Autor Wątek: Wyroki sądowe - KW Gdańsk  (Przeczytany 12773 razy)

Offline Babol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Wyroki sądowe - KW Gdańsk
« dnia: Luty 14, 2016, 16:43:08 »
Chodzi o KW czy KM?

Powiem tak... Ma być obecny także wojewoda :)


Jak się admin zgodzi znalazłem o kw w gdansku parę fajnych wyroków sądowych gdzie sądy  jadą po kw ostro. Tzn  że rażąco narusza prawo.


Moderator założył tylko oddzielny wątek !!
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2016, 13:35:19 wysłana przez Butel »

Offline JON SNOW

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 370
Odp: Wyroki sądowe - KW Gdańsk
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 14, 2016, 20:25:05 »
A już tych wyroków nie wrzucałeś Babol? Tak mi się kojarzy że w jakimś wątku to jest...
Żyję w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ... :)

Offline Babol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Wyroki sądowe - KW Gdańsk
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2016, 09:37:13 »
Zawartość została usunięta, z powodu otrzymania przez administrację forum uzasadnionego wniosku od osób czujących się pokrzywdzonymi niniejszym wpisem.
dago
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2016, 21:06:35 wysłana przez dago »

Offline strażak_998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Wyroki sądowe - KW Gdańsk
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 15, 2016, 12:32:50 »
Cytuj
Zawartość została usunięta, z powodu otrzymania przez administrację forum uzasadnionego wniosku od osób czujących się pokrzywdzonymi niniejszym wpisem.
dago




Babol
przestań kłamać i manipulować, meble o których piszesz zakupiliśmy My jako jednostka OSP z B. w podziękowaniu za dobrą współpracę i przekazaliśmy na wyposażenie KW PSP Gdańsk. I nie były to meble gdańskie tylko ich repliki
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2016, 21:09:32 wysłana przez dago »

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Wyroki sądowe - KW Gdańsk
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 15, 2016, 12:54:05 »
Cytuj
Babol
przestań kłamać i manipulować, meble o których piszesz zakupiliśmy My jako jednostka OSP z B. w podziękowaniu za dobrą współpracę i przekazaliśmy na wyposażenie KW PSP Gdańsk. I nie były to meble gdańskie tylko ich
Noo niezła musiała być ta współpraca. Za współprace daje się pamiątkowy dyplom, i kwiaty, albo inny suwenir, czy po męsku flachę, ale meble? To dopiero musiała być przysługa, że opłacało się meble kupić. PS. jeśli nie masz nic do zarzucenia w swoim działaniu, to zamiast litery, napisz jaka OSP  :rofl:

Offline Babol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Wyroki sądowe - KW Gdańsk
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 15, 2016, 13:12:23 »
Zawartość została usunięta, z powodu otrzymania przez administrację forum uzasadnionego wniosku od osób czujących się pokrzywdzonymi niniejszym wpisem.
dago





Babol
przestań kłamać i manipulować, meble o których piszesz zakupiliśmy My jako jednostka OSP z B. w podziękowaniu za dobrą współpracę i przekazaliśmy na wyposażenie KW PSP Gdańsk. I nie były to meble gdańskie tylko ich repliki

No pięknie to już wszystko jasne. Ta jednostka z B to tam gdzie w zarządzie jest cała rodzina komendanta z W. Ale numer Pan J dobrze gadał że te meble do niezły numer. Takie  prezenty powinien sprawdzić Pan P. Dzięki za info mamy już pewność że dochodziło do tego że OSP dawało drogie prezenty KW
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2016, 21:11:07 wysłana przez dago »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: Wyroki sądowe - KW Gdańsk
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 15, 2016, 18:24:34 »
meble o których piszesz zakupiliśmy My jako jednostka OSP z B. w podziękowaniu za dobrą współpracę i przekazaliśmy na wyposażenie KW PSP Gdańsk. I nie były to meble gdańskie tylko ich repliki
Ile za meble zapłaciliście? Bo kiedyś chciałem kupić drewniana szafę stylizowaną na gdańska i kosztowała 15 000 wiec ciekawe ile stoi cały komplet biurowy ?
Przekazaliście je poprzez fundusz wsparcia PSP?
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline piowo2008

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 191
Odp: Wyroki sądowe - KW Gdańsk
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 15, 2016, 18:37:32 »
przecież rzeczówka nie przechodzi przez fundusz...
Gdy obowiązek wezwie mnie
Tam wszędzie, gdzie się pali,
Ty mi, o Panie siłę daj,
Bym życie ludzkie ocalił

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: Wyroki sądowe - KW Gdańsk
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 15, 2016, 18:39:22 »
przecież rzeczówka nie przechodzi przez fundusz...
Cicho.... Byłem ciekaw w jaki sposób przekazali te mebelki :kjezyk: To na 200% środki trwałe....
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Babol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Wyroki sądowe - KW Gdańsk
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 15, 2016, 20:26:50 »
Wystarczy sprawdzić co przed tym prezentem i po tym otrzymało OSP z B. Coś mi się wydaje że nie ma nic za darmo  :wacko:
 Swoją drogą skoro OSP takie suweniry rozdaje to kasy u nich pod dostatkiem. Ale nic KTOŚ już tym się zajmie. No niezłe jaja z tego wyszły. .....
wystarczyło w stół walnąć jak w przysłowiu. Pozdrowienia dla   
Sosnowego Lasu.....acha i nie wynosić mi czasami mebelków  :rofl::rofl:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: Wyroki sądowe - KW Gdańsk
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 16, 2016, 16:04:00 »
Zawartość została usunięta, z powodu otrzymania przez administrację forum uzasadnionego wniosku od osób czujących się pokrzywdzonymi niniejszym wpisem.
dago
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2016, 21:12:42 wysłana przez dago »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Babol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Wyroki sądowe - KW Gdańsk
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 16, 2016, 16:44:16 »
Cytuj
Zawartość została usunięta, z powodu otrzymania przez administrację forum uzasadnionego wniosku od osób czujących się pokrzywdzonymi niniejszym wpisem.
dago

Zawartość została usunięta, z powodu otrzymania przez administrację forum uzasadnionego wniosku od osób czujących się pokrzywdzonymi niniejszym wpisem.
dago


Zawartość została usunięta, z powodu otrzymania przez administrację forum uzasadnionego wniosku od osób czujących się pokrzywdzonymi niniejszym wpisem.
dago
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2016, 21:15:13 wysłana przez dago »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: Wyroki sądowe - KW Gdańsk
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 16, 2016, 18:30:21 »
No to poszły konie po betonie........
Wysyłam wątek do dziennikarzy. Co prawda , nie Maj ale luty  ale ciekawie będzie.
Nie jaraj się tak postem ducha-pożarnictwa bo ma składnie "pijanego" człowieka.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Babol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Wyroki sądowe - KW Gdańsk
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 18, 2016, 19:14:31 »
Cytuj
Zawartość została usunięta, z powodu otrzymania przez administrację forum uzasadnionego wniosku od osób czujących się pokrzywdzonymi niniejszym wpisem.
dago

Zawartość została usunięta, z powodu otrzymania przez administrację forum uzasadnionego wniosku od osób czujących się pokrzywdzonymi niniejszym wpisem.
dago


Zawartość została usunięta, z powodu otrzymania przez administrację forum uzasadnionego wniosku od osób czujących się pokrzywdzonymi niniejszym wpisem.
dago


Ciekawe co kogo uraziło.? Żadnych danych personalnych ani bezpośrednie inicjały. A co wyroki nie  po myśli. Pewnie sąd się pomylił i nie zna się na swojej robocie. No tak zapomniałem że  w pomorskim dekrety obowiązują a nie prawo. I co ten post teraz kogoś urazić ma ?  Może do sądu napisać żeby  nie publikowali wyroków. Zachęcam do czytania wystarczy w Google wpisać baza orzeczeń  wsa  i podać w zakładce komendant psp. Kupę czytania i kopalnia wiedzy. Zaznaczam że człowiek który za dużo  czyta jest eliminowany .  Patrz Terminator!
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2016, 19:18:31 wysłana przez Babol »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: Wyroki sądowe - KW Gdańsk
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 18, 2016, 20:22:14 »
Cytuj
Zawartość została usunięta, z powodu otrzymania przez administrację forum uzasadnionego wniosku od osób czujących się pokrzywdzonymi niniejszym wpisem.
dago

Zawartość została usunięta, z powodu otrzymania przez administrację forum uzasadnionego wniosku od osób czujących się pokrzywdzonymi niniejszym wpisem.
dago

Zawartość została usunięta, z powodu otrzymania przez administrację forum uzasadnionego wniosku od osób czujących się pokrzywdzonymi niniejszym wpisem.
dago

Proszę o treść wniosku gdyż wykasowano mojego posta moim zdaniem bez zasadnie.
Czy ma to związek z działalnością KW PSP Gdańsk?
Posty zawierały w pełni anonimową informację o tym, że w trakcie budowy wiaty muzealnej zrobiono dach komuś kto odpowiadał za przekazywanie sprzętu, oraz również anonimową informację jakoby w zamian za auta do OSP ludzie odpowiedzialni za rozdział sprzętu w PSP otrzymywali działki (grunty) od wójtów i burmistrzów.
Z uwagi na nie podanie gminy/powiatu ani województwa proszę @dago o wyjaśnienie w jaki sposób wniosek był zasadny?!
Jeśli tak ja proszę o usunięcie wszystkich postów użytkowników na literę A i B
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2016, 20:29:18 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Wyroki sądowe - KW Gdańsk
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 18, 2016, 20:23:08 »
Cytuj
Zawartość została usunięta, z powodu otrzymania przez administrację forum uzasadnionego wniosku od osób czujących się pokrzywdzonymi niniejszym wpisem.
dago

Zawartość została usunięta, z powodu otrzymania przez administrację forum uzasadnionego wniosku od osób czujących się pokrzywdzonymi niniejszym wpisem.
dago

Zawartość została usunięta, z powodu otrzymania przez administrację forum uzasadnionego wniosku od osób czujących się pokrzywdzonymi niniejszym wpisem.
dago



Przykre.
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline Wilson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: Wyroki sądowe - KW Gdańsk
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 18, 2016, 20:29:01 »
Cenzura na oficjalnie dostępne wyroki Centralnej Bazy Orzeczeń Sądów Administracyjnych ??? Dziwne..

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: Wyroki sądowe - KW Gdańsk
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 18, 2016, 20:33:12 »
Cenzura na oficjalnie dostępne wyroki Centralnej Bazy Orzeczeń Sądów Administracyjnych ??? Dziwne..
To naprawde wielka bzdura pokrzywdzony skazany prawomocnym wyrokiem sądu! SKAZANY NIE JEST POKRZYWDZONYM TYLKO DO JASNEJ CHOLERY SPRAWCĄ/WINNYM!!!
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: Wyroki sądowe - KW Gdańsk
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 18, 2016, 22:21:41 »
Jedna mała uwaga. W wyrokach wsa i nas nie rozstrzyga się o winie. Tylko o tym czy organ przestrzega czy nie przestrzega prawa.
I jak ktoś chce to te wyroki znajdzie więc po co to kasowanie nie wiem

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: Wyroki sądowe - KW Gdańsk
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 18, 2016, 22:25:29 »
Jedna mała uwaga. W wyrokach wsa i nas nie rozstrzyga się o winie. Tylko o tym czy organ przestrzega czy nie przestrzega prawa.
I jak ktoś chce to te wyroki znajdzie więc po co to kasowanie nie wiem
I organ to taki kosmita.... A nie jaśnie panujący KW. Wyrok WSA można potraktować jako "Organ jest winny nie przestrzegania prawa przez co ucierpiał pokrzywdzony strażak i budżet państwa"
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline remfire

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.049
Odp: Wyroki sądowe - KW Gdańsk
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 18, 2016, 23:29:32 »
Babol
przestań kłamać i manipulować, meble o których piszesz zakupiliśmy My jako jednostka OSP z B. w podziękowaniu za dobrą współpracę i przekazaliśmy na wyposażenie KW PSP Gdańsk. I nie były to meble gdańskie tylko ich repliki
Znam wiele jednostek OSP, ale nie znam takiej która byłoby stać na zakup kosztownych podarków za dobrą współpracę. OSP kupują samochody, budują remizy, pozyskują specjalistyczny sprzęt, ale takimi podarkami sie nie rewanżują. 
 Od razu rodzą się pytania  czym  więc zaoowocowła dla Was ta współpraca, skoro warta była mebli przekazanych w podziękowaniu ?
 I drugie pytanie skąd stowarzyszenie pozyskuje pieniądze na takie podarki i czy nie mieliście bardziej niezbędnych własnych potrzeb niż obdarowywanie tych którzy powinni współpracować z Wami z racji swoich obowiązków? 
 No i co na to nadzory Komisji Rewizyjnej, starostwa czy US ?

Offline maniek1981

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 188
Odp: Wyroki sądowe - KW Gdańsk
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 19, 2016, 10:19:08 »
Cenzura jak za komuny. :wall: Dobrze się kreci skoro takie cyrki wychodzą i się to ukrywa  :gwiazdki:

Offline Babol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Wyroki sądowe - KW Gdańsk
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 19, 2016, 11:27:18 »
Cenzura jak za komuny. :wall: Dobrze się kreci skoro takie cyrki wychodzą i się to ukrywa  :gwiazdki:

Niestety tak to już jest skoro się wszytkim powtarzało jedną swoją prawdę i przez lata wszyscy w to wierzyli a po latach wyszła inna prawda to ta pierwsza stała się g....no prawda. Są 
TACY co im to nie po myśli. Bo niestety w straży myśleć nie wolno. Chyba że myślenie jest krok w krok z jaśnie nam panującym. 
Zastanawia mnie jedno sztab ludzi pisze pisma , ktoś to sprawdza,  jaki mecenas czyta i takie dokumenty wychodzą z komend?
Oj poziom w tych komendant jak w piosence lady punk "mniej niż zero "  o o o

Zapomniałem napisać jeszcze o jednym.
Admin czy moderator jak zwał tak zwał poinformował nas wszem i wobec że wpłynął uzasadniony wniosek kogoś kto poczuł się urażony.  W skutek tego usunięcia dokonano określonych wpisów. Czyli cel został osiągnięty przez określoną osobę. A czy nie powinno być tak.
Osoba czy osoby które czują się urażone powinny powiadomić organy ścigania. Następnie organy do tego powołane badają czy doszło do obrazy majestatu czy nie. Po trwającym kilku miesięcznym śledztwie organy odpisuja ze brak jest podstaw do wszczęcia śledztwa o orzecznictwo sądowe odnośnie krytyki zwłaszcza władzy jasno o tym stanowi. Tak czy inaczej wpisy by zostały. Niestety osoby na 99% które mam na myśli użył fortela zastraszenia administracji forum. Skutek dużo szybszy i bez organów ścigania. Taktyka znana i lubiana. INFORMUJE WSZEM I WOBEC ZE ZGODNIE Z ART 304 KPK SWOJĄ POWINNOŚĆ UCZYNIŁEM PIERWSZEGO DNIA TEMATU.
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2016, 15:30:13 wysłana przez Babol »

Offline dago

  • Lubię Cię
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.026
    • Ratowniczy Bank Wiedzy
Odp: Wyroki sądowe - KW Gdańsk
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 19, 2016, 15:34:39 »
Odpowiadam koledze Equinox, ma wysoką range, długi staż i z pewnością z tego powodu należą mu się wyjaśnienia. Jest wymierną wartością dla forum.

Treść dzielę na: (1) fakty i (2) mój tok rozumowania.

1. Fakty
Otrzymałem zgłoszenie w którym zażądano usunięcia wpisów, wg autora szkalujących i naruszających dobre imię wskazanej osoby.
Poprosiłem o zeskanowane dokumenty autoryzujące osobę zgłaszającą, oraz ścisły wykaz tekstów, które zdaniem zgłaszającego naruszają prawo.
Otrzymałem dokumenty, otrzymałem listę z wykazem oraz uzasadnienie.
Z 1 zgłoszeniem zgodziłem się bez żadnych uwag, z pozostałymi 4 się nie zgodziłem co do treści, natomiast uznałem kontekst (wyjaśnię to dokładniej niżej).
Nie zgodziłem się także na udostępnienie danych forumowiczów.

2. Mój tok rozumowania
Jestem zobowiązany rozstrzygać spory dotyczące forum, posługuję się bardzo skromnym zestawem narzędzi, jeśli nie można uzyskać pełnego sukcesu, dążę do minimalizacji skutków negatywnych.

Nazwijmy
a. temat spraw w NSA,
b. temat mebli,
c. temat budowlany,
d. bicie piany.

Powodem usunięcia sprawy a. nie był wykaz linków do stron NSA, co by byłoby absurdalne i każdy kto pieje o usuwaniu informacji o oficjalnych dokumentach, moim zdaniem w tej chwili robi to celowo i cynicznie starając się wywrzeć presję. Wpis a. posiadał wyraźną intencję zawartą w treści reszty wpisu. Było tam porównanie skali rzekomych skandali do powodów odejścia KG Policji. Mam wystarczające doświadczenie (choć oczywiście popełniam błędy), wynikające z reprezentowania przed różnymi organami treści na forum, na przestrzeni tych kilkunastu lat, żeby wiedzieć że ocenie w postępowaniu wyjaśniającym, w zakresie ochrony dóbr osobistych podlega cały kontekst wypowiedzi. Nie trzeba napisać „Zenek jest głupi”, żeby ustalić czy doszło do pomówienia. Podkreślam, że jest to wyjaśnienie mojego toku rozumowania, mogę się mylić, dokonałem oceny i podjąłem działania. Nie wykasowałem z Internetu wspominanych dokumentów, każdy może sobie do nich dotrzeć. Jak również podejmować dowolne działania we własnym mieniu jeśli widzi taką potrzebę.

Powodem usunięcia sprawy b. było złożone oświadczenie, mówiące, że sprawa była przedmiotem postępowania wyjaśniającego, które niczego złego nie wykazało. Czyli gdzieś istnieje wyjaśnienie w tej sprawie, którego nie da rady podważać bez podjęcia specjalnych środków, którymi na pewno nie są luźne rozmowy na forum internetowym.
Gdy mam z jednej strony podpisane oświadczenie, a z drugiej anonimowy wpis, wybieram wariant pierwszy. Ze swojej strony dodam, że wielokrotnie spotykałem się z sytuacjami analogicznymi co do skutków działania. Za każdym razem chodziło o niestandardowe działanie wspierające wyższy cel. Osobiście uważam, że decydenci, którzy decydują się ryzyko podejrzeń, choć mogliby  zamknąć się w w świecie swojej biurokracji, zasługują na wyróżnienie a nie potępienie. Oczywiście to moje odrębne spekulacje.

Powody usunięcia sprawy c są proste. Można je ująć następująco. Wpisy z konta założonego miesiąc wcześniej z 1 wiadomością normalnie mają dla mnie zerową wartość. W tym przypadku wpis był pomawiający, celowo lub nie napisany w języku hula-gula, więc jego wartość jest dla mnie wręcz ujemna. Jeżeli ktoś formułuje pretensje do takiego wpisu, to go kasuję bez żalu. 

Sprawa d. to wpis w innym temacie, który usunąłem. Wpis o „idiotach”, „komediantach”, czyli typowe bicie piany. Wpisy takie często pozostają, jeśli nikt o nie nie zgłasza pretensji. Jeśli ktoś czuje się obrażany nie mam oporów aby taki wpis usunąć.

Reasumując, pojawił się nieprzypadkowo w tym momencie wątek, który nie był założony dla wyjaśnienia jakiejś prawdy, tylko dla uzyskania innych korzyści. Dobitnie świadczy o tym fragment: Wysyłam wątek do dziennikarzy. Siła rzeczy jestem w takie działania uwikłany, trenowałem to, nie mam żadnych skrupułów, oporów. Już pojawiły się oczywistości o cenzurze, PRL, nie robi to na mnie wrażenia. A ponieważ żadnym tłumaczeniem i tak nie przekonam przekonanych, temat zamykam. Jeśli popełniłem błąd w działaniu to trudno, takie dane jakie miałem i taki tok rozumowania jaki przedstawiłem to jedyne moje narzędzia.
Lepiej robić i żałować, niż nie robić i żałować.