Pożarnictwo > SK-CPR-CZK

Kobieta- dyspozytor po reorganizacji

<< < (5/7) > >>

aspirantka:
A któż to zajmuje miejsca w księgowości i sekretariacie jak nie ktp. ; asp. więc z tego wynika że są to stanowiska również dla strażaków, bo w przeciwnym razie nie byłoby ich na tym miejscu.  Myślisz że begły sądowy, czy rzeczoznawca ppoż. to już nie strażak, a przecież nie gasi pożarów. Wy tylko straż sprowadzcie do wyjazdów i poza tym nikt i nic się nie liczy.

Strażaku Wojtek - proponując Ci pracę w poprzednim poście w księgowości, akurat nie o sprawność fizyczną mi chodziło, ale o to że byłbyś w tym abnegatem i na pewno czułbyś się w tym źle. Tak jak ja, czułabym dyskomfort będąc na wozie strażackim i nie mając do tej pory bezpośrednio styczności ze zdarzeniami.

madmax29:
nie odpowiedziałaś mi na pytanie, czy była ci potrzebna aspirantka?
no u mnie w jednostce nie ma księgowych z gwiazdkami  :wacko:

aspirantka:
Odp. dla madmax29
Jak w każdej administracji pracując w biurze również potrzebna jest wiedza w danej dziedzinie. Może nie była mi aż tak niezbędna znajomość niektórych pojęć z zakresu pożarnictwa, ale gdy komendant zlecił mi jakieś zadanie, uważam że  mogłam lepiej je wykonać wykorzystując zdobytą wiedzę w SA, bo z kursu podoficerskiego niewiele pamiętam.

szwd77:
Droga Pani Aspirantko..... cóż.....:
I - to czy pracowała Pani w biurze nie oznacza, że nie może pani pracować na innym stanowisku ponieważ mając technika pożarnictwa uważam, że została Pani do tego również przeszkolona, jeśli nie to proszę powtórzyć sobie materiał ze szkoły
II - strażak z 15 letnim stażem to dla mnie fachura, czasami rutyniarz ale to człowiek z niesamowitym doświadczeniem i jeśli jest cały czas na podziale to spokojnie każdy kolega i ratowany może na niego liczyć (psychicznie i fizycznie)
III - przeszedłem dzięki reorganizacji na CPR (po 7 latach na podziale) i też mi się to nie widzi, lecz to jest też SŁUŻBA więc nie narzekaj kobieto tylko weź się w garść i pokaż co potrafisz, a jeśli nie "czujesz blusa" to zmień zawód.

Pozdrawiam

firepl:
Szwd 77 w   II zgadzam się z tobą  absolutnie , natomiast w I i III hm daj spokój kobiecie popracuje trochę nabierze doświadczenia , przywyknie. Hipotetycznie gdybyś wylądował (w nagrodę ) np. w kwatermistrzostwie na przetargach też prawdopodobnie rwałbyś włosy z głowy , wiemy że papierków przybywa, taka to reorganizacja. ZMIEŃ ZAWÓD   myślałem że strażacy nie używają takich argumentów zawsze uważałem że to słownictwo jest domena komendantów, no cóż myliłem się. Pozdrawiam wszystkie Strażacki , bez was byłoby smutno…

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej