Publiczne > Kosz publiczny

Mgr SGSP

<< < (2/4) > >>

Eqinox:

--- Cytat: ofi w Styczeń 30, 2016, 13:23:30 ---
--- Cytat: nykol w Styczeń 30, 2016, 12:05:49 ---Wydaje mi się, że kwestią czasu jest pojawienie się stanowisk w których wymagany będzie mgr po sgsp. Ciągle zwiększają wymagania co do stanowisk, kwalifikacji itd. Wg mnie lepiej zrobić właśnie tam mgr i masz spokój.

--- Koniec cytatu ---

Ja powiem tak - mama nadzieję że stanie się tak jak piszesz. Przeciwnie do Equinoxa uważam,że skoro posiadamy stosowne szkoły, w straży powinni pracować ludzie z wykształceniem w tym kierunku, a to że niektórzy komendanci nie mają takowego, nie jest argumentem wskazującym na pozytywny kierunek - wręcz przeciwnie. Nie jestem przeciwnikiem innych kierunków (sam mam skończonego drugiego inżyniera poza SGSP), ale powinien powstać katalog kierunków przydatnych w służbie (różnych w zależności od stanowiska). Nikt mi natomiast nie wytłumaczy i nie przekona do przydatności mgr bibliotekoznawstwa czy zootechniki w PSP. Do czego doprowadziło uznawanie byle jakich studiów przy promocjach oficerskich wszyscy wiemy.
Co do pytania kolegi, to mimo tego że poziom studiów mgr w SGSP delikatnie powiedziawszy nie należy do najwyższych (niestety poziom ten kreują również studenci), jeżeli wiążesz przyszłość z PSP, to skończ mgr w SGSP i będziesz miał "kwity na wiedzę" nie do podważenia.

--- Koniec cytatu ---
Mam nadzieje, że jak najszybciej KG rozpocznie pracę nad zmianą zapisów ustawy o PSP która daje monopol na kształcenie oficerów SGSP. Powiem więcej powinno się tą szkołę jako kształcącą dziennie i zaocznie inż. poż. zlikwidować!

Feo:

--- Cytat: ofi w Styczeń 30, 2016, 13:23:30 ---Nikt mi natomiast nie wytłumaczy i nie przekona do przydatności mgr bibliotekoznawstwa czy zootechniki w PSP.

--- Koniec cytatu ---

Chciałbym zwrócić uwagę, że Pani Dyrektor Biblioteki SGSP jest zaszeregowana do 14 grupy uposażenia:P

ogniomiszcz:

--- Cytat: Feo w Styczeń 30, 2016, 15:15:14 ---Chciałbym zwrócić uwagę, że Pani Dyrektor Biblioteki SGSP jest zaszeregowana do 14 grupy uposażenia:P

--- Koniec cytatu ---
nie wiem gdzie to wyczytałeś ale to nie jest prawda
nawet nie ma takiego stanowiska jak dyrektor biblioteki

Wracając do tematu to skoro magisterka w sgsp jest nic nie warta to skąd tyle chętnych? Wszyscy się pomylili?

Eqinox:

--- Cytat: Zubek73 w Styczeń 30, 2016, 15:35:12 ---Wracając do tematu to skoro magisterka w sgsp jest nic nie warta to skąd tyle chętnych? Wszyscy się pomylili?

--- Koniec cytatu ---
Znasz pojęcie "efekt owczego pędu"? Albo "zasadę podczepienia"? 
Przecież Zubek wiesz doskonale, że tytuł mgr na SGSP nic nie daje.
Nie, nie pomylili się poszli na łatwiznę.

--- Cytat: Feo w Styczeń 30, 2016, 15:15:14 ---Chciałbym zwrócić uwagę, że Pani Dyrektor Biblioteki SGSP jest zaszeregowana do 14 grupy uposażenia:P

--- Koniec cytatu ---
Kierownik działu w SGSP 13 grupa - myślę, że biblioteka to dział bo szefowa biblioteki ma napisane na stronie SGSP Kierownik.
Może być nawet tak, że w bibliotece SGSP jest kilka grup 13 bo ze struktury organizacyjnej wynika, że:
Biblioteka Główna dzieli się:
1. Dział Zbiorów Bibliotecznych (RG-1)
2. Dział Informacji (RG-2)

Feo:

--- Cytat: Zubek73 w Styczeń 30, 2016, 15:35:12 ---
--- Cytat: Feo w Styczeń 30, 2016, 15:15:14 ---Chciałbym zwrócić uwagę, że Pani Dyrektor Biblioteki SGSP jest zaszeregowana do 14 grupy uposażenia:P

--- Koniec cytatu ---
nie wiem gdzie to wyczytałeś ale to nie jest prawda
nawet nie ma takiego stanowiska jak dyrektor biblioteki

Wracając do tematu to skoro magisterka w sgsp jest nic nie warta to skąd tyle chętnych? Wszyscy się pomylili?

--- Koniec cytatu ---

No fakt teraz nie ma. Było takie stanowisko ujęte w Rozporządzeniu MSWiA z 27 lutego 2008 w sprawie uposażenia strażaków, w rozporządzeniu zmieniającym z 11 marca 2009 już tego stanowiska nie ma.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej