Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2014 roku?  (Przeczytany 871046 razy)

Offline REEN

  • Byle do straży...
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 960
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1375 dnia: Marzec 25, 2014, 21:01:18 »
Grupa na fb... poważnie?

Kwaleria powietrzna super serial! Polecam tym, którzy jeszcze nie oglądali ;)

Śmiesznie będzie, jak funkcyjni na unitarce będą wyłaniać ludzi  :wacko:

Offline FireFighter93

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1376 dnia: Marzec 25, 2014, 21:41:52 »
Ponawiam pytanie z wi-fi, jak to wygląda na szkole ? potrzebuje neta

Offline tommy09615

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1377 dnia: Marzec 25, 2014, 21:56:45 »
A będzie miejsce żeby podłączyć plazmę?  :rofl: Ludzie ogarnijcie się. Po przebyciu unitarki wydaje mi się, że będzie i internet i telefon i inne rzeczy, jeśli się mylę to mnie poprawcie. Jednak wcześniej raczej tak nie będzie. Co wy myślicie, że będzie na poligonie? Kakao do spania i film na laptopie?  :rofl:

Offline kamm92

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 192
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1378 dnia: Marzec 25, 2014, 22:11:22 »
A będzie miejsce żeby podłączyć plazmę?  :rofl: Ludzie ogarnijcie się. Po przebyciu unitarki wydaje mi się, że będzie i internet i telefon i inne rzeczy, jeśli się mylę to mnie poprawcie. Jednak wcześniej raczej tak nie będzie. Co wy myślicie, że będzie na poligonie? Kakao do spania i film na laptopie?  :rofl:

dokładnie tak, dodam ,że na unitarce to Ty będziesz marzył tylko o tym by jak najszybciej się położyć spać, bo będziesz tak zmęczony. A czas wolny będziesz miał tak zagospodarowany , że nawet za przeproszeniem wysr** sie nie będziesz miał czasu   :gwiazdki:

Offline marcinzabol

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1379 dnia: Marzec 25, 2014, 22:24:57 »
jak widzę te pytania to jestem za przywróceniem służy wojskowej. Pytania typu:" czy będzie internet? czy se laptop można zabrać? " Panowie, proszę Was, Wy chcecie się dostać do straży czy do gimnazjum?

Offline FireFighter93

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1380 dnia: Marzec 25, 2014, 22:41:00 »
A będzie miejsce żeby podłączyć plazmę?  :rofl: Ludzie ogarnijcie się. Po przebyciu unitarki wydaje mi się, że będzie i internet i telefon i inne rzeczy, jeśli się mylę to mnie poprawcie. Jednak wcześniej raczej tak nie będzie. Co wy myślicie, że będzie na poligonie? Kakao do spania i film na laptopie?  :rofl:
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2014, 11:19:25 wysłana przez FireFighter93 »

Offline Skoczu

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 118
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1381 dnia: Marzec 25, 2014, 22:59:38 »
Jasna sprawa! Oczywiście że można.. tylko chyba już nie wrocisz :)

Offline wodnik998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
  • SA PSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1382 dnia: Marzec 25, 2014, 23:04:20 »
Chłopaki bez spiny, najważniejsze to dostać się do tej szkoły, później to już Ciechocinek jest. Unitarka to tak jakby biwak, w namiotach jest prąd, słyszałem też, że w tym roku ma być w co drugim namiocie Wi-Fi tak żeby ściągało z każdego namiotu. Na prawdę polecam tę formę wypoczynku. Jeżeli macie jakieś pytania to walcie do mnie. :) Wiem co mówię, bo przechodziłem to rok temu. :)
"Gdy obowiązek wezwie mnie
Tam wszędzie, gdzie się pali,
Ty mi, o Panie siłę daj,
Bym życie ludzkie ocalił... "

Offline FireFighter93

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1383 dnia: Marzec 25, 2014, 23:06:01 »
Chłopaki bez spiny, najważniejsze to dostać się do tej szkoły, później to już Ciechocinek jest. Unitarka to tak jakby biwak, w namiotach jest prąd, słyszałem też, że w tym roku ma być w co drugim namiocie Wi-Fi tak żeby ściągało z każdego namiotu. Na prawdę polecam tę formę wypoczynku. Jeżeli macie jakieś pytania to walcie do mnie. :) Wiem co mówię, bo przechodziłem to rok temu. :)

W której szkole tak jest ?

Offline kamm92

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 192
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1384 dnia: Marzec 25, 2014, 23:12:10 »
Chłopaki bez spiny, najważniejsze to dostać się do tej szkoły, później to już Ciechocinek jest. Unitarka to tak jakby biwak, w namiotach jest prąd, słyszałem też, że w tym roku ma być w co drugim namiocie Wi-Fi tak żeby ściągało z każdego namiotu. Na prawdę polecam tę formę wypoczynku. Jeżeli macie jakieś pytania to walcie do mnie. :) Wiem co mówię, bo przechodziłem to rok temu. :)

W której szkole tak jest ?
W szkole specjalnej troski  :rofl:

Offline TylkoUmysł

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1385 dnia: Marzec 25, 2014, 23:14:01 »
W Częstochowie jest przerąbane, bo tam to stare wojo rządzi chyba. Kumpel mi pisał po unitarce, że alarmów i latania w nocy od cholery. Generalnie cieszę się, że poszedłem do Poznania, tu jest cywilizowana szkoła. Gnębienie ludzi na unitarce już od dawna nie istnieje, za coś takiego mogliby wywalić ze szkoły... Pytacie o prąd, jasne że w każdym namiocie jest prąd, światło nad głowami się świeci jak się ściemni, a te lampy są podpięte do rozgałęźników. Nam w zeszłym roku dowódcy nie robili problemów żeby korzystać z tych kontaktów. No chyba że ktoś faktycznie coś odwalił w ciągu dnia, to czasem zabraniali ładować sprzętu elektronicznego. Gdyby ktoś startował i miał pytania to pisać tutaj albo walić bezpośrednio na pw do mnie.

Offline Krzychu1993

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1386 dnia: Marzec 25, 2014, 23:35:22 »
W Częstochowie jest przerąbane, bo tam to stare wojo rządzi chyba. Kumpel mi pisał po unitarce, że alarmów i latania w nocy od cholery. Generalnie cieszę się, że poszedłem do Poznania, tu jest cywilizowana szkoła. Gnębienie ludzi na unitarce już od dawna nie istnieje, za coś takiego mogliby wywalić ze szkoły... Pytacie o prąd, jasne że w każdym namiocie jest prąd, światło nad głowami się świeci jak się ściemni, a te lampy są podpięte do rozgałęźników. Nam w zeszłym roku dowódcy nie robili problemów żeby korzystać z tych kontaktów. No chyba że ktoś faktycznie coś odwalił w ciągu dnia, to czasem zabraniali ładować sprzętu elektronicznego. Gdyby ktoś startował i miał pytania to pisać tutaj albo walić bezpośrednio na pw do mnie.

tak z czystej ciekawosci?  co rozumiesz przez ładowanie sprzętu elektronicznego?

Offline konik735

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1387 dnia: Marzec 26, 2014, 07:10:51 »
Naszło mnie takie pytanie :

W każdej szkole (Poznań, Kraków, Częstochowa) są inne terminy testów - w takim razie testy te są inne czy takie same dla wszystkich?

Offline REEN

  • Byle do straży...
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 960
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1388 dnia: Marzec 26, 2014, 08:50:40 »
W Częstochowie jest przerąbane, bo tam to stare wojo rządzi chyba. Kumpel mi pisał po unitarce, że alarmów i latania w nocy od cholery. Generalnie cieszę się, że poszedłem do Poznania, tu jest cywilizowana szkoła. Gnębienie ludzi na unitarce już od dawna nie istnieje, za coś takiego mogliby wywalić ze szkoły... Pytacie o prąd, jasne że w każdym namiocie jest prąd, światło nad głowami się świeci jak się ściemni, a te lampy są podpięte do rozgałęźników. Nam w zeszłym roku dowódcy nie robili problemów żeby korzystać z tych kontaktów. No chyba że ktoś faktycznie coś odwalił w ciągu dnia, to czasem zabraniali ładować sprzętu elektronicznego. Gdyby ktoś startował i miał pytania to pisać tutaj albo walić bezpośrednio na pw do mnie.

Widze, ze ktos nagminnie probuje oszpecac cspsp zeby byla mniejsza konkurencja  :rofl:

Offline przemissimo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 304
  • KM PSP m.st. Warszawy
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1389 dnia: Marzec 26, 2014, 09:01:30 »
Widze, ze ktos nagminnie probuje oszpecac cspsp zeby byla mniejsza konkurencja  :rofl:

Do rekrutacji coraz bliżej, każdy się zaczyna bać i robi co może.. Mądrzy ludzie nie zwracają na takie wpisy uwagi, chyba, że ktoś chce się pośmiać to warto poczytać ostatnie kilka stron tematu  ^_^

Offline Darson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 231
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1390 dnia: Marzec 26, 2014, 09:21:40 »
Naszło mnie takie pytanie :

W każdej szkole (Poznań, Kraków, Częstochowa) są inne terminy testów - w takim razie testy te są inne czy takie same dla wszystkich?

Terminy są takie same chyba.

Offline kubaw93

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 86
  • CEL PSP
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1391 dnia: Marzec 26, 2014, 10:28:08 »
spokojnie terminy wszędzie będą takie same, dzwoniłem wczoraj do Poznania i Pani powiedziała ze termin będzie bliski tego co w tamtym roku

Offline konik735

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1392 dnia: Marzec 26, 2014, 12:51:37 »
z tego co wyczytałem w Poznaniu "Egzamin teoretyczny zostanie przeprowadzony w dniu 25 czerwca 2014 r. i rozpoczyna się o godzinie 9.00. Kandydaci muszą stawić się w Szkole o godz. 7.30."

Natomiast w Częstochowie widnieje informacje , że w lipcu ale konkretna data jeszcze nie jest wiadoma

Offline Darson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 231
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1393 dnia: Marzec 26, 2014, 13:02:55 »
No i komu tu wierzyć?

Offline FireFighter93

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1394 dnia: Marzec 26, 2014, 14:19:15 »
słyszałem, że po zajęciach na szkołach robi się jakieś rejony ? to zadania jakieś są ?

Offline matrixartur

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 150
  • SA PSP Kraków
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1395 dnia: Marzec 26, 2014, 15:07:12 »
słyszałem, że po zajęciach na szkołach robi się jakieś rejony ? to zadania jakieś są ?

Z Twoich postów wynika że masz bardzo dużo wątpliwości. Może lepiej zostaw miejsce na szkole dla kogoś zdecydowanego a Ty idź na studia dzienne gdzie nikt Ci nie zabierze laptopa konsoli internetu i czasu wolnego :) W jaki sposób przygotowywujesz się do szkoły na chwile obecną?

Offline Rysiu

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 316
  • Be your own hero
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1396 dnia: Marzec 26, 2014, 15:29:35 »
Tez mnie to ciekawi
Btw: Co do cspsp gdzie mowisz ze jest gnebienie.-Z jednej strony przyznam ci racje lecz nie zgodze sie w calosci. Czlowiek ktory wyjdzie po takiej unitarce bedzie wiedzial ze to nie sa jaja i praca w strazy to cos wiecej niz ,,zwykla praca''.Szczerze wolalbym sie dostac do cspsp i przejsc meczarnie gdzie bede sie potem zalewal, ale ma sie wtedy powod do dumy.Rowniez za to sie slyszy o strazakach z cspsp.Z bycia twardym.

Offline kazim

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1397 dnia: Marzec 26, 2014, 16:39:35 »
Rychu, dobrze mówisz. Sam chciałbym przejść taką męczarnie :) byłem na 2 takich obozach(surwiwalowych) i wspomnien mi nikt nie zabierze. cos pieknego :)

Offline mrdrążek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 260
  • SAPSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1398 dnia: Marzec 26, 2014, 17:27:23 »
spokojnie terminy wszędzie będą takie same, dzwoniłem wczoraj do Poznania i Pani powiedziała ze termin będzie bliski tego co w tamtym roku
Czyli okolice 10/11 lipca było w zeszłym tak?
fiza, chemia, drążek, bieg i bieg :D

Offline Ice-Man

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 358
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1399 dnia: Marzec 26, 2014, 17:30:10 »
Ponawiam pytanie z wi-fi, jak to wygląda na szkole ? potrzebuje neta

Jak masz "parcie na internet" to przez dwa miesiące unitarki będziesz mógł przeglądać internet w saperce, jeszcze słyszałem że na fejsa da się wejść przez okno w namiocie a maile można odczytać podczas pompowania po apelu wieczornym
==> http://chomikuj.pl/ice-man <==
Testy do Szkół Aspirantów, testy na naborach do PSP, do KPP, materiały szkoleniowe OSP :)