Autor Wątek: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007  (Przeczytany 17015 razy)

Offline napalony

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
  • "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« dnia: Styczeń 07, 2007, 13:05:51 »
Chciałbym zrobic takie małe referendum, aby wiedziec ile osób jest tutaj na forum ktorzy startuja do szkół pożarniczych w tym roku więc...

PROSZĘ TYLKO O WYPOWIEDZI OSOBY KTÓRE STARTUJA W TYM ROKU.


Oczywiście mile widziane uzasadnienia dlaczego ?

Pozdrawiam.
"A jeśli taka wola twa
Bym życie dał w ofierze.
Ty bliskich mych w opiece miej
 o to Cię proszę szczerze."



Offline FireHunter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
  • :)
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2007, 15:44:04 »
ja startuje do CSPSP, dlatego ze chce zostac strazakiem...  :mellow: pozatym to czestochowa jakos mi najbardziej pasuje ze wszystkich szkol strazackich po ktorych dostajesz stopien aspiranta.

Offline dudi

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 180
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2007, 11:16:35 »
ojj chłopaki chyba nici ze startow w tym roku.prawdopodobnie szkoły aspirantow nie przewiduja naboru na ten i następny rok.ile w tym prawdy?nie wiem....bardzo głośno mówi się o tym w CS PSP.

Offline napalony

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
  • "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 08, 2007, 13:24:44 »
Dementuję plotkę nabór do szkoly CSPSP na rok 2007 jest prowadzony.

Dzowniłem przed sekunda do wydziału nauczania w CSPSP i wlasnie to mi powiedzieli.
Najprawdopodobniej bedzię prowadzony na takich samych zasadach jak w tym roku.
Wszystko zostanie zamieszczone w marcu na stronie internetowej szkoły.

Takie informacje otrzymałem.

Pozdrawiam
"A jeśli taka wola twa
Bym życie dał w ofierze.
Ty bliskich mych w opiece miej
 o to Cię proszę szczerze."



Offline seba998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 08, 2007, 15:27:47 »
Przez was zawału dostane -_-

Bunio FiReFiGhTeR

  • Gość
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 08, 2007, 15:58:09 »
Hej. jestem nowy. Wlasnie przed chwilka zarejstrowalem sie na forum ale sledze go juz od dawna. W tym roku pisze maturke i bardzo chce zostac strazakiem(z resztą jak Wy wszyscy ^_^) . chlopaki z PSP mi mowili ze nie bedzie naboru. Uspokoiles mnie troche bo gdyby tak rzeczywiscie bylo to chyba bym sie zalamal...Zycze Wam wszystkim przede wszystkim bardzo duzo sily i wytrwalosci w przygotowaniach :mellow:

Offline urbi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 08, 2007, 21:10:31 »
Witam .

napalony
A moze masz informacje co z naborem na rok 2008?

P.S Raczej teraz nie bedzie nic wiadomo, bo to dopiero za 1,5 roku 
      no ale "Nadzieja umiera ost." wiec trzeba wierzyc ze bedzie...

Pozdrawiam
 
Głowa do góry!- rzekł kat zarzucając stryczek...

Offline Komandos

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Impossible is nothing...
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 08, 2007, 21:25:41 »
Ja też jestem ciekaw jak to będzie z naborem w 2008 i czy wogóle będzie. Zostało jeszcze (albo tylko) 1.5 roku więc do teog czasu jeszcze wszystko się moze wydarzyć. No i oczywiscie dopisuje się pod cytatem Urbiego. Kurde szkoda ze nie urodziłem sie kilka lat wczesniej :/
     Ogień żyje, je, oddycha, nienawidzi.........

Offline seba998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 08, 2007, 21:43:54 »
Jepiej mnie nie ....... ok!! niby po co mają nieeprzyjmować tyle pokoji bedzie wolnych i co bedą robic komendanci i te rożne kurde.Po co te szkoly najlepiej je znikwidować niż zawieszać po co ludzią oczy mydlić.Ja nie wiem jak nie bedzie naboru w 2008 :angry:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2007, 21:54:05 wysłana przez seba998 »

Offline miggru

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 961
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 08, 2007, 23:16:30 »
Ja słyszłem że naboru miało nie być na studia zaoczne!!! Na dzienne jest prowadzony nabór

Offline Komandos

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Impossible is nothing...
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 11, 2007, 13:29:45 »
Nie wiem czy tym bardziej, słyszałem taką opcje ze mają zlikwidowac dwie aspirantki, a zostawic tylko cspsp, po to by zmniejszyc ilosc ludzi w stopniu aspiranta. ALe nie dygajcie tylko tak słyszałem, mam nadzieję że to również plotki.
     Ogień żyje, je, oddycha, nienawidzi.........

Offline dh Kuba

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 404
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 11, 2007, 21:27:27 »
Kurka juz chyba nie wejdę na ten temat bo chce iśc do szkoły dopiero w 2010 roku więc mam stracha że coś zlikwidują bo chcę być właśnie aspirantem bo oficer to za trudno

Offline FireHunter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
  • :)
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 12, 2007, 15:40:44 »
dh kuba, jak masz tyle czasu to wez sie w garsc i ucz sie matmy i fizy to sie dostaniesz do SGSP. gdybym wczesniej wiedzial ze chce byc strazakiem to bym tak zrobil. przemysl to

Offline dh Kuba

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 404
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 12, 2007, 17:08:13 »
Tylko że mam taki problem iż ja nie jestem taki dobry z tych przedmiotów ponieważ na oficerke moje wyniki śą na pewno za słabe ale wielkie dzięki za rade

Offline FireHunter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
  • :)
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 12, 2007, 22:05:06 »
wystarczy sie troche przyłożyc. gdybym byl w Twojej sytuacji to napewno bym poszedl na mat-fiz a i tak nie jestem orlem z tych przedmiotow :mellow:
z chemia jest jeszcze lepiej. w 2 klasie LO mialem prawie komisa, czyli prawie jedynke na koniec roku ( na polrocze nawet byla ^_^) a teraz.... zdaje mature z chemii, bo straz mnie zmotywowala i jestem dobrej mysli. zastanow sie nad tym.. :rolleyes: :mellow:
pozdro

Offline seba998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 13, 2007, 10:05:22 »
Żebym się tak zmotywował z fizyki jak FireHunter z chemii.Też zdaje mature z chemii
 :wub:
Pozdro

Offline dh Kuba

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 404
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 13, 2007, 11:24:50 »
Wiecie z Chemią nie mam problemów z matmą mam ale jak się postaram to jakoś to będzie ale mam że tak powiem najbardziej wymagającą, a z fizyką jest już źle właśnie dostałem 1 na półrocze ale mam 2 alibi 1najgorszy nauczycyciel w mieście 2mam takie oceny 331 te tróje z kartkówek a 1 ze sprawdzianu. Ale jak jeszcze byłem w gimnazjum to nauczyciele mówili że osiągnę to co chcę bo ja jakbym chciał to bym miał lepsze wyniki w Technikum wychowawczyni to samo mówi tylko ja bym chciał żeby to wszytko się sprawdziło

Offline Żeglarz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 13, 2007, 15:18:07 »
Ja słyszałem od wysokiego rangą związkowca że nabór do SAPSP  w Poznaniu zaoczny odroczony przynajmniej na trzy lata jeśli macie dokładniejsze dane to dajcie znać pozdrawiam

Offline fx

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 20, 2007, 11:50:50 »
Hej, z tego co nam mówili w szkole to na aspirantke przemienną i SGSP zaoczne wstrzymali nabór na 3 lata. A do na 11 turnus do
CS PSP mają przyjąć 40 osób.

Offline Komandos

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Impossible is nothing...
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 20, 2007, 15:42:22 »
yyyyyy to zanim ja bede zdawał to zejdą to 20 miejsc, mogli by zawiesic odrazu nabór a nie tak ściemniać. Jak patrzyłem jak zmniejszają nabór do 60 osób to aż mnie wzieło do nauki, bo wiadomo ze konkurencja będzie dużo bardziej zacięta, ale jak patrze teraz o sie wszystkiego odechciewa bo nie wiadomo czy to wszystko ma sens. Poprostu czasami chciałbym wiedziec na czym stoje...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2007, 15:45:24 wysłana przez Komandos »
     Ogień żyje, je, oddycha, nienawidzi.........

Offline fx

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 20, 2007, 17:48:44 »
Ha wszystko ma sens :) jak ja się przygotowywalem to nie wiedzialem że przyjmą na X turnus tylko 60 osób, a poza tym znajomi mówili że nie mam żadnych szans. A jednak się dostałem :)

Offline Komandos

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Impossible is nothing...
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 20, 2007, 20:37:17 »
No własnie, nie wiedziałeś. Czasami lepiej nie wiedzieć, też bym chcial nie wiedzieć. A co do zdania innych to juz sie przyzwyczaiłem ze każdy tak mówi, ale to tylko bardziej motywuje.
     Ogień żyje, je, oddycha, nienawidzi.........

Offline danielcspsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 30, 2007, 11:30:00 »
Witam wszystkich ktorzy beda startowac do cspsp:) jestem uczniem tej szkoly od wrzesnia 2006. napewno duzo wysilku i przygotowan pomoga w dostaniu sie do tej szkoly;)) potrzeba troche wiary we wlasne sily. wtedy napewno  sie uda. co do naboru z tego co mi wiadomo odbedzie sie w tym roku. ale chcialbym zauwazyc ze prawdopodobnmie nie jest to mozliwe zeby przyjetych mialo byc tylko 40 osob poniewaz niemialby kto obstawic sluzb na szkole i na podziale:) wiec pozdrowionka i zapraaszam na egzaminy pod koniec czerwca:P

Offline nunies

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 31, 2007, 11:43:50 »
może ktos na tym forum przestac się martwic tym co bedzie ja tez mam zamiar wystartowac w tym roku do cspsp i nie przyjmuje do wiadomosci ze poboru nie bedzie. Bardziej inyeresuje mnie to kto i za jaką cene może odsprzedac jakies inne zestawy pytan niz te z97r pozdrawiam i oczekuje odpowiedzi

Offline Herflik

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 162
  • Trzymaj sztamę z nami - razem walczmy z pożarami.
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 04, 2007, 13:05:14 »
Witam wszystkich przyszłych adeptów sztuki pożarniczej. Ja startuje w tym roku do SA w Krakowie. Słyszałem od kilku absolwentów tejże szkoły, że nie było tam źle. Prawdopodobnie jeszcze spróbuje sił do SGSP, ale to się zobaczy. Pozdrawiam, trenujmy ostro a wszystkim się spełnią marzenia.
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2007, 14:00:55 wysłana przez Herflik »
Trzymaj sztamę z nami - razem walczmy z pożarami.