. stosowanie praktyk obnizania stanowisk w podziale bojowym - pozbawienie podziału bojowego stanowisk np. specjalisty w planowanej reorganizacji.


Jesteśmy za:
1 natychmiastowym odwołaniem ze stanowiska Pana Komednanta Głównego PSP , jako naszego przedstawiciela w MSWiA działajacego na szkodę naszej formacji.
2. przeprowadzeniem gruntownej reorganizacji KG i KW PSP i ograniczeniem wystepujacych tam etatów z jednoczesnym wzmocnieniem podziału bojowego w KP i KM
3. stworzenie dla całej formacji PSP czytelnych i jawnych zasad awansowania, wynagradzania a zwłaszcza przyznawania tzw. dodatku motywacyjnego  oraz okreslenie jasno ścieżki awansu zawodowego strazaków
4. rozliczenie zgodnie z obowiązujacym prawem czasu pracy od 1.05.2005.
5. wprowadzeniem płatności za nadgodziny ponad 40-to godzinny czas słuzby adekwatny do pensji strazaka , a nie do 60 % średniej pensji, tak jak przewiduję kodeks pracy i np. przepisy tworzone dla lekarzy


Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły??
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2007, 19:58:15 wysłana przez Ogniowy »
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 08, 2007, 17:33:41 »
W związku z działaniem na niekorzyść strażackiej braci i forsowaniem zmian w ustawie o PSP na niekorzyść wywalczonych zmian proponuję zmusić centrale związkowe do wejścia w spór zbiorowy z KG wraz ze złożeniem votum nieufności do KG i rozpoczeciem akcji protestacyjnej.
Zgadzając się z propozycją wymuszenia na centralach związkowych wejścia w spór zbiorowy z zagrozeniem akcją protestacyjną odradzałbym votum nieufności.
Podstawowym powodem sporu zbiorowego byłby projekt zmian u ustawie o PSP przekazany do konsultacji społecznych > w przypadku ogłoszenia votum nieufności dla 01 to z kim rozmawiać na ten temat - jeżeli ktoś nie jest godny zaufania to tym samym nie może być partnerem w dyskusji. Nie zostawajmy w tyle za policjantami - oni podjęli już działania w formie akcji protestacyjnej prowadzanej etapami > 9 marca kulminacja z elementami strajku włoskiego.
W PSP protest kroczący już był organizowany i to z pozytywnym skutkiem. Jeżeli władze krajowe pożarniczych związków zawodowych nadal będą chowały głowę w piasek, będzie to świadczyło że najwyższy czas na szybkie zmiany kadrowe. W ZZS Florian w ramach działań oddolnych wykorzystując zapis § 16 Statutu można w ciągu 2 tygodni skutecznie rozliczyć takich pseudodziałaczy. Przypuszczam że w NSZZPP i ZSZZ"S" również sa podobne możliwości.
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline k922

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 08, 2007, 18:48:59 »
Ogniowy -  popieram w całej rozciągłości lecz.....................
boje się, że po naszym udanym ( mam nadzieje ) proteście i tak najwięcej skorzysta biuro......
ale obym się mylił...............


Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 08, 2007, 18:56:36 »
Panie trymix, a policjantów i SG nie wrzucą pod samorządy? Przecież oni mają 40 godzinny tydzień pracy i nie mają KG, która chciałaby im to zwiększyć do 48. Więc Twoja argumentacja do mnie nie przemawia. Musimy walczyć o swoje prawa, bo nikt nam ich nie wywalczy.

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 08, 2007, 19:06:09 »
Wiecie co mi ta sytuacja przypomina? Film, który oglądałem kilka dni temu w necie, jak w 2003 roku amerykański A10 zaatakował brytyjski konwój, bo miał niepełne informacje o sytuacji w tym rejonie i uznał, że to irakijczycy. Zdumiewająca analogia:
Ktoś patrzy na nas z góry i wali z karabinu, a dopiero za jakiś czas powie nam, że przecież "jestesmy jedna wielką strażacką rodziną", gwarantuję na święta Wielkanocna dostaniemy ładne laurki a KG z życzeniami spokojny i bezpiecznych świąt. A teraz właśnie klecą jajka niespodzianki, tyle tylko, że zapowiada się, że to beda "zbuki"  :mellow:
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 08, 2007, 19:54:24 »
Wiecie co mi ta sytuacja przypomina? Film, który oglądałem kilka dni temu w necie, jak w 2003 roku amerykański A10 zaatakował brytyjski konwój, bo miał niepełne informacje o sytuacji w tym rejonie i uznał, że to irakijczycy. Zdumiewająca analogia:
Ktoś patrzy na nas z góry i wali z karabinu, a dopiero za jakiś czas powie nam, że przecież "jestesmy jedna wielką strażacką rodziną", gwarantuję na święta Wielkanocna dostaniemy ładne laurki a KG z życzeniami spokojny i bezpiecznych świąt. A teraz właśnie klecą jajka niespodzianki, tyle tylko, że zapowiada się, że to beda "zbuki"  :mellow:
Robard,a Ty jak zwykle jak rozmowa o konkretach to bajki opowiadasz...
może podpowiesz coś nam w tej sprawie, wszak jesteś wyżej w naszej organizacji a i doświadczenie w organizacji protestów masz większe....
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 08, 2007, 20:22:18 »
Jak narazie to ja mogę postukać klawiszami w kopie, żeby sie wypowiedzieć tu na forum. Obecna sytuacją jest kuriozalna, gdyż nigdy nie musiałem doswiadczać tego, że walą w nas jak w beben, a nie ma od nikogo pomocy (czyt. z centrali), od pewnego już czasu nie mam żadnego - powtarzam żadnego kontaktu z Przewodniczącym KSP i nie ma dlatego żadnej wiedzy o sytuacji w związku! Nie mam zielonego pojecia czy ktoś w warszawie w KSP wogole żyje czy nie i czy ta sprawą się zajmuje? Dlatego, moje posty na forum sa tylko i wyłącznie moimi własnymi spostrzeżeniami.
Co do votum nieufności, czy wogóle jakiegokolwiek ruchu to, trzebaby było robić to na szczeblu centralnym właśnie. Sekcję wojewódzka ogranicza zakres jej kompetencji w stosunku do KG PSP, ja moge tylko wysłac do KSP opinię naszej sekcji i czekać, aż łaskawie ktoś się tym zainteresuje, lub nie?!
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 08, 2007, 21:03:59 »

Co do votum nieufności, czy wogóle jakiegokolwiek ruchu to, trzebaby było robić to na szczeblu centralnym właśnie. Sekcję wojewódzka ogranicza zakres jej kompetencji w stosunku do KG PSP, ja moge tylko wysłac do KSP opinię naszej sekcji i czekać, aż łaskawie ktoś się tym zainteresuje, lub nie?!

I to juz jest dobry początek, do 9 marca może uda nam się zwerbowac odpowiednią ilość osób i zmusić KSP do podjęcia zdecydowanych działań , poza pilnowaniem własnych interesów... albo pora na szybkie ponowne wybory
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline tomstrazak

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 287
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 08, 2007, 21:29:49 »
Ogniowy, jestem za,a twoje postulaty są wystarczające.
   Proponuję abyś dołączył ankiete, np. kto daje słowo honoru,
że pojedzie na protest do Warszawy ( albo coś w tym stylu).
   Zobaczymy wtedy ilu nas jest.Z samego gadania nic nie wyniknie.

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 08, 2007, 21:35:46 »
Ogniowy, jestem za,a twoje postulaty są wystarczające.
   Proponuję abyś dołączył ankiete, np. kto daje słowo honoru,
że pojedzie na protest do Warszawy ( albo coś w tym stylu).
   Zobaczymy wtedy ilu nas jest.Z samego gadania nic nie wyniknie.
A może poprostu olejemy związki, tak jak one olewają nas i zbierzemy się tu na forum, ustalimy szczegóły i dołączymy z ogólną petycja do manifestacji Policji (jesli się zgodzą)....
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 08, 2007, 21:36:39 »
Witam!
Cytuj
jestem za,a twoje postulaty są wystarczające.
No... nie wiem :huh: Polecam dział SK-CZK-CPR
Cytuj
Zobaczymy wtedy ilu nas jest.
Oby o "kilku" Nas nie zabrakło :  :angry: Co tam...
Pozdr.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2007, 21:38:39 wysłana przez Ajax »
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline trymix

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 08, 2007, 21:54:27 »
Panie trymix, a policjantów nie wrzucą pod samorządy? Przecież oni mają 40 godzinny tydzień pracy i nie mają KG, która chciałaby im to zwiększyć do 48. Więc Twoja argumentacja do mnie nie przemawia. Musimy walczyć o swoje prawa, bo nikt nam ich nie wywalczy.

Nie chce martwić policjantów... bardzo szybko policja rozdzieli swoje struktury na " federalne" (czytaj:centralne) i samorządowe. Patrz: Projekt p. Rokity, który ma ogromne sznse na MSWIA, bo projekt ów jest bliski ideowo PIS-owi :)

Nadal argumentacja nie przemawia?.

Jaca

  • Gość
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 08, 2007, 22:01:49 »
Wiecie co kolego ogniowy?
Wiele spraw mi sie niepodoba, ale moim skromnym zdaniem votum nieufnosci do KG to jednym slowem przegiecie palki.
A zreszta - co sie dziwie?
Od kiedy jestem na forum, ciagle jatki, kg, kw rozwiazac, podzial ma najgorzej itp.
To chyba nasza polska mentalnosc bierze gore.
Zeby nie bylo niedomowien: pracuje na podziale, po reorganizacji dostalem galancie po dupsku, zabrali mi 200 godzin nadpracowanych itp.

Ale ja w przeciwienstwie do wiekszosci doceniam zalety pracy na podziale - mimo tego, ze pewne sprawy jak juz pisalem bardzo mi sie nie podobaja.

Czy myslisz, ze biuro nie pracuje, ze w kg i kw ludzie 8 godzin nic nie robia??
Nie wiem, gdzie pracujesz, zreszta nie jest to wazne.
Tylko przykre jest to, ze zawsze widzimy tylko to, co nam nie pasuje i oczywiscie ciagle o tym gadamy, a nalezy pamietac, ze kij ma dwa konce. I nie sadze, ze kg i kw sa po to, aby podzialowcow walic po tylkach.
A z tym votum to sie popisales, nie ma co...

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 08, 2007, 22:08:31 »
Do Trymix
Rozumiem, że z uwagą przeczytałeś dyrdymały wyborcze obu partii, stąd wiedza o zbieżności ideologicznej JMR i JK.
Z wypowiedzi "wodza" wynikało, że nie widzi on Marii w rządzie i Bogu dzięki, więc mamy ok.2,5 roku spokoju. Baqrdziej obawiam się tego, co smażą nam w KG - chłopcy z naszej wielkiej strażackiej rodziny.

Offline trymix

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 08, 2007, 22:16:03 »
Do Trymix
Rozumiem, że z uwagą przeczytałeś dyrdymały wyborcze obu partii, stąd wiedza o zbieżności ideologicznej JMR i JK.
Z wypowiedzi "wodza" wynikało, że nie widzi on Marii w rządzie i Bogu dzięki, więc mamy ok.2,5 roku spokoju. Baqrdziej obawiam się tego, co smażą nam w KG - chłopcy z naszej wielkiej strażackiej rodziny.

Wspomniane dyrdymały są, w mojej prywatnej opinii, bardzo groźne dla PSP. I wszystko co robimy musi byc bardzo przemyślane i przeanalizowane aby nie dac bezsensownego pretekstu by dyrdymały stały się faktem.

I żeby nie było nieporozumień ...... TO CO JUZ SIE DZIEJE DLA MNIE RÓWNIEZ JEST NIEPOKOJĄCE I WYMAGAJĄCE PRZEMYŚLANYCH DZIAŁAŃ.

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 08, 2007, 22:26:25 »
Nie możesz stosować polityki "siedzenia cicho, to może mnie nie zauważą" jesteśmy równoprawną służbą w resorcie i mamy prawo domagać się tego, co nam się należy.