Autor Wątek: o co Wam wszystkim chodzi...?  (Przeczytany 11103 razy)

Offline Mietek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 142
Odp: o co Wam wszystkim chodzi...?
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 11, 2006, 22:48:32 »
Lang wielu osobom proponuje rozmowe na prive, gg itd, a następnie przekonuje do swojej "dobrej postawy", wprowadza celowo mylne informacje o sobie, które bierze ze znanych mu spraw, ale nie jego własnych, tylko zupelnie innych ludzi i w ten sposób doradza i przekonuje do siebie.

Tak naprawdę jest to oficer, ale przebieraniec, który nie miał w swoim życiu nawet jednego kontaktu z dymem, nie mówiac o pozyskaniu jakiegokolwiek doświadczenia operacyjnego. Moze Tobie Emer sie to nie spodoba, ale w Gdańsku mieliśmy i mamy problemy przede wszystkim z powodu przebieranców. Prawie wszystkimi wydziałami z wyjątkiem operacyjnego rządzili do tej pory oficery - przebierańcy. Tak rządzili, że organizacyjny z protokołów kontrolnych zawierajacych informacje o przestępstwach robił wycinanki, finansowy naciągął jak ten z samoobrony na kilometrowce, kwatermistrz z technicznym organizowali przetargi w których udział brały rodzinne firmy członków komisji przetargowej, prewencyjny wraz z zastępcą kw zajmowali sie przede wszystkim uzgodnieniami projektów (rzeczoznawcy),a kadrowiec pilnował by żadna komisja dyscyplinarna nie ukarała winnych (tylko swoich oczywiscie, bo tych spoza ukladu karano przykladnie), bo tak chciał król świeczek i swoją więdzę prawniczą naginał i ćwiczył tak, aby jasnie pan świeczek był zadowolony.

Skoro nie znasz sprawy gdańskiej, nie kładź głowy pod topór za jednego z nich, bo takiej ofiary nikt nie przyjmie. Mietek swoje wie, i Twoje deklaracje i zaprzeczenia nic nie zrobią, chyba, że dysponujesz faktami, ktore potwierdzilyby to. Jesli tymi faktami mialyby byc wypowiedzi Langa, to darujs sobie, my go znamy, Ty nie.

Pozdrawiam normalnych strazakow.   

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2006, 15:22:56 wysłana przez Mietek »

Offline LUCAS

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: o co Wam wszystkim chodzi...?
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 12, 2006, 00:31:55 »
Kolega Mieczysław w sposób realistyczny przedstawił jak to było w Trójmieście.
Źle się działo.
W Gdańsku obecnie jest tak, że użyje metafory "złodziej najgłośnie krzyczy, łapać złodzieja". Ta przenośnia mówi sama za siebie i odzwierciedla sens wydarzeń

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Odp: o co Wam wszystkim chodzi...?
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 12, 2006, 14:12:32 »
Zadziwia mnie tylko taki fakt skąd u wodnika i jemu podobnych kapturów tyle determinacji, tyle jadu i nienawiści w stosunku do otaczającej go rzeczywistości. :rolleyes:

No to sobie poczytaj:
Zdaniem Tomasza Czyża i Witolda Maziarza
Podejrzany były szef straży pożarnej

Pozytywny odbiór, raz!
Pożar u pomorskich strażaków - cd.
Rozmowa z królem Świeczkiem
http://serwisy.gazeta.pl/metroon/1,0,1873123.htmlStrażacy łupili hipermarkety
Ciekawe są też komentarze
Zmiany na stanowisku komendanta miejskiego PSP w Gdańsku
Wielkie czystki w pomorskiej straży pożarnej
Strażacy staną przed prokuratorem
Strażacy idą do prokuratora
Kolejny wywiad króla Świeczka
Komentarz Sławomira Sowuli
Komendant PSP w Gdańsku odchodzi na emeryturę
Komendanci strazy podejrzani
Komenda miejska PSP w Gdańsku sprzyjała Port Service
Jak wyglądało otwarcie centrum handlowego Manhattan?
Słynny artykuł, który oczywiście nie miał wpływu na podjęcie przez komendanta Jankowskiego decyzji o przejściu na zaopatrzenie emerytalne, tak samo zresztą jak inne artykuły go dotyczące
Rozmowa z komendantem miejskim PSP w Gdańsku
Wizyta pana Buka w Gdańsku

Czytaj uważnie, zwłaszcza między wierszami. A później odpowiedz sobie na swoje pytanie oraz zastanów się kto za tym wszystkim stał. Pisząc o tym, że prawda leży pośrodku, miałem na myśli to, że żadna ze stron nie ma monopolu na prawdę, a jeżeli ktoś uważa, że to co wyczyniał duet Porożyński-Chrzan pod egidą króla Świeczka miało coś wspólnego z rzetelnym dziennikarstwem to znaczy to tylko tyle, że naiwnością przerasta moją sześcioletnią córeczkę.

Do świat się kończy: moje tłumaczenie, tak dziwne dla ciebie wynikało tylko z tego, że w mojej ocenie komentarz na forum wybiórczej miał charakter pomówienia i to z nazwiska. Nie zamieściłbym tego linku, gdyby późniejsze wydarzenia nie uwiarygodniły prawdziwości stwierdzeń, które padły w tym komentarzu. A tak się muszę teraz tłumaczyć z tego, że się tłumaczyłem... Cierpicie Panowie z Trójmiasta na krótkowzroczność. Widzicie tylko to co jest dla was wygodne nie dostrzegając rzeczy, które nie są zgodne z przyjętą przez was wizją rzeczywistości. Daliście się wszyscy wciągnąć w bardzo dziwną rozgrywkę przeprowadzoną przez waszych byłych szefów, której celem w mojej ocenie było wyeliminowanie z rynku rzeczoznawców konkurencyjnej "spółdzielni".
A teraz mam pytanie do was wszystkich:
Jak się zakończyły postępowania dyscyplinarne wszczęte wobec funkcjonariuszy KM i KW w Gdańsku?
Czy prokuratura postawiła komukolwiek jakieś zarzuty?
Jeśli coś wiecie to piszcie.
Lang czy ty naprwadę lubisz się gżebać w tym łajnie  a fe.
Pozdrawiam Cięń em.

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: o co Wam wszystkim chodzi...?
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 12, 2006, 15:41:35 »
Proszę o spokojną rozmowę, a nie "jechanie" na siebie nawzajem - w przeciwnym razie się zdenerwuje.
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline delete

  • A B C ...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 323
  • Alpha against omega
Odp: o co Wam wszystkim chodzi...?
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 12, 2006, 17:42:21 »
...mówię spokojnie, w tym przypadku cień ma rację....
"Jeden dobry argument więcej jest wart niż kilka lepszych"  (Tristan Bernard)

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Odp: o co Wam wszystkim chodzi...?
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 12, 2006, 19:07:57 »
Proszę o spokojną rozmowę, a nie "jechanie" na siebie nawzajem - w przeciwnym razie się zdenerwuje.
Sory ale to było pytanie nie wyrywaj się adminie zbytnio trochę ostudź wypowiedzi myslenie ma przyszłość.
Pozdrawiam Cięń em.

Offline MAKINTOSZ

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: o co Wam wszystkim chodzi...?
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 12, 2006, 19:28:50 »
Rozumiem emerka , ze się pomylił.
Bardzo często w życiu mozna spotkać mistrzów pierwszego kroku, którzy ładnie się maskują i opwiadają jacy to oni fajni, czego to oni nie zrobili, a czego nie ugasili.
Zapewne lang należy do nich.
Omamił biednego emerka i ten mu chciał przywtórować i poprzeć go, a nie zna zagadnień o ktorych mówi.

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Odp: o co Wam wszystkim chodzi...?
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 12, 2006, 19:40:48 »
Ja po prostu mam dość gdybania szukania sensacji i plotakarstwa. " KTO SAM  JEST BEZ WINY  NIECH  PIERWSZY  PODNIESIE  KAMIEŃ"
Pozdrawiam Cięń em.

Offline emer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 983
Odp: o co Wam wszystkim chodzi...?
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 12, 2006, 20:07:23 »

Omamił biednego emerka i ten mu chciał przywtórować i poprzeć go, a nie zna zagadnień o ktorych mówi.

Mekintosz: nie wypowiadam się na tematy których nie znam, napisałem tylko o Langu, ale to już nieistotne, szkoda  że ta dyskusja schodzi ta taki poziom....niżej schodźcie sobie już sami.

Pozdrawiam

Offline em.jot

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 69
Odp: o co Wam wszystkim chodzi...?
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 12, 2006, 20:20:44 »
emer. zamknij ten temat i z głowy.

Offline emer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 983
Odp: o co Wam wszystkim chodzi...?
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 12, 2006, 21:03:59 »
Dyskusja zeszła ze swojego toru i to bardzo, a nie to było jej celem.
Chyba błąd zrobiłem, że w ogóle zacząłem ten temat, bo poraz kolejny wszysko sprowadza się do pyskówek.

A szkoda bo liczyłem na cywilizowany dialog.

W związku z tym, nie będę dalej prowokował co niektórych, i temat uważąm za zamknięty

Pozdrawiam i życzę sukcesów.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2006, 21:06:06 wysłana przez emer »