Autor Wątek: Kto do SA PSP w 2014 roku?  (Przeczytany 871074 razy)

Offline mrdrążek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 260
  • SAPSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1350 dnia: Marzec 24, 2014, 18:03:21 »
czemu się śmiejecie z fajerfajtera? hahaha
przecież w obecnych czasach cieżko bez laptopa ;p jeszcze do tego sobie nowego kupił
fiza, chemia, drążek, bieg i bieg :D

Offline Pom

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 755
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1351 dnia: Marzec 24, 2014, 18:32:17 »
Miał ktoś z was kiedyś przebitą błonę bębenkową? Czy ktoś wie czy to na komisji przejdzie? Jak już się dawno zrosła?

Offline etoxik

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 177
  • CEL: SA PSP.
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1352 dnia: Marzec 24, 2014, 18:36:51 »
firefighter---> MADE MY DAY! :)

Offline Krzychu1993

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1353 dnia: Marzec 24, 2014, 18:46:15 »
W Poznaniu dają telefon w niedziele? O_o

podbijam pytanie

Offline PotwiedzoneInfo

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1354 dnia: Marzec 24, 2014, 19:57:45 »
Co to za znaczenie czy dostaniesz telefon na niedziele, co 2 miechy bez fona nie wytrzymasz ludzie nie zalamujcie mnie. To straszne jakie tu padaja pytania.
Przeraża start cię? Nie zobaczysz mety.

Offline FireFighter93

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1355 dnia: Marzec 24, 2014, 20:28:45 »
To na początku nie mogę wziąć laptopa ? Koledzy mi mówili, że laptop właśnie bez problemu, jak będzie się mówić wykładowcom, że to do nauki.

Offline POMPIER94

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1356 dnia: Marzec 24, 2014, 20:38:01 »
A jak to jest z tym Wi-Fi w szkole, podobno nie od razu jest..? Słyszeliście coś o tym?

Offline mrdrążek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 260
  • SAPSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1357 dnia: Marzec 24, 2014, 20:39:11 »
To na początku nie mogę wziąć laptopa ? Koledzy mi mówili, że laptop właśnie bez problemu, jak będzie się mówić wykładowcom, że to do nauki.
Naprawde masz wielki problem. nie wiem czy ludzie na forum są w stanie Ci jakoś pomóc... ;/
Moim zdaniem mozesz smiało wziąc i laptopa i konsole.
Nawet jak nie będzie prądu to może dowódca odpali dla Cb agregat prądotwórczy, więc bierz śmiało!
fiza, chemia, drążek, bieg i bieg :D

Offline Kukos

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1358 dnia: Marzec 24, 2014, 20:41:02 »
Jak polowa ludzi takich jak oni bedzie startowac to mysle ze sie dostane haha

Offline mrdrążek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 260
  • SAPSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1359 dnia: Marzec 24, 2014, 20:42:32 »
Jak polowa ludzi takich jak oni bedzie startowac to mysle ze sie dostane haha
Hahaha dokładnie! Też jestem takiej myśli i mam nadzieję, że takich maniaków będzie w szkole jak najmniej..
Nie toleruje takich organizmów
fiza, chemia, drążek, bieg i bieg :D

Offline REEN

  • Byle do straży...
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 960
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1360 dnia: Marzec 24, 2014, 20:54:23 »
Jak polowa ludzi takich jak oni bedzie startowac to mysle ze sie dostane haha

Tyle, że o dostaniu się decydują testy, a nie chęć grania w gry na unitarce  :komp:

Offline PotwiedzoneInfo

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1361 dnia: Marzec 24, 2014, 21:05:23 »
Jesli chce wziasc na unitarke laptopa to napewno inteligencją nie grzeszy.
Przeraża start cię? Nie zobaczysz mety.

Offline mrdrążek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 260
  • SAPSP Poznań
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1362 dnia: Marzec 24, 2014, 21:05:51 »
Jak polowa ludzi takich jak oni bedzie startowac to mysle ze sie dostane haha

Tyle, że o dostaniu się decydują testy, a nie chęć grania w gry na unitarce  :komp:

A co, myślisz że co taki maniak robi w wolnym czasie? uczy się fizyki i chemii, czy gra w lola lub inne gówna? ;DD
fiza, chemia, drążek, bieg i bieg :D

Offline REEN

  • Byle do straży...
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 960
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1363 dnia: Marzec 24, 2014, 21:20:35 »
Zdziwilibyście się, na politechnice mam takich ludzi co rozwalą każde kolokwium, ale jak się odezwą to można tylko załamywać ręce.

Offline Kamilo87

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1364 dnia: Marzec 24, 2014, 21:37:16 »
Ludzie pamiętajcie, że na szkole jak sie dostaniecie przez 2 miesiące to nie ma telefonów itp. przynajmniej za moich czasów tak było w Częstochowie pamiętajcie też, że kadeci też mają tu konta i czytają co piszecie i potem będą was wyszukiwać po nickach i będą was nagradzać. Unitarka to jest okres w ktorym ma was przygotować do służby nocne alarmy i marszobiegi z 110tkami. Pamiętajcie, że kadeci będą was teraz wprowadzać w błędy czytałem gdzieś post o butach Haix'ach  żeby zabrać z sobą to będą was lubić wszyscy wręcz odwrotnie pamiętajcie kto będzie sie wyróżniał albo sie wychylał za mocno to będą was tępić. Zobaczycie na unitarce co to jest higiena osobista i BHP przestrzgane na szkole jak co drugi będzie miał grzybice albo zakarzenie i mimo wszystko będzie musiał robić to samo co zdrowi, zobaczycie co to szybkie jedzenie albo i nie zobaczycie jedzenia ja na swojej Unitarce straciłem 12 kg od przyjazdu do ślubowania do dziś mam problemy z kolanami przez bieganie w gumiakach i skuterach obecnie jestem na IBP i rozmawiająć z kolegami z CS PSP a SA PSP Pzn i Krk i to co nas spodkało w CS PSP nikt z nas by tam nie poszedł a wybrał Poznań albo Kraków. Jak ktoś ma jakieś pytania odnosie szkoły niech pisze PW

Offline Ice-Man

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 358
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1365 dnia: Marzec 24, 2014, 22:40:20 »
Ludzie pamiętajcie, że na szkole jak sie dostaniecie przez 2 miesiące to nie ma telefonów itp. przynajmniej za moich czasów tak było w Częstochowie pamiętajcie też, że kadeci też mają tu konta i czytają co piszecie i potem będą was wyszukiwać po nickach i będą was nagradzać. Unitarka to jest okres w ktorym ma was przygotować do służby nocne alarmy i marszobiegi z 110tkami. Pamiętajcie, że kadeci będą was teraz wprowadzać w błędy czytałem gdzieś post o butach Haix'ach  żeby zabrać z sobą to będą was lubić wszyscy wręcz odwrotnie pamiętajcie kto będzie sie wyróżniał albo sie wychylał za mocno to będą was tępić. Zobaczycie na unitarce co to jest higiena osobista i BHP przestrzgane na szkole jak co drugi będzie miał grzybice albo zakarzenie i mimo wszystko będzie musiał robić to samo co zdrowi, zobaczycie co to szybkie jedzenie albo i nie zobaczycie jedzenia ja na swojej Unitarce straciłem 12 kg od przyjazdu do ślubowania do dziś mam problemy z kolanami przez bieganie w gumiakach i skuterach obecnie jestem na IBP i rozmawiająć z kolegami z CS PSP a SA PSP Pzn i Krk i to co nas spodkało w CS PSP nikt z nas by tam nie poszedł a wybrał Poznań albo Kraków. Jak ktoś ma jakieś pytania odnosie szkoły niech pisze PW

Po pierwsze nieskładnie napisałeś :D Po drugie... Spokojnie komórki można podładować koło pomieszczeń gospodarczych, pizze przynoszą przez płot, prysznice są do wyboru, menu na stołówce do wyboru (można bez mięsa jeść, mocno / słabo przyprawione) i bogato wyposażona kantyna (słodycze, energy drinki, izotoniki, woda smakowa, cola itp). Najtrudniej to rozkłąke wytrzymać a tak to spoko :D :D :D :D
==> http://chomikuj.pl/ice-man <==
Testy do Szkół Aspirantów, testy na naborach do PSP, do KPP, materiały szkoleniowe OSP :)

Offline maxo

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 73
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1366 dnia: Marzec 24, 2014, 22:49:38 »
większość postów dzisiaj to trolle jakby ktoś się nie domyślił ;)
jednak ponawiam pytanie - poważnie w poznaniu dają telefony komórkowe w niedziele?

Offline Haszki

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1367 dnia: Marzec 24, 2014, 23:28:51 »
 :straz:
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2014, 20:06:59 wysłana przez Haszki »

Offline czakson

  • Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 384
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1368 dnia: Marzec 25, 2014, 08:38:41 »
Tak, dają telefony w niedziele i codziennie po kolacji na tygodniu. Jak kupicie HAIX'y to żadnych odgniotów, ani grzybicy nie będziecie mieć po marszobiegach itp. I tak jak pisze Ice-man, kuchnia rewelacja i w kantynce w wolnym czasie można usiąśc i tigerka wypić :) A odnośnie kąpieli to dla każdego przypada 5 min w kabinie.
Serca oddam kobiecie ! Honor tylko ojczyźnie !

Offline Grzesio

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 214
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1369 dnia: Marzec 25, 2014, 11:14:15 »
A powiedzcie czy dużo da taki przyjazd na "przetarcie" ponieważ chcę za rok się dostać a teraz zobaczyć jak to jest . Aby w przyszłym roku wszystko było przemyślane i bez żadnego zaskoczenia? Wydaję mi się, że skoro tyle osób odpada na sprawności to dużo osób tak jedzie jak ja a wy jak uważacie?

Offline Grzesio

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 214
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1370 dnia: Marzec 25, 2014, 11:16:01 »
A powiedzcie czy dużo da taki przyjazd na "przetarcie" ponieważ chcę za rok się dostać a teraz zobaczyć jak to jest . Aby w przyszłym roku wszystko było przemyślane i bez żadnego zaskoczenia? Wydaję mi się, że skoro tyle osób odpada na sprawności to dużo osób tak jedzie jak ja a wy jak uważacie?

Offline schenk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1371 dnia: Marzec 25, 2014, 11:57:53 »
A powiedzcie czy dużo da taki przyjazd na "przetarcie" ponieważ chcę za rok się dostać a teraz zobaczyć jak to jest . Aby w przyszłym roku wszystko było przemyślane i bez żadnego zaskoczenia? Wydaję mi się, że skoro tyle osób odpada na sprawności to dużo osób tak jedzie jak ja a wy jak uważacie?

lepiej jechać przygotowanym do sprawności i teorii, ja w zeszłym roku zrobiłem tak jak napisałeś "jechałem by zobaczyć" i do teraz sobie pluję w brodę że się nie przygotowałem bo brakło mi zaledwie kilku punktów aby być na liście osób co szły na basen... dlatego moja rada, aby się przygotować. Jeszcze masz trochę czasu więc powinieneś sobie spokojnie poradzić z ogarnięciem testów i podstaw chemii i fizyki...

Offline Ice-Man

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 358
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1372 dnia: Marzec 25, 2014, 12:12:50 »
Jeśli już kogoś bardzo męczy jak wygląda unitarka
http://www.youtube.com/watch?v=zXe6puzVamI

Kawaleria Powietrzna, odc 3 dokładnie pokazuje typową unitarkę. W Szkole was czeka to samo, tyle że w innym mundurze.
==> http://chomikuj.pl/ice-man <==
Testy do Szkół Aspirantów, testy na naborach do PSP, do KPP, materiały szkoleniowe OSP :)

Offline Michał:)

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 398
  • SAPSP
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1373 dnia: Marzec 25, 2014, 18:45:15 »
Grupa na fb... poważnie?

Kwaleria powietrzna super serial! Polecam tym, którzy jeszcze nie oglądali ;)

Offline JackDaniels

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 72
Odp: Kto do SA PSP w 2014 roku?
« Odpowiedź #1374 dnia: Marzec 25, 2014, 20:29:49 »
oglądałem i to nie raz :D również polecam  :tuba: