Autor Wątek: Ile razy mozna nie wyjechać do akcji??????  (Przeczytany 10046 razy)

Offline wolicki1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 493
Odp: Ile razy mozna nie wyjechać do akcji??????
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 29, 2006, 12:31:14 »
Sąsiedzkie spory na temat zawodów proponuje załatwiać w dziale
 o turniejach ,zawodach , konkursach .
Tutaj jest inny wątek i inny problem niż "odwieczna rywalizacja" o prym na zawodach :angry:


Offline miggru

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 961
Odp: Ile razy mozna nie wyjechać do akcji??????
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 31, 2006, 22:15:13 »
Może zakończycie te spory, a jak coś to się umówcie na mieście i karoserie sobie ostukajcie bo jak czytam te kłutnie któryś raz rzędu to nawet ja się wpieniam. Taka rywalizacja może się okazać dla was niezdrowa a przynajmniej dla jednej z OSP. Przez wasze słowa przemawia nienawiść i duża niechęć do siebie. Mam nadzieje że podczas wspólnych akcji to jednak współpracujecie ze sobą.
A podobno strażacy to jedna wielka rodzina i że jeden to za drugim w ogień skoczy.

Offline stejo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Ile razy mozna nie wyjechać do akcji??????
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 31, 2006, 22:37:07 »
Do łysego,Urbana, MGNACZUSA czytając wasze wypowiedzi i tłumaczenia w sprawie niewyjechania do pożaru , jak również braku kierowcy w waszej OSP to zgadzam się że na tym forum można wszystkim wciskać kit .Bo po prostu Was nie znają.Nie będę dyskutował na takie tematy bo nie zniżę się do poziomu intelektualnego jaki wy reprezentujecie. Z tego wynika żeby was żałowano jacy wy jesteście biedni a przy okazji jak wam jest w tej gminie żle, ale udeszcie się w pierś i powiedzcie kto zaczął tę debilną walkę pomiędzy naszymi OSP. Zamiast wspierać się to wy poprostu udajecie że jesteście najlepsi bo w tym udawaniu to nie macie sobie równych. Ostatni dzień strażaka dowodzi jak wy chcecie się zintegrowac z innymi OSP , zabraliście kiełbasę i pojechaliście do siebie, poprostu olaliście kolegów.W sprawie personalnych urazów to dlaczego nie macie tej cywilnej odwagi i nie powiecie co was boli osobie zainteresowanej a obrażanie na forum wam to wychodzi. Myślę , że powinniście zmienić tok myślenia albo doradców , którzy żyją w czasach terażniejszych a nie przeszłych Druhowie OBUDZCIE SIĘ .POZDRAWIAM .

Offline turbo mat

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 97
Odp: Ile razy mozna nie wyjechać do akcji??????
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 01, 2006, 02:11:27 »
Drodzy druchowie.

Stejo ma racje co do waszych kłutni.Nie poto dałem ten watek,żeby stworzyć między wami jakies głupie spory, ale poto,żeby sie dowiedziec pare ważnych wskazówek co do mojego wcześniejszego zapytania na ten temat.Nie można się oceniać na podstawie sprzętu,lub kto ma wiecej wyjazdów do akcji itp. Jedni mają lepiej,a drudzy gożej,ale jakoś każdy sobie rady daje.Wiadomo,że każdy by chcial mieć jak najlepszy sprzet i gnać do przodu z technologią,ale nie wszystko naraz.Jednostka DAMIANO KC2 niema selektywnego wywoływania,a to już opużnia ich wyjazd.Nawet niektóre PSP nie mają takiego sprzętu jak powinni mieć.
CZY NA WSPULNYCH AKCJACH TEŻ SIĘ KŁUCICIE???????nie sadze że się zniżacie ż do tak niskiego poziomu ponieważ to nie w stylu strażaka.Jak cza będzie ewkułować człowieka z palącego się budynku to też się będziecie kłućić kto pujdzie po niego czy moze będziecie się bić?????

Pezemyślcie to sobie na powaznie bo to nie jest zabawa w chowanego.

                                                                               POZDRAWIAM