Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2016 roku?  (Przeczytany 1009950 razy)

Offline strażak 95

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3125 dnia: Lipiec 05, 2016, 11:58:22 »
Jak tam Poznan panowie ???

Offline nowy123456

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3126 dnia: Lipiec 05, 2016, 12:10:10 »
tyle przygotowań... normalnie poniżej FI= 95 nie schodziłem, a pomiar na szkole 76.... No i weź tu się ku*wa nie zalamuj. Tak łatwo się nie poddam, jak utrzymają wiek rocznikowo to za rok ostatnia szansa. Wrócę silniejszy !

Offline kiksu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Cel: SA PSP 2017
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3127 dnia: Lipiec 05, 2016, 12:17:10 »
tyle przygotowań... normalnie poniżej FI= 95 nie schodziłem, a pomiar na szkole 76.... No i weź tu się ku*wa nie zalamuj. Tak łatwo się nie poddam, jak utrzymają wiek rocznikowo to za rok ostatnia szansa. Wrócę silniejszy !

Wrócić możesz silniejszy ale stres zrobi swoje  :gwiazdki:

Offline 18sikora1994

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Sa PSP Poznań 2016
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3128 dnia: Lipiec 05, 2016, 12:18:07 »
A na naborach z ulicy jak mierzą palcem czy pulsometrem? Tez jest taki przesiewowe na harvardzie?

Tak , jak ja startowałem w naborze z Ulicy to na 45 osób zdało 20
"Aby dążyć do sukcesu trzeba ćwiczyć trenować i dawać z siebie wszystko" Nie raz się o tym przekonałem.

Offline nowy123456

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3129 dnia: Lipiec 05, 2016, 12:20:17 »
A na naborach z ulicy jak mierzą palcem czy pulsometrem? Tez jest taki przesiewowe na harvardzie?

Tak , jak ja startowałem w naborze z Ulicy to na 45 osób zdało 20
Teraz jak Ci poszło?

Offline hubert494

  • SA PSP KR
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 50
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3130 dnia: Lipiec 05, 2016, 12:23:27 »
KRAKOW!  Proszę o wiadomość prywatną osoby, które zdawały Harvarda dzisiaj lub wczoraj w Krakowie i pisały sensowne odwołania!
Śmiać mi się chce z waszych wypowiedzi na temat stresu :D stres może podwyższyć trochę wasze Tętno ale końcowy wynik nie mógłby spać z poziomu 95-100 do poziomu 65-70 a taka sytuacje miało wiele osób do tego z łaska podawany był wynik końcowy. Nierealne jest również to żeby tętno osoby która biegała cwiczylaa i sprawdzała Harvarda wielokrotnie spadalo między pomiarami o 2-3 tylko. ;) jawne oszustwo.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2016, 12:34:16 wysłana przez hubert494 »

Offline Kajster

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3131 dnia: Lipiec 05, 2016, 12:30:25 »
Kolego wydaje ci się :) Nawet nie wiesz a jesteś ze stresowany. Też mi się wydawało że na spokojnie sobie posiedzę i uspokoi się tętno ale samo to że jesteś w grupie i czujesz rywalizację już Cię zbija z wyniku ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2016, 18:06:31 wysłana przez Kajster »

Offline strażak 95

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3132 dnia: Lipiec 05, 2016, 12:31:45 »
POpatrzmy na to z innej strony niz oszustwo. Kazdy ma rowne szanse.... I jedni zdali a drudzy nie . Fakt odsiew jest ale o czymś to swiadczy......

Offline gosc96

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 129
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3133 dnia: Lipiec 05, 2016, 12:38:16 »
Nie odebralem kopii swiadectwa i numerow nie oddalem, trzeba bylo to zrobic czy nie?

Offline heeeyy

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 109
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3134 dnia: Lipiec 05, 2016, 12:38:36 »
Przecież nie zmieniali by wyników ponad 75% kandydatów  :gwiazdki: Oszustwa może i są ale nie na taką skale.

Offline 18sikora1994

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Sa PSP Poznań 2016
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3135 dnia: Lipiec 05, 2016, 12:40:00 »
Oj żal mi was i aż śmiać mi się chce co wy tu opisujecie :]. Miałem też startować w tym roku do SA PSP Poznan ale nie startuje z powodu złamania ręki. Nie mam żadnych pleców ani znajomych w Straży Pożarnej. Najpierw idźcie na nabór z Ulicy zobaczcie jak to wygląda a potem piszczcie. Pierwszy mój nabór który startowałem z Ulicy do PSP wyglądał tak jechałem o 3:40  do Tczewa pociągiem , o 7 miałem test. Nie dość że nie byłem wyspany , zmęczony podrózą podszedłem pod egzamin nie zdałem harvarda wiec do domu pojechałem. Drugi nabór pojechałem nic nie ćwiczyłem oblałem harvarda , na trzecim dopiero naborze zacząłem ćwiczyć, trenować i zdałem całą rekrutację do naboru z PSP. Więc przestańcie pierdolić że są fałszowane wyniki bo tak naprawdę nie jest. Połowa z was co tu wypisuje to się w ogole nie przygotowywała i teraz piszę co to nie on ile tronował ITP. Powiem wam tyle ze te 2 pierwsze nabory które poszedłem i oblałem bardzo się stresowałem i nie zdałem dlatego że podszedłem do tematu na wyje*ce. A na 3 już przygotowany i na luzie , to zdałem.
"Aby dążyć do sukcesu trzeba ćwiczyć trenować i dawać z siebie wszystko" Nie raz się o tym przekonałem.

Offline hubert494

  • SA PSP KR
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 50
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3136 dnia: Lipiec 05, 2016, 12:41:06 »
Tak dokładnie tak duży przesiew świadczy jedynie o błędnych pomiarach i odczytach ;) a w niektórych przypadkach również o błędnym przeprowadzeniu próby. Nierealne jest to żeby na 800 osób przyjechało 600 nieprzygotowanych/niewydolnych osób.

Offline hubert494

  • SA PSP KR
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 50
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3137 dnia: Lipiec 05, 2016, 12:46:03 »
Oj żal mi was i aż śmiać mi się chce co wy tu opisujecie :]. Miałem też startować w tym roku do SA PSP Poznan ale nie startuje z powodu złamania ręki. Nie mam żadnych pleców ani znajomych w Straży Pożarnej. Najpierw idźcie na nabór z Ulicy zobaczcie jak to wygląda a potem piszczcie. Pierwszy mój nabór który startowałem z Ulicy do PSP wyglądał tak jechałem o 3:40  do Tczewa pociągiem , o 7 miałem test. Nie dość że nie byłem wyspany , zmęczony podrózą podszedłem pod egzamin nie zdałem harvarda wiec do domu pojechałem. Drugi nabór pojechałem nic nie ćwiczyłem oblałem harvarda , na trzecim dopiero naborze zacząłem ćwiczyć, trenować i zdałem całą rekrutację do naboru z PSP. Więc przestańcie pierdolić że są fałszowane wyniki bo tak naprawdę nie jest. Połowa z was co tu wypisuje to się w ogole nie przygotowywała i teraz piszę co to nie on ile tronował ITP. Powiem wam tyle ze te 2 pierwsze nabory które poszedłem i oblałem bardzo się stresowałem i nie zdałem dlatego że podszedłem do tematu na wyje*ce. A na 3 już przygotowany i na luzie , to zdałem.
Haha no tak bo ty jeden jesteś przygotowany idealnie i ok. 600 osób które przyjechały na testy do każdego z miast przyjechały nieprzygotowane ^^ żal to mi twoje wypowiedzi ;) nie byłeś to nie gadaj  głupot jak nie widziałeś jak wyglądały niektóre pomiary i próby.

Offline Bejd

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 72
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3138 dnia: Lipiec 05, 2016, 12:50:22 »
Mi też się wydaje, że każdy trochę koloryzował z tym harvardem. Miała to być formalność, więc każdy w jakimś stopniu kładł lagę no to teraz jest, jak napisałem gdzieś że harvard zrobi przesiew to kilka osób mnie wyśmiało bo to przecież takie banalne :>

Offline Testy do SA

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3139 dnia: Lipiec 05, 2016, 13:02:48 »
Hubercie, jak czytam co ty wypisujesz to się za głowę łapię ze takie osoby chcą iść do naszej formacji. Może daj sobie spokój, bo z takim podejściem ciężko będzie ci przejść psychologia, a swoją drogą po co służyć w formacji gdzie są takie oszustwa jak piszesz? Mój znajomy zrobił wynik w Krakowie 110 i podobnie jak wielu innych nie miał żadnych zastrzeżeń co do przeprowadzenia próby. Możecie robić wielką aferę, nakręcać się na wzajem, dajcie jeszcze znać mediom, w końcu jak przyjedziecie do domu musicie mieć jakieś wytłumaczenie "dlaczego nie dostałeś się do Aspirantki".
Nie Szkoły, a KG prawie ujednoliciła zasady startów "z ulicy" i do Szkół, więc tam możecie dzwonić i się użalać, co nic nie zmieni.
Zastanówcie się jeszcze raz czy chcecie się dostać do Państwowej Straży Pożarnej, skoro tylko macie swoje wizje jak to choro i skorumpowanie wygląda.
Pozdrawiam i życzę zmiany poglądów, i oby za rok każdy z was złapał się za jaja i wyciągnął wnioski!

Offline Ryszawy

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Cel: SA PSP Kraków 2016
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3140 dnia: Lipiec 05, 2016, 13:03:42 »
Niestety dzisiaj Kraków 75. Odwolanie napisane, pewnie to na nic, ale zawsze to świadomość,  że zrobiło się wszystko co mogło :) Do zobaczenia za rok ! ;)

Offline ochotnik199994

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3141 dnia: Lipiec 05, 2016, 13:15:58 »
Panowie swoja próbę skonczylem 30 min temu. Wynik pozytywny 84. W domu ok. 90. Jest stres, zgadzam się z tym ale idźcie po swoje i nie nastawiajcie sie negatywnie. Czekacie spokojnie na wywołanie z głośników gra radio eska, radze sobie porozmawiać z kolega obok. Ja tak zrobiłem i sie uspokoiłem. Odnośnie wglądu w wyniki siedzisz zaraz obok monitora ale radze na niego nie spoglądać, czekac spokojnie aż wpisze wartość w protokole i tyle. Powodzenia !!!!!

Offline c1astek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
  • PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3142 dnia: Lipiec 05, 2016, 13:32:22 »
.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2017, 14:31:10 wysłana przez c1astek »
CZOSNKI <3

Offline Mistrzuu

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3143 dnia: Lipiec 05, 2016, 13:38:33 »
Dzwoniłem do Poznania. Komendant Główny nie wyraził zgody na odwołania.
Pani jasno wytłumaczyła mi ,że każde podanie czy to drogą pocztową czy internetową będzie rozpatrywane negatywnie.
Podobno sprawa wygląda inaczej w Krakowie. Także Panowie... i Panie (bo pewnie jakiś odsetek na tym forum jest). Próbować... Niech na 100 dostanie się tych 5 zawsze dobrze.
Zostawiam telefon do Poznania. Każdy ma prawo zadzwonić i się zapytać.
61 835 59 00
Oczywiście pismo już wysłane i czekam na tą negatywną odpowiedź. Pozdrawiam

Offline Mistrzuu

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3144 dnia: Lipiec 05, 2016, 13:40:16 »
Z góry mowię tyle ;)
Do zobaczenia za rok :)

Offline Kajster

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3145 dnia: Lipiec 05, 2016, 13:54:06 »
próbować można ale oni mają w czym wybierać więc nawet się takimi sprawami jak odwołania nie przejmują, smutna prawda :(
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2016, 18:06:56 wysłana przez Kajster »

Offline Fikus

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
  • Sa PsP Kraków
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3146 dnia: Lipiec 05, 2016, 13:55:49 »
Odwołania wam nic nie dadzą! Skoro teraz się zestresowaliscie, i wam chu** wynik wyszedł to czy jak się odwołacie i nawet dostalibyście kolejna szanse to czy presja nie byłaby większa?? i wynik taki sam by wyszedł. W Internecie było że od Harvarda nie przysługuje odwołanie. Myślę że ta próba wydolnościowa odbije im sie czkawka. Bo do konca egzaminów to będzie Meksyk. Życzę wszystkim którzy przeszli, powodzenia :)  A reszcie pokory

Offline Marcin__955

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 238
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3147 dnia: Lipiec 05, 2016, 14:12:53 »
Może za bardzo wybiegam w przyszłość ale za rok bedzie pewnie jeszcze mniej chetnych. Chyba pójdę do psychologa albo psychiatry żeby nauczyć radzić sobie ze stresem, bo tu leży problem, moze pojeżdżę po naborach żeby się oswoić, zrobię prawko na C i wiem jedno "wszystko będzie w porządku" by Gothic3. ^_^ Wydam kasę ale łatwo nie odpuszczę. Trzeba wracać na swoją wioskę dalej działać w osp i szukać roboty, jakoś się przebujać przez rok.
"Nie bój się dużego kroku. Nie pokonasz przepaści dwoma małymi." David Lloyd George

Offline hubert494

  • SA PSP KR
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 50
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3148 dnia: Lipiec 05, 2016, 14:15:54 »
Nie mogę czytać pieprzenia osób, których nie było na naborze i nie.wiedza jakie błędy były popełnione. -.- wytłumacz to osobom, które mają badania udokumentowane z medycyny sportu na poziomie 100+ a wczorajszy wynik.pokazal im 75 -.- stres nie?
Albo osobom.ktorym podczas wykonywania próby kazano wchodzić nieprawidłowo na stopień, zupełnie inaczej niż jest w rozporządzeniu. Po roku przygotowań i kilkukrotnie sprawdzonym harwardzie powiedz im ze to stres -.- albo jakieś Tętno z kosmosu taj jak u niektórych -.- i z łaska podane wyniki końcowe -.- parodia!

Offline Lucky

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Kto do SA PSP w 2016 roku?
« Odpowiedź #3149 dnia: Lipiec 05, 2016, 14:18:25 »
I ja panowie poległem. Przygotowywałem się parę dobrych miesięcy. Stres i tak zwyciężył. Za rok przyjadę tutaj mądrzejszy o jedną lekcje. Powodzenia i do zobaczenia za rok! .
"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie”  Heraklit z Efezu