Autor Wątek: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?  (Przeczytany 8821 razy)

Offline kudlaty21

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 25, 2007, 19:16:59 »
.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2007, 12:53:20 wysłana przez kudlaty21 »
Żeby inni mogli przeżyc

Offline madzik:)

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 25, 2007, 19:52:39 »
kudlaty trochę więcej wiary:) czemu maja Ci powiedzieć że jesteś nienormalny ?

nie bedzie źle:)

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 25, 2007, 21:32:24 »
No ja już zacząłem biegać na dłuższe dystanse, chodzi mi o wytrzymałość na 1000 m. 50 m powinienem zaliczyc ponizej 7,65 sek, bo na 100 mialem kolo 13 sek. Na drazku robie na dzien dzisiejszy 15-17 razy, ale do czerwca 20 powinienem osiagnac. Ogolnie do sprawnosciowki podchodze z dystansem, chodzi mi o to, aby tylko zaliczyc, nawet na granicy dopuszczalnych wynikow. Najwazniejsze sa testy teoretyczne, dlatego rozwiazuje testy z poprzednich lat no i ogolnie zadania z matmy i fizy. Na szczescie jestem dobry z tych przedmiotow :) Do ktorej szkoly sie wybieram? Krakow albo Poznan, mysle jeszcze o starcie do SGSP, jak dobrze pojdzie maturka z matmy i fizy. Ale jak sie nie dostane to sie nie zalamie, kandydatow jest wielu, miejsc malo, no i troche "garbow" jest.
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 25, 2007, 21:48:30 »
po co im strazak ktory bedzie wiedzial co ma zrobic skoro nie zdazy tam dopiec na czas?:) teorii moga nas nauczyc w szkole a wysportowanym trzeba juz byc...
a po co im strazak ktory dobiegnie na czas, ale nie bedzie wiedzial co ma robic? Nikt kto nie zaliczy nawet minimalnie sprawnosciowki nie dostanie sie do szkoly. Limity te sa wystarczajace w pracy strazaka. Podczas akcji nikt nie musi naginac 50 m ponizej 7,65 sek, dlatego nie przykladaja duzej wagi do sprawnosci. Pospiech jest czesto zlym doradca podczas akcji. A pozatym SA PSP to szkola, a nie kurs, dlatego wymagaja dosc wysokiego poziomu wiedzy. Jezeli ktos jest dobry w sporcie, a z wiedza na bakier to jedyna szansa dostania sie do PSP to pobor z ulicy. I dobrze, bo osoba, ktora ma stopien aspirancki czy oficerski i kieruje akcjami powinna miec poukladane w glowie.
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline maldrin

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 697
  • Strach ma wielkie oczy ;)
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 25, 2007, 21:57:04 »
Nie wierze w to, że jest strażak, który przebiegnie w czasie akcji gaśniczej 50 m w 7,5 sekundy :P
Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich. - Kardynał Stefan Wyszyński

Nie znać Historii to być zawsze dzieckiem - Cyceron

Offline Pinkfan

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 27, 2007, 10:28:24 »
Ja skoncze w pazdzierniku 22 lata, wiec w tym roku dla mnie to praktycznie ostatni dzwonek, żeby zdawać do SA PSP. Biegam, wyciskam drążek, powtarzam ściślaki. Pewnie z niektórymi spotkamy sie na kursie przygotowawczym w czerwcu. Wszystkim życze powodzenia i więcej optymizmu!

Offline Kangoor

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
  • niby strażak ;)
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 28, 2007, 08:49:15 »
@agusiaczek

nie wiem jak będzie z Tobą, ale już od 6ciu lat do aspirantki nie dostała się żadna dziewczyna - w tamtym roku byłem "grupowym" dwóch bliźniaczek ... mówiły że wyciągają na drążku 10 ... a wyszło na to że jak się powiesiły na drążku to tak zostały i może jedno podciągnięcie zaliczyły :) ... aż mi się łezka w oku zakręciła z żalu że się nie dostały ;)

życzę Ci powodzenia i lepszego przygotowania niż tamte dwie :)
Strażacy są nienormalni - gdy się pali to wszyscy ludzie uciekają - a oni idą w stronę ognia :)

Offline Bartek_mława

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 28, 2007, 14:55:45 »
witam -_- ja również startuje w tym roku:) wybieram sie do SA PSP w POZNANIu ale w Czestochowie sa tydz pozniej wiec moze i tu i tu bede startowal:) a mam pytanko do ziomkow co sie przygotowuja na ten rok czy do swoich treningow brali jakies wspomagacze??typu kreatyne zeby lepiej na drazku sie podciagac lub cos na redukce tkantki łuszczowej zeby być lzejszym i bylo łatwiej sie podciagac i biegac!?
Pozdro i dzieki za odpowiedzi...

Offline gochniak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 163
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 28, 2007, 18:07:36 »
wybieram sie do SA PSP w POZNANIu ale w Czestochowie sa tydz pozniej wiec moze i tu i tu bede startowal:)
Skąd kolego masz takie info???

Offline Bartek_mława

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 28, 2007, 22:34:37 »
sorki za moje niedopatrzenie;/z krakowa to z 2006roku info na 99% pewnie bede tak jak w czestochowei czyli 2-3lipca bo akurat 29czerwca matury rozdaja i moze dlatego przesuneli terminy.pozdro

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 30, 2007, 19:06:41 »
A ja wam mowie, ze w Poznaniu i Krakowie będą w ostatnim tygodniu czerwca ;) To nie informacja - to tylko przypuszczenia, ale zobaczycie, ze tak bedzie :P
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline Bartek_mława

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 30, 2007, 20:47:14 »
Było by cudownie:D

Offline gochniak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 163
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 30, 2007, 21:17:02 »
A ja wam mowie, ze w Poznaniu i Krakowie będą w ostatnim tygodniu czerwca ;) To nie informacja - to tylko przypuszczenia, ale zobaczycie, ze tak bedzie :P
Moim zdaniem we wszystkich aspirantkach egzaminy będą w tych samych dniach... Wkońcu wszędzie są takie same pytania.

Offline FireHunter

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
  • :)
Odp: Kto próbuje w tym roku do SA PSP?
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 31, 2007, 17:43:33 »
mam nadzieje ze tak bedzie, bo ja nie to na testach w często bedzie z 10 tys osob

i jeszcze jedna taka mala wiadomosc: znajomy mojej cioci ma kumpla wuefiste w CSPSP ktory mowil, ze jezeli ktos zda zajebiscie sprawnosciowke to przymkna oko na testy teoretyczne, ktore i tak musza byc zaliczone w odpowiednim stopniu.