Służba > Forum zawodowców

Ratownicy medyczni w służbie w trakcie COVID-19

<< < (11/25) > >>

KLAWY:

--- Cytat: michas2511 w Wrzesień 03, 2021, 23:14:00 ---Ja to rozumiem. W mojej wypowiedzi bardziej chciałem zaakcentować niedoinformowanie Pana przewodniczącego związku lekarzy.

--- Koniec cytatu ---
kompletnie się pogubiłem, napiszę wprost- o co Ci chodzi?
O "niedoinformowanie Pana przewodniczącego związku lekarzy" chciałbym podkreślić, że taka wypowiedź Pana doktora świadczy o kompletnym braku wiedzy funkcjonowania RM. To jeszcze bardziej podkreśla krótkowzroczność lekarzy, tych lekarzy, którzy widzą tylko siebie w tym systemie.

michas2511:

--- Cytat: KLAWY w Wrzesień 04, 2021, 14:52:57 ---
--- Cytat: michas2511 w Wrzesień 03, 2021, 23:14:00 ---Ja to rozumiem. W mojej wypowiedzi bardziej chciałem zaakcentować niedoinformowanie Pana przewodniczącego związku lekarzy.

--- Koniec cytatu ---
kompletnie się pogubiłem, napiszę wprost- o co Ci chodzi?
O "niedoinformowanie Pana przewodniczącego związku lekarzy" chciałbym podkreślić, że taka wypowiedź Pana doktora świadczy o kompletnym braku wiedzy funkcjonowania RM. To jeszcze bardziej podkreśla krótkowzroczność lekarzy, tych lekarzy, którzy widzą tylko siebie w tym systemie.

--- Koniec cytatu ---

Dokładnie o to mi chodziło.

Krecko:
Panowie jak się ma oddelegowanie do szpitala covidowego do nadgodzin?

youngfireman:
Witam. Woj.mazowieckie ten przypadek był liczony wg systemu 8h od pn-pt delegacja. Z tego co pamiętam polecenie pisemne z KW. Nie wiem jak w innych częściach Polski.

pafnucek:

--- Cytat: Krecko w Październik 25, 2021, 17:00:20 ---Panowie jak się ma oddelegowanie do szpitala covidowego do nadgodzin?

--- Koniec cytatu ---


Nie możesz w szpitalu wyrobić nadgodzin tak nam przekazano.

Żadnych szkół, awansów w stopniu czy w grupie.  Wszystko co obiecał KG to jedno wielkie kłamstwo. Standardowa gadka jak się zapytaliśmy co z tymi deklaracjami : "nie da się"
2/3 z nas było zgłoszonych "na ochotnika" bo robiliśmy za psie pieniądze, bez żadnych dodatków czy premii typowych ochotników była garstka i to zazwyczaj chłopaki, którzy nigdzie w systemie prm nie pracowali.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej