Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2016 roku?  (Przeczytany 1010010 razy)

Offline c1astek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
  • PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3150 dnia: Lipiec 05, 2016, 14:21:03 »
I ja panowie poległem. Przygotowywałem się parę dobrych miesięcy. Stres i tak zwyciężył. Za rok przyjadę tutaj mądrzejszy o jedną lekcje. Powodzenia i do zobaczenia za rok! .

Powodzenia  :straz:
CZOSNKI <3

Offline Amador

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 69
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3151 dnia: Lipiec 05, 2016, 14:22:28 »
Nie mogę czytać pieprzenia osób, których nie było na naborze i nie.wiedza jakie błędy były popełnione. -.- wytłumacz to osobom, które mają badania udokumentowane z medycyny sportu na poziomie 100+ a wczorajszy wynik.pokazal im 75 -.- stres nie?
Albo osobom.ktorym podczas wykonywania próby kazano wchodzić nieprawidłowo na stopień, zupełnie inaczej niż jest w rozporządzeniu. Po roku przygotowań i kilkukrotnie sprawdzonym harwardzie powiedz im ze to stres -.- albo jakieś Tętno z kosmosu taj jak u niektórych -.- i z łaska podane wyniki końcowe -.- parodia!

Widzę minąłeś się z powołaniem, powinieneś zostać adwokatem, szukasz po całym forum osób, które podobnie jak ty szukają usprawiedliwienia swojej porażki, słuchasz ich bajeczek i puszczasz ferment dalej. Zadzwoń do KG, albo lepiej do MSWiA i powiedz ze cie skrzywdzili, bo przecież powinieneś się dostać. Żałosne tłumaczenia z twojej strony, świętszy od papieża...

Offline Mateusz12998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3152 dnia: Lipiec 05, 2016, 14:42:10 »
W domu Harvard w okolicach 115-120, dzisiaj na teście 81, najważniejsze że zaliczone. Moim zdaniem raczej nie ma co mówić o błędzie pomiaru, od razu po założeniu pulsometru mój wynik wynosił prawie 120, stres robi swoje.  Do tych co przeszli dalej, spotykamy się dziś na mieście albo na stadionie?

Kraków.

Offline hubert494

  • SA PSP KR
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 50
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3153 dnia: Lipiec 05, 2016, 14:43:24 »
Nie mogę czytać pieprzenia osób, których nie było na naborze i nie.wiedza jakie błędy były popełnione. -.- wytłumacz to osobom, które mają badania udokumentowane z medycyny sportu na poziomie 100+ a wczorajszy wynik.pokazal im 75 -.- stres nie?
Albo osobom.ktorym podczas wykonywania próby kazano wchodzić nieprawidłowo na stopień, zupełnie inaczej niż jest w rozporządzeniu. Po roku przygotowań i kilkukrotnie sprawdzonym harwardzie powiedz im ze to stres -.- albo jakieś Tętno z kosmosu taj jak u niektórych -.- i z łaska podane wyniki końcowe -.- parodia!

Widzę minąłeś się z powołaniem, powinieneś zostać adwokatem, szukasz po całym forum osób, które podobnie jak ty szukają usprawiedliwienia swojej porażki, słuchasz ich bajeczek i puszczasz ferment dalej. Zadzwoń do KG, albo lepiej do MSWiA i powiedz ze cie skrzywdzili, bo przecież powinieneś się dostać. Żałosne tłumaczenia z twojej strony, świętszy od papieża...
Żal czytać naprawdę ;) brak słów... Ja chciałbym tylko poprawnie przeprowadzonego testu, niczego innego.

Offline c1astek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
  • PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3154 dnia: Lipiec 05, 2016, 14:46:21 »
Nie mogę czytać pieprzenia osób, których nie było na naborze i nie.wiedza jakie błędy były popełnione. -.- wytłumacz to osobom, które mają badania udokumentowane z medycyny sportu na poziomie 100+ a wczorajszy wynik.pokazal im 75 -.- stres nie?
Albo osobom.ktorym podczas wykonywania próby kazano wchodzić nieprawidłowo na stopień, zupełnie inaczej niż jest w rozporządzeniu. Po roku przygotowań i kilkukrotnie sprawdzonym harwardzie powiedz im ze to stres -.- albo jakieś Tętno z kosmosu taj jak u niektórych -.- i z łaska podane wyniki końcowe -.- parodia!

Widzę minąłeś się z powołaniem, powinieneś zostać adwokatem, szukasz po całym forum osób, które podobnie jak ty szukają usprawiedliwienia swojej porażki, słuchasz ich bajeczek i puszczasz ferment dalej. Zadzwoń do KG, albo lepiej do MSWiA i powiedz ze cie skrzywdzili, bo przecież powinieneś się dostać. Żałosne tłumaczenia z twojej strony, świętszy od papieża...
Żal czytać naprawdę ;) brak słów... Ja chciałbym tylko poprawnie przeprowadzonego testu, niczego innego.

Dokładnie żal czytać co piszesz Hubert :)
CZOSNKI <3

Offline Fanatyk.

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3155 dnia: Lipiec 05, 2016, 14:52:06 »
Oj tam, mi już przechodzi. Dzisiaj zapisałem się na Crossfit aby mieć coś dla siebie. Ci co mieli wyniki 100+ w domu i u lekarza tak jak jak pewnie za bardzo chcieli. Jednak sami na siebie nałożyliśmy presję tymi całymi przygotowaniami i masą wydanych pieniędzy i jeszcze większą masą wydawać by się mogło "straconym" czasem.
Ja za rok oczywiście podejdę, a w tym roku chętnie poobserwuję co się będzie działo na naborach. Tym co przeszli przez Harvard gratuluję, może i trzeba mieć szczęście żeby to przejść ale przeszliście i chwała Wam za to. Teraz skupcie się na sprawnościowych i powodzenia Wam życzę, trzymam za Was kciuki.

Tak czy siak czuje taki niedosyt bo ja ktoś przejdzie Harvard to szkoła jest na wyciągnięcie ręki, podobnie jak na Euro i Polską.:D

Offline 18sikora1994

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Sa PSP Poznań 2016
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3156 dnia: Lipiec 05, 2016, 14:55:27 »
Nie mogę czytać pieprzenia osób, których nie było na naborze i nie.wiedza jakie błędy były popełnione. -.- wytłumacz to osobom, które mają badania udokumentowane z medycyny sportu na poziomie 100+ a wczorajszy wynik.pokazal im 75 -.- stres nie?
Albo osobom.ktorym podczas wykonywania próby kazano wchodzić nieprawidłowo na stopień, zupełnie inaczej niż jest w rozporządzeniu. Po roku przygotowań i kilkukrotnie sprawdzonym harwardzie powiedz im ze to stres -.- albo jakieś Tętno z kosmosu taj jak u niektórych -.- i z łaska podane wyniki końcowe -.- parodia!

Widzę minąłeś się z powołaniem, powinieneś zostać adwokatem, szukasz po całym forum osób, które podobnie jak ty szukają usprawiedliwienia swojej porażki, słuchasz ich bajeczek i puszczasz ferment dalej. Zadzwoń do KG, albo lepiej do MSWiA i powiedz ze cie skrzywdzili, bo przecież powinieneś się dostać. Żałosne tłumaczenia z twojej strony, świętszy od papieża...
Żal czytać naprawdę ;) brak słów... Ja chciałbym tylko poprawnie przeprowadzonego testu, niczego innego.

Hubert494 weź idź na rynek kup sobie poduszkę i paczkę chusteczek i się porządnie wypłacz. Pogódź się z porażką i tyle a nie siejesz zamęt na forum.
"Aby dążyć do sukcesu trzeba ćwiczyć trenować i dawać z siebie wszystko" Nie raz się o tym przekonałem.

Offline Tysia

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 143
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3157 dnia: Lipiec 05, 2016, 14:56:45 »
Weźcie już wyluzujcie nie zaliczyłam, a byłam przygotowana też. Emocje i złość odpadły ćwiczę dalej no i cóż do zobaczenia za rok, to co wypracowaliśmy do tej pory nie przepadnie, a za rok każdy tam wróci mądrzejszy no i lepiej wytrenowany. :)  :straz: :straz:

Offline 0rz3ch

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3158 dnia: Lipiec 05, 2016, 15:03:53 »
Również zaliczylem :) wynik 90+, Przede wszystkim jak najmniej stresu, rozumiem zlosc osob ktore sie przygotowywaly caly rok i nie zaliczyli bo sam bym byl zdenerwowany ale bez przesady, nie ma tu mowy o zadnych ukrytych pomiarach czy cos :/ wszystko cacy, dodam jeszcze od siebie ze w domu srednio harward 130 mialem

Offline tajler

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Cel CS PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3159 dnia: Lipiec 05, 2016, 15:06:49 »
Witam!
Dzisiaj byłem na Harwardzie w Krakowie nie dość że zmeczony i nie wyspany to po przeczytaniu dzień wczesniej paru stron tego forum stwierdziłem ze jak i tak 1/10 zdaje to mam na to wyj**ane... naprawde patrząc na tych ludzi co się stresują rece im chodza nie wiedza co robic gdzie usiąść patologia... Jeśli ktoś chce zostać strażakiem to po pierwsze musi opanować stres, szybko i mądrze podejmować decyzje na tym polega bezbłędna praca w tej służbie..
Kompletny luz i wyciszenie (w moim przypadku drzemka) pozwoliła mi przejść dalej - wynik 82,5
Nie zgodze się rownież z tym ze wyniki były zanizane zawyzane itp..
Facet co mi sprawdzal puls pisal wszystko na kartce i do komputera tez mozna bylo zajrzec tak wiec bez spiny pare glebokich oddechow i mozna rozwalić system :)
Powodzenia w czwartek :)

Offline gosc96

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 129
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3160 dnia: Lipiec 05, 2016, 15:11:24 »
Fakt faktem w CS byly 3 dziewczyny i na pewno jedna z nich zaliczyla, nie wiem jak 2 pozostale.
Ponawiam pytanie, czy trzeba bylo odebrac kopie swiadectwa i oddac numerki ?

Offline mackol93

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Cel: SA PSP POZNAŃ
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3161 dnia: Lipiec 05, 2016, 15:13:19 »
Miała to być tylko formalność, a skończyło się na tym, że to był gwóźdź do trumny.

Całą drogę powrotną myślałem nad tym testem. Szkoda, że na tym się skończyła się moja przygoda ze szkołą. Pozostaje mi napisanie matury i startować do SGSP.
Wszystkim, którzy przeszli dalej życzę powodzenia w dalszej rekrutacji, a pozostałym mogę tylko napisać, żeby wzięli się w garść. Nie była to równa i sprawiedliwa walka o realizowanie marzeń, ale mamy jeszcze kawał życia przed sobą. Nie traktujcie swojego poświęconego czasu na naukę i treningi jako coś straconego. Ten wysiłek ukształtował Wasz charakter do woli walki. Co poniektórzy macie jeszcze szanse, więc za rok będziecie o tę wiedzę mądrzejsi.
Powodzenia i łeb do góry:)

Offline heeeyy

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 109
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3162 dnia: Lipiec 05, 2016, 15:27:31 »
Orientuje sie ktos czy mozna zrobic jeden falstart w biegu na 50? 

Offline 0rz3ch

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3163 dnia: Lipiec 05, 2016, 15:29:00 »
mozna

Offline Kajster

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3164 dnia: Lipiec 05, 2016, 16:50:28 »
Tak trzeba było odebrać świadectwo i oddać numerek :)

Offline mystikk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3165 dnia: Lipiec 05, 2016, 16:51:20 »
Ja jako osoba znajdująca się już w "systemie" mogę powiedzieć, że wyniki z harvarda są jak najbardziej poprawne......(mówię na przykładzie CS PSP).
Przechodziłem kilka razy ten test na naborach z ulicy oraz w zeszłym tygodniu tutaj w szkole, wyniki były prawie identyczne.
Dużo ludzi nie docenia tej próby(ja za pierwszym razem też nie zdałem...). Niema co się odwoływać i mieć pretensje, trzeba się po prostu przygotować i próbować w przyszłym roku.... Tym, którzy przekroczyli granicę wiekową zostaje iść z drogi i robić aspirantkę zaocznie ;)

Offline strażak 95

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3166 dnia: Lipiec 05, 2016, 17:07:28 »
Macie  moze wiadomości jak Poznan dzisiaj ????

Offline darkoss

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 143
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3167 dnia: Lipiec 05, 2016, 17:26:24 »
83 albo 85 na 240

Offline Kajster

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3168 dnia: Lipiec 05, 2016, 17:29:35 »
83 albo 85 na 240

podobno 120 na 280 ;)

Offline strażak 95

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3169 dnia: Lipiec 05, 2016, 17:30:43 »
tak było wcozraj 120 na 280

Offline darkoss

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 143
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3170 dnia: Lipiec 05, 2016, 17:32:27 »
103 na 280

Offline strażak 95

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3171 dnia: Lipiec 05, 2016, 17:33:19 »
dzisiaj ?

Offline mish3lls

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 687
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3172 dnia: Lipiec 05, 2016, 17:41:38 »
W CS podobno 98/320 osob wczoraj zaliczylo  :fiuu:

Offline darkoss

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 143
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3173 dnia: Lipiec 05, 2016, 17:54:02 »
dzis 83 albo 85 a wczoraj 103

Offline mackol93

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Cel: SA PSP POZNAŃ
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3174 dnia: Lipiec 05, 2016, 17:56:55 »
No to ciekawie będzie po sprawności :P