Autor Wątek: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007  (Przeczytany 17014 razy)

Offline Kangoor

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
  • niby strażak ;)
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 26, 2007, 12:29:34 »
... Na szczescie z fizyka i chemia u mnie jest dobrze:) Dobre przypomnienie materialu z liceum i powinno byc dobrze....

Radziłbym kupić w szkole taki zestaw pytań z poprzednich lat bo nie wszystkie pytania odnoszą się do zakresu wiadomości z liceum szczególnie te z chemiiiiiii ;)
Strażacy są nienormalni - gdy się pali to wszyscy ludzie uciekają - a oni idą w stronę ognia :)

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 26, 2007, 15:03:02 »
Dzięki za radę. Najgorsze jest to, że do najbliższej szkoły aspiranckiej PSP mam 400 km :(. Ale popytam znajomych po jednostkach PSP, moze ktos cos bedzie mial.
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline mruwa24

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 26, 2007, 17:43:58 »
Do  ja_chce_do_psp:
Jeśli chodzi o tą technike, to jest cos takiego, sam dobrze nie wiem na czym polega! Ale podobno jakoś przed podciagnieciem do góry podrzucasz biodra, i wtedy jest łatwiej! W wojsku się tak uczą podciągać...

Offline dh Kuba

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 404
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 26, 2007, 22:28:34 »
Do  ja_chce_do_psp:
Jeśli chodzi o tą technike, to jest cos takiego, sam dobrze nie wiem na czym polega! Ale podobno jakoś przed podciagnieciem do góry podrzucasz biodra, i wtedy jest łatwiej! W wojsku się tak uczą podciągać...

On mi nie mówił na czym to polega ale z tego co widziałem co on mi pokazywał i co ja spróbowałem to mówił że prawie dobrze a pracować musisz biodrami i klatką tak prawie jak ryba wtedy 2 idą na rozbujanie a potem idzie

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 27, 2007, 16:25:42 »
Wlasnie slyszalem, ze sprawnosciowka to nie wszystko i duza wage przywiazuja do teorii. Na szczescie z fizyka i chemia u mnie jest dobrze:) Dobre przypomnienie materialu z liceum i powinno byc dobrze.

Pozdrawiam wszystkich, którzy wybierają się w tym roku do SA PSP w Poznaniu i życzę powodzenia.

 też Cie pozdrawaim moze razem sie spotkamy na testeach w poznaniu :) a u mnie wlasnie jest gorzej ja sprawosciówka bardzo dobrze mysle z emaksimum osiagne jak dobrze pojdzie a fizy i chemi to sie ucze ostrroo bo ciezko bedzie :/

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 27, 2007, 16:50:04 »
też Cie pozdrawaim moze razem sie spotkamy na testeach w poznaniu :) a u mnie wlasnie jest gorzej ja sprawosciówka bardzo dobrze mysle z emaksimum osiagne jak dobrze pojdzie a fizy i chemi to sie ucze ostrroo bo ciezko bedzie :/
Nie taki diabel straszny jak go maluja:) Bedzie dobrze. Optymizm jest matką sukcesu, wiec sie nie mart. Na pewno bedzie dobrze i juz za kilka miesiecy bedziemy razem na roku;) Pozdrawiam
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline AdrianCR1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
  • kadet SA PSP Poznań
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 28, 2007, 15:52:54 »
też Cie pozdrawaim moze razem sie spotkamy na testeach w poznaniu :) a u mnie wlasnie jest gorzej ja sprawosciówka bardzo dobrze mysle z emaksimum osiagne jak dobrze pojdzie a fizy i chemi to sie ucze ostrroo bo ciezko bedzie :/
Nie taki diabel straszny jak go maluja:) Bedzie dobrze. Optymizm jest matką sukcesu, wiec sie nie mart. Na pewno bedzie dobrze i juz za kilka miesiecy bedziemy razem na roku;) Pozdrawiam

no tez bym tak bardzo chciale zeby tak było :) "ja_chce_do:psp  a odezwij sie na gadu jesli mozesz :) moje gadu to 3630576 :)

Offline Kangoor

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
  • niby strażak ;)
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 01, 2007, 09:20:59 »
Dzięki za radę. Najgorsze jest to, że do najbliższej szkoły aspiranckiej PSP mam 400 km :(. Ale popytam znajomych po jednostkach PSP, moze ktos cos bedzie mial.

:) ja miałem 330 a i tak nie narzekałem - tym nie ma co się przejomwać bo i tak częściej jak raz na 3/4 tygodnie jeździć do domu nie będziesz :P a niektórzy koledzy mieli ponad 10 godzin do domu więc nie masz aż tak źle :)

Do  ja_chce_do_psp:
Jeśli chodzi o tą technike, to jest cos takiego, sam dobrze nie wiem na czym polega! Ale podobno jakoś przed podciagnieciem do góry podrzucasz biodra, i wtedy jest łatwiej! W wojsku się tak uczą podciągać...

Ja do podciągania stosuję technikę podrzucania nóg do góry - jak już się tak nauczysz i rozbujasz to możesz robić dwa razy więcej podciągnięć :)

powodzenia
Strażacy są nienormalni - gdy się pali to wszyscy ludzie uciekają - a oni idą w stronę ognia :)

Offline nowy88

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 28, 2007, 19:42:52 »
Już (albo wreszcie) mamy info na temat rekrutacji - http://www.cspsp.pl/nabor.html

Offline napalony

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
  • "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 28, 2007, 21:56:50 »
Może sie myle ale według mnie są to tylko wstepne informacje.
Zresztą pisze że...

"Szczegółowa informacja o kryteriach naboru na rok 2007/2008 zostanie podana po ogłoszeniu przez KG PSP."

Wiec na dniach powinny sie ukazać szczegołowe  zasady naboru.

Pozdrawiam.
"A jeśli taka wola twa
Bym życie dał w ofierze.
Ty bliskich mych w opiece miej
 o to Cię proszę szczerze."



Offline maldrin

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 697
  • Strach ma wielkie oczy ;)
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 28, 2007, 22:17:40 »
O tym ogłoszeniu naboru przez KG PSP piszą od początku roku... KG ma teraz inne problemy na głowie :'/
Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich. - Kardynał Stefan Wyszyński

Nie znać Historii to być zawsze dzieckiem - Cyceron

sikor

  • Gość
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 07, 2007, 12:47:36 »
ja mam dopiero 14 lat i jak dorosne to zamierzam iśc do sa psp poznań ponieaż jest blisko mojej rodzinnej miejscowości

Offline nowy88

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 19, 2007, 13:48:55 »
NARESZCIE  ^_^ ^_^ ^_^
pojawiły się oficjalne informacje dotyczące naboru na stronach szkół aspiratów!!
Jak to bywa, plotki okazały się nieprawdą i ucichną sceptyczne głosy.

Więc brać się za siebie i powodzenia

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 22, 2007, 19:20:23 »
do niektórych dobra rada przy podciaganiu na drazku rzadko te bujania zaliczaja za podciagniecie wiec mozesz uslyszec 0   0    0   0   0   ja po piatym razie  zajarzylem ze w dole trzeba byc okolo 1,5 sekundy na wyprostowanych rekach aby zaliczyli zalezy to wszystko od egzaminatora ale nie liczcie na pobłażliwość przy tak zmniejszonym naborze do najlepszej szkoly CSPSP niech niektorzy mowia ze to budowlanka kit im w oko niech porownaja sprzet na SJRG powiem tylko która szkola ma ciezkiego chemika i MEGA CITY  poligon przy szkole 12ha i burdel obok szkoly do odstresowania

Offline FireHunter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
  • :)
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 22, 2007, 19:41:18 »
dostanie sie do cspsp jest takie ciezkie jak muza ktora leci na http://www.hardcoreradio.nl/  :wacko:

Offline presio

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
    • http://
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 14, 2007, 22:24:15 »
zdawajcie zdawajcie! mięso armatnie jest potrzebne... bedzie miał kto ziemniaki strugać i gary myc, zwłaszcza po częstochowie fabryce aspirantów. w krakowie przynajmniej mają własny rejon i co nieco umjeją ale reszta...

Offline genius:)

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Kto startuje do SAPSP / CSPSP w roku 2007
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 28, 2008, 16:55:47 »
pewnie w tym roku tez przeniosa tych co sie nie dostali do CSPSP do Poznania:) niedobitkow:D
Od razu widac ktora szkola jest lepsza...