Autor Wątek: Krzowski -co to za człowiek?  (Przeczytany 26027 razy)

Offline fire_foxx998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Krzowski -co to za człowiek?
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 11, 2007, 20:57:10 »
Lepsze  :huh: pożyjemy zobaczymy ciekawe czy same zmiany pesonalne będą głebsze- ja stawiam że tak.
....Jeżeli ktoś posiada info o następcy niech się podzieli z kolegami....
I ja sie podpinam -pytanie szczególnie do kolegów z podkarpacia ale i w kilku m-cach nowy szefo bywał - więc nie z kapelusza - może nareszcie fachowiec :mellow:

Offline zakladowy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Krzowski -co to za człowiek?
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 21, 2007, 11:54:02 »
Jestem z zakładowej z huty i znam gen. pamiętam jako życzliwego, dobrego komendanta Małopolskiego, nie wycierajcie nim panowie buziaczków, to starej daty oficer i sam wiele razy ganiał z wężami. pozdrawiam zakladowy

Offline fire_foxx998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Krzowski -co to za człowiek?
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 21, 2007, 19:47:25 »
Też miałem okazję poznać byłego KG i dobrze go będę wspominał zawsze chciał być ok. nawet gdy bronił spraw nie do obrony. Każdy błędy popełnia no chyba że nic nie robi , na pewno i on takowe popełnił ale zgadzam się całkowicie z tobą zakładowy.Pozdrawiam.

Offline byniu

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Krzowski -co to za człowiek?
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 21, 2007, 22:05:22 »
Myślę że możemy sobie pogratulować  zmiany pierwszego, teraz okaże się w związku z tym że w opinii nowego starażacy mają pracować 48 godzin tygodniowo jest to słuszny trend. Zauważyłem niestety , że 40 - sto godzinny tydzień pracy to priorytet zarządów z.z. Myślałem,że akurat w S-ce do której należę a w której wiekszość to tzw. podziałowcy walka o 40godzin pracy to priorytet. Przykro mi powiedzieć ale zainterosowanie podziału zmianami jest nikłe, najważniejsza kwestia, to żeby przy reorganizacji i nowym przepisie płacowym jak najbardziej uwalić ,,biurwy''. ,,Chłopcy '' nie zdają sobie sprawy że biuro i CPR/PSK jest naturalnym etapem awansu ewentualnie utrzymania się w PSP w razie problemów ze zdrowiem dalszej pracy. Jeżeli mam się wypowiedzieć o starym i nowym 01: cieszę się ze nowy w opinii wyrażonej przez siebie samego jest najlepszym kandydatem w Polsce, za czasów starego miliśmy 40 godz. pracy nielicząc terenów opanowanych przez Bochatyrowicza.

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Krzowski -co to za człowiek?
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 21, 2007, 23:08:23 »
Witam!
No... nie powiem "ciekawe" - kolejne :angry: na tym <Forum> spojrzenie:
Cytuj
,,Chłopcy '' nie zdają sobie sprawy że biuro i CPR/PSK jest naturalnym etapem awansu ewentualnie utrzymania się w PSP w razie problemów ze zdrowiem dalszej pracy.
Faktycznie tylko pogratulować, bo dyskutować nie ma  o czym :angry: Ech....
Pozdr.

Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.