Autor Wątek: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?  (Przeczytany 8820 razy)

Offline celam

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« dnia: Marzec 31, 2006, 00:08:30 »
Witam!
W tym roku wybieram się do aspiranki w Poznaniu. Zastanwiam się jak idą przygotowania innym kandydatom. Jak oceniacie testy z poprzednich lat i jak przygotowujecie się do sprwnościówki? Dla mnie te testy to czarna magia, na 1000m mam czas 3:20, drążek 15. Na 50 czasu nie znam ale chyba słabo bo zawsze byłem słaby w sprintach (na 100m ok14,5s). A jak u was? Macie jakiś plan przygotowań czy idziecie na"żywca"??

Offline Glno20

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 31, 2006, 16:36:15 »
mailowałem dzisiaj do SA w krakowie - podobno mają juz testy z ostatnich lat i sa to testy do wszystkich szkół aspiranckich. Chyba warto przynajmniej testy przerobić, a może pytania sie powtórzą. ja tam się troche przygotuję.

Offline miggru

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 961
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 31, 2006, 16:57:10 »
Na 1000m 3.20 to teraz odchodze od kompa i biegne spokojnie chociaż ostatni raz biegałem kilka miesięcy temu bo kontuzja niestety.

Offline celam

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 31, 2006, 17:28:28 »
Cytuj
Na 1000m 3.20 to teraz odchodze od kompa i biegne spokojnie chociaż ostatni raz biegałem kilka miesięcy temu bo kontuzja niestety.
No to gratuluje kondycji!
Ja jak zaczynałem biegać to 1km przebiec nie mogłem bo całą szkołę średnią fajki paliłem i nigdy wcześniej żadnego sportu nie uprawiałem. Teraz nie pale od roku i od jakiegoś czasu regularnie biegam. A ten czas nie jest dokładny bo te 1000m to samochodem mam odmierzone, a czas był mierzony zwykłym zegarkiem bez stopera. I mam nadzieje że przez 3 miesiące zgubie jeszcze z 15s chociaż wiem że będzie ciążko. Pozatym sprawnośćjest tylko na zaliczenie, a o przyjęciu do szkoły decydują testy. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Offline kaczka_aa

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 31, 2006, 17:35:22 »
No ja nie dostałem się w zeszłym roku no i to mnie zmotywowało do ciężkiego treningu. Trenuje biegi regularnie już rok, codziennie biegam około 12 km no i oczywiście siłownia ( wszystko według ustlonego z góry treningu długotrrminowego). Ostatnio zabrałem się ostro za testy 5 razy w tygodniu korki z chemi a z fizą jade jakoś sam....Mam nadzieje że tysiąpa zrobie na poniżej 3 min no i podciąganie oczywiscie max. Pozdrawiam!!!

Offline Seretsu

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 152
  • seretsu
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 01, 2006, 00:14:14 »
Ja mam prawie 16 lat  -_-  na 1000m biegam 2:45 ( biegałem na mistrzostwach polski , ale mój wynik i tak  jest słaby bo najlepszy był w okolicach 2:34 )   podciągam sie na drązku 13 razy a na 50m jeszcze nie liczylem  ....   myśle ze te 3 lata liceum poducze sie matmy fizy i chemii i poćwicze podciąganie na drązku ...a wtedy  moze sie dostane do SAPSP lub SGSP co jest moim marzeniem od zawsze........ 

Offline Glno20

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 01, 2006, 07:56:48 »
No to nieźli jestescie goście - też troche trenuje, że by tylko sprawnościówke zaliczyć. A i tak najwięcej punktów distaje się za testy - niewspółmiernie więcej niż za sprawnościowe. Sam wpruwam wiedze, też mam korki z chemii i zastanawiam się nad wyjazdem do Częstochowy na kurs przygotowawczy - troche go niektórzy obsmarowali i sam nie wiem. No to pewnie zobaczymy sie w Krakowie ^_^

Offline knives

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 01, 2006, 12:42:16 »
Ja próbuję, chyba do Poznania... Mam zamiar osiągnąć minimum ze sprawności i zobaczymy jak wyjdą testy. Biegam 4 razy w tygodniu (pewnie koło 3,30 mam, bo poczatek sezonu, może 3,15 osiagne w czerwcu); drążek podciągam się 13 razy i tyle mi wystarczy; szybkość również mam nadzieję zaliczyć. Co do testów to zamierzam się uczyć jak już będę miał za sobą matury i inne głupotki (na razie do tego się przygotowuję), myślę że miesiąc na ogranięcie liceum wystarczy. Tymbardziej, że te zadania nie są trudne... Czysta podstawa. Skoro jest tyle chętnych to nie wolno zapominać o alternatywie :] Dlatego teraz matura i załatwienie sobie stołka na dobrych studiach.

Offline MGSPC

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 02, 2006, 23:25:32 »
testy moze i nie trudne, ale jak to mowi moj nauczyciel fizyki sa bardzo podchwytliwe, bo moze byc jedna poprawna odpowiedz a moga byc 2, 3, a kolega teraz skonczyl aspirantke to mowi ze najwiecej odpada na psychotestach i badaniach na wzrok, wysokosc, cisnienie itd:/

Offline ozo kamil

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 03, 2006, 10:20:18 »
Witajcie , ja w tym roku startuje do Czestochowy  , jeśli chodzi o sprawnościówke to drążek i 50 licze na maxa , gorzej z 1000 , naszczęście obi sie powoli ciepło wiec zaczynam ćwiczyć. Według mnie sprawnościówka daje mało punktó niżeli testy z fizyki czy Chemii , za 1 poprowną odpowiedź masz 4 punkty. W tym roku stawiaja szczególna uwage na wiedze . Pozdrawiam wszystkich startujacych do SA a w szczególności do SA Częstochowa :)
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi."  - Albert Einstein

Offline Ofur

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 14, 2006, 21:28:21 »
Hejka! Ja w tym roku zdaje do krakowa. a moja sprawnosc wyglada nastepująco: 1000m- 3:05 min.
50m- 7,1 s.  no a drazek to licze  max`a:)  ale sprawnosc to nic w porownaniu z teoria.jak juz ktos wyzej zaznaczyl... za jedna poprawna odpowiedz mozna przyrobic 4pkt...  po co im strazak ktory bedzie wiedzial co ma zrobic skoro nie zdazy tam dopiec na czas?:) teorii moga nas nauczyc w szkole a wysportowanym trzeba juz byc...

Offline Damage Inc

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 25, 2006, 12:31:29 »
Witam ... startowałem w zeszłym roku do poznania  :angry: nie dostałem sie       :( fiza )   
1000m miałem 3.04     50m max drąg 17 (aktualnie 20)     ...  w zeszłym roku trening zaczołem miech przed . terza zaczynam od jutra  -_- no i oczywiscie jakies korki    dzis pierwsze z chemi . Kumpel juz tam siedzi  takze  tzeba sie zmobilizowac i ija ;)

Offline mrovka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 25, 2006, 14:20:35 »
Ja startuje do Częstochowy. W zeszłym roku mi nie wyszło, ale sam jestem sobie winny bo sie nie przyłożyłem. W tym roku więcej będe biegał, drążek tylko doszlifuje bo 10 robie raczej bez problemu więc min jest tylko poćwiczyć na więcej. No i bieganie. A co do testów, to chyba takie trudne nie są, jak się oststnio uczyłem to nawet proste, nie wszystko ale większość.

Offline Basia

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 25, 2006, 14:35:49 »
witam!
Mam pytanko ile dziewczyn startuje w tym roku do Krakowa??

pozdrawiam

Offline Niko

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 25, 2006, 16:11:34 »
Panowie gratulacje!!! -_- Wszystkim którzy ambitnie ćwiczą i uczą się, ta tężyzna i wiedza jest Wasza, i nikt wam jej nie odbierze. A teraz niech znajdzie się chociaż jeden któremu to pomogło i tam jest?????! :rolleyes:. Może tam już się zmieniło i potrzebują fachowców i siłaczy, dobrze by było. Starajcie się na ile możecie. Jak zamkną przed Wami drzwi to wchodźcie oknem, jak i okno zamkną to lufcikiem.
Pozdrawiam entuzjastów takich potrzeba.

Offline zwirekfireman

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 26, 2006, 21:22:18 »
ja na 1000 schodze ponizej 3 min na drazku tez dam rade 15 razy pocisnac 50 m nigdy nie mierzylem ale jestem dobry w sprincie ale to co mnie dobija to te nieszcesne testy;))przeciez chemia i fizyka to dla mnie czarna magia;))jak sie nie dostane to normalnie moje najwieksze marzenie legnie w gruzach;-(

[CYKLO] Pimpek

  • Gość
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 29, 2006, 10:12:19 »
...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2007, 19:46:15 wysłana przez [CYKLO] Pimpek »

Offline penti

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 16, 2006, 19:19:26 »
Witam

Ja w tym roku po raz pierwszy startuje do SA w Krakowie.
Jeżeli chodzi o sprawnościówke:
-drążek jest troszeczke powyżej minimum, ale juz mam zalatwiony trening u znajomego trenera na siłowni. Zaczynam go równo na miesiąc przed egzaminami, ponieważ teraz nie mam zbytnio czasu.
-bieganie, nigdy nie mierzylem, ale jestem zapalonym rowarzystą. Zależnie od pogody w tygodniu robie nawet 150km. Musze sobie w najblizszym czasie zobaczyć czasy na 50 i 1000m , oczywiście bez rowerka :P :D

Testy wiadomo są bardzo cieżki jezeli chodzi o podchwytliwość. Co do wiedzy jestem studentam Polibudy Slaskiej i mam mnustwo chemi i fizy i innych durnych przedmiotów i pierdół, wiec na ten temat ma jakies pojęcie, a o rozwiązywaniu durnych testów tez coś wiem.
Mam nadzieje że się dostane i oleje Polibude ... kraj alkoholu, lenistwa i nauki jakiś pierdoł i wkuwania nocami przed sesją ... na rzecz szkoly która na serio by mnie pasjonowała i wiedział bym przynajmniej że ucze się czegoś co w przyszłosci moze uratować komuś i mi życie.

:)

Offline fubu

  • strażak
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 208
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 17, 2006, 17:20:26 »
Cytuj
Mam nadzieje że się dostane i oleje Polibude ... kraj alkoholu, lenistwa i nauki jakiś pierdoł i wkuwania nocami przed sesją ... na rzecz szkoly która na serio by mnie pasjonowała i wiedział bym przynajmniej że ucze się czegoś co w przyszłosci moze uratować komuś i mi życie.
żebyś sie nie rozczarował tym co zobaczysz - oczywiście jak sie dostaniesz...powodzenia!! uczcie sie :D:D

Offline kudlaty21

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 02, 2006, 14:57:08 »
.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2007, 12:58:29 wysłana przez kudlaty21 »
Żeby inni mogli przeżyc

Offline miggru

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 961
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 02, 2006, 15:23:14 »
ja też zaczołem przygotowania  :mellow: Trenuje trzy razy w tygodniu bieg, podciągam się na drązku i oczywiście nauka, nauka, nauka

Offline Skoczek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 03, 2006, 20:50:42 »
Witam
Ja też w tym roku bende próbował sie dostać do Krakowa
O sprawnościówke sie nie boje gorzej z testami
Gdzie można zamiwić tesy z ubiegłych lat może  ktoś podać link  :huh:

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 04, 2006, 08:52:14 »
Należy przypuszczać, że rzeczywiście  bendziesz :huh: miał kłopoty z testami, i nie tylko.
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

zeyborek

  • Gość
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 16, 2006, 11:28:54 »
heja ja jestem jeszcze w drugiej lo, ale tez planuje dostac sie i skonczyc sa ( w poznaniu bo tu mieszkam). tak czytam was i czytam i jestem pelen podziwu ilu jest ludzi z zapalem co tej szkoly.tylko kilku rzeczy nie kumam...  :huh: jesli chodzi o sprawnosciowke...to po co chodzicie na silownie i ladujecie zarazem marnujac kase, jak mozna w chacie sobie drazek zamontowac albo znalesc sobie mejsce wswojej okolici(jest ich wbrew pozorom mnostwo)gzie mozna sie podciagac. a dodtego dolozyc jeszce pompeczki i sila spora. ja sobiscie na drazku w ciagu robie 47podciagniec.a mimo tego jak trenuje sobie czasme  to 10 razy po 5podciagniec i wystarcza w zupelnosci. a bieg jesli chodzi o bieg na1000 todwa miechy w zupelnci wystarczaja by zejsc dorownych3minutek;D jesli chodzi o testy to tu troche gorzej....;/ ale gdziekolwiek pytam o rade to najczescie mowia ze chemi sie naucz z lo podstawowej i to samo z fiza tez podstawowa ci wystarczy w zupelnosci. nie zapominajac o kursie przygotowawczym(ktory duzo daje) jaki zaopatrzeniu sie i przerobieniu testow z ostanich latach do SA....pozdrawiam;)

Offline pool123456789

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 25, 2007, 14:26:30 »
Witam ^_^
 prosze jeśli macie testy z fizyki i chemii to prześlicie mi je na adres: pool123456789@gmail.com 
 z góry dięki