Autor Wątek: Tu Mozesz Sie Wyżalić  (Przeczytany 6641 razy)

Offline Ireq

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« dnia: Grudzień 28, 2005, 15:26:06 »
Od dłuższego czasu studiuje to forum i stwierdzam ze podział strazaków na "zmianowych" i "codziennych" jest tak duzy ze trzeba zalozyc odrebny watek na wyzalenie sie. Prosze nie robcie juz tego w nie zwiazanych z tym teamtem watkach! Zrobcie to w tym watku i nie zasmiecajcie tego forum swoimi jakze czesto infantylnymi uwagami! :angry:
pozdrawiam  

Offline emer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 983
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 29, 2005, 09:42:30 »
Ja proponuje w ogóle dac sobie spokój z narzekaniami jednych na drugich! Tak naprawde to tylko wciąganie i prowokowanie nastepnych wypowiedzi. Zawsze będzie wysepowac różnica miedzy podziałem a  codziennymi i kazdy ma swoja robote, Jesli zmianowym nie podoba sie na zmianach niech ida na 8 godzin, a jeśli  dzienni tak bardzo zazdroszcza zmianowym niech sie przeniosą na podział - nikt im tego nie broni!

Pozdrawiam i jednych i drugich:)

Offline Ireq

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 29, 2005, 10:22:05 »
Cytuj
Ja proponuje w ogóle dac sobie spokój z narzekaniami jednych na drugich! Tak naprawde to tylko wciąganie i prowokowanie nastepnych wypowiedzi. Zawsze będzie wysepowac różnica miedzy podziałem a  codziennymi i kazdy ma swoja robote, Jesli zmianowym nie podoba sie na zmianach niech ida na 8 godzin, a jeśli  dzienni tak bardzo zazdroszcza zmianowym niech sie przeniosą na podział - nikt im tego nie broni!

Pozdrawiam i jednych i drugich:)
Dobrze powiedziales. Kazdy ma swoja prace i niech sie jej pilnuje. Denerwuje mnie przede wszystkim jak to okresliles "prowokowanie", które powoduje ciąg infantylnych wypowiedzi. Pozdrawiam wszystkich którzy takich smieci nam nie zostawiaja :rolleyes:  

Offline wodnik

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 658
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 29, 2005, 23:15:55 »
P********* bezsens.................... i już.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2005, 00:32:20 wysłana przez bulon »
...........sam sobie sterem, żeglarzem i okrętem.

Offline Maślak

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 29, 2005, 23:41:20 »
Wodnik i tu cię poprę,nic dodać nic ująć.Pozdrawiam i życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku.

Offline digit

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 30, 2005, 00:10:50 »
:)  
"Przeciwieństwem prawdy płytkiej jest fałsz, przeciwieństwem prawdy głębokiej może być inna głęboka prawda"
Albert Einstein
Durnia od człowieka inteligentnego da się dość łatwo odróżnić - temu pierwszemu, w miarę nabywania wiedzy, maleje obszar ignorancji. Temu drugiemu zaś rośnie. Ten paradoks wynika z nader prostego faktu: człowiek myślący (homo sapiens, chciałoby się rzec) w coraz większym stopniu zdaje sobie sprawę z zakresu własnej niewiedzy. A to już jest wielki krok naprzód...

Offline strażak sam-olsztyn

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 455
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 30, 2005, 10:11:17 »
przypomina mi pewna ksiazke a mianowicie "skarg i zazalen" takie jak byly za komuny ;) . pozdrawiam

sase

  • Gość
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 30, 2005, 10:57:16 »
Cytuj
Cytuj
Ja proponuje w ogóle dac sobie spokój z narzekaniami jednych na drugich! Tak naprawde to tylko wciąganie i prowokowanie nastepnych wypowiedzi. Zawsze będzie wysepowac różnica miedzy podziałem a  codziennymi i kazdy ma swoja robote, Jesli zmianowym nie podoba sie na zmianach niech ida na 8 godzin, a jeśli  dzienni tak bardzo zazdroszcza zmianowym niech sie przeniosą na podział - nikt im tego nie broni!

Pozdrawiam i jednych i drugich:)
Dobrze powiedziales. Kazdy ma swoja prace i niech sie jej pilnuje. Denerwuje mnie przede wszystkim jak to okresliles "prowokowanie", które powoduje ciąg infantylnych wypowiedzi. Pozdrawiam wszystkich którzy takich smieci nam nie zostawiaja :rolleyes:
To po co ten temat zakładałeś :lol:  ;)

Szczęsliwego Nowego Roku, szczególnienie dla tych co jak ja spędzą sylwka na służbie ;)  

Offline emer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 983
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 30, 2005, 11:42:25 »
Tylko że takie ksiązki to były przewaznie zeszyty 32 kartkowe w kratke powieszona na sznurku przyczebione do gabloty:):):) z przywiązanym długopisem

Offline strażak sam-olsztyn

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 455
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 30, 2005, 12:24:08 »
Cytuj
Tylko że takie ksiązki to były przewaznie zeszyty 32 kartkowe w kratke powieszona na sznurku przyczebione do gabloty:):):) z przywiązanym długopisem
wiesz emer chodzilo mi o sam idiotyczny pomysl ;) . pozdrawiam

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 30, 2005, 16:49:20 »
Również uważam, że to nie ma sensu - kartkę można wyrwać, posta usunąć ;) Zwykły rozsądek nade wszystko!
Pozdr. :)  
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline Ireq

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 04, 2006, 08:31:06 »
Cytuj

To po co ten temat zakładałeś :lol:  ;)

Szczęsliwego Nowego Roku, szczególnienie dla tych co jak ja spędzą sylwka na służbie ;)
Zalozylem go po to zebyscie mogli se ulzyc tutaj a nie w kazdym innym watku. Sprobuj poczytac ktorykolwiek z watkow i nie znalezc w nim wypowiedzi nie zwiazanych z tematem a dotyczacych wyzszosci podzialu nad biurem i odwrotnie.  

Offline Ireq

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 04, 2006, 08:33:39 »
Cytuj
Również uważam, że to nie ma sensu - kartkę można wyrwać, posta usunąć ;) Zwykły rozsądek nade wszystko!
Pozdr. :)
Szkoda ze nikt nie usuwa wypowiedzi nie dotyczacych temtu w poszczegolnych watkach.... Moze udaloby sie przeczytac jakies konstruktywne wypowiedzi a nie tracic czas na czytanie bzdetow miedzy tymi pierwszymi.
Pozdr

aspirantos

  • Gość
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 04, 2006, 19:09:03 »
A chyba wiecie kto jest winien temu że są podziały między zmianowymi i biurowymi - sami komendanci, wcześniej rejonowi a teraz powiatowi(miejscy) przyczynili się w dużej mierze. Jak był podział nagród to biurowi dostawali więcej itp. Informacje też nie wszystkie na "dół' docierają. Nie ma z góry jednakowego traktowania to i mamy podziały.

Offline Wojtuś

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 08, 2006, 11:51:32 »
Zalcie się zalcie , a cywile to czytają!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Offline byk38

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 20
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 08, 2006, 15:54:48 »
Wstyd mnie za tych kolegów, co na tym forum takie głupoty wypisują, przecież to czytają wszyscy, a poziom  tych wypocin jest mierny...........
Mało, że sami wydają o sobie świadectwo to jeszcze innym...............
 

Offline gorex

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 534
  • Nienagannie wyuzdany trzydziestolatek
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 09, 2006, 15:21:09 »
Dzięki Bogu koniec już blisko!
Oby jak najprędzej...
Zrób na złość wszystkim- zacznij myśleć!
Nic tak nie psuje dyskusji jak dogłębna znajomość rzeczy. MH nr..

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 09, 2006, 18:03:06 »
Ten wątek szczerze, też mi nie "leży" ale koniec - gorex czego? ;)
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline gorex

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 534
  • Nienagannie wyuzdany trzydziestolatek
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 10, 2006, 10:11:31 »
1. temat jest ironiczny
2. gdyby na forum trzymano się tematów to 75% procent wypowiedzi musiałoby być umieszczanych w tym temacie  :lol:  (ta część wypowiedzi pasuje do tematu bo narzekam  ;) )
3. koniec PSP w takim kształcie..jeśli nie samej PSP..i oby jak szybciej  :angry:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2006, 10:11:49 wysłana przez gorex »
Zrób na złość wszystkim- zacznij myśleć!
Nic tak nie psuje dyskusji jak dogłębna znajomość rzeczy. MH nr..

Offline strażakL

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 90
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 11, 2006, 17:35:15 »
mozecie sie zalic. puki nie zmienia tych na gorze, ani nie bedzie lepiej, ani nie bedzie czwartej zmiany

Offline emer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 983
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 11, 2006, 17:41:35 »
coś mi się wydaje ze pod tematem tego postu powinnnismy sie wypowiadac nastepująco:


miasto.....nazwa baru....cena piwa...:) i dopiero sie wyżalac tam przy zimnej piance a nie tutaj:):):):)

Offline Ireq

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 13, 2006, 15:26:09 »
Cytuj
coś mi się wydaje ze pod tematem tego postu powinnnismy sie wypowiadac nastepująco:


miasto.....nazwa baru....cena piwa...:) i dopiero sie wyżalac tam przy zimnej piance a nie tutaj:):):):)
Zyczylbym sobie zeby tak bylo. Smutna rzeczywistosc ukazuje wiekszosc watkow na forum:(

Offline delete

  • A B C ...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 323
  • Alpha against omega
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 14, 2006, 01:41:03 »
masz rację  
"Jeden dobry argument więcej jest wart niż kilka lepszych"  (Tristan Bernard)

Offline emer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 983
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 14, 2006, 09:28:37 »
No więc dlaczego teh rzeczywistości nie zmienic na bardziej przyjazzną irqu...??

Offline strażak sam-olsztyn

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 455
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 14, 2006, 09:34:05 »
Cytuj
No więc dlaczego teh rzeczywistości nie zmienic na bardziej przyjazzną irqu...??
a to chyba zawsze sie da zrobić ;)